تعمیر کولرگازی سامسونگ

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات در محل، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ می‌باشد. کافیست درخواست خود را ثبت کنید.
تماس و مشاوره
021-87700770
تعمیر کولرگازی سامسونگ

خدمات قابل ارائه تعمیر کولرگازی سامسونگ

 • رفع مشکل کاهش سرمای کولرگازی سامسونگ
 • تصحیح صدای بالای کولرگازی سامسونگ
 • رفع مشکل تولید باد گرم کولرگازی سامسونگ
 • رفع بوی نامطبوع دستگاه در حال کار
 • رفع مشکل چکه کردن کولرگازی سامسونگ
 • تعمیر کمپرسور کولرگازی سامسونگ
 • تعمیر کندانسور کولرگازی
 • تعمیر اوپراتور کولرگازی
 • تعمیرات لوله مویی ( اکسپنشن )
 • تعمیر برد الکتریکی کولرگازی
 • تعمیر سنسورهای کولرگازی
 • تعمیر فن کولرگازی
 • و…

چرا تعمیر کولرگازی سامسونگ تعمیرلاین

سرعت و کیفیت در ارائه خدمات :

هدف تیم تعمیرلاین، ارتقا کیفیت و سرعت خدمات تعمیرات لوازم خانگی است. مهم نیست در کدام منطقه از تهران ساکن هستید. تعمیرلاین پس از ثبت درخواست شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تعمیرکار‌ خود را به محل شما اعزام خواهد کرد.

ارائه سرویس در محل و زمان موردنظر شما :

تعمیرکاران تعمیرلاین در نزدیکی شما هستند. با یک تماس می‌توانید از خدمات تعمیرات در محل این مجموعه حرفه‌ای استفاده کنید. زمان مراجعه تعمیرکار به محل مورد نظر شما و انجام تعمیرات توسط خود شما تعیین می‌شود.

کادری مجرب و حرفه‌ای :

تمامی خدمات تعمیرات در تعمیرلاین، توسط تعمیرکارانی مجرب و حرفه‌ای انجام می‌گیرد. ما خیال شما را از انجام هرگونه تعمیرات بی‌دردسر و حرفه‌ای آسوده نموده‌ایم.

هزینه منصفانه تعمیرات  :

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت بالای لوازم و هزینه خرید مجدد آنها، تیم تعمیرلاین تصمیم گرفته تا هزینه تعمیرات هرگونه لوازم را با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه ارائه دهد.

برآورد هزینه تعمیرات  :  

هنگام عیب‌یابی دستگاه و قبل از انجام تعمیرات، تعمیرکاران تعمیرلاین، هزینه حدودی تعمیرات را به شما اعلام می‌کنند.
برآورد هزینه تعمیرات در تعمیرلاین توسط خود شما نیز امکان‌پذیر است زیرا هزینه تعمیرات در تعمیرلاین کاملا شفاف در وبسایت تعمیرلاین اعلام شده است.

گارانتی تعمیر و سلامت قطعات تعویضی :

تیم تعمیرلاین در راستای جلب رضایت شما و برطرف نمودن نگرانی‌هایتان از خرابی‌های آینده و نیاز مجدد به تعمیرات، تمامی خدمات خود را همراه با ضمانت نامه کیفیت خدمات و سلامت قطعات تعویضی ارائه خواهد نمود.

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر کولرگازی سامسونگ

در طول تابستان، معمولا دمای هوا بالاتر می رود و بیش از هر زمان دیگری اهمیت و کاربرد یک کولرگازی صحیح و سالم برای ما آشکار خواهد شد. ما به دستگاه خنک کننده ای نیاز داریم که در طول شبانه روز، به خوبی از پس تنظیم دمای خانه و خنک کردن آن بر بیاید!

با این حال در اغلب مواقع، سرویس به موقع و تعمیر کولرگازی در اکثر خانوارها نادیده گرفته می شود و تنها زمانیکه با چکه کردن دستگاه و عدم انتشار باد خنک مواجه می شوند، برای رفع مشکل با تعمیرکار کولرگازی تماس می‌گیرند!
با این کار نه تنها درصد موفقیت آمیز بودن تعمیرات کولرگازی به دلیل آسیب بیشتر به قطعات کاهش می یابد، بلکه ممکن است در موارد حاد، دیگر تعمیر کولرگازی شما امکان پذیر نباشد و خرید یک دستگاه خننک کننده جدید تنها راه حل شما باشد!

