تعمیرلاین تعمیرات لوازم خانگی جنرال الکتریک تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات در محل، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک می‌باشد. کافیست درخواست خود را ثبت کنید.
تماس و مشاوره
021-87700770
تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

خدمات قابل ارائه تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

 • سرد نبودن قسمت یخچال از یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • نشت آب یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • خالی شدن گاز یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • روشن نشدن یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • تعویض کمپرسور یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • خاموش شدن صفحه نمایش یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • صدای زیاد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • کار کردن دائمی موتور یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • سرد نکردن فریزر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • تعویض نوار لاستیکی دور در یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • برفک در قسمت فریزر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • داغ کردن موتور یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • داغ کردن بدنه یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • تعویض فیتلر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

چرا تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک تعمیرلاین

سرعت و کیفیت در ارائه خدمات :

هدف تیم تعمیرلاین، ارتقا کیفیت و سرعت خدمات تعمیرات لوازم خانگی است. مهم نیست در کدام منطقه از تهران ساکن هستید. تعمیرلاین پس از ثبت درخواست شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تعمیرکار‌ خود را به محل شما اعزام خواهد کرد.

ارائه سرویس در محل و زمان موردنظر شما :

تعمیرکاران تعمیرلاین در نزدیکی شما هستند. با یک تماس می‌توانید از خدمات تعمیرات در محل این مجموعه حرفه‌ای استفاده کنید. زمان مراجعه تعمیرکار به محل مورد نظر شما و انجام تعمیرات توسط خود شما تعیین می‌شود.

کادری مجرب و حرفه‌ای :

تمامی خدمات تعمیرات در تعمیرلاین، توسط تعمیرکارانی مجرب و حرفه‌ای انجام می‌گیرد. ما خیال شما را از انجام هرگونه تعمیرات بی‌دردسر و حرفه‌ای آسوده نموده‌ایم.

هزینه منصفانه تعمیرات  :

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت بالای لوازم و هزینه خرید مجدد آنها، تیم تعمیرلاین تصمیم گرفته تا هزینه تعمیرات هرگونه لوازم را با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه ارائه دهد.

برآورد هزینه تعمیرات  :  

هنگام عیب‌یابی دستگاه و قبل از انجام تعمیرات، تعمیرکاران تعمیرلاین، هزینه حدودی تعمیرات را به شما اعلام می‌کنند.
برآورد هزینه تعمیرات در تعمیرلاین توسط خود شما نیز امکان‌پذیر است زیرا هزینه تعمیرات در تعمیرلاین کاملا شفاف در وبسایت تعمیرلاین اعلام شده است.

گارانتی تعمیر و سلامت قطعات تعویضی :

تیم تعمیرلاین در راستای جلب رضایت شما و برطرف نمودن نگرانی‌هایتان از خرابی‌های آینده و نیاز مجدد به تعمیرات، تمامی خدمات خود را همراه با ضمانت نامه کیفیت خدمات و سلامت قطعات تعویضی ارائه خواهد نمود.

تعمیرات یخچال ساید باید ساید جنرال الکتریک توسط زبده ترین تعمیرکاران

اینجا تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک است.!

قدرت، طول عمر بالا و اصالت، ویژگی های ساید بای سایدی قدرتمند مثل جنرال الکتریک است! ما در تعمیرلاین، با تجربه، تعهد و با توجه به اهداف تیم خود، مشکلات وسیله‌ی برقی شما را در اولین فرصت در منزلتان برطرف می‌کنیم. هرجای تهران که باشید فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

ما خود را به شما می‌رسانیم تا به شما در تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک کمک کنیم. فقط کافی است تا با اپراتور ما تماس بگیرید و مشکل خود را بیان کنید. ما نزدیک‎ترین تعمیرکار خود را به محل شما می‌فرستیم. تا آخر این مطلب با ما باشید تا با تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک بیشتر آشنا شوید!

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در محل

مرکز تخصصی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

جنرال الکتریک یک برند آمریکایی است که با خدمات پس از فروش بی‍نظیرش در جهان شناحته می‌شود. ما هم به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات این برند در ایران پایبند به همین اصل هستیم. ما با در اختیار داشتن تعمیرکارانی مجرب در سراسر تهران، انواع خدمات نصب، نگه داری و تعمیر ساید بای  ساید جنرال الکتریک را در منزل خودتان انجام خواهیم داد!

به یاد داشته باشید که لوازم خانگی های جنرال الکتریک، در سراسر دنیا به عنوان محصولاتی گران قیمت و ازشمند تلقی می شوند! بنابراین به شما توصیه می کنیم با سرویس دوره‌ای یخچال ساید بای ساید خود از تعمیرات ناخواسته و هزینه های اضافی جلوگیری کنید! اگر یخچال شما مشکلاتی مثل گرم بودن قسمت یخچال، سرو صدای بالا، نشتی و یا داغ کردن موتور دارد، تعمیرلاین برای رفع مشکل و تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک شما آماده است!

در ادامه شما را با خدمات خود در تعمیرات یخچال جنرال الکتریک آشنا می‌کنیم.

معرفی مشکلات عمده و روش‌های تعمیر یخچال جنرال الکتریک

صدای زیاد یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

 • صدای ترک خوردن (قلنج شکستن یخچال!) : این اتفاق به دلیل تغییر دمای وسایل داخلی یخچال است.
 • صدای وز وز طور: مربوط به عملکرد سرمایش یخچال است که مربوط به کمپرسور ور موتور است.
 • صدای حباب مانندی که گاهی از پشت یخچال شنیده می‌شود به علت گردش گاز یخچال ایجاد نمی‌شود.
 • اگر این صداها از میزان عادی بیشتر شد باید داخل یخچال و طبقات را چک کنید. مطمئن شوید چیزی داخل آن نیوفتاده است. مخصوصا طبقات را چک کنید.
 • اگر چیزی در یخچال نیوفتاده بود احتمالا قطعات یخچال دچار عدم تعادل شده اند.
 • اگر یخچال تراز است و باز هم صدا تولید می‌شود با تعمیرلاین تماس بگیرید.

