تعمیر لباسشویی تکنوگاز

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات در محل، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز می‌باشد. کافیست درخواست خود را ثبت کنید.
تماس و مشاوره
021-87700770
تعمیر لباسشویی تکنوگاز

چرا تعمیر لباسشویی تکنوگاز تعمیرلاین

سرعت و کیفیت در ارائه خدمات :

هدف تیم تعمیرلاین، ارتقا کیفیت و سرعت خدمات تعمیرات لوازم خانگی است. مهم نیست در کدام منطقه از تهران ساکن هستید. تعمیرلاین پس از ثبت درخواست شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تعمیرکار‌ خود را به محل شما اعزام خواهد کرد.

ارائه سرویس در محل و زمان موردنظر شما :

تعمیرکاران تعمیرلاین در نزدیکی شما هستند. با یک تماس می‌توانید از خدمات تعمیرات در محل این مجموعه حرفه‌ای استفاده کنید. زمان مراجعه تعمیرکار به محل مورد نظر شما و انجام تعمیرات توسط خود شما تعیین می‌شود.

کادری مجرب و حرفه‌ای :

تمامی خدمات تعمیرات در تعمیرلاین، توسط تعمیرکارانی مجرب و حرفه‌ای انجام می‌گیرد. ما خیال شما را از انجام هرگونه تعمیرات بی‌دردسر و حرفه‌ای آسوده نموده‌ایم.

هزینه منصفانه تعمیرات  :

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت بالای لوازم و هزینه خرید مجدد آنها، تیم تعمیرلاین تصمیم گرفته تا هزینه تعمیرات هرگونه لوازم را با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه ارائه دهد.

برآورد هزینه تعمیرات  :  

هنگام عیب‌یابی دستگاه و قبل از انجام تعمیرات، تعمیرکاران تعمیرلاین، هزینه حدودی تعمیرات را به شما اعلام می‌کنند.
برآورد هزینه تعمیرات در تعمیرلاین توسط خود شما نیز امکان‌پذیر است زیرا هزینه تعمیرات در تعمیرلاین کاملا شفاف در وبسایت تعمیرلاین اعلام شده است.

گارانتی تعمیر و سلامت قطعات تعویضی :

تیم تعمیرلاین در راستای جلب رضایت شما و برطرف نمودن نگرانی‌هایتان از خرابی‌های آینده و نیاز مجدد به تعمیرات، تمامی خدمات خود را همراه با ضمانت نامه کیفیت خدمات و سلامت قطعات تعویضی ارائه خواهد نمود.

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی تکنوگاز در تهران

با سپردن پروسه عیب‌یابی و تعمیر لباسشویی به مرکز تخصصی لباسشویی تکنوگاز، می‌توانید خیال خود را بابت کیفیت تعمیرات راحت کنید. ما آماده ارائه خدمات پس از فروش لباسشویی‌های تکنوگاز شامل: نصب، سرویس، تعمیر و تعویض قطعات لباسشویی تکنو هستیم و تمامی خدمات خود را در منزل و محل شما انجام خواهیم داد.
-مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی تکنوگاز در تعمیرلاین در حال حاضر در تمام نقاط ۲۲ گانه استان تهران فعال است و شما برای تعمیر دقیق و تخصصی لباسشویی تکنوگاز تنها کافیست با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
-همکاران ما بعد از درخواست شما، تعمیرکارانمان را به محل شما اعزام خواهند کرد و عیب یابی و تعمیر لباسشویی تکنوگاز تنها با یک بار مراجعه تعمیرکاران ما انجام خواهد شد.
-ما تمام خدماتمان را ضمانت می‌کنیم تا زمانی که شما مجددا با همان مشکل قبلی روبرو شده‌اید، بدون کوچکترین دغدغه‌ای با ما تماس بگیرید تا بصورت کاملا رایگان مشکل شما را حل کنیم.
در این صفحه تلاش کردیم تا علاوه بر معرفی خود به عنوان نماینده رسمی لباسشویی تکنوگاز اطلاعات مفیدی نیز در مورد مشکلات متداول و راه حل‌های کاربردی برای رفع این دست مشکلات، معنی و مفهوم ارورهای لباسشویی تکنوگاز، معرفی بیشتر این برند بزرگ و اطلاعات مفید دیگری را با شما به اشتراک بگذاریم.
پس با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد تعمیر لباسشویی تکنوگاز بدانید و همچنین با خانواده بزرگ تعمیرلاین آشنا شوید.
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز در محل-تعمیرلاین

