تعمیر ظرفشویی ویرپول

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات در محل، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ظرفشویی ویرپول می‌باشد. کافیست درخواست خود را ثبت کنید.
تماس و مشاوره
021-87700770
تعمیر ظرفشویی ویرپول

چرا تعمیر ظرفشویی ویرپول تعمیرلاین

 

سرعت و کیفیت در ارائه خدمات :

هدف تیم تعمیرلاین، ارتقا کیفیت و سرعت خدمات تعمیرات لوازم خانگی است. مهم نیست در کدام منطقه از تهران ساکن هستید. تعمیرلاین پس از ثبت درخواست شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تعمیرکار‌ خود را به محل شما اعزام خواهد کرد.

ارائه سرویس در محل و زمان موردنظر شما :

تعمیرکاران تعمیرلاین در نزدیکی شما هستند. با یک تماس می‌توانید از خدمات تعمیرات در محل این مجموعه حرفه‌ای استفاده کنید. زمان مراجعه تعمیرکار به محل مورد نظر شما و انجام تعمیرات توسط خود شما تعیین می‌شود.

کادری مجرب و حرفه‌ای :

تمامی خدمات تعمیرات در تعمیرلاین، توسط تعمیرکارانی مجرب و حرفه‌ای انجام می‌گیرد. ما خیال شما را از انجام هرگونه تعمیرات بی‌دردسر و حرفه‌ای آسوده نموده‌ایم.

هزینه منصفانه تعمیرات  :

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت بالای لوازم و هزینه خرید مجدد آنها، تیم تعمیرلاین تصمیم گرفته تا هزینه تعمیرات هرگونه لوازم را با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه ارائه دهد.

برآورد هزینه تعمیرات  :  

هنگام عیب‌یابی دستگاه و قبل از انجام تعمیرات، تعمیرکاران تعمیرلاین، هزینه حدودی تعمیرات را به شما اعلام می‌کنند.
برآورد هزینه تعمیرات در تعمیرلاین توسط خود شما نیز امکان‌پذیر است زیرا هزینه تعمیرات در تعمیرلاین کاملا شفاف در وبسایت تعمیرلاین اعلام شده است.

گارانتی تعمیر و سلامت قطعات تعویضی :

تیم تعمیرلاین در راستای جلب رضایت شما و برطرف نمودن نگرانی‌هایتان از خرابی‌های آینده و نیاز مجدد به تعمیرات، تمامی خدمات خود را همراه با ضمانت نامه کیفیت خدمات و سلامت قطعات تعویضی ارائه خواهد نمود.

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی ویرپول

روزگاری ماشین های ظرفشویی به عنوان وسیله ای لاکسچری در خانه ها تصور می شدند. با این وجود طی سال ها گذشته این محصولات به قدری کاربردی و قابل اعتماد شده اند که امروزه به عنوان یک وسیله ضروری در هر آشپزخانه ای محسوب می شوند.
ما به طور مستمر از این ماشین های هوشمند استفاده می کنیم و کاربرد و کارایی آن ها را ” همیشگی ” فرض می کنیم! اما در صورت خرابی آن ها تازه می فهمیم که چه وسیلۀ ارزشمندی را از دست داده ایم!
یکی از برندهای اصیل و قدرتمند در زمینه تولیدات ماشین ظرفشویی، ” ویرپول ” است. این برند آمریکایی که انواع مختلفی از ظرفشویی های توکار و رومیزی را تولید می کند در همه بازارهای جهانی با عناوینی مثل ” قابل اعتماد و با دوام بودن ” شناخته می شود! درست است که ظرفشویی های ویرپول در قیاس با برندهای بزرگتری مثل بوش، صدای بیشتری تولید می کنند اما اگر به دنبال یک ظرفشویی قابل اعتماد می گردید، ویرپول می تواند یکی از انتخاب های شما باشد!
ما در مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی ویرپول بر آن شده ایم تا با ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ظرفشویی ویرپول، عمر مفید این دستگاه را در آشپزخانه شما افزایش دهیم و  نگرانی شما را بابت کارکرد صحیح دستگاه برطرف سازیم.
اگر در حال حاضر با مشکلاتی مثل عدم تخلیه آب، روشن نشدن دستگاه، نشتی و … دست و پنجه نرم می کنید، می توانید برای تعمیرات آسان و مقرون به صرفه در محل خودتان با ما تماس بگیرید!
با ما همراه باشید تا بیشتر با این تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات و خدمات آن آشنا شوید.
تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی ویرپول

