تعمیر لباسشویی شارپ

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات در محل، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی شارپ می‌باشد. کافیست درخواست خود را ثبت کنید.
تماس و مشاوره
021-87700770
تعمیر لباسشویی شارپ

چرا تعمیر لباسشویی شارپ تعمیرلاین

سرعت و کیفیت در ارائه خدمات :

هدف تیم تعمیرلاین، ارتقا کیفیت و سرعت خدمات تعمیرات لوازم خانگی است. مهم نیست در کدام منطقه از تهران ساکن هستید. تعمیرلاین پس از ثبت درخواست شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تعمیرکار‌ خود را به محل شما اعزام خواهد کرد.

ارائه سرویس در محل و زمان موردنظر شما :

تعمیرکاران تعمیرلاین در نزدیکی شما هستند. با یک تماس می‌توانید از خدمات تعمیرات در محل این مجموعه حرفه‌ای استفاده کنید. زمان مراجعه تعمیرکار به محل مورد نظر شما و انجام تعمیرات توسط خود شما تعیین می‌شود.

کادری مجرب و حرفه‌ای :

تمامی خدمات تعمیرات در تعمیرلاین، توسط تعمیرکارانی مجرب و حرفه‌ای انجام می‌گیرد. ما خیال شما را از انجام هرگونه تعمیرات بی‌دردسر و حرفه‌ای آسوده نموده‌ایم.

هزینه منصفانه تعمیرات  :

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت بالای لوازم و هزینه خرید مجدد آنها، تیم تعمیرلاین تصمیم گرفته تا هزینه تعمیرات هرگونه لوازم را با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه ارائه دهد.

برآورد هزینه تعمیرات  :  

هنگام عیب‌یابی دستگاه و قبل از انجام تعمیرات، تعمیرکاران تعمیرلاین، هزینه حدودی تعمیرات را به شما اعلام می‌کنند.
برآورد هزینه تعمیرات در تعمیرلاین توسط خود شما نیز امکان‌پذیر است زیرا هزینه تعمیرات در تعمیرلاین کاملا شفاف در وبسایت تعمیرلاین اعلام شده است.

گارانتی تعمیر و سلامت قطعات تعویضی :

تیم تعمیرلاین در راستای جلب رضایت شما و برطرف نمودن نگرانی‌هایتان از خرابی‌های آینده و نیاز مجدد به تعمیرات، تمامی خدمات خود را همراه با ضمانت نامه کیفیت خدمات و سلامت قطعات تعویضی ارائه خواهد نمود.

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی شارپ در تهران

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی شارپ در حال حاضر تمامی مناطق استان تهران را پوشش می‌دهد. 
فکر این همه لباس شسته نشده و خرابی ماشین لباسشویی شارپ ذهن شما را به شدت درگیر کرده است. ولی جای نگرانی نیست. برند لوازم خانگی شارپ نیز به همین موضوع فکر کرده و نمایندگانی را برای خدمات پس از فروش لباسشویی‌های خود ایجاد کرده است.
تعمیرلاین یکی از بزرگ‌ترین مراکز تخصصی تعمیرات لباسشویی شارپ در تهران است و راه حلی سریع و بی دردسر برای پایان مشکلات شما با این وسیله است.
در مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی شارپ در تعمیرلاین:
 • تمامی خدمات از جمله نصب، سرویس و عیب یابی و تعمیرات لباسشویی شارپ در انواع مدل‌ها پذیرفته می‌شود.
 • تمامی خدمات تعمیرلاین تنها با حضور تعمیرکار با تجهیزات کامل و پیشرفته در محل شما انجام خواهد شد.
 • به نسبت سایر مراکز تعمیر لوازم خانگی هزینه کمتری بابت عیب یابی و تعمیر لباسشویی شارپ پرداخت خواهید کرد.
 • در آخر نیز بابت تمام خدمات تعمیر یا تعویض قطعات لباسشویی شارپ ضمانت نامه رسمی و معتبر دریافت خواهید کرد.
 حالا که با ما انتخاب کرده‌اید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماشین لباسشویی شارپ و خدمات تعمیر آن با ما همراه باشید.
-نمایندگی-لباسشویی-شارپ-در-تعمیرلاین

ثبت درخواست تعمیرات لباسشویی شارپ در تعمیرلاین

ما در مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی شارپ همواره بر این عقیده هستیم که هر چه قدر سرعت ارائۀ خدمات بالاتر باشد، میزان رضایت شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
پس اولین قدم برای کسب رضایت شما انتخاب ساده ‌ترین راه برای برقراری ارتباط و شروع خدمات از طرف ماست. تعمیر لباسشویی شارپ در تعمیرلاین تنها در ۳ مرحله انجام می‌پذیرد.
تماس و ثبت درخواست
با شمارۀ ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید و مشکل خود را با مشاوران ما مطرح کنید. درخواست شما ثبت می‌شود و در کمتر از ۳۰ دقیقه تعمیرکار مجاز لباسشویی شارپ با شما در ارتباط است.
اعزام تکنسین به محل و شروع تعمیرات
تکنسین مجاز لباسشویی شارپ بعد از تایید شما برای شروع پروسۀ تعمیر، با توجه به نوع مشکل شما، از طرف تعمیرلاین کاملا تجهیز و به سرعت به محل شما اعزام خواهد شد.
تست کارکرد صحیح و دریافت هزینه
متخصصین تعمیر لباسشویی شارپ، سریعا وسیله شما را با بهترین کیفیت تعمیر می‌کنند و تنها پس از تست کاکرد صحیح ماشین لباسشویی، هزینۀ توافقی تعمیر دریافت خواهد شد.

