هزینه سرویس کولرگازی و تعمیر آن در سال ۱۴۰۰

فهرست مطالب

هزینه سرویس کولرگازی زمانی که کولرگازی دچار مشکل شود، اهمیت پیدا می‌کند، چراکه قیمت‌های بالای تعمیرات کولرگازی، افراد را وادار به تحقیق بیشتر درباره محاسبه هزینه سرویس کولرگازی می‌نماید.

در هر صورت از آنجاکه کولرهای گازی دستگاه‌های ارزشمندی هستند و در فصول گرم و حتی سرد سال (بستگی به نوع کولر گازی) مورد استفاده قرار می‌گیرند، در صورت خرابی دستگاه، حتما بدون کولرگازی زندگی سخت و طاقت‌فرسا خواهد بود.

همچنین کولرهای گازی با گردش و تصفیه هوا، ذراتی مثل گرد و غبار و گرده‌های گل را از سطح هوای خروجی حذف می‌کنند. این ویژگی به افردای که مستعد به آلرژی و یا آسم هستند کمک می ‌کند تا راحت‌تر تنفس کرده و نگران حساسیت به ذرات بیماری زا نباشند.

نیاز به تعمیر و سرویس کولرگازی

بسیاری از افراد استفاده و کارایی کولرهای گازی را همیشگی و مشکلات دستگاه را دور از انتظار می‌دانند.! این فرضیه غلط باعث می‌شود تا سرویس و تعمیرات کولرگازی در بازه زمانی معین انجام نشود و مشکلات جزئی دستگاه به یک خرابی پیشرفته تبدیل شوند.!

خرابی‌های پیشرفته کولرگازی که عموما قطعات اصلی دستگاه مثل کمپرسور، اواپراتور و یا برد کولرگازی را تحت تاثیر قرار می‌دهند، هزینه بیشتری را برای رفع مشکل به کاربر تحمیل می‌کنند و مدت زمان تعمیرات را نیز افزایش می‌دهند.

بنابراین بهتر است هنگام مواجه با مشکلات جزئی کولرگازی هرچه سریع‌تر نسبت به رفع مشکل اقدام کنید و در بازه های زمانی معین از یک تعمیرکار حرفه‌ای برای سرویس و تعمیر کولر گازی کمک بگیرید.

برای اینکار کافیست به وبسایت “تعمیرلاین” مراجعه و یا با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس بگیرید و درخواست تعمیر کولر گازی خود را ثبت کنید.

در کمتر از ۱۵ یکی از تعمیرکاران مجرب تعمیرلاین به شما معرفی و بعد از تائیدتان، تعمیرکار در سریع‌ترین زمان ممکن در محل شما حاضر خواهد بود.

همچنین با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان “تعمیرلاین” به راحتی از هزینه تعمیر کولر گازی مطلع خواهید شد.

هزینه سرویس کولرگازی

عوامل تاثیرگذار در هزینه سرویس کولرگازی

قبل از آشنایی با هزینه تعمیرات کولرگازی، بهتر است به عواملی که نرخ تعمیرات را تحت تاثیر قرار می‌دهند، بپردازیم. این عوامل عبارتند از:

 • عمر کولرگازی
 • زمان تعمیرات
 • کارایی و اندازه کولرگازی
 • مدت زمان کارکرد
 • چگونگی سرویس و نگه داری دستگاه
 • مشکل و خرابی خاص کولرگازی

۱ . عمر کولرگازی

با این که خرابی و مشکل خاص دستگاه مهم ترین نقش را در تخمین هزینه تعمیرات کولرگازی ایفا می کند، سن دستگاه نیز از عوامل تاثیرگذار در این هزینه‌ها می‌باشد. میانگین عمر مفید کولرهای گازی ۱۵ سال می‌باشد.

در این بازۀ ۱۵ ساله، کارایی کولرهای گازی به مرور زمان کاهش پیدا می‌کند. بنابراین می‌توان گفت که هرچقدر کولرگازی شما قدیمی‌تر باشد، هزینه تعمیرات آن نیز بیشتر است.

