تعمیر پرینتر سامسونگ

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات در محل، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر پرینتر سامسونگ می‌باشد. کافیست درخواست خود را ثبت کنید.
تماس و مشاوره
021-87700770
تعمیر پرینتر سامسونگ

خدمات قابل ارائه تعمیر پرینتر سامسونگ

 • رفع مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر سامسونگ
 • تصحیح عملکرد دکمۀ فید ( Feed )
 • رفع مشکل روشن نشدن پرینتر سامسونگ
 • تصحیح کیفیت پایین چاپ در پرینتر های سامسونگ
 • رفع چین خوردگی صفحات چاپی
 • رفع ارور های پرینتر سامسونگ
 • رفع مشکل چاپ خطوط سیاه در حاشیه صفحات
 • تصحیح صدای بالای پرینتر سامسونگ
 • تعمیر درام پرینتر سامسونگ
 • تعمیر رول های فید
 • تعمیر فیوزر معیوب پرینتر سامسونگ
 • تعمیر تونر و کارتریج پرینتر سامسونگ
 • تعمیر ترمسیتور پرینتر سامسونگ
 • تعمیر محفظۀ ضایعات تونر پرینتر سامسونگ
 • تعمیر برد پرینتر سامسونگ
 • و…

چرا تعمیر پرینتر سامسونگ تعمیرلاین

سرعت و کیفیت در ارائه خدمات :

هدف تیم تعمیرلاین، ارتقا کیفیت و سرعت خدمات تعمیرات لوازم خانگی است. مهم نیست در کدام منطقه از تهران ساکن هستید. تعمیرلاین پس از ثبت درخواست شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تعمیرکار‌ خود را به محل شما اعزام خواهد کرد.

ارائه سرویس در محل و زمان موردنظر شما :

تعمیرکاران تعمیرلاین در نزدیکی شما هستند. با یک تماس می‌توانید از خدمات تعمیرات در محل این مجموعه حرفه‌ای استفاده کنید. زمان مراجعه تعمیرکار به محل مورد نظر شما و انجام تعمیرات توسط خود شما تعیین می‌شود.

کادری مجرب و حرفه‌ای :

تمامی خدمات تعمیرات در تعمیرلاین، توسط تعمیرکارانی مجرب و حرفه‌ای انجام می‌گیرد. ما خیال شما را از انجام هرگونه تعمیرات بی‌دردسر و حرفه‌ای آسوده نموده‌ایم.

هزینه منصفانه تعمیرات  :

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت بالای لوازم و هزینه خرید مجدد آنها، تیم تعمیرلاین تصمیم گرفته تا هزینه تعمیرات هرگونه لوازم را با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه ارائه دهد.

برآورد هزینه تعمیرات  :  

هنگام عیب‌یابی دستگاه و قبل از انجام تعمیرات، تعمیرکاران تعمیرلاین، هزینه حدودی تعمیرات را به شما اعلام می‌کنند.
برآورد هزینه تعمیرات در تعمیرلاین توسط خود شما نیز امکان‌پذیر است زیرا هزینه تعمیرات در تعمیرلاین کاملا شفاف در وبسایت تعمیرلاین اعلام شده است.

گارانتی تعمیر و سلامت قطعات تعویضی :

تیم تعمیرلاین در راستای جلب رضایت شما و برطرف نمودن نگرانی‌هایتان از خرابی‌های آینده و نیاز مجدد به تعمیرات، تمامی خدمات خود را همراه با ضمانت نامه کیفیت خدمات و سلامت قطعات تعویضی ارائه خواهد نمود.

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر پرینتر سامسونگ

ما دوباره کیفیت و سرعت را به پرینتر سامسونگ شما برخواهیم گردانند!