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی شارپ در محل

تعمیرات ماشین لباسشویی شارپ را به تعمیرلاین بسپارید.!
یکی از مهم‌ترین عوامل برای سرعت بخشیدن به پروسه تعمیرات لوازم خانگی بخصوص ماشین‌های لباسشویی حضور تکنسین در محل و منزل شماست. به این صورت نیاز جابجایی لباسشویی شارپ تا تعمیرگاه برطرف می‌شود و شما نیز در زمان و هزینه خود صرفه جویی نموده‌اید.
علاوه براین تعمیر این وسیله به تجربه و مهارت زیادی نیاز دارد. از این جهت با ارائه خدمات در محل سعی دارد که دارندگان ماشین لباسشویی شارپ به اجبار و به خاطر در دسترس بودن تعمیرکاران غیر مجاز از اینگونه افراد برای تعمیر این وسیله با ارزش استفاده نکنند.
ما خدمات خود را توسط افراد آموزش دیده و با مهارت که آشنایی کامل با اجزای داخلی لباسشویی شارپ دارند؛ به شما ارائه می‌دهیم. دانش فنی بالای متخصصان ما و در اختیار داشتن ابزار وتجهیزات پیشرفته می‌تواند، پروسه تعمیرات لباسشویی شارپ را کوتاه‌تر کند و تعمیر این وسیله به صورت کامل و بدون نقص انجام گردد.
سپردن خدمات تعمیر لباسشویی شارپ به نمایندگان مجاز این برند،  باعث می‌شود که مرجعی برای رسیدگی به کیفیت تعمیر انجام شده و ضمانت خدمات تعمیری داشته باشید.
با ما همچنان همراه بمانید تا شما را با خدمات خود در زمینۀ لباسشویی شارپ آشنا کنیم.

مشکلات متداول لباسشویی شارپ 

مشکلات زیر از عمده مسائلی است که صاحبان ماشین لباسشویی شارپ ممکن است در دراز مدت با آن مواجه شوند. در تعمیرلاین تمامی خدمات تعمیر لباسشویی شارپ چه کلی و چه جزئی پذیرفته می‌شود.
توجه داشته باشید هر چه سریع تر برای رفع مشکلات اقدام کنید هزینه تعمیر به مراتب کاهش پیدا خواهد کرد و امکان تعمیر قطعات به جای تعویض آن ها بیشتر می‌شود. برای ثبت سفارش و درخواست خدمات تعمیر توسط مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی شارپ کافیست با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
 • لباسشویی شارپ اصلا روشن نمی‌شود.
 • لباسشویی شارپ وسط برنامه شستشو از کار می‌افتد.
 • دیگ لباسشویی شارپ نمی‌چرخد.
 • آب وارد ماشین لباسشویی شارپ نمی‌شود.
 • لباسشویی شارپ تخلیه نمی‌کند.
 • بدنه لباسشویی شارپ برق دارد.
 • لباسشویی شارپ صدای غیر عادی دارد.
 • لباسشویی شارپ بیش از حد می‌لرزد.
 • درب ماشین لباسشویی قفل نمی‌شود.
 • کد خطا روی نمایشگر لباسشویی شارپ نمایش داده شده است.
 • لباسشویی شارپ نشتی و آبریزی دارد.
 • لباس ها بعد از شستشو در لباسشویی شارپ لکه دارند.

خدمات سرویس و تعمیرات لباسشویی شارپ

ما خدمات خود را بر حسب نیاز مشتریان گسترش داده ایم و امید داریم که بتوانیم با ارائه خدماتی باکیفیت و سریع، به تعمیرکار قابل اعتماد شما تبدیل شویم. در صورتیکه به هر یک از این خدمات نیاز داشتید، با شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.
پشتیبان های ما در تعمیرلاین در کمتر از ۳۰ دقیقه، تعمیرکاری مجرب و کارآزموده را از تعمیرلاین به محلتان ارسال خواهند کرد تا تجربه و مهارت یک تعمیرکار حاذق را در کنار خود داشته باشید!

تعمیرات تخصصی انواع ماشین لباسشویی شارپ

با سپردن پروسه عیب یابی و تعمیرات به نمایندگان مجاز لباسشویی شارپ، می‌توانید خیال خود را بابت کیفیت تعمیر این وسیله راحت کنید. تمامی تعمیرکاران ما در این مجموعه از دانش و تجربه کافی برخوردارند و می‌توانند، مشکلات شما با ماشین لباسشویی شارپ را در اولین مراجعه و به سرعت برطرف کنند.
در تعمیرلاین دانش تعمیرکاران همواره در حال بروز رسانی است و تجهیز کردن تعمیرکاران به ابزار پیشرفته نیز باعث توانایی بیشتر آن‌ها در رفع مشکلات شما خواهد شد.