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی تکنوگاز در محل

ما برای تعمیر لباسشویی تکنوگاز با تجهیزات کامل به منازل شما می‌آییم تا:
 • نیاز به جابجایی لباسشویی تا تعمیرگاه مجاز نداشته باشید.
 • سرعت تعمیرات لباسشویی تکنوگاز افزایش پیدا کند.
 • امکان نظارت بر فعالیت تعمیرکارانمان را داشته باشید.
 • و در هزینه‌های مالی و زمانی برای جابجایی این وسیله صرفه جویی نمایید.
جدای از ارائه خدمات در محل، برای سهولت و اعتماد هر چه بیشتر شما برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی تکنوگاز:
 • فقط از تعمیرکارانی مجاز و واجد شرایط تعمیر لباسشویی تکنوگاز استفاده می‌کنیم.
 • دانش فنی و اطلاعات از نقشه فنی انواع لوازم خانگی تکنوگاز دائما در این مجموعه بروزرسانی می‌شود.
 • برای افزایش سرعت در ارائه خدمات، مراکز امدادی خود را د سطحر استان تهران افزایش داده‌ایم.
 • برای کاهش هزینه‌های جاری تعمیرات، به طور مستقیم از تعرفه اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی پیروی می‌کنیم.
 • فعالیت ما به عنوان مرکز تخصصی معتبر تعمیرات برند تکنوگاز در ایران، شبانه روزی و بدون تعطیلی است.
 • تمامی خدمات از طرف ما دارای ضمانتنامه کتبی و معتبر است و به راحتی قابل پیگیری می‌باشد.
با ما همراه باشید تا با خدمات مرکز تخصصی لباسشویی تکنوگاز در تعمیرلاین بیشتر آشنا شوید.

معرفی خدمات مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی تکنوگاز

نصب، سرویس، تعمیر و تامین قطعات یدکی لباسشویی تکنوگاز ۴ خدمت اصلی ما در زمینه ارائه خدمات پس از فروش انواع لباسشویی تکنوگاز است.
خدمات خود را بر اساس نیازهای شما گسترش داده‌ایم و تلاش می‌کنیم با ارائه درست این خدمات به تعمیرکاران همیشگی شما تبدیل شویم. برای دریافت هر کدام از خدمات کافیست با شماره مرکزی ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید. تعمیرکاران ما در سریع‌ترین زمان در کنار شما هستند.

تعمیرات تخصصی لباسشویی تکنوگاز

با سپردن پروسه عیب یابی و تعمیر لباسشویی تکنوگاز، مدت زمان زیادی از این وسیله دور نخواهید ماند. تمامی کادر تعمیراتی ما در تعمیرلاین حرفه‌ای و کارآزموده‌اند و دانش کافی برای مواجه با انواع مشکلات این وسیله را دارند. جدای از این تمامی تعمیرکاران به صورت مستقیم از طرف ما تجهیز می‌شوند تا پروسه تعمیر با سرعت و کیفیت بالاتری اجرا شود.
ما تعمیر قطعات را به تعویضشان ترجیح می‌دهیم تا هزینه کمتری شامل حال شما شود. علاوه بر این تمامی خدمات تعمیری و تعویضی هم در این مرکز دارای ضمانتنامه است تا در صورت بروز خطای مجدد بصورت رایگان لباسشویی شما را تعمیر کنیم.

فروش قطعات ماشین لباسشویی تکنوگاز

اگر نیاز به تعویض قطعات ماشین لباسشویی تکنوگاز دارید، دست از جستجو کردن در بازارهای آزاد بردارید. ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی تکنوگاز در کنار شما هستیم تا در مواقع نیاز شما به قطعات جانبی و یدکی‌های این برند معطل نشوید.
به این صورت می‌توانید با قیمتی مناسب قطعه اصلی لباسشویی تکنوگاز را تهیه کنید و همراه آن از ضمانتنامه اصلی این برند نیز بهره مند شوید.
تمامی قطعات انواع ماشین لباسشویی تکنو از مدل‌های قدیمی لباسشویی تکنو تا جدیدترین مدل‌های این برند در تعمیرلاین موجود است و فقط در اختیار مصرف کنندگان واقعی قرار می‌گیرد.

نصب ماشین لباسشویی تکنوگاز

اگر به تازگی ماشین لباسشویی تکنوگاز را تهیه کرده‌اید و یا قصد جابجایی به محل دیگری را دارید، می‌توانید برای نصب و راه اندازی اصولی این وسیله روی ما حساب کنید.
نصب اصولی و صحیح ماشین لباسشویی تکنوگاز در کنار رعایت نکات نگهداری از این وسیله و سرویس به موقع نقش پررنگی در حفظ طول عمر مفید این وسیله خواهد داشت.
شما می‌توانید به راحتی و با شماره گیری ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ از ما بخواهید تا ماشین لباسشویی شما را در استاندارترین حالت ممکن راه اندازی کنیم. تعمیرکاران ما در زمانی که شما مشخص کرده‌اید به منزل شما می‌آیند و در مدت زمان کوتاهی ماشین لباسشویی شما آماده است تا با بهترین کیفیت لباس‌های شما را درخشان و تمیز تحویل شما دهد.
حالا جدای از استفاده از ماشین لباسشویی تکنوگاز در بهترین حالت، نگرانی بابت صدمه به دستگاه از بابت نصب غیر اصولی نخواهید بود.

