تعمیرلاین تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات در محل، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر یخچال، فریزر و ساید سامسونگ می‌باشد. کافیست درخواست خود را ثبت کنید.
تماس و مشاوره
021-87700770
تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

خدمات قابل ارائه تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

 • تثبیت دمای ساید بای ساید سامسونگ
 • تعمیر یخساز ساید بای ساید سامسونگ
 • تعمیر کمپرسور یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • تعمیر فن یخچال ساید بای ساید سامسونگ
 • تعمیر آبریز ساید باید ساید سامسونگ
 • رفع مشکل نشتی آبریزر و یخساز ساید سامسونگ
 • رفع مشکل گرم بودن یخچال سامسونگ
 • تعمیر لامپ‌های ساید بای ساید سامسونگ
 • یخ زدایی سیم‌های اواپراتور ساید بای ساید سامسونگ
 • رفع کد خطاها در ساید باید ساید سامسونگ
 • تصحیح عملکرد دیفراست ساید بای ساید سامسونگ
 • رفع مشکل صدای زیاد ساید بای ساید سامسونگ
 • و…

چرا تعمیر ساید بای ساید سامسونگ تعمیرلاین

سرعت و کیفیت در ارائه خدمات :

هدف تیم تعمیرلاین، ارتقا کیفیت و سرعت خدمات تعمیرات لوازم خانگی است. مهم نیست در کدام منطقه از تهران ساکن هستید. تعمیرلاین پس از ثبت درخواست شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تعمیرکار‌ خود را به محل شما اعزام خواهد کرد.

ارائه سرویس در محل و زمان موردنظر شما :

تعمیرکاران تعمیرلاین در نزدیکی شما هستند. با یک تماس می‌توانید از خدمات تعمیرات در محل این مجموعه حرفه‌ای استفاده کنید. زمان مراجعه تعمیرکار به محل مورد نظر شما و انجام تعمیرات توسط خود شما تعیین می‌شود.

کادری مجرب و حرفه‌ای :

تمامی خدمات تعمیرات در تعمیرلاین، توسط تعمیرکارانی مجرب و حرفه‌ای انجام می‌گیرد. ما خیال شما را از انجام هرگونه تعمیرات بی‌دردسر و حرفه‌ای آسوده نموده‌ایم.

هزینه منصفانه تعمیرات  :

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت بالای لوازم و هزینه خرید مجدد آنها، تیم تعمیرلاین تصمیم گرفته تا هزینه تعمیرات هرگونه لوازم را با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه ارائه دهد.

برآورد هزینه تعمیرات  :  

هنگام عیب‌یابی دستگاه و قبل از انجام تعمیرات، تعمیرکاران تعمیرلاین، هزینه حدودی تعمیرات را به شما اعلام می‌کنند.
برآورد هزینه تعمیرات در تعمیرلاین توسط خود شما نیز امکان‌پذیر است زیرا هزینه تعمیرات در تعمیرلاین کاملا شفاف در وبسایت تعمیرلاین اعلام شده است.

گارانتی تعمیر و سلامت قطعات تعویضی :

تیم تعمیرلاین در راستای جلب رضایت شما و برطرف نمودن نگرانی‌هایتان از خرابی‌های آینده و نیاز مجدد به تعمیرات، تمامی خدمات خود را همراه با ضمانت نامه کیفیت خدمات و سلامت قطعات تعویضی ارائه خواهد نمود.

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

با استفاده از خدمات تعمیرات “تعمیرلاین”، خنکی را به یخچال ساید بای ساید خود بازگردانید.!

مطمئنا یک نوشیدنی خنک می‌تواند گرمای تابستان را برایتان قابل تحمل‌تر کند.! تا یخچال ساید بای ساید سامسونگ را در خانه خود دارید، لذت نوشیدنی‌های خنک، میوه‌ها و سبزیجات تازه همیشه همراه شماست.
حال تصور کنید، در یک روز گرم تابستان، بعد از دوندگی و کار روزمره به خانه رسیده‌اید، درب یخچال ساید بای ساید خود را باز می‌کنید تا نوشیدنی خنک بردارید، اما متوجه می‌شوید که یخچال خنک نیست و کار نمی‌کند.!

آز انجایی که هزینۀ زیادی را بابت خرید یخچال پرداخت کرده‌اید، به هیچ عنوان انتظار ندارید که عملکرد یخچال دچار اختلال شود، اما در کمال ناباوری، می‌بینید که عملکرد کندانسور و اواپراتور یخچال ساید شما دچار اختلال شده و محتویات داخل یخچال و فریزر، پایین تر از حد معین است.! حالا چه باید کرد؟!