گاهی اوقات مشکلات در ظرفشویی ویرپول شما تنها با یک سرویس یک ساعته رفع خواهد شد و نیازی به تعمیرات گسترده و تعویض قطعات نیست! تشخیص این امر، به عهدۀ کارشناسی است که سال ها با مدل های مختلف ظرفشویی ویرپول کار کرده است و با اطلاعات فنی انواع و اقسام مدل های ظرفشویی ویرپول آشنایی دارد!
ما در تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی ویرپول با جذب این کارشناسان واجد شرایط، سعی کرده ایم تا در کمال شفافیت، تعمیراتی آسان و مقرون به صرفه را برایتان رقم بزنیم. ما خیلی خوب می دانیم که وجود یک ماشین ظرفشویی سالم با کارایی صحیح از بایدهای هر مهمانی و ضیافت های خانوادگی است.
بنابراین سعی کرده ایم تا علاوه بر ارائه خدماتی با کیفیت، سرعت دوچندانی نیز در تعمیرات ظرفشویی ویرپول به شما ارائه دهیم تا این لحظات خاص را از دست ندهید!
پس از تماس شما با بخش پشتیبانی تعمیرلاین، ما به سرعت تعمیرکاری را از تعمیرلاین به محلتان ارسال می کنیم تا از پس عیب یابی دقیق مشکل و تخمین هزینۀ احتمالی تعمیر ظرفشویی ویرپول، پروسه سرویس و تعمیرات را آغاز کند. این خدمات در سراسر تهران و برای تمامی مصرف کننده های خانگی و تجاری قابل دریافت است.
در ادامه شما را با خدمات گوناگون خود آشنا ساخته ایم.

عیب یابی و رفع مشکلات متداول ظرفشویی های ویرپول

همانطور که پیش تر به آن اشاره شد، ویرپول یکی از برندهای شناخته شده در زمینه تولیدات ظرفشویی است اما ماشین ظرفشویی های آن مستعد خرابی توسط مشکلاتی خاص هستند. از این خرابی ها به عنوان ” مشکلات متداول ” یاد می شوند که هرکدام راه حلی جداگانه برای رفع مشکل دارند.

در این لیست شما را با مشکلات متداول ظرفشویی ویرپول آشنا ساخته ایم. اگر توانایی عیب یابی دقیق ظرفشویی ویرپول را دارید، می توانید با راه حل های ذکر شده، ظرفشویی ویرپول خود را تعمیر کنید اما در صورتیکه دوست دارید سرویس ظرفشویی ویرپول شما توسط بهترین تعمیرکاران تعمیرلاین انجام گیرد، با ما تماس بگیرید.

چرا ظرفشویی ویرپول ظروف را نمی شورد؟

یکی از رایج ترین مشکلات در ظرفشویی ویرپول، عدم شسشتوی ظروف توسط دستگاه است. اگر بخواهیم به طور دقیق تر این مشکل را توضیح دهیم، ظرفشویی ویرپول شما از آب پر می‌شود اما پمپ دستگاه، آب را در محفظه ها گردش نمی دهد و چرخه شسشتو آغاز نمی شود!
شایع ترین دلیل این مشکل، خرابی پمپ و یا همان موتور شسشتو است. با خرابی این پمپ، آب به سمت بازوهای شسشتو هدایت نمی شود. در این حالت، ظرفشویی ویرپول شما علم رغم پر شدن از آب، ظروف را تمیز نخواهد کرد!
موتور ظرفشویی شما می تواند به دلایل مختلفی مثل قطع اتصال و یا سیم کشی نادرست بین برد و موتور ظرفشویی از کار بیفتد. همچنین در صورتیکه برد ظرفشویی ویرپول آسیب ببینید، موتور دستگاه از اولین قطعاتی است که کارایی خود را از دست می دهد. در این صورت باید نسبت به تعویض پمپ موتور ظرفشویی خود اقدام کنید.
لازم به ذکر است که در بدترین وضعیت، شاید مجبور باشید برد کنترل و پمپ را با هم عوض کنید. با این حال به شما توصیه می کنیم قبل از تماس با مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی ویرپول، پمپ ظرفشویی را از دستگاه خارج کنید و پسامند موادغذایی و دیگر مواد زائد را از روی آن پاک کنید. گاهی اوقات این مشکل با تمیز کردن صحیح پمپ موتور برطرف خواهد شد!