سرویس لباسشویی تکنوگاز

با یک سرویس به موقع می‌توان ماشین لباسشویی تکنوگاز را از خرابی ناگهانی و یا مشکلات فنی بزرگ نجات داد. مهم نیست که جدیدا از لباسشویی این برند استفاده می‌کنید و یا صاحب مدل‌های قدیمی لباسشویی تکنوگاز هستید.
با انجام سرویس دوره‌ای توسط تکنسین‌های مجاز ما در تعمیرلاین مشکلات را زودتر شناسایی کنید و تا قبل از اینکه به مشکلی بزرگ با هزینه‌ای سرسام آور تبدیل شوند از بین ببرید.
با ثبت درخواست سرویس از جانب شما تعمیرکاران ما در زمان مقرر به منزل شما می‌آیند و تمام اجزای داخلی و خارجی لباسشویی تکنوگاز را بررسی می‌کنند و در صورت مشاهده خرابی‌های کوچک شما را در جریان می‌گذارند تا با یک تعمیر ارزان و مقرون به صرفه سلامتی ماشین لباسشویی‌ خود را تا مدت‌ها تضمین شده بدانید.

مشاوره رایگان خرید لباسشویی تکنوگاز

مشاوره رایگان خرید ماشین لباسشویی 
ما آماده‌ایم تا با یک مشاوره تخصصی و کاملا رایگان شما را به خانواده بزرگ تکنوگاز اضافه کنیم. چنانچه قصد خرید ماشین لباسشویی تکنوگاز را دارید، بهتر است در این مورد با افرادی مشورت کنید که این برند را به خوبی می‌شناسند و از نقاط قوت و ضعف این لوازم خانگی تکنوگاز باخبرند.
ما به شما کمک خواهیم کرد تا یک خرید موفق و رضایت بخش را تجربه کنید. همکاران ما با توجه به انتظارات شما از ماشین لباسشویی، بهترین مدل ماشین لباسشویی تکنوگاز را به شما معرفی خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید.

آموزش عیب یابی و تعمیر مشکلات متداول لباسشویی تکنوگاز

لیست زیر شامل مهم‌ترین مشکلاتی است که صاحبان ماشین‌های لباسشویی تکنوگاز آن‌ها را تجربه کرده‌اند. گاهی می‌توان با چند راهکار ساده از شر این ۶ مشکل اساسی خلاص شد. پس اگر وقت کافی برای بررسی و عیب یابی لباسشویی تکنوگاز دارید، پیشنهاد می‌کنیم از متن زیر برای رفع مشکل استفاده کنید.
در صورتی که راهکارهای زیر موفقیت آمیز نبود، یعنی لباسشویی تکنوگاز با مشکلات فنی و تخصصی روبروست. بنابراین لباسشویی را از برق بکشید و با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا متخصصان ما در مرکز تخصصی لباسشویی تکنوگاز مشکل شما را برطرف کنند.

چرا آب وارد لباسشویی تکنوگاز نمی‌شود؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

آموزش رفع مشکل عدم آبگیری لباسشویی تکنوگاز:
 • از سلامتی شیر ورودی آب مطمئن شوید. مطمئن شوید که شیر باز است و جریان آب کافی وجود دارد اگر جریان آب قطع شده است تا وصل شدن جریان، برنامه شستشو را متوقف کنید.
 • در قدم بعدی باید احمال گرفتگی مسیر ورودی آب تا لباسشویی را در نظر بگیریم. بنابراین شیلنگ ورودی را باز کنید و داخل آن را با آب پرفشار بشویید. معمولا فیلتر کوچکی برای گرفتن رسوبات آب روی این شیلنگها وجود دارد که با کمک یک برس می‌توان آن را کاملا تمیز کرد.
 • فیلتر ورودی آب لباسشویی تکنوگاز هم محل مناسبی برای تجمع رسوبات آب است بنابراین این فیلتر را نیز تمیز کنید و دوباره مسیر ورودی آب به لباسشویی را نصب کنید. در هنگام نصب مطمئن شوید که شیلنگ صاف است و تاخوردگی ندارد.
 • اگر مشکل حل نشود باید به سلامت پمپ آب، سنسور جریان، دریچه ورودی، شیر برقی و اتصالات برد ماشین لباسشویی شک کرد. در چنین مواقعی با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا همکاران ما در تعمیرلاین مشکل شما را برطرف کنند.