به شما توصیه می کنیم اگر ۱۰ سال و یا بیشتر از عمر کولرگازی شما گذشته است، نگاهی به تعویض دستگاه داشته باشید. بسیاری از تعمیرکاران حرفه ای کولرگازی پیشنهاد می کنند اگر ضریب هزینه تعمیرات در عمر دستگاه بیشتر از ۲۰ تا ۳۰ میلیون بود، به فکر خرید یک کولرگازی جدید باشید!

۲ . زمان تعمیرات

متاسفانه بنظر می رسد که مشکلات کولرگازی در بدترین زمان ممکن سراغمان می آیند! این بدین خاطر است که عموما همه ما از کولرها تا فصول گرم سال ( تابستان و اواخر بهار ) استفاده نمی کنیم و از مشکلات و خرابی آن ها بی خبر هستیم!

همین عامل باعث می شود که با افزایش درخواست اضظراری تعمیرات کولرگازی در فصول گرم سال، تعمیرکاران مقداری تعرفه تعمیرات را افزایش دهند! بدین خاطر به شما توصیه می کنیم برای کاهش هزینه تعمیرات کولرگازی، حتما در اوایل فصل بهار سراغ تعمیرات و سرویس دستگاه بروید.

۳ . کارایی و اندازه دستگاه

در سال ۲۰۰۶، یک قانون جدید برای دستگاه های برودتی و حرارتی به تصویب رسید. این قانون متذکر می شود که تمامی کولرهای گازی، گواهی نامه بهره وری انرژی فصلی ( SEER ) 13 و یا بالاتر داشته باشند.

به سبب این گواهی نامه، هرچه قدر کولرگازی شما کارایی بیشتری داشته باشد، میانگین هزینه تعمیرات آن نیز کمتر خواهد بود! در این حالت اگر هزینه تعمیرات کولرگازی جدید شما زیاد هم باشد، خیالتان از این بابت راحت است که به صورت ماهانه مقدار زیادی از هزینه ها را در مصرف انرژی برق و گاز کاهش داده اید!

علاوه بر این، کولرگازی های بزرگتر نسبت به ابعاد کوچکتر آن تعمیراتی پیچیده و سخت تر دارند! بنابراین اندازه کولرگازی نیز از دیگر قاکتورهایی است که هزینه تعمیرات را تحت تاثیر قرار می دهد!

۴ . مدت زمان کارکرد

هرچه قدر کارکرد کولرگازی شما کمتر ( بهینه تر ) باشد، ماندگاری و عمر مفید دستگاه نیز بیشتر است. بنابراین تنظیم صحیح ترموستات و یا بازکردن پنجره ها می توانند هزینه سرویس و نگه داری کولرگازی را به شدت کاهش دهند.!

به شما توصیه میکنیم زمانیکه خانه را ترک می کنید و یا به مسافرت می روید، شاخص ترموستات را افزایش دهید. با این کار نه تنها هزینه تعمیرات احتمالی دستگاه را کاهش می‌دهید بلکه عمر مفید کولرگازی را نیز افزایش می‌دهید!

۵ . سرویس و نگهداری دستگاه

در صورتیکه دوست دارید عمر مفید کولرگازی خود را افزایش دهید، باید نکاتی را راجع به سرویس و نگه داری دستگاه رعایت کنید.

علاوه بر این، سرویس مرتب دستگاه از بروز مشکلات و نقص هایی که هزینه زیادی را برای رفع مشکل به شما تحمیل می کنند، جلوگیری به عمل می آورد. برخی از موارد توصیه شده در سرویس و نگه داری صحیح کولرگازی عبارتند از:

 1. تعویض فیلتر کولرگازی
 2. بستن فضاهای باز
 3. تمیز کردن لوله های کندانسور
 4. چک آپ سالانه دستگاه

۶ . مشکل و خرابی خاص دستگاه

هر کدام از برندهای کولرگازی، ساختاری متفاوت در اجزای داخلی و بیرونی دستگاه دارند. با اینکه هزینه تعویض فیلتر کولرگازی حداقل  ۸۰ الی ۱۰۰ هزار تومان است، رفع نشتی مبرد دستگاه در مواردی از ۴۰۰ هزار تومان نیز عبور می کند!