نصب ماشین لباسشویی شارپ

شاید نصب ماشین لباسشویی شارپ از نظر بسیاری از افراد کار آسان و بی اهمیتی به نظر برسد. ولی این طور نیست. عدم انتخاب شیلنگ ها در اندازه و قطر و ارتفاع مناسب، بررسی نکردن سطح نصب، آب بندی ناقص و جدا نکردن پیچ و مهره های ترانزیت می‌تواند به ماشین لباسشویی شما آسیب زیادی وارد کند.
به همین جهت در صورتی که مایلید یک شروع بی دردسر را با ماشین لباسشویی شارپ داشته باشید به شما پیشنهاد می‌کنیم از متخصصان ما در تعمیرلاین کمک بگیرید.

سرویس کامل ماشین لباسشویی شارپ

سرویس به موقع ماشین لباسشویی شارپ یکی از مهم ترین عوامل برای حفظ کارکرد این وسیله و افزایش طول عمر دستگاه است. اگر دوست ندارید که از خرابی ناگهانی ماشین لباسشویی غافلگیر شوید، یا از هزینه‌های بالای تعمیر یا تعویض قطعات لباسشویی جلوگیری کنید، سرویس این وسیله را جدی بگیرید.
در تعمیرلاین امکان رزو سرویس ماشین لباسشویی شارپ وجود دارد و متخصصان ما در زمان مقرر در منزل شما حاضر می‌شوند و تمامی اجزای داخلی و خارجی لباسشویی شما را بررسی و عیب یابی خواهند کرد.

تعمیر و تعویض قطعات ماشین لباسشویی شارپ

اگر از متخصصان مجاز برند شارپ استفاده کنید، بسیاری از قطعات ماشین لباسشویی شارپ امکان تعمیر و کارکرد دوباره را خواهند داشت. متخصصان مجاز در مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی شارپ به نقشه فنی و اجزای داخلی این وسیله آشنا هستند و با کمک ابزار های پیشرفته امکان تعمیر قطعات را دارند تا هزینه کمتری شامل حال شما شود.
هر کدام از مدل‌های ماشین لباسشویی شارپ بسته به سال تولید و ظرفیت و نوع کارکردش، از قطعات متفاوتی تشکیل شده است. تعویض قطعات لباسشویی این برند با سایر قطعات مشابه باعث آسیب بیشتر به دستگاه شما خواهد شد.
تعمیرلاین به عنوان نماینده مرکزی و مجاز لباسشویی شارپ تمامی قطعات اصلی و فابریک لباسشویی شارپ را در انواع مدل‌ها در اختیار دارد و تمامی این قطعات را با ضمانت نامه اصلی و با قیمت پایین تری نسبت به بازار آزاد به شما ارائه می‌دهد.

خدمات عیب یابی و آموزش رفع مشکلات ماشین لباسشویی شارپ

احتمالا لباسشویی شارپ شما هم به یکی از مشکلات زیر برخورده است. اگر خوش شانس باشید، گاهی بعضی از مشکلات و خرابی ماشین لباسشویی شارپ با  چند راهکار ساده قابل رفع است.
ما این ترفندها را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. آموزش‌های زیر به راحتی توسط کاربر معمولی قابل انجام است و برای جلوگیری از خسارت احتمالی به فرد یا دستگاه از آموزش‌های فنی خودداری کرده‌ایم. در صورتی که مشکل شما حل نشد، کافیست با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا نمایندگان ما در مرکز تعمیرات لباسشویی شارپ مشکل شما را حل کنند.

چرا ماشین لباسشویی شارپ روشن نمی‌شود؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

علت کار نکردن ماشین لباسشویی شارپ:
 • برق ماشین لباسشویی شارپ قطع است.
 • شماره گیر برنامه را در حالت خاموش گذاشته اید.
 • درب ماشین لباسشویی به درستی بسته نشده است.
راه حل:
 • بررسی کنید که دوشاخه لباسشویی به پریز وصل باشد و پریز برق داشته باشد.
 • شماره گیر برنامه را از حالت خاموش روی برنامه شستشوی مورد نظر بچرخوانید.
 • درب را محکم ببندید تا صدای چفت شدن درب را بشنوید.
 • اگر مشکل همچنان باقی است، با تعمیرلاین برای حل مشکل تماس بگیرید.

چرا به ماشین لباسشویی شارپ آب کافی وارد نمی‌شود؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

علت عدم آبگیری مناسب لباسشویی شارپ:
 • شیر اصلی آب سرد متصل به لباسشویی بسته است.
 • شیلنگ ورودی آب پیچ خورده و یا مسدود شده است.
 • فیلتر ورودی آب لباسشویی شارپ گرفته است.
راه حل:
 • شیر اصلی را باز کنید و اگر خراب شده آن را تعویض کنید.
 • شیلنگ ورودی را از پشت دستگاه باز کنید و کاملا تمیز کنید و دوباره بدون هیچ پیچ خوردگی و به صورت کاملا صاف سر جای خود محکم کنید.
 • فیلتر ورودی آب لباسشویی شارپ را کاملا تمیز کنید.
 • اگر مشکل همچنان باقی است، با تعمیرلاین برای حل مشکل تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی شارپ آب را تخلیه نمی‌کند؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