چرا ظرفشویی ویرپول ظروف را خشک نمی کند؟

از دیگر مشکلات رایج در ظرفشویی ویرپول، عدم خشک شدن ظروف پس از شسشتو است. از اصلی ترین دلایل این مشکل، خرابی المنت گرمایش دستگاه می باشد. ماشین ظرفشویی های ویرپول برای خشک کردن ظروف، از مونتاژ فن، هواکش و یک المنت گرمایش استفاده می کنند.
با گرم شدن این المنت و ایجاد حرارت، ظروف پس از شسشتو به خوبی خشک خواهند شد. اگر این قطعه آسیب دیده باشد، باید نسبت به تعویض آن اقدام کنید.
تعمیرکار ظرفشویی پس از باز کردن پنل های پایینی دستگاه، کانکتور و پیچ و مهره هایی که المنت هیتر را از سر جا خود نگه داشته است، باز می کند.
سپس با باز کردن درب ظرفشویی و خارج کردن بازوهای شسشتو،  قسمت جلویی المنتر را از دستگاه بیرون می آورد و المنت گرمایش جدید را در دستگاه نصب می کند.
این خدمات به طور تخصصی در تعمیرلاین قابل دسترسی است. برای رفع این مشکل، همین حالا با ما تماس بگیرید.

چرا چراغ ظرفشویی ویرپول روشن نمی شود و دستگاه پاسخگویی ندارد؟

برخی از کاربران ظرفشویی ویرپول گاها با این مشکل مواجه می شوند که چراغ های ظرفشویی روشن نمی شوند و دستگاه در حالت انتخاب چرخه، پاسخگویی ندارد! در اکثر مواقع، دلیل این مشکل خرابی فیوز حرارتی ( ترمال ) روی برد ظرفشویی است که با تعویض آن، مشکل به راحتی برطرف می شود.
فیوز حرارتی ظرفشویی در کنسول دستگاه قرار گرفته است و تعویض آن نسبتا کار ساده ای است. برای تعویض این قطعه، در ابتدا ظرفشویی را از برق بکشید و پیچ‌های نگه دارند کنسول را باز کنید.  سپس درپوش ترمال فیوز را بردارید. به کمک یک پیچ گوشتی کانکتورهای ترمال فیوز را باز کنید و نواری که سیم های آن را به هم متصل نگه داشته بردارید. حالا باید فیوز حرارتی جدید را نصب کنید و با معکوس کردن این مراحل، ظرفشویی را ببندید.

چرا ظرفشویی ویرپول ظروف محفظه بالایی را به خوبی شسشتو نمی دهد؟

عدم شسشتوی صحیح ظروف در محفظه های بالای ظرفشویی ویرپول نیز از دیگر مشکلات متداول این دستگاه محسوب می شود. بدون شک شما به ظرفشویی نیاز دارید که تمامی محفظه ها را بخوبی شسشتو دهد.
اصلی ترین دلیل این مشکل، عدم رسیدن آب به چرخنده ( پروانه ) بالایی است. برای حل این مشکل سعی کنید اتصال دهنده های پشتی، بالایی و پایینی دستگاه را باز کنید. سپس بازوهای پایینی و مکانیزم چرخش را بردارید و پیچ های صفحه و فیلتر را باز کنید. حالا فیلتر و صفحه زیرین آن را به خوبی تمیز کنید و هرگونه آب باقیمانده در آن را با یک حوله ضخیم پاک کنید.
موادزائده و پسماند مواد غذایی اطراف خردکن دستگاه را تمیز کنید. برای این کار از یک صابون و مسواک استفاده کنید.  همانطور که اجزای داخلی دستگاه را جدا کرده اید، مقداری سرکه به دستگاه اضافه کنید و دستگاه را به حالت شسشتوی عادی ببرید. پس از آن، قطعات را دوباره در دستگاه نصب کنید. حالا باید ظرفشویی شما تمامی محفظه های ظرفشویی را شستشو دهد.