بنابراین، مهم ترین عامل در تعیین هزینه تعمیرات کولرگازی خرابی و مشکل خاص دستگاه می باشد. بدیهی است که مشکلات پیچیده دستگاه به دلیل نیاز به تجهیزات، دانش و لوازم یدکی بیشتر، هزینه تعمیرات را نیز افزایش می دهند!

علائم که نشان می‌دهند نیاز به تعمیر کولرگازی داریم

کولرهای گازی نیز مانند دیگر لوازم خانگی در هنگام خرابی و مشکلات، نشانه های خاصی را به کاربر منتقل می کنند. در این حالت، هرچه قدر زمان تعمیرات را به تعویق بیندازید، احتمال خرابی بیشتر و خاموش شدن کلی دستگاه را افزایش می‌دهید!

از مهم ترین نشانه هایی که باید نسبت به تعمیر و رفع مشکلات کولرگازی اقدام کنید می‌توان به سر و صدا و نویزهای بلند دستگاه و گرم بودن هوای خروجی دستگاه اشاره کرد.

علاوه بر این ها بوی بد دستگاه، یخ زدگی لوله های یونیت خارجی، نشتی گاز و یا آب از دیگر نشانه هایی هستند که خبر از خرابی دستگاه و نیاز به تعمیر کولرگازی می‌دهند.

اگر با این مشکلات مواجه هستید، بهتر است همین حالا با تکنسین های نمایندگی تعمیرات کولرگازی در تعمیرلاین ارتباط برقرار کنید. این تکنسین ها با حضور در منزل و یا محل کار شما، مشکل را به صورت دقیق عیب یابی می کنند و پس از موافقت شما با هزینه تخمینی تعمیرات، اقدامات لازم را برای رفع مشکل انجام می دهند!

اهمیت انجام به موقع تعمیرات کولرگازی

به تعویق انداختن تعمیرات برای هرکدام از لوازم خانگی می تواند خطرات بالقوه ای برای سلامت و کارایی دستگاه داشته باشد.

افزایش زمان تعمیرات، بالا رفتن هزینه سرویس به دلیل غیر قابل ترمیم بودن قطعه و تعویض اجباری آن، افزایش هزینه های قبوض، خطرات ایمنی و… از نگرانی‌های هستند که در صورت پشت گوش انداختن تعمیر کولرگازی با آن‌ها مواجه می‌شوید.

عواقب به تاخیر انداختن تعمیرات کولرگازی

بنابراین بهتر است در هنگام مواجه با اولین مشکل کولرگازی، نسبت به تعمیر و رفع مشکل دستگاه اقدام کنید. در ادامه نگاهی دقیق تر به این نکات انداخته‌ایم:

۱ . تعمیرات و هزینه سرویس کولرگازی

مواجه با هر یک از نشانه‌های خرابی کولرگازی، این پیغام را به کاربر می‌رساند که در صورت عدم سرویس به موقع دستگاه، دیر یا زود عملکرد کلی کولرگازی مختل خواهد شد. بدیهی است که اگر در این حالت فشار بیشتری به کولرگازی وارد کنید، دستگاه به طور کامل از کار خواهد افتاد!

در صورت بروز چنین اتفاقی، ممکن است هزینه خرید کولرگازی های ایرانی تا ۲۰ میلیون و کولرگازی‌های خارجی تا ۸۰ میلیون به شما خسارت وارد کند.! این در حالی است که میانگین هزینه تعمیرات کولرگازی، قیمتی به مراتب پایین‌تر از خرید یک دستگاه جدید دارد.!

۲ . افزایش هزینه‌های قبوض

درست مثل دویدن در یک مسابقه ماراتن، ما با حداکثر استفاده از قدرت و توانمان، عملکرد بهتری خواهیم داشت. بدیهی است اگر وضعیت خوبی نداشته باشیم، به پایان رساندن مسابقه بسیار دشوار خواهد بود.

این مسئله در مورد کولرهای گازی نیز صدق می کند! زمانیکه ترموستات را روی دمای خاصی تنظیم می کنید، سیستم وظیفه دارد این دما را در فضای اتاق ثابت نگه دارد.

حالا اگر کولرگازی شما در حداکثر کارایی و قدرت خود باشد، دما به راحتی در فضای اتاق ثابت می ماند و فشار کمی به دستگاه وارد می‌شود. این در حالی است که اگر کولرگازی آسیب دیده باشد، پخش و حفظ دمای هوای خروجی بسیار سخت خواهد بود.