خوشبختانه تعمیرلاین، با تعمیرلاین، این مشکل را برای کولرگازی های این برند حل کرده است!
تکنسین های ما علاوه بر تعمیرات تخصصی و پیشرفته، سرویس های ماهانه و یا سالانه شما را نیز می پذیرند تا علاوه بر افزایش عمر دستگاه، مجبور به تحمل هوای گرم تابستان در حالیکه در انتظار رسیدن تعمیرکار هستید را نداشته باشید!

با ما همراه باشید تا بیشتر با تعمیرلاین آشنا شوید!

تعمیر کولرگازی سامسونگ در محل

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر کولرگازی سامسونگ

تعویض و خرید یک کولرگازی جدید، هزینه‌ بر و دردسر آفرین است! به خصوص اگر مجبور باشید هر سال این پروسه را تکرار کنید!
درست به همین خاطر است که تکنسین های ما با تلاش و تکیه بر دانش و مهارت خود، سعی می‌کنند تا با سرویس به موقع و تعمیر کولرگازی سامسونگ شما، از هزینه های اضافی جلوگیری کنند و وزش باد خنک را دوباره به محیط شما بازگردانند!

ما این خدمات را در محل شما ارائه خواهیم کرد و با وقت شناسی و تجهیز کردن تکنسین های خود قبل از ارسال، تعمیراتی سریع و با کیفیت را برای شما رقم خواهیم زد!

اگر شما هم با کاهش سرمای کولرگازی سامسونگ، روشن نشدن، چکه کردن و انواع خرابی های آن دست و پنجه نرم می‌کنید، به شما پیشنهاد می دهیم همین حالا با تماس بگیرید تا در کمتر از چند ساعت، دمای متعادل را به اتاق خود بازگردانید!

در ادامه شما را مراحل ثبت سفارش و خدمات خود آشنا خواهیم ساخت!

مراحل ثبت و انجام تعمیرات کولرگازی سامسونگ در تعمیرلاین!

مرحله اول
در ابتدا برای ثبت درخواست و تنظیم وقت دلخواه برای مراجعه تعمیرکار کولرگازی، با شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس بگیرید!

مرحله دوم
پس از برقراری ارتباط با بخش پشتیبانی، مشکل خود را مطرح کنید و با ارائه مکان و زمان دلخواه خود برای تعمیر کولرگازی، تعمیرکار را رزرو کنید!

مرحله سوم
پس از حضور تعمیرکار در محل شما، مرحله عیب یابی کولر شما شروع می شود و هزینۀ حدودی تعمیر به شما اعلام می شود!

مرحله چهارم
با موافقت شما، مراحل تعمیر کولرگازی سامسونگ آغاز می شود و در پایان کار نیز، ضمانت نامه کیفیت کار تعمیرلاین تقدیم شما می‌شود!

تعمیر انواع کولرگازی های سامسونگ در تعمیرلاین! 

” روی تعمیرات همه مدل های کولرگازی سامسونگ حساب باز کنید! “

لازم نیست نگران باشید! تعمیرکاران ما متخصص تعمیرات و سرویس انواع کولرگازی های سامسونگ هستند! در بخش زیر می توانید انواع کولرگازی های سامسونگ که تحت پوشش تعمیرات قرار دارند را مشاهده فرمایید:

 • تعمیر کولرگازی ایستاده سامسونگ ​
 • تعمیر داکت اسپلیت سامسونگ ​
 • تعمیر کولرگازی پرتابل سامسونگ

آشنایی با نشانه های خرابی و تعمیرات تخصصی قطعات کولرگازی سامسونگ

تعمیر کمپرسور کولرگازی سامسونگ

کمپرسور یکی از مهم ترین اجزای داخلی کولرگازی می باشد. وظیفه این دستگاه فشرده سازی گاز مبرد و انتقال آن به کندانسور دستگاه می باشد. صداهای شبیه به تیک، تولید دمای متغیر، خاموش شدن کولر قبل از خنک کردن محیط و … همگی از نشانه های خرابی کمپرسور کولرگازی شما می باشد.

کمپرسور یک کولرگازی معمولا برای ۱۰ تا ۱۵ سال با سرویس و نگه داری مناسب عمر خواهد کرد! بنابراین به شما توصیه می کنیم در صورت مشاهده کوچکترین مشکلی در کارکرد این دستگاه، سریعا برای سرویس کولرگازی خود اقدام کنید.

تکنسین‌ها ما به خوبی با ساختار کمپورسور کولرگازی سامسونگ شما آشنایی دارند و در اکثر مواقع با تعمیرات تخصصی این قطعه، شما را از خرید یک کمپرسور جدید برای دستگاه نجات می دهند!