علت عدم تخلیه مناسب لباسشویی شارپ:
 • شیلنگ تخلیه پیچ خورده یا گرفته است.
 • فیلتر پمپ تخلیه گرفته است.
 • بیش از حد مجاز لباس در دیگ شستشوی لباسشویی شارپ ریخته اید.
راه حل:
 • شیلنگ تخلیه را باز کنید و به دقت تمیز نمایید. سپس بدون هیچ پیخوردگی در ارتفاع و طول مناسب دوباره نصب کنید.
 • فیلتر تخلیه را باز کنید و به دقت تمیز نمایید.
 • لباس‌ها را بیرون بیاورید و این بار با حجم کمتر و به صورت متعادل در دیگ شستشو قرار دهید.
 • اگر مشکل همچنان باقی است، با تعمیرلاین برای حل مشکل تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی شارپ بیش از حد می‌لرزد؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

علت لرزش غیر عادی لباسشویی شارپ:
 • پایه های لباسشویی شارپ به درستی تنظیم نشده است.
 • پیچ و مهره های مخصوص جایجایی باز نشده است.
 • حجم لباس بیش از ظرفیت مجاز دستگاه، در مخزن شستشو قرار گرفته است.
راه حل:
 • با کمک تراز پایه های لباسشویی شارپ را در موقعیت مناسب قرار دهید.
 • پیچ و مهره های مخصوص جابجایی در پشت لباسشویی شارپ را باز کنید.
 • لباس‌ها را در حد ظرفیت لباسشویی و به صورت متعادل در مخزن شستشو قرار دهید.
 • اگر مشکل همچنان باقی است، با تعمیرلاین برای حل مشکل تماس بگیرید.

چرا از جا پودری ماشین لباسشویی شارپ آب و کف بیرون می‌ریزد برای حل مشکل چه باید کرد؟

علت نشتی و آبریزی از جا پودری لباسشویی شارپ:
 • از مواد شوینده بیش از حد مجاز استفاده کرده اید.
 • جاپودری لباسشویی رسوب کرده و گرفته است.
 • از شوینده اشتباه یا بی کیفیت استفاده می‌کنید.
راه حل:
 • دکمه Start/Pause را فشار دهید. برای جلوگیری از کف زیاد ۱ قاشق نرم کننده را با نیم لیتر آب مخلوط کرده و در کشوی شوینده لباسشویی شارپ بریزید. بعد از حدود ۵ الی ۱۰ دقیقه دوباره دکمه Start/Pause را بفشارید.
 • جا پودری دستگاه را باز کنید و به دقت تمیز نمایید. گاهی اوقات یک چرخه با گرم ترین دمای آب بدون لباس هم می‌تواند به حل مشکل کمک کند.
 • فقط از شوینده های معتبر و مناسب برای ماشین‌های لباسشویی اتوماتیک استفاده کنید.
 • اگر مشکل همچنان باقی است، با تعمیرلاین برای حل مشکل تماس بگیرید.

چرا کیفیت شستشوی لباسشویی شارپ پایین آمده است؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

علت افت کیفیت شستشو در لباسشویی شارپ:
 • برنامه انتخابی شما جوابگوی پاک سازی نوع لکه های لباس ها نیست.
 • دیگ ماشین لباسشویی و سایر اجزای داخلی کثیف شده اند.
 • از مواد شوینده مناسب استفاده نمی‌کنید یا کمتر از میزان مجاز شوینده در جا پودری ریخته اید.
 • بیش از حد مجاز لباس داخل مخزن شستشو ریخته اید.
راه حل:
 • با کمک دفترچه راهنمای لباسشویی شارپ برنامه مناسب را به نسبت کثیفی لباس ها انتخاب کنید.
 • اگر در دور قبل شستشو لباسی رنگ داده است، یکبار بدون لباس و در گرمترین حالت لباسشویی را به کار بیاندازید. لاستیک دور درب لباسشویی شارپ را هم بررسی و به دقت تمیز کنید.
 • از شوینده مناسب و به مقدار مجاز ( نه کمتر، نه بیشتر) استفاده کنید.
 • لباس ها را به صورت متوازن و بر اساس ظرفیت لباسشویی در دیگ شسنشو بچینید.
 • اگر مشکل همچنان باقی است، با تعمیرلاین برای حل مشکل تماس بگیرید.

چرا آب لباسشویی شارپ به محض پر شدن تخلیه می‌شود؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

علت تخلیه شدن آب به محض آبگیری لباسشویی شارپ:
 • شیلنگ تخلیه در ارتفاع نامناسبی قرار گرفته است.
راه حل:
 • ارتفاع مناسب شیلنگ تخلیه بین ۶۰ سانتی متر تا ۱ متر است. ارتفاع مناسب شیلنگ را بررسی کنید.
 • اگر مشکل همچنان باقی است، با تعمیرلاین برای حل مشکل تماس بگیرید

چرا مخزن شستشوی ماشین لباسشویی شارپ نمی‌چرخد؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

علت نچرخیدن دیگ شستشوی لباسشویی شارپ:
 • سنسور چرخش به علت نامتعادل بودن دیگ لباسشویی اجازه چرخش نمی‌دهد.
راه حل:
 • بارگیری لباس را به صورت مجاز انجام دهید و از گذاشتن تعداد زیادی لباس کوچک که ممکن است با جذب آب بیش از حد سنگین می‌شوند، خودداری کنید.
 • اگر مشکل همچنان باقی است، با مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی شارپ برای حل مشکل تماس بگیرید.