در این حالت دستگاه برای جبران این ناتوانی، زمان کارکرد خود را افزایش می‌دهد و فشار بیشتری به خود وارد می‌کند. این موارد باعث می‌شوند که هزینه قبوض شما افزایش چشمگیری داشته باشند.!

۳ . تحمل اجباری هوای گرم

تعمیرکاران کولرگازی در فصول گرم سال مثل تابستان و اواخر بهار به شدت مشغله دارند. این بدین معنی است که اگر در این فصول به تعمیرات کولرگازی نیاز پیدا کنید، ممکن است تعمیرکاری در بازه زمانی دلخواه شما در دسترس نباشد.!

علاوه بر این همانطور که پیشتر گفته شد، تعمیرکارن کولرگازی معمولا در فصل تابستان مقداری تعرفه خود را بالاتر می برند. در این حالت، تنها ۲ راه چاره پیش روی شماست! تعمیرات کولرگازی با هزینه بیشتر و یا تحمل اجباری هوای گرم!

تعرفه و هزینه سرویس کولرگازی در سال ۱۴۰۰

حالا که با نکاتی مفید راجع به خرابی و تعمیرات کوارگازی آشنا شده اید، بهتر است نگاهی به تعرفه و هزینه سرویس کولرگازی بیندازیم!

کولرهای گازی در معرض مشکلات و خرابی های گوناگونی قرار دارند که خوشبختانه برای رفع هر یک از آن ها، راه‌حل‌های قطعی وجود دارد. اگرچه ممکن است هزینه برخی از این تعمیرات از مرز میلیون نیز عبور کند، اما اگر بتوانید تعمیرکاری رسمی از مراکز تخصصی تعمیرات کولرگازی، همچون “تعمیرلاین” پیدا کنید، بدون شک می‌توانید هزینه این تعمیرات را به طور چشمگیری کاهش دهید.!

هزینه تعمیرات و سرویس کولرگازی در سال 1400

۱٫ هزینه نصب کولرگازی

قبل از پرداختن به هزینه سرویس کولرگازی، بهتر است نگاهی به هزینه نصب کولرگازی داشته باشیم!

نصب کولرگازی معمولا شامل مراحل متفاوتی می‌باشد که هزینه هریک از آن‌ها در زیر درج شده است.

 • پایه‌گذاری و محکم کردن پایه روی دیوار / سوراخکاری محل قرار گیری پایه برای تثبیت یونیت :
  ۱۶۰ تا ۱۹۰ هزار تومان
 • سوراخکاری و نصب داکت و قرار دادن لوله و کابل ها داخل داکت:
  داکت سایز ۶: ۳۰ هزار تومان
 • سوراخکاری و نصب داکت و قرار دادن لوله و کابل ها داخل داکت:
  داکت سایز ۹: ۳۲ هزار تومان ( به ازای هر متر )
 • هزینه نصب پنل کولرگازی:
  ۲۵ هزار تومان

۲٫ هزینه شارژ گاز کولرگازی

هزینه شارژ گاز کولرگازی بسته به اندازه یونیت، مبرد مورد استفاده، هزینه مبرد و مقدار مورد نیاز شما متفاوت است. عموما هزینه شارژ مجدد کولرگازی از ۲۷۰ تا ۶۰۰ هزار تومان متفاوت است. در این خدمت، تعمیرکار علاوه بر شارژ مجدد گاز، موظف به پیدا کردن محل نشتی مبرد و ترمیم، شستشوی کامل مدار، تعویض فیلتر و … نیز می باشد.

هم چنین نوع مبرد مورد استفاده در کولرگازی نیز در این هزینه تاثیرگذار است. گاز R-22 به دلیل قوانین جدیدی که استفاده از آن ها را در کولرگازی منع کرده است، کمیاب تر شده است و به همین دلیل، قیمیت آن مقداری افزایش پیدا کرده است. پروسه شارژ گاز کولرگازی معمولا در کمتر از ۲ ساعت به پایان می رسد.