اصلا نگران نباشید. با کمال آرامش با تعمیرکاران حرفه‌ای و آموزش دیده “تعمیرلاین” تماس بگیرید. خیلی زود یکی از تعمیرکاران مورد تائید شما، به محل مورد نظرتان اعزام خواهد شد. حتی سریع‌تر از اینکه فرصت فاسد شدن به مواد غذایی داخل یخچال را بدهیم.

تماس و مشاوره رایگان تعمیرات

۰۲۱-۸۷۷۰۰۷۷۰

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در محل

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

برای تعمیرات تخصصی یخچال ساید بای ساید سامسونگ؛ “تعمیرلاین” در کنار شماست. 

شاید یکی از تخصصی‌ترین تعمیرات در حوزۀ تعمیرات لوازم خانگی، تعمیر یخچال، فریزر و ساید بای ساید است.! از آنجاکه قطعات این دستگاه ارزشمند دارای ساختار پیچیده‌ای است، بنابراین به هیچ عنوان نباید کار تعمیرات یخچال خود را به افراد و یا مراکز نامعتبر بسپارید.

تعمیرلاین” با بهره‌مندی از متخصصین با تجربه و آموزش‌دیده در زمینه تعمیرات یخچال، فریزر و سایدبای ساید، همراه شماست تا یخچال خود را همانند روز اول تحویل بگیرید و از خنکی مواد غذایی خود لذت ببرید.

“تعمیرلاین” به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ؛ علاوه بر تضمین کیفیت کار متخصصین خود، از قطعات اصل و اورجینال استفاده می‌نماید تا کیفیت عملکرد یخچال شما کاهش پیدا نکند و در ادامه فاکتور اصلی بودن قطعات جایگزین را به شما ارائه خواهد داد.

برای استفاده از خدمات تعمیرات “تعمیرلاین” و ثبت سارشات خود، فقط کافیست با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰ بگیرید. در کمتر از ۱۵ دقیقه یکی از تعمیرکاران حرفه‌ای ما به شما معرفی و پس از تائیدتان، در اسرع وقت به محل شما اعزام خواهد شد.

ثبت سفارش و تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در تعمیرلاین!

مرحله اول

در ابتدا برای ثبت درخواست و تعیین زمان مراجعه تعمیرکار، باید با شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس بگیرید.!

مرحله دوم

پس از برقراری ارتباط با بخش پشتیبانی، مشکل یخچال خود را مطرح و یکی از تعمیرکاران یخچال را در تعمیرلاین، رزرو می‌کنید.!

مرحله سوم

پس از حضور تعمیرکار در محل شما، مرحله عیب‌یابی ساید سامسونگ آغاز و هزینۀ حدودی تعمیرات اعلام می‌شود.!

مرحله چهارم

پس از تائید و موافقت نهایی شما، کار تعمیر ساید بای ساید آغاز می شود و در پایان کار نیز، ضمانت نامه کیفیت کار، تقدیم شما می‌شود.!

تعمیر انواع یخچال فریزر، ساید و مدل دوقلو سامسونگ در تعمیرلاین!  

” تعمیر یخچال، فریزر و ساید بای ساید سامسونگ، از خدمات تخصصی “تعمیرلاین” است.! “

اگر یخچال، فریزر و یا ساید بای ساید سامسونگ شما نیاز به تعمیر دارد، اصلا نگران نباشید، تعمیرات تخصصی انواع یخچال و فریزرهای سامسونگ، تخصص ماست.

“تعمیرلاین” نماینده رسمی تعمیرات یخچال، فریزر و ساید بای ساید سامسونگ، خدمات منحصر به فردی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.
فقط کافیست سفارش تعمیر یخچال خود را در “تعمیرلاین” ثبت کنید. در کمتر از ۱۵ دقیقه یکی از تعمیرکاران حرفه‌ای مرکز تخصصی تعمیرات تعمیرلاین به شما معرفی و پس از تائیدتان، در اسرع وقت به محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد.