چرا لباسشویی تکنوگاز صدای غیر عادی می‌دهد؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

آموزش رفع مشکل سر و صدای غیر عادی ماشین لباسشویی تکنوگاز:
 • اولین اقدام شما باید بررسی سطح نصب باشد، مطمئن شوید که سطح نصب مناسب است و دستگاه با شیئی در تماس نیست.
 • در قدم بعدی ممکن است داخل جیب لباس‌هایی که درون لباسشویی ریخته‌اید، سکه، سوئیچ و یا هر چیز دیگری جامانده باشد. پس بعد از شستشو تمام دیگ را بررسی و پیدا کردن این اشیا بگردید.
 • ماشین لباسشویی تکنوگاز در هر نوبت چرخه، ابتدا آب را تخلیه می‌کند و سپس بعد از آبگیری مجدد چرخه را ادامه خواهد داد. شنیدن صدای پمپ تخلیه امری طبیعیست. ولی اگر مدت زمان تخلیه افزایش یافته و صدا غیر عادیست، احتمالا گرفتگی در سیستم تخلیه عامل ایجاد این مشکل است که در سوال بعدی به رفع مشکل سیستم تخلیه خواهیم پرداخت.
 • مشکل بعدی باز هم اضافه بار دستگاه است. پس اگر بیش از حد مجاز لباس داخل دیگ شستشو ریخته‌اید، تعداد آن را کمتر کنید و با دست لباس‌ها را در دیگ شستشو پخش نمایید.
 • اگر همچنان مشکل سر و صدای زیاد لباسشویی تکنوگاز حل نشده است، باید بلبرینگ، کمک فنرها و سایر اجزای داخلی توسط نماینده مجاز تعمیر لباسشویی تکنوگاز بررسی شود. پس دستگاه را از برق بکشید و با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

چرا لباسشویی تکنو آب را تخلیه نمی‌کند و یا تخلیه کند است؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

آموزش رفع مشکل تخلیه آب لباسشویی تکنو:
قبل از اینکه به سلامت پمپ تخلیه و سایر اجزای سیستم تخلیه مشکوک شوید موارد زیر را بررسی کنید:
 • مطمئن شوید که شیلنگ تخلیه در وضعیت مناسبی قرار دارد. این شیلنگ باید در طول و ارتفاع مناسب و بدون پیچ خوردگی باشد.
 • اگر مشکلی در شکل شیلنگ تخلیه پیدا نکرده‌اید باید احتمال گرفتگی این قسمت را در نظر بگیرید. بنابراین این قسمت را از لباسشویی جدا کنید و داخل آن را با آب پرفشار بشویید تا مطمئن شوید خروجی شیلنگ مشکلی ندارد.
 • حالا باید به سراغ فیلتر تخلیه لباسشویی تکنو بروید. قبل از هر کاری خود را آماده آبریزی از این قسمت بکنید و یک حوله یا سطل را زیر این قسمت بگذارید. حالا فیلتر را در بیاورید و کاملا تمیز کنید و سپس دوباره جایگذاری کنید.
 • اگر مشکل فنی و تخصصی نباشد به احتمال زیاد فرآیند تخلیه لباسشویی عادی خواهد شد. در غیر این صورت باید تمامی سیستم تخلیه شامل: پمپ تخلیه، پروانه تخلیه، روتور، شیربرقی و اتصالات مربوط به برد لباسشویی تکنو توسط تعمیرکار مجاز این برند به دقت بررسی شود. برای دسترسی به متخصصان برند لوازم خانگی تکنو با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی تکنو روشن نمی‌شود؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

آموزش رفع مشکل روشن نشدن لباسشویی تکنو:
 • اگر هیچ کدام از چراغ‌های ماشین لباسشویی تکنو روشن نمی‌شوند، ابتدا مشکل را در بیرون از لباسشویی بررسی کنید. مطمئن شوید که جریان برق به لباسشویی می‌رسد یا خیر. یک وسیله برقی دیگر را به پریز مربوطه وصل کنید و اگر وسیله کار کرد به سراغ لباسشویی بروید.
 • لباسشویی های تکنو برای پایین آوردن احتمال خسارت در هنگام نوسانات برق دارای فیوز ۱۳ آمپری هستند. به احتمال زیاد این فیوز سوخته است و با تعویض این قسمت لباسشویی شما مجددا شروع به کار خواهد کرد.
اما در صورتی که چراغ‌های لباسشویی تکنو روشن شوند ولی این وسیله شروع به کار نکند چه کنیم؟
 • اگر قفل درب لباسشویی تکنو فعال نشود، لباسشویی برای جلوگیری از آبریزی و خطرات ناشی از درب باز به هیچ عنوان شروع به کار نخواهد کرد. پس مطمئن شوید که درب را کاملا بسته‌اید و چیزی مانع از بسته شدن کامل درب نشده است.
 • فعال شدن قفل کودک هم باعث می‌شود که هیچ کدام از دکمه‌ها کار نکنند. پس قبل از هرچیزی یکبار قفل کودک را امتحان کنید.
 • اگر بیش از ۳ برنامه شستشو سنگین را پشت سر هم اجرا کرده‌اید، ماشین لباسشویی تکنوگاز داغ کرده است و برای جلوگیری از خسارت خاموش خواهد شد. در این مواقع یک استراحت ۲ الی ۳ ساعته مشکل شما را حل خواهد کرد.
 • اگر مشکل همچنان ادامه دارد، باید تایمر لباسشویی تکنو، میکروسوئیچ درب، برد و اتصالات آن و سیم کشی‌های دستگاه توسط تعمیرکار لباسشویی تکنو بررسی شود. در این مواقع با تماس با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ از نمایندگان ما برای تعمیر لباسشویی تکنو کمک بخواهید.