چرا آب از ظرفشویی ویرپول تخلیه نمی شود؟

در حقیقت این مشکل، از شایع ترین مشکلات در تمامی ماشین ظرفشویی ها است. به طور معمول، هنگامیکه پروانه موتور در چرخش به مشکل می خورد و یا پمپ تخلیه معیوب می شود، با عدم تخلیه آب از ظرفشویی مواجه می شوید. پمپ تخلیه قطعه ای است که با کارکرد خود، آب را از محفظه های ظرفشویی بیرون می کشد.
پروانه موتور نیز با کارکرد خود، آب را در محفظه های دستگاه گردش می دهد. در صورتیکه تیغه های این پروانه به جسم خارجی گیر کرده باشد، آب به درستی گردش پیدا نمی کند و از دستگاه تخلیه نمی شود.
به شما توصیه می کنیم قبل از تعویض پمپ تخلیه برای حل مشکل، حتما از عدم انسداد در مسیر پروانه موتور اطمینان حاصل کنید.

معنی کدهای خطای ماشین ظرفشویی ویرپول

اگر مشکلات در ظرفشویی ویرپول شما با نمایش کدهای خطا همراه است، می توانید از این بخش برای فهمیدن معنی و مفهوم آن ها استفاده کنید. اگر رفع این کدهای خطا نیاز به بررسی و عیب یابی بیشتری داشت، می توانید روی خدمات تعمیرلاین حساب کنید!