آشنایی با ارور ( کدهای خطا ) ماشین لباسشویی شارپ

ماشین‌های لباسشویی شارپ مجهز به سیستم عیب یاب هوشمندی هستند که در هنگام بروز خرابی، مشکل را به صورت نمایش کدهای خطا به کاربر اعلام می‌کند.
در لیست زیر، به تعدادی از ارورهای مهم لباسشویی های شارپ اشاره شده است و دلایل و راه حل هرکدام نیز درج شده است. برای آشنایی با لیست کامل این ارورها، به وبلاگ تعمیرلاین مراجعه کنید.

لیست زیر شامل مهم‌ترین ارورهای ماشین‌های لباسشویی درب از جلوی شارپ به ویژه مدل ES-GFC و مدل ES-U10HT شارپ است. اگر ماشین لباسشویی شارپ شما از کار افتاده و اروری روی نمایشگر آن پدید نیامده یا راه حل‌های زیر نتواست به شما در رفع مشکل کمک کند، با تعمیرلاین برای عیب یابی و تعمیر سریع این وسیله تماس بگیرید.

ارور ها

 • خطای E01 لباسشویی شارپ
  درب ماشین لباسشویی شارپ قفل نشده است. خوب بسته نشدن درب ماشین لباسشویی شارپ را در نظر بگیرید. ممکن است میکروسوئیچ قفل لباسشویی شارپ خراب شده باشدیا ممکن است، اتصالات مربوط به برد لباسشویی شارپ با قفل درب نقص داشته باشد.
  راه حل : یکبار ماشین لباسشویی شارپ را ریست کنید. درب ماشین لباسشویی را محکم ببندید تا صدای چفت شدن را بشنوید. در صورتی که مشکل حل نشد باید سلامتی برد و همچنین قفل درب ماشین لباسشویی شارپ بررسی شود. پیشنهاد می‌کنیم راه حل آخر را به نمایندگان تعمیر لباسشویی شارپ در تعمیرلاین واگذار کنید.
 • خطای E02 لباسشویی شارپ
  مشکل در سطح پایین آب، ماشین لباسشویی شارپ است. فشار آب ساختمان پایین است. شیر ورودی خراب شده است. دریچه ورودی آب ماشین لباسشویی گرفته است. سنسور فشار ماشین لباسشویی نقص دارد.
  راه حل : اگر کل فشار آب ساختمان پایین است، باید برای ایجاد پمپ با یک لوله کش تماس بگیرید. اگر شیر ورودی آب بسته است، آن را باز کنید و اگر خراب است تعویض نمایید. لوله ورودی آب و دریچه ورودی ماشین لباسشویی شارپ را تمیز کنید. اگر مشکل حل نشد برای عیب یابی ماشین لباسشویی شارپ با تعمیرلاین تماس بگیرید.
 • خطای E03 لباسشویی شارپ
  ماشین لباسشویی شارپ تخلیه مناسب ندارد یا کلا تخلیه انجام نمی‌گیرد. این علت ها را در نظر بگیرید: شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی شارپ، گرفته است. فیلتر تخلیه لباسشویی شارپ گرفته است. پمپ ماشین لباسشویی شارپ خراب شده است.
  راه حل : ابتدا، یکبار ماشین لباسشویی را ریست کنید. در مرحله بعدی شیلنگ تخلیه را تمیز کنید و مطمئن شوید که صاف و بدون پیچ خوردگی است. فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی شارپ را تمیز کنید. اگر مشکل حل نشد، برای بررسی پمپ تخلیه و سایر اجزای مربوط با تعمیرلاین تماس بگیرید.
 • خطای E04 لباسشویی شارپ
  سطح آب ماشین لباسشویی بیش از حد مجاز است. “خطر نشتی و آبریزی از لباسشویی شارپ” علت های این خطا: دریچه ورودی آب لباسشویی خراب است. سنسور جریان لباسشویی شارپ به مشکل خورده است در سیستم تخلیه لباسشویی نقص یا گرفتگی وجود دارد.
  راه حل : یکبار ماشین لباسشویی شارپ را ریست کنید. دستور العمل های مربوط به رفع گرفتگی در سیستم تخلیه در ارور E3 را دنبال کنید. اگر مشکل حل نشد، لباسشویی را از برق بکشید و برای عیب یابی کامل و تعمیر ماشین لباسشویی شارپ با ما تماس بگیرید.
 • نمایش علامت شیر آب در لباسشویی شارپ
  منبع آب ورودی به ماشین لباسشویی شارپ قطع شده است یا فشار آب بسیار پایین است. فشار شبکه آب کم است. دچار قطع ناگهانی برق یا آب شده اید. سنسور فشار و اتصالات برد لباسشویی شارپ دچار نقص شده است.
  راه حل : اگر آب کل ساختمان فشار پایینی دارد برای رفع مشکل با لوله کش برای نصب پمپ تماس بگیرید. اگر آب یا برق قطع شده است. برنامه را متوقف و بعد از وصل شدن دوباره برنامه شستشو را انتخاب کنید. در صورتی که مشکل حل نشده است برای بررسی سنسور فشار و همچنین برد الکتریکی لباسشویی شارپ با نمایدگی تماس بگیرید.
 • نمایش علامت فن در لباسشویی شارپ
  سیستم تخلیه گرفته یا معیوب است. پمپ یا فیلتر ماشین لباسشویی شارپ گرفته است. پمپ تخلیه ماشین لباسشویی شارپ دچار نقص شده است.
  راه حل : فیلتر، پمپ و شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی شارپ را تمیز کنید. اگر مشکل حل نشد برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی شارپ با مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی شارپ تماس بگیرید.
 • ارور E1 لباسشویی شارپ