چرا لباسشویی تکنوگاز نمی‌چرخد؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

آموزش رفع مشکل نچرخیدن دیگ لباسشویی تکنو:
نچرخیدن دیگ لباسشویی تکنوگاز می‌تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد ولی به عنوان یک کاربر عادی مسائل زیر را بررسی کنید:
 • دیگ شستشوی ماشین لباسشویی تکنوگاز دارای سنسور تشخیص وزن و تعدل است. پس اگر وزن بسیار پایین و یا بیش از حد مجاز را تشخیص دهد، شروع به چرخش نخواهد کرد. پس اگر لباس‌های داخل دیگ خیلی کم است، صبر کنید تا لباس بیشتری برای شستشو داشته باشید و اگر مقدار آن خیلی زیاد است، در دونوبت لباس‌ها را بشویید.
 • یکی دیگر از دلایل توقف چرخش در لباسشویی مربوط به گرفتگی سیستم تخلیه است. همانطور که گفتیم لباسشویی تکنوگاز در طول چرخه، چند با ر تخلیه می‌شود و دوباره آبگیری انجام خواهد شد. اگر تخلیه به صورت مناسب انجام نشود، دیگ شستشو سنگین می‌شود و برای جلوگیری از خسارت دستور حرکت نخواهد داد. در همین سوالات به رفع مشکل تخلیه اشاره کرده‌ایم.
 • اگر دیگ شستشو چرخش آرامی دارد، باید ابتدا مطمئن شوید که لباسشویی تکنوگاز را در حالت اتوکشی قرار نداده‌اید، چون با انتخاب این برنامه سرعت دیگ شستشو بعد از آبگیری به شدت کاهش پیدا خواهد کرد.
 • اگر این راهکارها کمکی به شما در رفع مشکل چرخش لباسشویی تکنو نکرده است باید از متخصص تعمیر لباسشویی تکنوگاز بخواهید تا دستگاه شما را بررسی کند. ممکن است مشکلی در موتور،یا زغال موتور، موتور تاکو (سنسور سنجش سرعت)، تسمه درایو و یا خرابی خود مخزن وجود داشته باشد.

چرا لباسشویی تکنوگاز بیش از حد می‌لرزد؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

آموزش رفع مشکل لرزش بیش از حد لباسشویی تکنوگاز:
 • مطمئن شوید که سطحی که لباسشویی تکنو روی آن نصب شده است لغزنده نیست و یا لباسشویی به اشیا و یا وسایل دیگری نچسبیده باشد.
 • ممکن است در گذر زمان تنظیم پایه‌های لباسشویی تکنو به هم خورده باشد. بنابراین با کمک تراز پیچ زیر پایه‌ها را تنظیم کنید تا دستگاه صاف شود.
 • یکی دیگر از دلایل تکان‌های شدید، باز نکردن پیچ و مهره‌های حمل و نقل و ضربه گیر کف لباسشویی تکنو است. اگر از ابتدای نصب با مشکل تکان‌های شدید و لرزش دست و پنجه نرم می‌کنید احتمالا مشکل با باز کردن این اجزا حل خواهد شد.
 • اضافه بار هم یک دلیل شایع برای لرزش شدید و غیر طبیعی دستگاه است. پس مطمئن شوید که به اندازه لباس داخل دیگ شستشوی لباسشویی تکنو است و بار به صورت متوازن در این قسمت پخش شده است.
 • در صورتی که این راهکارها به شما کمکی در از بین بردن مشکل لرزش بیش از حد دستگاه نکردهاست باید از متخصص تعمیر لباسشویی تکنوگاز بخواهید تا اجزای داخلی را بررسی کند. شاید دیگ شستشو تعادل ندارد و یا کمک فنرها و بلبرینگ، پد دمپر و مخزن لباسشویی تکنوگاز فرسوده شده است. برای ارتباط با متخصص تعمیر لباسشویی تکنوگاز با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

کد خطاهای ماشین لباسشویی تکنوگاز را بهتر بشناسیم!