۳٫ هزینه تعویض کمپرسور کولرگازی

کمپرسور معمولا گران قیمت ترین قطعه به کار رفته در ساختار کولر گازی محسوب می شود. بنابراین برای خرید مجدد این قطعه باید هزینه ای بین ۵۰۰ هزارتومان الی ۵ میلیون تومان را در نظر بگیرید! ( الیته این قیمت بر حسب برند کولرگازی شما بسیار متغیر است! )

از نشانه هایی که خبر از خرابی کمپرسور می دهند می توان به گرم بودن هوای خروجی، سر و صدا و لرزش و بالای دستگاه اشاره کرد. معمولا تعویض کمپرسور در کمتر از یک ساعت انجام می گیرد.

۴٫ هزینه تعمیر کمپرسور کولر گازی

تعمیرات تخصصی کمپرسور کولرگازی معمولا هزینه ای بین ۱۹۰ تا ۴۵۰ هزار تومان خواهد داشت. با این حال در بسیاری از موارد تعویض کمپرسور راه حل منطقی تری تا تعمیر آن است. با این کار هم نگرانی بابت مشکلات آتی کمپرسور ندارید و هم عمر مفید دستگاه را افزایش داده اید!

۵٫ هزینه رفع نشتی گاز مبرد (فریون) کولرگازی

یک تعمیرکار حرفه ای می تواند محل نشت گاز کولرگازی را با حدود قیمت ۱۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان تشخیص و ترمیم کند. البته در این مشکل معمولا باید مقداری گاز نیر به دستگاه تزریق شود که هزینه تعمیرات را مقداری افزایش می دهد. مدت زمان رفع نشتی کولرگازی به محل و شدت نشتی مبرد بستگی دارد. تشخیص و ترمیم برخی از این نشتی ها ممکن است بیش از ۸ ساعت زمان ببرد!

۶٫ هزینه تعویض کنترل کننده هوا

کنترل کننده هوا ( Air Handler )، قطعه ای است که در کولرهایی که توانایی تولید هوای گرم و سرد را دارند ( HVAC )،  یافت می شود. این قطعه، هوا را در داخل یونیت گردش می دهد و بسته به نیاز شما هوای گرم و یا سرد را کولر خارج می کند. معمولا نصب و تعویض این قطعه هزینه این بین ۱ تا ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان خواهد داشت.

۷٫ هزینه تعویض کندانسور کولرگازی

تعمیرکاران ما در واحد تعمیرلاین معمولا برای نصب کندانسور جدید، حداقل هزینۀ ۲۰ تا ۵۰ هزار تومان را از مشتری دریافت می کنند. با این حال به طور متوسط میانگین قیمت خرید یک کنداسنور جدید چیزی بین ۴۰۰ تا ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود ( هزینه تهیه و نصب کندانسور جدید نسبت به برند کولرگازی شما متغیر است ) این خدمت معمولا در کمتر از یک روز کاری و به طور متوسط حدود ۴ ساعت طول می کشد!

لازم به ذکر است که اگر امکان تعمیر کندانسور وجود داشته باشد، تعمیرکار می تواند بجای تعویض قطعه نسبت به تعمیر آن اقدام کند که هزینه ای بسیار کمتر از خرید یک کندانسور جدید خواهد داشت.

۸٫ هزینه تعویض داکت اسپلیت / کولرگازی

هزینه داکت کشی و برق کاری یک کولرگازی بسته به میزان داکت مصرفی محاسبه خواهد شد. این هزینه می تواند در بازه ای بین ۵۰ تا ۷۰۰ هزار تومان قرار بگیرد. مدت زمان انجام این خدمت نیز بسته به میزان داکت مصرفی ممکن است تا چندین روز به طول بینجامد.

۹٫ هزینه تعمیر بلوور (دمنده) کولرگازی

هزینه تعمیر بلوور کولرگازی می تواند از حداقل قیمت ۱۵۰ هزار تومان شروع و تا قیمت ۵۰۰ الی ۶۰۰ هزار تومان نیز برسد. با این حال قیمت این قطعه به نوع موتور کولرگازی شما بستگی دارد. کولرگازی های پیشرفته معمولا از دمنده های جدیدتری استفاده می کنند که تعمیرات را مقداری سخت تر می کنند. مدت زمان انجام تعمیرات این قطعه نیز بسته به آسیب خاص دمنده متغیر است. این در حالی است که تعویض این قطعه حدودا ۳ ساعت طول می کشد!