تعمیر کندانسور کولرگازی سامسونگ

در ساختار تمامی کولرگازی‌ها از یک کندانسور استفاده شده است. اگر کندانسور آسیب ببیند، غالبا عملکرد کلی دستگاه دچار اختلال خواهد شد و در مواقعی نیز کولر خاموش می شود! کندانسور ها معمولا دارای یک بخش مبدل حرارتی هستند که وظیفۀ خنک سازی و تبدیل گاز مبرد به مایع را بر عهده دارند.

یکی از نشانه های بارز خرابی کندانسور، نشتی و چکه کردن کولرگازی شماست. این بدین معناست که مبردی که به مایع تبدیل شده است به چرخه تبرید باز نمی گردد و عملکرد کولر دچار اختلال می شود.

از دیگر نشانه های خرابی کندانسور کاهش خنک کنندگی کولرگازی است. تعمیر کندانسور کولرگازی سامسونگ، معمولا با ترمیم و یا تعویض کویل ( سیم پیچی های ) آن انجام می گیرد.

تعمیر اواپراتور کولر گازی سامسونگ

اواپراتورها در فرآیند انتقال حرارت نقش ویژه ای دارند! این قسمت با جذب کردن گرمای محیط باعث تبخیر مبرد در داخل آن می گردد و موجب می شود تا حرارت از محیط سرد و همچنین از محصولاتی که در آن محیط وجود دارند گرفته شود.

انتشار باد گرم از کولرگازی، خاموش و روشن شدن دستگاه و یا شنیده شدن صداهایی کوبشی و یا شبیه به هیس، از نشانه های خرابی اوپراتور کولرگازی هستند.
این مشکلات معمولا به دلیل انسداد در فیلترهای اوپراتور، یخ زدگی و یا کثیفی سیم پیچی های اواپراتور رخ می دهند.

سرویس به موقع و رفع مشکلات جزئی آن، نقش مهمی در کارکرد صحیح و عمر بالای اوپراتور کولرگازی شما دارند! برای تعمیر اوپراتور کولرگازی سامسونگ و رفع مشکلات ناشی از خرابی آن، با ما تماس بگیرید.

تعمیر برد کولرگازی سامسونگ

برد کولرگازی درست مانند دیگر بردهای استفاده شده در وسایل الکتریکی، وظیفه کنترل، انتقال انرژی به کمپرسور و راه اندازی دستگاه را بر عهده دارد. این قطعه کوچک اما ارزشمند، درست مانند دیگر اجزای کولرگازی شما در معرض خرابی و اختلال قرار دارد.

معمولا اولین قطعه ای که در صورت خرابی برد از کار می افتد، فن کولرگازی شماست. اگر با روشن شدن کولرگازی، فن دستگاه نمی چرخد ممکن است فن و یا برد کولرگازی آسیب دیده باشند.
برای تشخیص قطعی، با باز کردن دریچه های تهویه به فن دسترسی پیدا کنید. اگر پره های فن با دستان شما شروع به چرخش کرد، به احتمال زیاد نقصی در عملکرد برد وجود دارد.

برای تعمیر برد کولرگازی سامسونگ، در ابتدا خازن ها مورد بررسی قرار می گیرند. در صورتیکه مشکل از خازن‌های معیوب باشد، با تعویض آن ها، عملکرد برد به حالت سابق باز می گردد.

مدل‌های محبوب کولرگازی سامسونگ

محصولات

کولرگازی سامسونگ ۳۰۰۰۰
از کولرگازی های سری مکس ۴ سامسونگ می توان به مدل ۳۰۰۰۰ آن اشاره کرد. این عدد نشانگر ظرفیت دستگاه می باشد. در این کولرگازی از کمپرسور روتاری و گاز مبرد R410a استفاده شده است. کولرگازی ۳۰۰۰۰ سامسونگ دارای حالت خواب آسوده می باشد. با فعال کردن این ویژگی، دستگاه طی سه مرحله با تنظیم رطوبت محیط از تولید بار برودتی و سطح صدای اضافی کاسته و شرایط محیطی ایده آلی را در اتاق خوابتان فراهم می کند. یکی از مشکلات متداول که در درازمدت برای دستگاه به وجود می آید، کاهش سطح خنک کنندگی دستگاه به دلیل گرفتگی فیلتر هوا می باشد. این فیلترها باید در زمان های معینی تمیز شوند تا قدرت خنک کنندگی دستگاه به حالت سابق بازگردد. تکنسین های تعمیرلاین با حضور در محل شما، مراحل تمیز کردن و تعویض این فیلترها را انجام خواهند داد!
کولرگازی سامسونگ ۲۴۰۰۰
کولرگازی سامسونگ ۲۴۰۰۰، از مدل های اسپلیت دیواری می باشد که با قدرت گرفتن از موتور روتاری اینورتر سامسونگ، توانایی تهویه فضایی با بعاد ۳۰ تا ۶۰ متر را دارد. گاز مصرفی در این کولرگازی از نوع R22 می باشد. این کولرگازی با طراحی لوکس خود توانسته است به یکی از مدل های پرفروش سامسونگ تبدیل شود. در این کولرگازی از سنسورهای Smart Saver استفاده شده است که به کمک آن، دستگاه با تشخیص دمای فعلی اتاق، خاموش و یا روشن خواهد شد و در مصرف برق، صرفه جویی بهینه ای خواهد کرد. اگر شما هم این مدل را در اختیار دارید و با مشکلات گوناگونی نظیر روشن نشدن دستگاه، چکه کردن، عدم خنک کنندگی و … مواجه شده اید، برای تعمیر کولرگازی سامسونگ خود با پشتیبان های تعمیرلاین ارتباط برقرار کنید! ما در کمترین زمان ممکن، تکنسینی مجرب از تعمیرلاین را به محلتان ارسال خواهیم کرد.