کد‌های خطا یا همان ارورهای ماشین لباسشویی تکنوگاز به ما کمک می‌کنند تا به صورت دقیق‌تری مشکل را تشخیص دهیم. از آنجایی که شاید دسترسی به دفترچه راهنمای لباسشویی تکنوگاز برای شما سخت باشد؛ در این قسمت ارور‌ها و معنی و منظورشان را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم.
ضمن اینکه برای رفع هر کدام از ارورهای لباسشویی تکنوگاز راه حل‌هایی در حد توان کاربر معمولی نوشته شده است. اگر مشکل شما فنی و تخصصی نباشد به احتمال زیاد لباسشویی تکنوگاز بدون نیاز به حضور ما مثل روز اول دوباره شروع به کار خواهد کرد.

ارور ها

 • ارور E01 لباسشویی تکنوگاز
  ماشین لباسشویی تکنوگاز در سیستم آبگیری به مشکل خورده است.
  راه حل : مطمئن شوید که شیر ورودی باز است و آب جریان دارد. اگر شیر ورودی خراب شده است آن را تعویض نمایید. شیلنگ ورودی آب به لباسشویی تکنوگاز را باز کنید. فیلتر روی شیلنگ و فیلتر ورودی آب لباسشویی را کاملا تمیز کنید. موقع نصب مجدد شیلنگ مطمئن شوید که این قطعه منقبض یا تاخورده نشود. اگر مشکل شما ادامه دارد، باید سنسور جریان ماشین لباسشویی تکنوگاز، شیر برقی لباسشویی تکنوگاز و همچنین برد لباسشویی تکنوگاز، توسط تعمیرلاین بررسی و عیب یابی شود.
 • ارور E02 لباسشویی تکنوگاز
  لباسشویی تکنوگاز در سیستم تخلیه به مشکل خورده است.
  راه حل : اگر جریان برق به صورت ناگهانی قطع شده است، پس از ورود جریان برق دوباره برنامه شستشو را انتخاب کنید تا تخلیه انجام شود. موقعیت شیلنگ تخلیه را بررسی کنید و مطمئن شوید که طبق دفترچه راهنما در طول و ارتفاع مناسبی است و هیچ گونه انقباض و یا پیچ خوردگی در آن مشاهده نمی‌شود. به سراغ فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی تکنوگاز بروید. برای جلوگیری از آبریزی قبل از باز کردن درب فیلتر از یک حوله زیر سطح استفاده کنید. حالا فیلتر را به دقت تمیز کنید و دوباره سرجایش قرار دهید. اگر مشکل شما حل نشده است باید برای عیب یابی از متخصص تعمیر لباسشویی تکنوگاز بخواهید تا عملکرد برد لباسشویی، پروانه و پمپ تخلیه و شیر برقی دستگاه را مورد بررسی قرار دهد.
 • ارور E03 لباسشویی تکنوگاز
  درب ماشین لباسشویی تکنوگاز قفل نشده است. نکته: تا زمانی که قفل درب عمل نکند ماشین لباسشویی تکنوگاز شروع به چرخش نخواهد کرد.
  راه حل : یکبار ماشین لباسشویی تکنوگاز را ریست کنید. شاید خطایی در سیستم داده لباسشویی رخ داده است. در قدم بعد درب ماشین لباسشویی را یکبار دیگر (اینبار محکم‌تر) ببندید تا صدای چفت شدن را بشنوید. مطمئن شوید که لباس یا لاستیک دور درب لباسشویی مزاحم بسته شدن درب نمی‌شوند. اگر مشکل حل نشده است، باید میکروسوئیچ قفل درب لباسشویی تکنوگاز و غلاف قفل درب، اتصالات بین برد لباسشویی و مکانیسم قفل بررسی شوند. در چنین مواقعی برای بررسی تخصصی و عیب یابی دقیق با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در تعمیرلاین، مشکل شما را سریعا برطرف کنند.
 • ارور E04 لباسشویی تکنوگاز
  سطح آب یا بالاتر از میزان مجاز و یا پایین تر از سطح مجاز است. هیدر.ستات ماشین لباسشویی تکنوگاز به مشکل خورده است. هیدروستات لباسشویی تکنوگاز چه وظیفه‌ای دارد؟ هیدروستات نه فقط در لباسشویی تکنوگاز بلکه در تمامی ماشین‌های لباسشویی وظیفه کنترل جریان آب را دارد و عملکرد تایمر و شیر برقی به دستور هیدروستات است.
  راه حل : ابتدا مطمئن شوید که جریان آب به لباسشویی تکنو وارد می‌شود. اگر جریان آب وصل است باید به سلامت هیدروستات و اتصلات برد لباسشویی تکنو شک کنید. در چنین مواقعی برای جلوگیری از خسارت بیشتر، ماشین لباسشویی خود را خاموش کنید و با ما برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی تکنو تماس بگیرید.
 • ارور E05 لباسشویی تکنوگاز
  فشار زیادی به موتور محرک لباسشویی تکنوگاز وارد شده است، یا عملکرد موتور قطع شده.
  راه حل : اگر به صورت مداوم در حال استفاده از لباسشویی تکنوگاز هستید، به دستگاه استراحت دهید تا موتور لباسشویی تکنوگاز خنک شود. این ارور ممکن است به علت اضافه بار نیز نشان داده شود. پس اگر بیش از حد مجاز لباس داخل دیگ شستشوست، مقدار آن را کم کنید و با دست لباس‌ها را پخش کنید تا توازن برقرار شود. اگر به صورت ناگهانی و بدون دلیل خاصی این اتفاق افتاده است یکبار لباسشویی تکنوگاز را ریست کنید. در صورتی که مشکل حل نشده باشد، حتما سیستم موتور لباسشویی تکنوگاز شامل: (سنسور سرعت سنج، موتور تاکو، سیم پیچی موتور اصلی) با اتصالات برد ماشین لباسشویی بررسی شوند. با تماس با تعمیرلاین می‌توانید به راحتی مشکل را برطرف کنید.
 • ارور E06 لباسشویی تکنوگاز
  لباسشویی تکنوگاز از آب گرم برای شستشو استفاده نمی‌کند.
  راه حل : مطمئن شوید که دمای آب را در چرخه شستشو انتخاب کرده‌اید. اگر دمای محیط خیلی پایین باشد، ممکن است این ارئر را مشاهده کنید. برای رفع آن شیلنگ و لوله‌های آب را از یخ زدگی محافظت کنید. اگر مشکل همچنان ادامه دارد، باید المنت لباسشویی تکنوگاز، ترمیستور ،ترموستات و برد الکتریکی دستگاه بررسی و عیب یابی شوند. در چنین مواقعی از تعمیرلاین برای از بین بردن مشکل استفاده کنید.
 • ارور E07 لباسشویی تکنوگاز
  لباسشویی تکنوگاز قادر به تنظیم دمای آب درون لباسشویی نیست.
  راه حل : یکبار ماشین لباسشویی تکنوگاز را ریست کنید. اگر ارور مربوطه همچنان نمایش داده می‌شود، بایدسنسور تنظیم دما و همچنین تمام سیستم گرمایش توسط متخصص بررسی و عیب یابی شود.
 • ارور E10 لباسشویی تکنوگاز
  لباسشویی تکنوگاز دچار مشکل نوسان برق یا خرابی پنل برق داخلی است.
  راه حل : این مشکل می‌تواند مربوط به لباسشویی تکنو نباشد. بنابراین اگر برق خانه دائما نوسان دارد، برای رفع مشکل با یک برق کار تماس بگیرید. در درجه بعد مطمئن شوید که برق کافی به دستگاه می‌رسد. با یک ولت سنج می‌توان مطمئن شد که مشکل منحصرا مربوط به برق ساختمان است یا ماشین لباسشویی. اگر جریان برق ورودی مشکلی نداشته باشد. باید برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی تکنوگاز با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا متخصص مربوطه کلیه سیم کشی داخلی، پنل برق دستگاه و برد ماشین لباسشویی تکنو را مورد بررسی قرار دهد.