ارور ها

 • ارور F1 و یک بار چشمک زدن چراغ ظرفشویی ویرپول
  نقصی در سنسور دما NTC و یا ترمیستور دستگاه تشخیص داده شده است. این خطا معمولا زمانی ظاهر می شود که ترمیستور، دمای دستگاه را خارج از ۳- درجه تا ۸۵+ درجه تشخیص دهد
  راه حل : در اکثر مواقع این مشکل با تعویض ترمیستور برطرف می شود. با این حال اگر در فصل زمستان هستید و احتمال می دهید که اتصالات ترمیستور یخ زده است، می توانید مقداری آب گرم به دستگاه اضافه کنید تا یخ زدگی ها را آب کند. با این کار ممکن است کارکرد ترمیستور به حالت عادی بازگردد.
 • ارور F2 و دو بار چشمک زدن چراغ ظرفشویی ویرپول
  این ارور معمولا زمانی نمایش پیدا می کند که نشتی آب در ظرفشویی تشخیص داده شود. این نشتی می تواند از پایه های ظرفشویی، قسمت پایینی و یا درب ظرفشویی جاری شده باشد.
  راه حل : در اکثر مواقع باید محل اصلی نشتی را پیدا کنید و اقدامات لازم را برای ترمیم آن انجام دهید. تا زمانیکه نشتی آب برطرف نشده باشد، دریچه آب باز نخواهد شد و هیچ گونه آبی وارد دستگاه نمی شود. با این حال اگر نشتی در دستگاه یافت نشد، ممکن است نقص در سوئیچ شناور، پمپ تخلیه و یا دریچه ورودی آب دلیل نمایش این خطا باشد.
 • ارور F3 و سه بار چشمک زدن چراغ ظرفشویی ویرپول
  خطایی در سیستم گرمایش آب تشخیص داده شده است. این خطا معمولا زمانی نمایش پیدا می کند که ظرفشویی نتواند در مدت زمان معین ( ۲۵ دقیقه پس از شروع چرخه شسشتو ) آب را گرم کند.
  راه حل : در اکثر مواقع این مشکل به دلیل خرابی المنت گرمایش رخ می دهد. بنابراین به شما توصیه میکنیم کارکرد این قطعه را به کمک یک مولتی متر مورد بررسی قرار دهید و در صورت خرابی نسبت به تعویض آن اقدام کنید. از دیگر قطعاتی که در صورت خرابی گرمایش آب را تحت تاثیر قرار می دهند، می توان به ترمیستور و یا ترموستات اشاره کرد.
 • ارور F4 و چهار بار چشمک زدن چراغ ظرفشویی ویرپول
  ماشین ظرفشویی در تخلیه آب به مشکل خورده است. در این حالت معمولا پمپ تخلیه توانایی بیرون کشیدن آب از دستگاه را ندارد و دستگاه از شروع هرگونه چرخه امتناع می کند.
  راه حل : سعی کنید هرگونه انسداد و یا کثیفی رو فیلترهای ظرفشویی را پاک کنید. در صورتیکه پس از انجام این کار مشکل حل نشد، احتمالا پمپ تخلیه دستگاه مسدود و یا معیوب شده است. پمپ تخلیه را تمیز کنید و در صورتیکه مشکل رفع نشد، نسبت به تعمیر و یا تعویض آن اقدام کنید. شما می توانید برای تهیه و نصب پمپ تخلیه، روی خدمات تعمیرلاین حساب باز کنید.
 • ارور F5 و پنج بار چشمک زدن چراغ ظرفشویی ویرپول
  بازوهای آبپاش دستگاه مسدود شده اند و یا نقصی در عملکرد آن ها تشخیص داده شده است.
  راه حل : بازوهای آبپاش به راحتی از دستگاه جدا می شوند. سعی کنید این قطعات مکانیکی را از ظرفشویی جدا کنید و آن ها را بخوبی در سینک ظرفشویی بشورید. ( از مقداری رسوب زدا استفاده کنید تا پسماند موادغذایی در منافظ بازوها به راحتی پاک شوند ). حالا سعی کنید ظرفشویی را بدون بازوهای آبپاش روی یک شسشتوی کوتاه ببرید تا تمامی انسداد و کثیفی ها پاک شود.
 • ارور F6 و شش بار چشمک زدن چراغ ظرفشویی ویرپول
  این خطا معمولا زمانی نمایش پیدا می کند که دستگاه با وجود باز بودن دریچه ورودی آب، هیچ گونه آب ورودی را تشخیص ندهد.
  راه حل : در ابتدا از باز بودن شیرهایی که وظیفه تامین آب ظرفشویی را دارند، اطمینان حاصل کنید. سپس مطمئن شوید هیچگونه پیچ خوردگی و یا انسداد در مسیر شلنگ ورودی آب وجود ندارد. اگر مشکل از این موارد نبود، ممکن است دریچه ورودی آب مشکل داشته باشد و یا جریان سنج ( فلومتر) معیوب شده باشد. برای عیب یابی دقیق و تعمیر ظرفشویی ویرپول خود با ما تماس بگیرید.
 • ارور F7 و هفت بار چشمک زدن چراغ ظرفشویی ویرپول
  نقصی در عملکرد فلومتر ( جریان سنج ) دستگاه تشخیص داده شده است.
  راه حل : خرابی فلومتر در ظرفشویی های ویرپول بسیار متداول است. بنابراین در صورتیکه مشکل از خود قطعه باشد، باید نسبت به تعمیر و یا تعویض آن اقدام کنید. با این حال به شما توصیه می کنیم قبل از این کار، دریچه و شلنگ ورودی آب را مورد بررسی قرار دهید. گاهی اوقات انسداد در مسیر آن ها باعث کاهش و یا افزایش جریان می شود و فلومتر در سنجش جریان به مشکل می خورد.
 • ارور F8 و هشت بار چشمک زدن چراغ ظرفشویی ویرپول
  ظرفشویی میزان آلودگی ( کثیفی ) آب را بسیار بالا تشخیص داده است.
  راه حل : اکثر ظرفشویی های ویرپول از دو نشانگر مکانیکی و نوری برای تشخیص میزان آلودگی آب استفاده می کنند. فیلتر و محفظه نگه دارنده آب ظرفشویی را بخوبی تمیز کنید. نشانگر نوری آلودگی آب روی تشت ظرفشویی واقع شده است و شبیه یک توری سیاه و کوچک است. سعی کنید بدون ایجاد فشار، سطح آن را با یک پارچه نرم آن را تمیز کنید.