۱۰٫ هزینه تعمیر شیر انبساط کولرگازی

هزینه تعمیرات شیر انبساط کولرگازی در قیاس با دیگر اجزای داخلی دستگاه بسیار پایین تر است. این تعمیرات معمولا هزینه ای بین ۵۰ الی ۲۵۰ هزار تومان خواهند داشت. لازم به ذکر است که قیمت خرید شیرهای انبساط با کیفیت، معمولا چیزی بین ۵۰۰ الی ۱ میلیون تومان است! نصب شیر انبساط کولرگازی در کمتر از ۱ ساعت به پایان می رسد.

۱۱٫ هزینه تعمیر خازن‌های کولرگازی

هزینه تعمیرات خازن های کولرگازی به تعداد خازن های خراب و میزان آسیب آن ها بستگی دارد. این خازن ها معمولا در هنگام خرابی باعث نشت روغن می‌شوند که کار را برای تعمیرات بسیار سخت می‌کنند. هم چنین در این حالت ممکن است سلامت دیگر قطعات الکتریکی نیز به خطر بیفتد.

با این حال برای تعمیر و تعویض این خازن ها باید هزینه ای بین ۱۲۰ تا ۳۵۰ هزار تومان در نظر بگیرید.

۱۲٫ هزینه تعویض ترموستات کولرگازی

تعویض ترموستات کولرگازی معمولا هزینه ای بین ۵۰ الی ۷۰ هزار تومان خواهد داشت. با اینکه هزینه تعمیرات این قطعه مقداری ارزان تر از قیمت خرید ترموستات جدید می‌باشد.

تعمیرکاران حرفه‌ای پیشنهاد می‌کنند هنگام خرابی این قطعه حتما سراغ تعویض آن بروید. تعویض ترموستات کولرگازی در کمتر از ۲ ساعت انجام خواهد گرفت.

۱۳٫ هزینه تعویض برد الکترونیکی کولرگازی

هزینه تعمیرات برد الکترونیکی کولرگازی بسته به برند دستگاه و  میزان آسیب آن مشخص خواهد شد. با این حال برای تعویض برد الکترونیکی کولرگازی که شامل بازکردن قاب جلویی پنل، جدا کردن سوکت و نصب برد جدید می‌باشد، قیمتی بین ۱۵۰ الی ۴۰۰ هزار تومان در نظر بگیرید.

نکته: تهیه برد اورجینال کولرگازی‌های خارجی قیمتی به مراتب بالاتر خواهد داشت!

هزینه سرویس کولرگازی در تعمیرلاین

سرویس کولرگازی در بازه زمانی های معین به شما کمک می کند تا از خرابی و مشکلات جدی دستگاه جلوگیری کنید.

سرویس کولرگازی در تعمیرلاین به ۲ دسته “ساده ” و “پیشرفته” تقسیم می‌شود که هر کدام از آن ها مزایای خاص خود را دارد. در ادامه به بررسی این خدمات و هزینه هر یک از آن‌ها پرداخته‌ایم!

_ سرویس ساده کولرگازی تعمیرلاین

هزینه: ۲۰۰ الی ۳۰۰ هزار تومان

 • شستشوی فیلتر هوا
 • تمیز کردن سطح داخلی کولرگازی
 • فلاش کردن سیستم تخلیه ( مجرا و لوله ها )
 • بررسی سلامت کمپرسور
 • گردگیری یونیت خارجی ( اواپراتور )
 • بررسی میزن گاز مبرد دستگاه
 • بررسی و آزمایش قطعات الکتریکی

_ سرویس پیشرفته کولرگازی تعمیرلاین

هزینه: ۳۰۰ الی ۴۰۰ هزار تومان

 • شستشوی یونیت داخلی و خارجی کولرگازی با محلول شیمیایی مخصوص
 • شستشوی فیلتر هوا
 • تمیز کردن سطح داخلی کولرگازی
 • فلاش کردن لوله های تخلیه
 • بررسی سلامت کمپرسور
 • بررسی میزان گاز مبرد
 • روغن کاری قطعات موتور
 • بررسی و آزمایش قطعات الکتریکی

موردی را جا انداخته ایم؟

در جدول زیر می‌توانید هزینه تخمینی رفع مشکلات و تعمیرات کولرگازی را مشاهده فرمایید.

