تعمیرلاین تعمیر ماشین لباسشویی در محل تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک

تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات در محل، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک می‌باشد. کافیست درخواست خود را ثبت کنید.
تماس و مشاوره
021-87700770
تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک

چرا تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک تعمیرلاین

سرعت و کیفیت در ارائه خدمات :

هدف تیم تعمیرلاین، ارتقا کیفیت و سرعت خدمات تعمیرات لوازم خانگی است. مهم نیست در کدام منطقه از تهران ساکن هستید. تعمیرلاین پس از ثبت درخواست شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تعمیرکار‌ خود را به محل شما اعزام خواهد کرد.

ارائه سرویس در محل و زمان موردنظر شما :

تعمیرکاران تعمیرلاین در نزدیکی شما هستند. با یک تماس می‌توانید از خدمات تعمیرات در محل این مجموعه حرفه‌ای استفاده کنید. زمان مراجعه تعمیرکار به محل مورد نظر شما و انجام تعمیرات توسط خود شما تعیین می‌شود.

کادری مجرب و حرفه‌ای :

تمامی خدمات تعمیرات در تعمیرلاین، توسط تعمیرکارانی مجرب و حرفه‌ای انجام می‌گیرد. ما خیال شما را از انجام هرگونه تعمیرات بی‌دردسر و حرفه‌ای آسوده نموده‌ایم.

هزینه منصفانه تعمیرات  :

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت بالای لوازم و هزینه خرید مجدد آنها، تیم تعمیرلاین تصمیم گرفته تا هزینه تعمیرات هرگونه لوازم را با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه ارائه دهد.

برآورد هزینه تعمیرات  :  

هنگام عیب‌یابی دستگاه و قبل از انجام تعمیرات، تعمیرکاران تعمیرلاین، هزینه حدودی تعمیرات را به شما اعلام می‌کنند.
برآورد هزینه تعمیرات در تعمیرلاین توسط خود شما نیز امکان‌پذیر است زیرا هزینه تعمیرات در تعمیرلاین کاملا شفاف در وبسایت تعمیرلاین اعلام شده است.

گارانتی تعمیر و سلامت قطعات تعویضی :

تیم تعمیرلاین در راستای جلب رضایت شما و برطرف نمودن نگرانی‌هایتان از خرابی‌های آینده و نیاز مجدد به تعمیرات، تمامی خدمات خود را همراه با ضمانت نامه کیفیت خدمات و سلامت قطعات تعویضی ارائه خواهد نمود.

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی پاناسونیک

برند پاناسونیک را تقریبا همه ما می‌شناسیم. برندی جهانی با اصالتی ژاپنی. این شرکت بزرگ یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در جهان است که مانند شعارش با تولیدات خود، کیفیت زندگی و دنیای ما را بهتر کرده است.

از بهترین محصولات برند پاناسونیک در زمینه لوازم خانگی می‌توان به ماشین‌های لباسشویی و خشک کن این برند اشاره کرد. لباسشویی‌هایی با برنامه‌های مختلف شستشو، قدرتمند، زیبا و بادوام.

اما ماشین‌های لباسشویی پاناسونیک هم، بنا به علت‌های مختلفی مثل نصب غیر اصولی، بی توجهی به شرایط نگهداری و عدم سرویس به موقع یا حتی گذشت زمان نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند. شرکت پاناسونیک برای این مواقع هم فکری کرده است و مراکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی پاناسونیک را معرفی نموده است که تعمیرلاین یکی از آنهاست.

تعمیرلاین یکی از بزرگترین مراکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک در تهران است که خدمات خود را به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در محل شما انجام می‌دهد.

ارتباط با ما ساده است. با شماره گیری ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ درخواست خود را مطرح کنید. متخصصین ما در زمان مقرر به خانه شما می‌آیند و با یکبار مراجعه ماشین لباسشویی پاناسونیک شما را تعمیر خواهند کرد. تمامی خدمات در تعمیرلاین دارای ضمانتنامه است تا خیالتان بابت کیفیت تعمیرات این وسیله راحت باشد.

با ما همراه باشید تا بیشتر با تعمیرلاین آشنا شوید.

تعمیر لباسشویی پاناسونیک در محل

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی پاناسونیک در محل

لازم نیست برای تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک، این وسیله را تا تعمیرگاه جابجا کنید و یا برای جلوگیری از جابجایی لباسشویی دست به دامن تعمیرکاران غیر حرفه‌ای شوید.

تعمیرلاین در کنار شماست و تمامی خدمات خود را بدون دریافت هیچ هزینه اضافی در محل و منزل شما انجام می‌دهد. به این صورت در زمان هزینۀ خود صرفه جویی خواهید کرد و می‌توانید از نزدیک شاهد تعمیرات این وسیله باشید.

در تعمیرلاین؛ زمان مراجعه متخصصین ما به منزلتان را خودتان تعیین می‌کنید!

جذب تعداد زیادی از تعمیرکاران مجاز و آموزش دیده برند پاناسونیک باعث شده است که تعمیرلاین به یکی از پرسرعت ترین و باکیفیت ترین مراکز تعمیری تبدیل شود. در این مجموعه زمان تعمیر را شما اعلام می‌کنید. متخصصان ما در همان زمان با تجهیزات کافی به منزل شما مراجعه می‌کنند و ماشین لباسشویی پاناسونیک شما را با بهترین کیفیت تعمیر خواهند کرد.

با کادر تخصصی برند پاناسونیک می‌توان به تعمیر قطعات این وسیله نیز امیدوار بود!