شاید با شنیدن نام سامسونگ، پرینتر و چاپگر های آن اولین دستگاهی نباشد که به ذهن شما خطور کند! اما سامسونگ، با مشارکت با کمپانی HP که یکی از غول های صنعت چاپ و پرینتر به حساب می آید، پرینتر هایی را روانه بازار کرده است که بعضی از مدل های آن مثل CLX، رتبۀ پنجم را از نظر دیدگاه مصرف کننده ( Consumer Reports ) از آن خود کرده است! پرینتر های سامسونگ توانایی چاپ ۲۱ صفحه در دقیقه را دارند که یکی از نقاط عطف آن ها محسوب می شود!

اما پرینتر‌های سامسونگ نیز مانند دیگر برند‌ها، در طول زمان به مشکلاتی مثل کاهش سرعت چاپ، گیر کردن کاغذ، پرینت بی کیفیت صفحات، توقف چاپ با ارور های مختلف و … بر می خورند و ممکن است دیر یا زود به تعمیر پرینتر سامسونگ خود احتیاج پیدا کنید!
بروز این مشکلات هیچ گاه محدود به برندهای میان رده و متفرقه نبوده است و حتی پرینتر های سامسونگ نیز که از نظر فنی و تکنولوژی توسط کمپانی HP بررسی می شوند، ممکن است در طول استفاده، کیفیت و کارآیی گذشتۀ خود را نداشته باشند!

در این مواقع، نیاز شما یک سرویس حرفه ای و تعمیر پرینتر سامسونگ توسط تکنسین های حرفه ای تعمیرلاین می باشد که بتوانند در کمتر از یک روز کاری، دوباره پرینتر شما را از نظر کارآیی به حالت سابق بازگردانند!
اگر این چنین است، ما به شما پیشنهاد می دهیم از خدمات مقرون به صرفه و فوری تعمیرلاین استفاده کنید! با ما همراه باشید تا با تعمیرلاین آشنا شوید!

نمایندگی تعمیر پرینتر سامسونگ در محل

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر پرینتر سامسونگ

دسترسی به قطعات جانبی اصل و مهارت تکنسین های ما، تعمیر پرینتر سامسونگ را آسان کرده است!

مهندسین و تکنسین های ما در واحد تعمیرات سامسونگ، با تکیه بر دانش، تجربه و مهارت چندین سالۀ خود و با توجه به تقاضای بالای تعمیرات پرینتر سامسونگ، مرکز تخخصی تعمیرات این محصولات را در تعمیرلاین تشکیل داده اند.

ما در تعمیر انواع پرینتر های سامسونگ و رفع مشکلاتی مثل گیر کردن کاغذ، خرابی سینی و دکمه های بارگذاری صفحه ( Feed )، چاپ بی کیفیت به دلیل مشکلات کارتریج و تونر و … و تعویض قطعاتی مثل رول و کیت های فید، یونیت های فیوزر و .. تعمیرکار حرفه ای شما خواهیم بود! تمام این مشکلات اغلب با یک سرویس چند ساعته توسط تعمیرکاران ما در کنار هزینه ای مقرون به صرفه برطرف خواهد شد تا هم در زمان و هم در هزینۀ پرداختی خود، صرفه جویی کنید!

ما سرتاسر تهران را برای خدمات خود پوشش داده ایم و آمادۀ کمک رسانی به شما به صورت فوری و یا به صورت رزرو شده برای روز های آینده هستیم! لازم به ذکر است که تمامی خدمات ما در محل خود شما انجام خواهد گرفت تا نگرانی بابت جابجایی پرینتر خود نداشته باشید!

در ادامه شما را با مراحل ثبت سفارش و خدمات خود در تعمیرلاین آشنا می کنیم!

مراحل ثبت و انجام تعمیرات پرینتر سامسونگ در تعمیرلاین!

مرحله اول
در ابتدا برای ثبت درخواست و تنظیم وقت دلخواه برای مراجعه تعمیرکار پرینتر، با شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس بگیرید!

مرحله دوم
پس از برقراری ارتباط با بخش پشتیبانی، مشکل خود را مطرح کنید و با ارائه مکان و زمان دلخواه خود برای تعمیر پرینتر، تعمیرکار را رزور کنید!