بدیهی است که این هزینه ها به صورت تقریبی محاسبه شده اند و ممکن است به دلیل نوسانات بازار کاهش و یا افزایش داشته باشند.

به همین خاطر به شما توصیه می‌کنیم برای اطلاع از هزینه‌های به روز شده تعمیرات کولرگازی با پشتیبان‌های ما در “تعمیرلاین” با شماره ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس بگیرید.

جدول هزینه سرویس کولرگازی و تعمیرات آن در سال ۱۴۰۰

عنواناز قیمت ( تومان )تا قیمت ( تومان )
تعمیرات تخصصی کمپرسور190/000450/000
تعمیر بلوور کولرگازی150/000500/000
تعمیر خازن کولرگازی120/000350/000
تعویض ترموستات کولرگازی50/00070/000
تعویض برد الکتریکی کولرگازی150/000400/000
رفع نشتی کولرگازی150/000300/000
تعمیر شیر انبساط کولرگازی50/000250/000
تعویض ترانس برد65/000125/000
تعویض فیلتر درایر60/00080/000
تعویض سنسور دما150/000250/000
تعویض شیر برقی190/000390/000
داکت کشی و برق کاری ( بر حسب داکت مورد نیاز )55/000600/000
رفع لرزش یونیت داخلی و خارجی85/000190/000
تعویض لوله مویی160/000260/000
شارژ گاز کولرگازی270/000600/000
سرویس کامل کولرگازی300/000400/000

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر و سرویس کولرگازی در تهران

تکنسین‌های “تعمیرلاین” در این مرکز تخصصی تعمیرات کولرگازی، آمادۀ رفع هرگونه مشکل احتمالی و سرویس دستگاه در زمان دلخواه شما هستند. این تکنسین‌ها به خوبی با ساختار کولرهای گازی آشنایی دارند و دانش و اطلاعات فنی آن‌ها به طور مرتب بروزرسانی می‌شود.

به یاد داشته باشید که ساختار کولرگازی ها در برندهای مختلف، متفاوت می‌باشد و همین عامل سبب می‌شود که اکثر تعمیرکاران متفرقه در تعمیرات کولرگازی های خارجی ناتوان بمانند!

ما تیمی مجرب از تعمیرکاران رسمی کولرگازی از برندهای مختلف را گرد هم جمع کرده‌ایم و به شما اطمینان می‌دهیم که برای هرگونه تعمیرات جزئی و پیشرفته دستگاه، تکنسین قابل اعتماد شما خواهیم بود.

تعمیرات تخصصی کولرگازی و اسپلیت

ثبت سفارش تعمیر کولر گازی در “تعمیرلاین”

برای دریافت خدمات و تعمیرات از مرکز تخصصی تعمیرات تعمیرلاین در تمام مناطق تهران، کافیست سفارش تعمیر کولرگازی خود را ثبت کنید.
در کمتر از ۱۵ دقیقه، بهترین تعمیرکار کولرگازی توسط کارشناسان تعمیرلاین به شما معرفی می‌شود. پس از تائید شما، تعمیرکار دراسرع وقت به محل مورد نظر شما اعزام می‌شود.

می‌توانید به وب‌سایت tamirline.com مراجعه و وارد صفحه تعمیرات کولرگازی شوید و یا با شماره تماس ۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس بگیرید و پس از دریافت مشاوره رایگان، سفارش خود را برای تعمیر کولر گازی، ثبت نمایید.

تعمیرات تخصصی کولرگازی های ال جی، سامسونگ، اجنرال، گری و سایر برندهای معتبر کولرگازی در مرکز تخصصی تعمیرات “تعمیرلاین” پذیرفته می‌شود.

کیفیت تعمیرات از سوی تعمیرلاین ضمانت خواهد شد.!

با تعمیرلاین، تعمیرات حرفه‌ای را با قیمتی مقرون به صرفه، تجربه کنید!