  جریان آب ورودی پایین است. این خطا به علت فشار پایین جریان آب در شبکه، نقص در شیر آب متصل به لباسشویی شارپ، گرفتگی در شیلنگ و دریچه ورودی آب لباسشویی شارپ، خرابی سنسور جریان و برد لباسشویی شارپ اتفاق می‌افتد.
  راه حل : اگر مشکل فشار آب در ساختمان دارید، با یک لوله کش برای نصب پمپ آب مشورت کنید. اگر شیر آب ورودی مشکل دارد، آن را تعویض کنید. شیلنگ ورودی و دریچه آب لباسشویی شارپ را بررسی و در صورت لزوم تمیز کنید. گاهی اوقات ریست کردن ماشین لباسشویی شارپ می‌تواند مشکل شما را حل کند. برای بررسی سنسور جریان و سایر اجزای مربوط به تامین ورودی آب به دستگاه با متخصصصان ما در تعمیرلاین تماس بگیرید.
 • ارور E2 لباسشویی شارپ
  درب بالا موقع شروع چرخه شستشو باز می‌شود یا در موقع چرخه نهایی (خشک کن) درب باز می‌شود. این خطا به علت محکم بسته نشدن درب ماشین لباسشویی شارپ یا خرابی غلاف قلاب درب ماشین لباسشویی اتفاق می‌افتد.
  راه حل : درب بالا ماشین لباسشویی شارپ را ببندید. بررسی کنید که غلاف درب نقصی نداشته باشد. در صورت نقص باید تعویض شود. اگر مشکل همچنان برطرف نشده برای بررسی دقیق و تعمیر به تعمیرکاران لباسشویی شارپ در تعمیرلاین اعتماد کنید.
 • ارور E3 لباسشویی شارپ
  ارتفاع لوله تخلیه لباسشویی شارپ مناسب نیست. از دلایل بروز خطا می‌توان به ارتفاع نامناسب شیلنگ تخلیه، طول زیاد شیلنگ تخلیه، گرفتگی شیلنگ و فیلتر تخلیه لباسشویی شارپ، نقص در سیستم تخلیه لباسشویی شارپ اشاره کرد.
  راه حل : ارتفاع مناسب شیلنگ تخلیه تا سطح زمین باید بین ۶۰ سانتی متر تا ۱ متر باشد. شیلنگ را در ارتفاع مناسب بگذارید. طول لوله تخلیه به صورت استاندارد بین ۱/۵ تا ۲ متر است. در ضمن این لوله نباید منقبض یا دارای پیچ خوردگی باشد. شیلنگ تخلیه و فیلتر ماشین لباسشویی شارپ را تمیز کنید. اگر مشکل شما حل نشد، برای بررسی سیستم تخلیه با مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی شارپ برای بررسی و تعمیر این وسیله تماس بگیرید.
 • ارور E4 لباسشویی شارپ
  لباسشویی شارپ نامتعادل است یا بیش از حد می‌لرزد. علت این خطا، قرار گرفتن لباسشویی شارپ در سطح نامناسب، بارگیری بیش از حد لباس در مخزن شستشوی لباسشویی شارپ، نقص در سنسور تعادل دیگ شستشوی لباسشویی شارپ است.
  راه حل : با کمک تراز ماشین لباسشویی شارپ را در محل مناسب قرار دهید. (تنظیم پایه ها) لباس‌های داخل لباسشویی را کم کنید یا به طور متعادل در دیگ شستشو قرار دهید. اگر مشکل همچنان باقیست و ماشین لباسشویی سر و صدای غیر عادی نیز دارد؛ پیشنهاد می‌کنیم لباسشویی را از برق بکشید و با مرکز تخصصی شارپ برای حل این مشکل تماس بگیرید.
 • ارور C2 لباسشویی شارپ
  سطح آب ماشین لباسشویی شارپ مناسب نیست. در برخی از مدل‌های ماشین لباسشویی شارپ ممکن است این ارور مربوط به مشکل در جریان برق دستگاه باشد. این خطا به علت نقص در شیر ورودی نقص در شیر برقی لباسشویی شارپ و یا نقص در سنسور سطح آب لباسشویی شارپ اتفاق می‌افتد.
  راه حل : در اینگونه موارد به بررسی شیر ورودی، شیلنگ ورودی و دریچه بسنده کنید و این قسمت ها را تمیز نمایید. مواردی مثل نقص در شیر برقی، سنسور سطح آب و یا حتی سیستم تخلیه نیاز به مهارت و تخصص دارد.
 • ارور U9 لباسشویی شارپ
  درب ماشین لباسشویی در حالت قفل کودک باز می‌شود. علت این خطا، به هم خوردن تنظیمات و یا نقص در برد ماشین لباسشویی شارپ است.
  راه حل : برای رفع مشکل ماشین لباسشویی را از برق بکشید و بعد از حدود یک دقیقه به برق بزنید تا دستگاه ریست شود. قفل کودک با ریست کردن ماشین لباسشویی شارپ باز خواهد شد. اگر همچنان مشکل باقیست برای بررسی و تعمیر برد با مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی شارپ تماس بگیرید.
 • ارور LE/E9 لباسشویی شارپ
  این ارور به معنی مشکل در سنسور توپی فشار لباسشویی شارپ است.
  راه حل : سنسور فشار لباسشویی باید تعویض گردد.
 • ارور IE لباسشویی شارپ
  مخفف Inlet Erorr و به معنی مشکل در میزان سطح آب لباسشویی شارپ است.
  راه حل : برای حل مشکل به ارور C2 مراجعه کنید.
 • ارور OE لباسشویی شارپ
  مخفف Outside Erorr و به معنی مشکل در تخلیه آب ماشین لباسشویی شارپ است.
  راه حل : برای حل مشکل به ارور E03 لباسشویی شارپ مراجعه کنید.
 • ارور UE لباسشویی شارپ
  ماشین لباسشویی شارپ چرخه شستشو را انجام نمی‌دهد.
  راه حل : این ارور عموما به خاطر بارگیری زیاد لباس، لرزش زیاد به خاطر عدم تعادل دستگاه یا باز ماندن درب در ماشین‌های درب از بالای شارپ نمایش داده می‌شود. این مشکلات را بررسی و رفع نمایید.