مرحله سوم
پس از حضور تعمیرکار در محل شما، مرحله عیب یابی پرینتر شما شروع می شود و هزینۀ حدودی تعمیر به شما اعلام می شود!

مرحله چهارم
با موافقت شما، مراحل تعمیر پرینتر سامسونگ آغاز می شود و در پایان کار نیز، ضمانت نامه رسمی تعمیرلاین تقدیم شما می‌شود!

تعمیر انواع پرینتر های سامسونگ در تعمیرلاین!  

” از مدل های سیاه و سفید تا پرینتر های چند منظوره سامسونگ! “

پرینتر های سامسونگ معمولا با پسوند های ML، CLX و CLP در بازار عرضه می شوند. هرکدام از این مدل ها، کاربرد مختلفی در چاپ صفحات خواهند داشت که به طور مختصر در لیست زیر توضیح داده ایم! ما تعمیرات انواع مدل ها را بر عهده خواهیم گرفت و با ارائه ضمانت نامه کتبی پس از تعمیرات، لذت استفادۀ دوباره از پرینتر های سامسونگ را دوچندان خواهیم کرد!

 • پرینتر های ML ( لیزری تک رنگ ) سامسونگ
 • پرینتر های CLX ( چند منظوره ) سامسونگ
 •  پرینتر های CLP ( لیزری رنگی ) سامسونگ

معرفی، مشکلات و تعمیر مدل های محبوب پرینتر سامسونگ

محصولات

پرینتر Xpress M2020 سامسونگ
پرینتر Xpress M2020 از چاپگر های لیزری با کیفیت سامسونگ می باشد که قابلیت پرینت تک رنگ ( سیاه و سفید ) را دارد. این دستگاه سخت افزار متوسطی دارد و با سرعت چاپ ۲۰ صفحه در دقیقه، به خوبی می تواند پاسخگوی نیاز شما در اداره و یا خانه باشد! همچنین کارتریج استفاده شده در این مدل قابلیت چاپ ۵۰۰ صفحه را دارد! اگر مشکلاتی با نصب دستگاه، به روز رسانی درایو ، اتصالات وایفای دستگاه و یا نیاز به تعمیرات تخصصی این نوع مدل پرینتر را دارید، می توانید برای سرویس فوری دستگاه، با تعمیرلاین تماس بگیرید!
پرینتر چندکاره Xpress M2070FW سامسونگ
M2070FW از پرینتر های چهارکاره و لیزری سامسونگ می باشد که قابلیت پرینت، اسکن، کپی و فکس را برای کاربر مهیا می سازد. سرعت چاپ صفحات این مدل، ۴۰ صفحه در دقیقه می باشد که تقریبا ۲ برابر مدل قبلی یعنی Xpress M2020 است. ظرفیت کلی تونر دستگاه برابر با چاپ ۱۰۰۰ برگ است که در صورت اتمام یا خرابی، به راحتی شارژ و تعویض خواهد شد! خرابی فیوزر دستگاه، یونیت های اسکنر و منبع تغذیۀ این پرینتر چندکاره در استفادۀ طولانی مدت قابل پیش بینی خواهد بود! ما می توانیم با انجام سرویس های ماهانه در تعمیرلاین، خیالتان را از سلامت و کارکرد صحیح دستگاه راحت کنیم!
پرینتر لیزری Xpress SL-M2825ND سامسونگ
از پرینتر های لیزری محبوب سامسونگ که عملکرد تک کاره دارد می توانه به مدل Xpress Sl-M2825ND اشاره کرد. این پرینتر با قابلیت اتصال به شبکه و پرینت پشت روی صفحات، سرعت انجام چاپ را بالاتر می برد و به صورت تقریبی، توان چاپ ۲۸ صفحه در دقیقه را دارد! شما معمولا با خرید پرینتر های سامسونگ نگرانی بابت سرعت چاپ و کیفیت تصاویر نخواهید داشت! اما توجه داشته باشید که این سرعت و کیفیت چاپ می تواند در استفادۀ درازمدت از دستگاه و خرابی های جزئی کاهش یابند. در این مواقع بهترین راه حل شما، سرویس پرینتر و تعویض کارتریج و یا شارژ دوبارۀ آن است. ما در تعمیرلاین، با تهیه قطعات و کارتریج اصل پرینتر شما، آمادۀ خدمات رسانی هستیم!
پرینتر لیزری Xpress M3320ND سامسونگ
از دیگر پرینتر های لیزری پرطرفدار سامسونگ می توان به مدل Xpress M3320ND اشاره کرد. این پرینتر تنها قابلیت چاپ سیاه و سفید را دارد که با ورودی ۲۵۰ صفحه در سینی دستگاه، به خوبی از پس مصارف اداری و برطرف کردن نیازی های خانگی شما بر خواهد آمد! سرعت این دستگاه در چاپ معادل با ۳۵ برگه در دقیقه است که مانند مدل قبلی با چاپ دو روی صفحات، در زمان و مصرف کاغذ صرفه جویی بهینه ای می کند! در صورتی که با مشکلاتی مثل داغ شدن بیش از حد دستگاه و بوی سوختگی کاغذ، عملکرد نادرست پرینت صفحات، صدای بلند دستگاه و مواردی اینچنین رو به رو شدید، می توانید برای عیب یابی دقیق دستگاه و رفع مشکل، روی ما حساب باز کنید!