تماس با تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر کولرگازی سامسونگ

“با یک تماس، مشاورۀ رایگان تعمیرات دریافت کنید!”

برای تماس با مجموعه تعمیرلاین می توانید از شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ استفاده کنید تا ضمن مطرح کردن مشکلتان، مشاوره ای رایگان در تعمیرات انواع لوازم خانگی دریافت کنید.

پشتیبان های ما در مجموعه تعمیرلاین با پاسخگویی ۲۴ ساعته در طول هفته، تکنسینی مجرب از تعمیرلاین به محلتان اعزام خواهند کرد تا نگرانی بابت کیفیت تعمیرات نداشته باشید!
همین حالا با ما تماس بگیرید تا کمتر از یک ساعت تعمیرکاری مجرب در محل خود داشته باشید!

سایر بخش ها

سوالات متداول

هزینه تعمیر کولر گازی سامسونگ چگونه محاسبه می شود؟
مسلما تخمین هزینه تعمیر کولرگازی سامسونگ شما قبل از عیب یابی و تشخیص قطعی مشکلی ممکن نمی باشد! اما ما در تعمیرلاین این اطمینان را به شما خواهیم داد تا تعرفه و هزینه تعمیرات کامل تحت نظارت این مجموعه باشد و تنها هزینه تعمیر قطعات و اجرت تعمیرکار در لیست پرداختی شما قرار گیرد. همچنین تمامی تعمیرکاران ما در واحد تعمیرات کولرگازی سامسونگ، موظف به تخمین حدودی هزینه تعمیرات بعد از عیب یابی دستگاه هستند. این هزینه با ارائه فاکتوری از لیست تعمیر و یا تعویض قطعات به شما اعلام خواهد شد. تعویض قطعات در تعمیرلاین، تنها با جایگزینی قطعات اصل و اورجینال سامسونگ انجام خواهد گرفت تا کارکرد بالای قطعه و کیفیت تعمیرات تضمین گردد!
تعمیر کولرگازی سامسونگ و یا تعویض آن ؟!
اگر کمتر از ۱۰ سال از کولرگازی خود استفاده کرده اید، به شما پیشنهاد می کنیم حتما گزینه تعمیرات را مورد بررسی قرار دهید! مشکلات کولرگازی ها معمولا در ۲ دسته مکانیکی و الکتریکی جای می گیرند و از همین رو، تعمیرات آن ها چندان هم پیچیده نیست! همچنین در ساختار کولرگازی های سامسونگ معمولا از دو نوع گاز R22 و یا R410a استفاده شده است. گاز R410a ، فرمولی جدیدتر و سازگار تر با محیط زیست دارد به همین دلیل به تدریج جای گاز R22 را گرفته است. همین مسئله باعث شده است تا گاز R22 کمیاب تر شده باشد و هزینه تهیه آن افزایش پیدا کند. در صورتیکه کولرگازی شما از این گاز استفاده می کند و با خرابی حاد آن مواجه شده اید، شاید بهتر است قبل از تعمیرات، هزینه خرید یک کولرگازی جدید را هم بررسی کنید!

دیدگاه کاربران 0

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مرکز تعمیر لاین

مرکز تعمیرات پاسخگو شماست

سفارش و مشاوره

021-87700770

آخرین پرسش ها
تمامی پرسش های مهم ببینید
با شما تماس میگیریم

درخواست خود را رایگان بفرستید