تماس با “تعمیرلاین” و دریافت مشاوره رایگان تعمیرات

۰۲۱-۸۷۷۰۰۷۷۰

معرفی مدل‌های محبوب ساید بای ساید سامسونگ

محصولات

یخچال ساید بای ساید RH77 سامسونگ
** ویژگی‌های ساید سامسونگ مدل RH77: ظرفیت ۷۶۸ لیتر؛ مصرف انرژی +A ؛ مصرف برق سالیانه ۴۹۰ کیلو وات ؛ قدرت گرفته از موتور اینورتر ؛ دارای ویژگی‌های منحصر به فرد Twin Cooling و All-Around Cooling ؛ ** در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال، فریزر و ساید بای ساید خود فقط کافیست با شماره 87700770 تماس بگیرید.
یخچال ساید بای ساید RSH7ZNPN سامسونگ
** ویژگی‌های ساید سامسونگ مدل RSH7ZNPN : ۳۰ فوت ؛ گنجایش ۱۸۰ لیتر در فریزر و ۳۵۵ لیتر در یخچال ؛ طراحی فوق العاده و عملکردی هوشمندانه ؛ دارای سیستم گردش هوای چندگانه ( Multi Flow ) و توانایی تقسیم هوای سرد به طور یکسان در یخچال ؛ ** در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال، فریزر و ساید بای ساید سامسونگ خود فقط کافیست با شماره 87700770 تماس بگیرید.
یخچال ساید بای ساید RS51 سامسونگ
** ویژگی‌های ساید سامسونگ مدل RS51 : دارای فیلترهای بو زدا ؛ دارای محفظه‌های CoolSelect Zone ؛ توانایی تنظیم ۳ حالت سرمایش مختلف ؛ **مشکلات رایج مدل RS51 : یخ زدگی قطعات داخلی یخچال ؛ ایجاد صدای بلند ( صدایی شبیه تیک ) ؛ نشتی فریزر ؛ ** در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال، فریزر و ساید بای ساید سامسونگ خود فقط کافیست با شماره 87700770 تماس بگیرید.
یخچال ساید بای ساید FSR12 سامسونگ
** ویژگی‌های ساید سامسونگ مدل FSR12 : گنجایش ۳۰ فوت ؛ مصرف انرژی ++A ؛ انتخابی ایده آل برای خانواده‌های کم جمعیت ؛ دارای موتور دیجیتال اینورتر با تاثیرگذاری فوق العاده بر خنکی دستگاه ؛ ** در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال، فریزر و ساید بای ساید سامسونگ خود فقط کافیست با شماره 87700770 تماس بگیرید.
ساید بای ساید RR30PN-RZ30PN سامسونگ
** ویژگی‌های ساید سامسونگ مدل RR30PN-RZ30PN : دارای محظفه‌های Fresh Zone ؛ دارای تنظیم خودکار دمای طبقات (سبزیجات، گوشت و…) ؛ ** مشکلات رایج ساید سامسونگ مدل RR30PN-RZ30PN : اختلال در عملکرد دیفراست ؛ نشتی آبریز و یخ زدگی مواد غذایی در فریزر و... ؛ ** در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال، فریزر و ساید بای ساید سامسونگ خود فقط کافیست با شماره 87700770 تماس بگیرید.
یخچال ساید بای ساید FSR14 سامسونگ
** ویژگی‌های ساید سامسونگ مدل FSR14 : داری فناوری Metal Cooling ؛ دارای سیستم خنک‌کننده‌ دوگانه Twin Cooling ؛ استفاده از فیلترهای تصفیه در طبقات ؛ ** در صورت بروز هرگونه مشکل در یخچال، فریزر و ساید بای ساید سامسونگ خود فقط کافیست با شماره 87700770 تماس بگیرید.

تماس با تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

“تنها با یک تماس، مشاورۀ رایگان تعمیرات دریافت کنید!”

در صورتی که یخچال و فریزر شما نیاز به تعمیر داشته باشد، فقط کافیست سفارش تعمیر یخچال خود را در “تعمیرلاین” ثبت کنید. در کمتر از ۱۵ دقیقه یکی از تعمیرکاران حرفه‌ای تعمیرلاین به شما معرفی و پس از تائیدتان، در اسرع وقت به محل مورد نظر شما اعزام خواهد شد.

پشتیبانان تعمیرلاین در طول شبانه روز، ناظر بر تمامی امور تعمیرات این مرکز هستند و از مشتریان “تعمیرلاین” حمایت می‌کنند. کیفیت اتفاقی نیست، کافیست یکبار از خدمات تعمیرات تعمیرلاین استفاده کنید تا برای همیشه به خانواده بزرگ “تعمیرلاین” بپیوندید.