تماس با تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر پرینتر سامسونگ

“با یک تماس، مشاورۀ رایگان تعمیرات دریافت کنید.!”

برای تماس با مجموعه تعمیرلاین می توانید از شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ استفاده کنید تا ضمن مطرح کردن مشکلتان، مشاوره ای رایگان در تعمیرات انواع لوازم خانگی دریافت کنید.

پشتیبان های ما در مجموعه تعمیرلاین با پاسخگویی ۲۴ ساعته در طول هفته، تکنسینی مجرب از تعمیرلاین به محلتان اعزام خواهند کرد تا نگرانی بابت کیفیت تعمیرات نداشته باشید!
همین حالا با تعمیرلاین تماس بگیرید تا کمتر از یک ساعت تعمیرکاری مجرب در محل خود داشته باشید.!

سایر بخش ها

سوالات متداول

هزینه تعمیر پرینتر سامسونگ چگونه محاسبه می شود؟
ما در جهت کسب رضایت شما و با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی کشور، سعی خواهیم کرد با ارائه خدمات پیشرو و مطلوب در تعمیر پرینتر سامسونگ شما، هزینۀ ای کاملا مقرون به صرفه و منصفانه در تعمیرات از شما دریافت کنیم! ما هزینه تعمیرات پرینتر شما را بر اساس ظوابط اتحادیه تعمیرات سامسونگ، محاسبه می کنیم! البته در نظر داشته باشید که این هزینه با توجه به مدل و خرابی پرینتر شما متغیر خواهد بود و تخمین حدودی آن، تنها پس از عیب یابی دستگاه ممکن است! تکنسین های ما قبل از انجام هرگونه تعمیرات، موظف به برآورد هزینه تعمیر و یا تعویض قطعات خواهند بود و این کار را با ارائه فاکتور کتبی بعد از عیب یابی مشکل انجام خواهند داد! ما بودجه بندی شما را برای تعمیرات درک می کنیم و تنها پس از آگاهی کامل شما از هزینه، دست به آچار خواهیم شد!
تعویض یا تعمیر پرینتر سامسونگ؟
پرینتر های سامسونگ اغلب لیزری هستند. این پرینتر های لیزری معمولا عمری ۵ تا ۷ ساله دارند و بر خلاف پرینتر های جوهر افشان در زمان خرابی، این امکان را به کاربر می دهند که به راحتی با تعویض کارتریج و دیگر قطعات اصلی آن ( درام، رولر، پیکاپ، فیوزر و .. ) دوبارۀ آماده به کار شوند و با کیفیت سابق به چاپ صفحات دلخواه شما بپردازند! ما به شما پیشنهاد می دهیم اگر هنوز در بازۀ عمر ۷ ساله پرینتر های سامسونگ قرار دارید و با خرابی کارتریج و دیگر قطعات اصلی آن مواجه هستید، ابتدا تعمیرات پرینتر سامسونگ را برای هزینۀ کمتر و حفظ این دستگاه ارزشمند امتحان کنید! لازم به ذکر است که در صنعت چاپ و به ویژه در پرینتر و دستگاه های کپی، سرویس دوره ای دستگاه تا تعمیرات ناخواستۀ آن پیشنهاد می شود! با این سرویس ها، بازۀ کارکرد پرینترها می تواند بالاتر از ۷ سال برود و خیلی کمتر به تعمیر پرینتر خود احتیاج پیدا خواهید کرد!