چطور ماشین لباسشویی شارپ را ریست کنیم؟

در صورتی که ماشین لباسشویی شما دکمه ریست دارد دکمه ریست را نگه دارید تا دستگاه مجددا راه اندازی شود. در صورتی که دکمه ریست کار نمی‌کند و یا مدل ماشین لباسشویی شارپ فاقد این دکمه است دو راهکار دیگر وجود دارد.
ریست معمولی ماشین لباسشویی شارپ:
ماشین لباسشویی شارپ را خاموش کنید. سپس دوشاخه لباسشویی را از برق بکشید و حدود ۳۰ تا ۶۰ ثانیه صبر کنید. حالا دکمه روشن شدن را ۵ ثانیه نگه دارید و مجددا دوشاخه را به برق بزنید و دکمه روشن شدن ماشین لباسشویی را فشار دهید. دقت کنید که دستگاه شما در حالت Spin یا Dry نباشد.
ریست مستر ماشین لباسشویی شارپ:
اگر با ریست کردن معمولی نتیجه‌ای حاصل نشد، باید این روش را امتحان کنید. روش ریست مستر تمامی اجزای داخلی لباسشویی را مجددا تنظیم خواهد کرد. برای ریست کردن در این حالت درب ماشین لباسشویی شارپ را در ۱۲ ثانیه ۶ بار باز و بسته کنید.

تماس با تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی شارپ

“با یک تماس، مشاورۀ رایگان تعمیرات دریافت کنید.!”

برای تماس با مجموعه تعمیرلاین می توانید از شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ استفاده کنید تا ضمن مطرح کردن مشکلتان، مشاوره ای رایگان در زمینۀ تعمیرات انواع لوازم خانگی دریافت کنید.
پشتیبان‌های ما در مجموعه تعمیرلاین با پاسخگویی ۲۴ ساعته در طول هفته، تکنسینی مجرب از مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی شارپ به محلتان اعزام خواهند کرد تا نگرانی بابت کیفیت تعمیرات نداشته باشید! همین حالا با ما تماس بگیرید تا کمتر از یک ساعت تعمیرکاری مجرب در محل خود داشته باشید!