نحوه ریست کردن ماشین لباسشویی تکنوگاز

از آنجایی که هر کدام از مدل‌های مختلف ماشین لباسشویی تکنوگاز یا برند‌های زیر مجموعه آن، راهکار خاص خود را برای ریست و راه اندازی مجدد دستگاه دارند، بهتر است با مراجعه به دفترچه راهنمای لباسشویی تکنو راه حل قطعی را بیابید. ولی همه ماشین‌های لباسشویی یک راه حل مشترک برای راه اندازی مجدد دارند.
ابتدا ماشین لباسشویی را خاموش کرده و از برق بکشید. سپس بین ۳۰ تا ۶۰ ثانیه صبر کنید و سپس مجددا لباسشویی تکنو را به برق متصل کنید و کلید Start را فشار دهید تا ماشین لباسشویی شما ریست شود.

تماس با مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی تکنوگاز

“ با یک تماس، مشاورۀ رایگان تعمیرات دریافت کنید.!”

برای تماس با مجموعه تعمیرلاین می توانید از شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ استفاده کنید تا ضمن مطرح کردن مشکلتان، مشاوره ای رایگان در زمینۀ تعمیرات انواع لوازم خانگی دریافت کنید.
پشتیبان های ما در مجموعه تعمیرلاین با پاسخگویی ۲۴ ساعته در طول هفته، تکنسینی مجرب از تعمیرلاین به محلتان اعزام خواهند کرد تا نگرانی بابت کیفیت تعمیرات نداشته باشید! همین حالا با ما تماس بگیرید تا کمتر از یک ساعت تعمیرکاری مجرب در محل خود داشته باشید!