علت کار کردن دائمی موتور یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

 • کار کردن دائمی یخچال می‌تواند به علت داغ کردن موتور باشد. ما به این مورد در قسمت داغ کردن موتور پرداخته ایم.
 • خرابی برد یخچال دلیل دیگر این اتفاق است. برد یخچال مسئول تنظیم اتفاقات بر اساس زمان بندی است. پس اگر خراب شود موتور به دلیل به هم خوردن تنظیماتش دائما کار می‌کند.
 • از طرفی خرابی ترموستات و سنسورهای داخلی باعث می‌شود دما بر اساس تغیرات محیط تغیر نکند و در زمانی که محیط خنک است هم چنان به موتور فرمان کار کردن بدهد.

توصیه جدی درمورد مراقبت از یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

 • تا حد امکان دستگاه خود را تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات بسپارید. چون مشکلات یخچال ساید بای ساید تخصصی هستند و با کوچیکترین اشتباه باعث صدمه دیدن کل یخچال می‌شود.
 • ما در تعمیرلاین با قطعات اصلی و ضمانت نامه رسمی منتظر خدمت کردن به شماییم!
 • قبل از تمیز کردن یخچال جنرال الکتریک آن را از برق جداکنید.
 • هرگز از ابزارهای ساینده تیز، بنزین و از این قبیل مواد برای تمیز کردن یخچال استفاده نکنید.
 • اگر یخچال شما برای مدت طولانی مورد استفاده قرار نمی گیرد دستگاه را از برق بکشید.
 • هر چند وقت یکبار لاستیک دور در و لوله‌های کنداسور یخچال را تمیز کنید.

تماس با تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

“شما می توانید با یک تماس، مشاورۀ رایگان تعمیرات دریافت کنید!”

برای تماس با مجموعه تعمیرلاین می توانید از شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ استفاده کنید تا ضمن مطرح کردن مشکلتان، مشاوره ای رایگان در تعمیرات انواع لوازم خانگی دریافت کنید. پشتیبان های ما در مجموعه تعمیرلاین با پاسخگویی ۲۴ ساعته در طول هفته، تکنسینی مجرب از تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات جنرال الکتریک به محلتان اعزام خواهند کرد تا نگرانی بابت کیفیت تعمیرات نداشته باشید! همین حالا با ما تماس بگیرید تا کمتر از یک ساعت تعمیرکاری مجرب در محل خود داشته باشید!

سایر بخش ها

سوالات متداول

خدمات تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک چگونه انجام خواهد گرفت؟
شما با تماس با تیم پشتیبانی تعمیرلاین، مشکل موردنظر خود را مظرح می‌کنید. مشاورین ما با بررسی اطلاعات ارائه شده در تماس تلفنی، مشکل یخچال جنرال الکتریک شما را پیدا می‌کنند. سپس تعمیرکار با تجهیرات کامل به محلتان اعزام کنیم! با این کار پروسه تعمیرات کوتاه‌تر می‌شود و نیازی به مراجعه‌های بعدی نخواهد بود! پس از رسیدن تعمیرکار، مراحل عیب یابی دقیق دستگاه شروع خواهد شد! زمانیکه نقص یخچال جنرال الکتریک شما مشخص شد، تعمیرکاران ما هزینه حدودی تعمیر و یا تعویض قطعات را به شما اعلام می کنند! پس از تایید شما روند تعمیر یا تعویض قطعه آغاز می‌شود. تعویض قطعات تنها با یدکی های اورجینال جنرال الکتریک انجام خواهد شود و تمام این قطعات از مراکز تخصصی معتبر تعمیرات جنرال الکتریک تعمیرلاین در تهران تهیه خواهد شد! پس از شروع سرویس، در کمتر از یک روز کاری، تعمیر یخچال جنرال الکتریک شما انجام خواهد گرفت.
ماموریت ما در مرکز تخصصی تعمیر یخچال جنرال الکتریک چیست؟
لوازم خانگی جنرال الکتریک با تکیه بر دانش روز دنیا و خدمات پس از فروش بی‌نظیر خود در دنیا و ایران به عنوان برندی قابل اطمنیان معرفی شده اند. یخچال جنرال الکتریک به استفاده از همین تکنولوژی پیشرفته به عنوان یکی از هوشمندترین وسایل برقی حال حاضر دنیا است و تعمیرات این وسیله از تخصصی‌ترین تعمیرات محسوب می‌شود! و بهتر از شما برای تعمیرات یخچال جنرال الکتریک تنها از مرکز تخصصی تعمیرات معتبر آن کمک بگیرید! هدف و ماموریت ما در تعمیرلاین، حفظ این وسیله‌ی هوشمند و گران‌قیمت در آشپزخانه شماست و به شما اطمینان خواهیم داد با استفاده از تعمیرکاران اصلی جنرال الکتریک، تجربه تعمیرات را برای شما بیش از پیش ساده کنیم! تعمیرلاین، با تضمین صددرصد و قطعات اورجینال خیال شما را از تعمیرات راحت می‌کند.

دیدگاه کاربران 0

تماس با مرکز تعمیر لاین

مرکز تعمیرات پاسخگو شماست

سفارش و مشاوره

021-87700770

آخرین پرسش ها
تمامی پرسش های مهم ببینید
با شما تماس میگیریم

درخواست خود را رایگان بفرستید