تماس با “تعمیرلاین” 

۰۲۱-۸۷۷۰۰۷۷۰

 

سایر بخش ها

سوالات متداول

هزینه تعمیر ساید بای ساید سامسونگ چگونه محاسبه می شود؟
ما هزینۀ تعمیر ساید بای ساید سامسونگ شما را بر اساس ظوابط اتحادیه تعمیرات سامسونگ، برآورد خواهیم کرد! اما به یاد داشته باشید که این هزینه بر اساس نوع ساید شما و خرابی آن، متفاوت خواهد بود! تعمیرلاین با بکارگیری تعمیرکاران مجرب از تعمیرلاین، این اطمینان را به شما می دهد که تعمیراتی بی درسر در کنار هزینه ای مقرون به صرفه داشته باشید! همچنین با توجه به کمیاب بودن موتور های اینورتر سامسونگ و دیگر قطعات آن، به شما توصیه می کنیم تنها از قطعات مراکز تخصصی تعمیرات سامسونگ استفاده کنید و از تهیه این قطعات از بازار های متفرقه، اکیدا خودداری کنید! تعمیرکار یخچال سامسونگ ما می تواند به راحتی این قطعات را از مراکز تخصصی تعمیرات سامسونگ تهیه کند و اصل بودن آن را با هلوگرام اصلی برند سامسونگ به شما تضمین دهد!
تعویض یا تعمیر ساید بای ساید سامسونگ!؟
توصیه ما به شما با در نظر گرفتن جنبه های مادی و اقتصاد کشورمان، تعمیر ساید بای ساید سامسونگ است! به یاد داشته باشید که تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در هر شرایطی می تواند هزینۀ پایین تری از خرید یک یخچال فریزر جدید سامسونگ داشته باشد! گاهی اوقات مشکل ساید سامسونگ شما تنها با یک رگلاژ درب برطرف خواهد شد و اگر تشخیص آن بر عهده تعمیر کاری مجرب باشد، نیازی به خرید مجدد این ساید های گران قیمت نخواهید داشت! همچنین در صورتیکه که میخواهید عمر بالای یخچال های ساید سامسونگ را تضمین کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که کندانسور و رله های یخچال فریزر را مرتبا تمیز کنید تا نیازی به خرید مجدد آن نداشته باشید! اگر دوست دارید تا این خدمات توسط کادری مجرب از تعمیرلاین انجام بگیرید، با تعمیرلاین تماس بگیرید!
چه زمانی باید از تعمیرلاین در تعمیر ساید بای ساید سامسونگ کمک بگیریم؟
طبق گفتۀ کمپانی سامسونگ، هر ۶ ماه باید تعویض فیلتر یخچال های سامسونگ را انجام دهید! البته شما می توانید این بازۀ زمانی را تا زمانیکه عملکرد آبریزر و یخساز کند و مزۀ آب تغییر خاصی پیدا نکرده باشد، به تاخیز بیندازید! سیم پیچ های کندانسور باید سالانه از وجود پرز ، موی حیوانات خانگی و تجمع گرد و غبار بررسی شوند. در صورتی که دوست دارید خودتان این عملیات را انجام دهید، می توانید از یک برس و یا جاروبرقی استفاده کنید! اما در صورتیکه با دمای متاوب یخچال فریزر مواجه شدید، ( در این حالت محتویات یخچال گرم شده اند و محتویات فریزر کاملا یخ بسته اند! )، به شما پیشنهاد می کنیم که برای تعمیر ساید بای ساید سامسونگ خود، تنها از تعمیرکاری حرفه ای کمک بگیرید! همچنین مواردی مثل نشتی آبریزر و یخ ساز، صدای بلند و یخ زدن سیم های فریزر باید به طور حرفه ای بازبینی شوند تا با خرابی بیشتری در ساید با ارزشتان مواجه نشوید!
ماموریت ما در تعمیرلاین چیست؟
ما هدف و مبنای خود را در تعمیرلاین، برطرف کردن نیاز کاربر با هزینه ای مقرون به مصرفه در کنار خدمات با کیفیت قرار داده ایم! متاسفانه تعمیرکاران ما در تعمیرلاین، هر روز با سرویس یخچال هایی رو به رو می شوند که می توانستند تا ۸ سال دیگر کار کنند، اما سرویس غیر حرفه ای توسط تعمیرکاران متفرقه، خسارت جبران ناپذیری به دستگاه وارد کرده است و حالا تنها راه حل آن ها برای حفط مواد غذایی، خرید مجدد یخچال فریزر می باشد! چشم انداز ما در تعمیرلاین، ارائه خدماتی سریع و کاربردی است که شما را از مراجعه تعمیرکاران آماتور بی نیاز کند! ما همه جای تهران را پوشش داده ایم و سعی داریم با استفاده از تعمیرکاران حرفه ای و رعایت اصل مشتری مداری، خیال شما را بابت یک سرویس حرفه ای و هزینه ای مقرون به صرفه، راحت کنیم!

دیدگاه کاربران 0

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مرکز تعمیر لاین

مرکز تعمیرات پاسخگو شماست

سفارش و مشاوره

021-87700770

آخرین پرسش ها
تمامی پرسش های مهم ببینید
با شما تماس میگیریم

درخواست خود را رایگان بفرستید