سایر بخش ها

سوالات متداول

ماشین لباسشویی تکنوگاز ( Tecnogas ) ساخت کجاست؟
برند لوازم خانگی تکنوگاز، در سال ۱۹۵۲ (۶۹ سال پیش) به صورت یک کارگاه کوچک و توسط برادران کنتینی در کنار ساحل رود پو در ایتالیا متولد شد. این کارگاه کوچک انقلابی در تولید اجاق گازهای خود به پاکرد و موفق شد، از اولین اجاق گاز منحصر به فرد خود به نام Mobilfornello رونمایی کند. با پبشرفت این صنعتگران ایتالیایی و بعد از استقبال سایر هموطنان خود، تکنوگاز موفق به تولید سایر لوازم خانگی مانند: انواع اجاق گاز (صنعتی، توکار، مستقل)، انواع هود، فر، آبگرمکن، اسپیلت، یخچال و فریزر و لباسشویی شد. لباسشویی‌های تکنوگاز یکی از بهترین لباسشویی‌های دنیا از نظر دقت طراحی و کارایی است. امروزه تکنوگاز محصولات خود را در کشورهای مختلف دنیا با برندهایی به نام Tecnogas، Tecno، Uno، AZALEA، SUPERIORE تولید و روانه بازار می‌کند. لباسشویی‌های این برند در انواع درب از بالا، درب از جلو، صنعتی، دوقلو (خشک کن+ لباسشویی) و منحصرا خشک کن در ظرفیت‌های مختلف و برنامه‌های شستشوی کارآمد با مصرف انرژی پایین و قدرت شستشوی بالا یک گزینه مناسب برای اضافه شدن به جمع خانوادگی شماست.
هزینه تعمیرات لباسشویی تکنوگاز چگونه محاسبه می‌شود؟
ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی تکنوگاز می‌دانیم که پرداخت هزینه‌ای متناسب با خدمت انجام شده یکی از اولویت‌های شماست. بنابراین تمامی قیمت‌گذاری‌ها را زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی قرار داده‌ایم تا شما امکان استفاده از خدمات با قیمتی معقول و ارزان را داشته باشید. برای استعلام قیمت تعمیر لباسشویی با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید و نوع خرابی را گزارش کنید. مشاوران ما به شما هزینه تقریبی تعمیر را خواهند گفت. قیمت دقیق تعمیرات بعد از حضور تکنسین ما و عیب یابی دقیق به شما اعلام می‌شود. علاوه بر این برای سهولت شما در پرداخت هزینه تعمیرات لباسشویی تکنوگاز: امکان استعلام قیمت در تمام پروسه تعمیر لباسشویی تکنوگاز وجود دارد و اگر به هر دلیلی بعد از حضور تکنسین ما از تعمیر این وسیله پشیمان شده اید، تنها هزینه ایاب و ذهاب تعمیر کار به عهده شماست. تعمیرکاران ما در مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی تکنوگاز موظفند بعد از تست کارکرد صحیح وسیله و کسب رضایت شما هزینه تعمیر لباسشویی را دریافت نمایند. تمامی خدمات انجام گرفته و جمع تمام هزینه‌های تعمیرات به صورت فاکتور کتبی به شما ارائه خواهد شد و هیچ مبلغ اضافی بابت حضور تعمیرکار در محل و خدماتی از قبیل از شما اخذ نخواهد شد. از زمان ثبت سفارش شما، بخش پشتیبانی ما به صورت ۲۴ ساعته پیگیر تمامی خواسته‌های شماست و برای استفاده از ضمانتنامه تعمیرلاین کافیست با این بخش تماس بگیرید.
چه مناطقی تحت پوشش مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی تکنوگاز است؟
چشم انداز ما ارتقای پروسۀ انواع تعمیرات و خدمات در محل است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به زودی بتوانیم در تمامی مناطق کشور خدمتگزار شما عزیزان باشیم. برای دریافت انواع خدمات لباسشویی تکنوگاز در محل و توسط مرکز تخصصی معتبر با شماره مرکزی ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید. خطوط ما بدون اشغالی آماده شنیدن مشکلات شماست. مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز در مرکز تهران میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهرآرا و… مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنوگاز در شمال تهران فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و… مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنوگاز در غرب تهران آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و … مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنوگاز در شرق تهران تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام ، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و … مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی تکنوگاز در جنوب تهران آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، حافظ ، امام خمینی، ولیعصر، قزوین، و…

دیدگاه کاربران 0

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مرکز تعمیر لاین

مرکز تعمیرات پاسخگو شماست

سفارش و مشاوره

021-87700770

آخرین پرسش ها
تمامی پرسش های مهم ببینید
با شما تماس میگیریم

درخواست خود را رایگان بفرستید