سایر بخش ها

سوالات متداول

ماشین لباسشویی شارپ ساخت کجاست؟
شارپ یک برند تمام عیار بین المللی است که اصلیتی ژاپنی دارد. این برند نخستین بار در سال ۱۹۱۲ در توکیو تاسیس شد و نام خود را از یکی از اولین اختراعات خود یعنی مداد مکانیکی Ever-Sharp گذاشت. شارپ در زمینه تولیدات، کامپیوترهای کوچک تاسیسات مخابراتی و پیشبرد فناوری فعال است. شارپ با شعار !Be Original (به معنی خلاق باش) محصولات مختلفی را با استفاده از خلاقیت خود تولید کرده است. یکی از فعالیت های این برند جهانی تولیدات لوازم خانگی نیز می‌باشد که از موفق‌ترین محصولاتش می‌توان به تلویزیون، لباسشویی و ماشین ظرفشویی اشاره کرد. ماشین های لباسشویی شارپ در مدل‌های درب از بالا و درب از جلو در ظرفیت های مختلف تولید و به تمام کشورهای دنیا صادر می‌شود. شاید برایتان جالب باشد که برند شارپ در ماه مارس سال ۲۰۲۰ و با شروع پاندمی ویروس کرونا، یکی از کارخانه‌های تولید تلویزیون های خود را به تولید ماسک جراحی اختصاص داد تا کمبود ماسک جراحی را در شروع این همه گیری جبران کند.
آیا ماشین های لباسشویی شارپ ارزش خرید دارند؟
شارپ یکی از برندهای نام آشنا در سطح جهان است که حدود ۱۰۸ سال از تاسیس آن می‌گذرد. ماشین های لباسشویی در انواع درب از بالا و درب از جلو این برند، دارای ویژگی‌ها و فناوری‌های خاصی است و از نظر قیمتی در مقابل نمونه‌های کره‌ای مثل سامسونگ و ال جی، قیمت معقول‌تر و ارزان‌تری دارد. از ویژگی‌های اکثر مدل‌های جدید لباسشویی‌های شارپ می‌توان به مصرف انرژی پایین (دارای نمودار مصرف انرژی A+ یا بالاتر)، قابلیت شستشوی ترکیبی لباس‌ها در رنگ‌های متفاوت، برنامه حباب ساز، قابلیت تفکیک میزان کثیفی لباس و سنسور تشخیص وزن اشاره کرد. ماشین‌های لباسشویی شارپ یکی از بهترین گزینه‌ها برای خشک تحویل گرفتن لباس‌هاست. چرخش فوق العاده اسپینر مخزن شستشو می‌تواند به صورت بالقوه‌ای آب لباس‌های شسته شده را از لباس جدا کند. دوام بالا قطعات ماشین لباسشویی شارپ و وجود مرکز تخصصی تعمیرات آن هم می‌تواند از دیگر نقاط قوت این برند ماشین لباسشویی باشد. از پرفروش‌ترین مدل‌های لباسشویی شارپ در ایران می‌توان به : ماشین لباسشویی شارپ مدل ۷۱۰ با ظرفیت ۷ کیلوگرم برای خانواده های کوچک ماشین لباسشویی شارپ مدل ES-mm125zs در ظرفیت ۱۰ کیلوگرم ماشین لباسشویی شارپ مدلes -fs814bx w با ظرفیت ۸ کیلوگرم اشاره کرد. “در صورتی که قصد خرید لباسشویی شارپ را دارید ولی اطلاعات کافی برای انتخاب بهترین مدل این وسیله در اختیار شما نیست؛ می‌توانید روی مجموعه ما حساب کنید. مشاوران ما در تعمیرلاین به صورت تخصصی و با توجه به شرایط مالی و انتظاراتتان، بهترین مدل ماشین لباسشویی شارپ را به شما معرفی خواهند کرد. این مشاوره کاملا رایگان است. برای دریافت اطلاعات بیشتر کافیست با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.”
هزینه تعمیر لباسشویی شارپ چگونه محاسبه می‌شود؟
ما در تعمیرلاین به دنبال خدمتی تمام عیار، شفاف و صادقانه هستیم، به همین خاطر امکان استعلام قیمت تعمیر ماشین لباسشویی در تمام پروسه از ثبت سفارش تا حضور تکنسین‌هایمان در منزل شما وجود دارد. تمامی قیمت گذاری‌ها در این مجموعه به صورت مستقیم زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی است و هیچ هزینه اضافی بابت ارائه خدمات در محل از شما اخذ نخواهد شد. هزینه دقیق تعمیرات لباسشویی شارپ نیز بر اساس نوع مشکل شما و بررسی کامل توسط تکنسین‌های تعمیرلاین مشخص خواهد شد و تنها در صورت تمایل شما تعمیر انجام خواهد گرفت. تمامی خدمات ارائه شده توسط تعمیرکاران ما در تعمیرلاین به صورت دقیق و مکتوب در پایان تعمیر به شما ارائه خواهد شد و شما تنها بعد از تست کارکرد صحیح دستگاه هزینه را پرداخت خواهید کرد. علاوه بر این تمامی خدمات تعمیری و تعویضی در مجموعه تعمیرلاین دارای ضمانت نامه رسمی است و به صورت دقیق توسط تیم پشتیبانی پیگیری خواهد شد.
چه طور از ضمانت نامه تعمیرات تعمیرلاین استفاده کنیم؟
در مدت زمان ضمانتنامه اگر دستگاه شما مجددا با همان مشکل قبلی روبرو شود، کافیست با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید. تعمیرکاران ما بدون دریافت هیچ گونه مبلغی دوباره اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی شما خواهند کرد. ضمن اینکه بخش پشتیبانی ما آماده شنیدن تمام درخواست‌ها، انتقادات و پیشنهادات شماست. ما به دقت صدای شما را می‌شنویم و سریعا به مشکل شما رسیدگی خواهیم کرد.
چه مناطقی از تهران تحت پوشش تعمیرلاین قرار دارند؟
چشم انداز ما ارتقای پروسۀ انواع تعمیرات و خدمات در محل است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به زودی بتوانیم در تمامی مناطق کشور خدمتگزار شما عزیزان باشیم. برای دریافت خدمات در تمامی نقاط ۲۲ گانه استان تهران کافیست با شماره مرکزی ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید. خطوط ما بدون اشغالی آماده خدمت رسانی به شماست. مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی شارپ در مرکز تهران میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهرآرا و… مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی شارپ در شمال تهران فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و… مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی شارپ در غرب تهران آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و … مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی شارپ در شرق تهران تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام ، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و … مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی شارپ در جنوب تهران آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، حافظ ، امام خمینی، ولیعصر، قزوین، و…

دیدگاه کاربران 0

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مرکز تعمیر لاین

مرکز تعمیرات پاسخگو شماست

سفارش و مشاوره

021-87700770

آخرین پرسش ها
تمامی پرسش های مهم ببینید
با شما تماس میگیریم

درخواست خود را رایگان بفرستید