چه زمانی باید برای تعمیر پرینتر سامسونگ از خدمات تعمیرلاین استفاده کنیم؟
پرینتر های سامسونگ معمولا مشکلات و خرابی های از قبیل خشک نشدن جوهر تونر روی صفحه، گیر کردن کاغذ، چاپ خطوط افقی ناخواسته، نقص در تصویر پرینت شده، سرعت پایین چاپ به دلیل خرابی درام و رولر دستگاه و مواردی اینچنین دارند! در صورتی که شما نیز این مشکلات را دارید می توانید برای تعمیر پرینتر سامسونگ خود از خدمات ما استفاده کنید! همچنین مواردی مثل چاپ کمرنگ و بی کیفیت صفحات، فونت های به هم ریخته و مواردی از این دست، معمولا به دلیل خرابی یا اتمام کارتریج و تونر دستگاه می باشد که متاسفانه در بیشتر مدل های سامسونگ به دلیل عدم استفاده از خطاهای پیش از اتمام تونر، کاربر در عیب یابی و رفع آن به مشکل می خورد! در این مواقع می توانید با تماس با واحد قطعات جانبی پرینتر سامسونگ، به راحتی کارتریج و تونر خود را سفارش دهید و یا برای شارژ آن از خدمات شارژ کارتریج در محل ما استفاده کنید!
مظنون های اصلی خرابی پرینتر سامسونگ شما چه مشکلاتی هستند؟
اگر با ارور هایی مثل Scanning دستگاه موجه می شوید، احتمالا با خرابی کابل و یا پورت های پرینتر مواجه هستید! گیر کردن صفحات در پرینتر سامسونگ، معمولا به دلیل وجود تکه های کاغذ در رولر ورودی و یا خرابی های احتمالی سنسور رولر خروجی پرینتر اتفاق می افتد! همچنین خطاهایی مثل ” خالی بودن محفظه کاغذ ” و مشکلات فونتی دستگاه مانند چاپ مربع به جای نوشته ها، معمولا با به روز رسانی درایو دستگاه برطرف خواهند شد! لازم به ذکر است که ارور های H2 دستگاه به دلیل مشکلات فیوزر دستگاه، ارور های ۲۴ پرینتر به دلیل پر شدن حافظه چاپگر ( که معمولا به دلیل حجم بالای داده در چاپ صفحات رخ می دهد ) و ارور های ۵۰ نیز به دلیل گرم نشدن فیوزر دستگاه رخ خواهند داد! در صورتی که برای عیب یابی، رفع مشکل و تعمیر پرینتر سامسونگ خود به به کارشناسی مجرب از تعمیرلاین نیاز دارید، می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید!

دیدگاه کاربران 0

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مرکز تعمیر لاین

مرکز تعمیرات پاسخگو شماست

سفارش و مشاوره

021-87700770

آخرین پرسش ها
تمامی پرسش های مهم ببینید
با شما تماس میگیریم

درخواست خود را رایگان بفرستید