تماس با تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی ویرپول

“با یک تماس، مشاورۀ رایگان تعمیرات دریافت کنید.!”
برای تماس با مجموعه تعمیرلاین می توانید از شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ استفاده کنید تا ضمن مطرح کردن مشکلتان، مشاوره ای رایگان در تعمیرات انواع لوازم خانگی دریافت کنید.
پشتیبان های ما در مجموعه تعمیرلاین با پاسخگویی ۲۴ ساعته در طول هفته، تکنسینی مجرب از تعمیرلاین به محلتان اعزام خواهند کرد تا نگرانی بابت کیفیت تعمیرات نداشته باشید! همین حالا با ما تماس بگیرید تا کمتر از یک ساعت تعمیرکاری مجرب در محل خود داشته باشید!

سایر بخش ها

سوالات متداول

چه مناطقی از تهران تحت پوشش تعمیر ظرفشویی ویرپول هستند؟
چشم انداز ما ارتقای پروسۀ انواع تعمیرات و خدمات در محل است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به زودی بتوانیم در تمامی مناطق کشور خدمتگذار شما عزیزان باشیم. تعمیر ظرفشویی ویرپول در مرکز تهران میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهرآرا و… تعمیر ظرفشویی ویرپول در شمال تهران فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و… تعمیر ظرفشویی ویرپول در غرب تهران آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و … تعمیر ظرفشویی ویرپول در شرق تهران تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام ، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و … تعمیر ظرفشویی ویرپول در جنوب تهران آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، حافظ ، امام خمینی، ولیعصر، قزوین، و…
هزینه تعمیر ظرفشویی ویرپول چگونه محاسبه می شود؟
هزینه تعمیر ظرفشویی ویرپول، بسته به مدل و خرابی خاص آن، متغیر خواهد بود! ما برای تعیین این هزینه ها، از ظوابط رسمی اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی ویرپول پیروی خواهیم کرد و به شما اطمینان خواهیم داد تا تمامی هزینه های دریافتی از سوی شما تحت نظارت مجموعه تعمیرلاین خواهد بود! تمامی تکنسین های ما در مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی ویرپول، پس از عیب یابی و تشخیص دقیق مشکل، موظف به برآورد حدودی هزینه تعمیرات ظرفشویی و یا تعویض قطعات آن هستند. این لیست هزینه ها با ارائه فاکتوری کتبی به شما اعلام خواهد شد و تعمیرکار ما تنها پس از تایید و موافقت شما با هزینه حدودی سرویس، برای تعمیر ظرفشویی ویرپول شما اقدام خواهد کرد! پشتیبان های ما در تعمیرلاین این امکان را برای شما بوجود آورده اند که با پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته، هرگونه شکایت و یا مشکل خاص شما در مورد هزینه و یا تعمیرکار ارسالی پیگیری کنند. در صورتیکه تعمیرکار ظرفشویی مبلغ بیشتری را برای سرویس دستگاه درخواست کرد و یا از خدمات خود ناراضی بودید، می توانید از طریق تماس با بخش پشتیبانی، سفارش خود را پیگیری کنید تا تعمیرلاین اقدامات لازم را برای کسب رضایت شما عزیزان انجام دهد!

دیدگاه کاربران 0

تماس با مرکز تعمیر لاین

مرکز تعمیرات پاسخگو شماست

سفارش و مشاوره

021-87700770

آخرین پرسش ها
تمامی پرسش های مهم ببینید
با شما تماس میگیریم

درخواست خود را رایگان بفرستید