متاسفانه، بیشتر تعمیرکاران در مواجه با قطعات معیوب، همیشه راه حل را تعویض می‌دانند ولی دیدگاه متخصصان ما متفاوت است و معتقدند اگر دانش کافی و تجهیزات مناسب فراهم باشد می‌توان تا حدود زیادی با تعمیر این قطعات، ماشین لباسشویی پاناسونیک را تعمیر کرد. ما فکر می‌کنیم با تعمیر قطعات معیوب می‌توانیم به شما در کاهش هزینه‌های تعمیر ماشین لباسشویی کمک کنیم.

با ما همراه باشید تا با خدمات تعمیرلاین و چگونگی عیب یابی لباسشویی های پاناسونیک آشنا شوید

در چه مواقعی باید نسبت به تعمیر لباسشویی پاناسونیک اقدام کنیم؟

از مهم‌ترین عوامل برای تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک تعمیرات این وسیله در اولین فرصت است. از آنجایی که ماشین‌های لباسشویی از مجموعه‌‌هایی به هم پیوسته تشکیل شده اند، فشار به هر قسمت مساویست با فشار به کل سیستم. پس در اولین فرصت با شناسایی مشکل سریعا نسبت به تعمیر این وسیله اقدام کنید. علاوه بر این با یک تعمیر به موقع می‌توانید به صورت محسوسی در هزینه‌های جانبی تعمیر صرفه جویی کنید.

لیست زیر شامل مشکلاتی است که در صورت بروز باید هر چه زودتر نسبت به رفع آن اقدام کنید:

 • باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 • روشن نشدن ماشین لباسشویی پاناسونیک
 • عدم چرخش دیگ شستشوی ماشین لباسشویی پاناسونیک
 • مشاهده نشتی آب از ماشین لباسشویی
 • پر نشدن آب در مخزن ماشین لباسشویی پاناسونیک
 • ایجاد صدای غیرعادی در لباسشویی
 • خیس ماندن لباس‌ها در پایان شستشو در لباسشویی
 • نشتی از مخزن شستشو ماشین لباسشویی
 • ایجاد لکه روی البسه توسط ماششین لباسشویی
 • عدم تخلیه آب از ماشین لباسشویی پاناسونیک
 • کار نکردن کلیدهای ماشین لباسشویی پاناسونیک
 • ظاهر شدن ارورهای خطا روی نمایشگر لباسشویی پاناسونیک

خدمات تعمیرات لباسشویی پاناسونیک در تعمیرلاین

نصب ماشین لباسشویی پاناسونیک در محل

اگر علاقه مند هستید که ماشین لباسشویی پاناسونیک در بهینه‌ترین حالت، کار خود را شروع کند، نصب ماشین لباشویی این برند را به متخصصان ما واگذار کنید. نکات مهمی که در نصب توسط تکنسین‌های ما انجام می‌شود به شرح زیر است:

 • بررسی و ایجاد انشعاب مجزا برای خروج آب از دستگاه
 • شناسایی محل مناسب برای نصب
 • آب بندی و نصب صحیح شیلنگ های ورودی و خروجی در ارتفاع مناسب
 • تراز کردن دقیق دستگاه نسبت به سطح برای جلوگیری از لرزش

سرویس کامل ماشین لباسشویی پاناسونیک

سرویس به موقع ماشین لباسشویی پاناسونیک به شما در حفظ کارکرد دستگاه و کاهش هزینه‌های تعمیر کمک بسیاری خواهد کرد. اگر سلامت این وسیله برای شما مهم است سالیانه دوبار از متخصصان تعمیرلاین بخواهید، این وسیله را سرویس کنند. سرویس ماشین لباسشویی پاناسونیک در تعمیرلاین شامل بررسی موارد زیر است:

 • بررسی و عیب یابی کامل اجزای داخلی و خارجی ماشین لباسشویی پاناسونیک
 • جرم گیری و شستشوی کامل ماشین لباسشویی
 • تست کارکرد تمام برنامه‌های شستشوی ماشین لباسشویی پاناسونیک

عیب یابی تخصصی و تعمیر لباشسویی پاناسونیک

تخصص و مهارت تکنسین در تعمیرات ماشین لباسشویی حرف اول و آخر را می‌زند. با انتخاب تعمیرلاین می‌توانید مطمئن باشید که متخصصی حرفه‌‌ای وظیفه عیب یابی و تعمیر این وسیله را بر عهده گرفته است. سپردن پروسه تعمیرات ماشین لبسشویی پاناسونیک در تعمیرلاین شامل موارد زیر است:

 • عیب یابی تخصصی و تعمیر در همان روز
 • صرفه جویی در زمان تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک
 • صرفه جویی در هزینه‌های جاری تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک
 • امکان تعمیر قطعات معیوب به جای تعویض آن‌ها

تامین لوازم یدکی اصلی لباسشویی پاناسونیک

هر کدام از مدل‌های ماشین لباسشویی پاناسونیک بسته به مدل و کارایی خود، از قطعات متفاوتی نسیت به سایر مدل‌های اسن برند ساخته شده است. ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی پاناسونیک تمام یدکی‌های اصلی این برند را در اختیار داریم و همه این قطعات دارای ضمانتنامه رسمی برند پاناسوک است. از جمله قطعات موجود در تعمیرلاین:

 • برد ماشین لباسشویی پاناسونیک
 • هیدروستات ماشین لباسشویی پاناسونیک
 • المنت و تمامی عناصر گرمایشی لباسشویی
 • موتور، پمپ و پروانه تخلیه لباسشویی پاناسونیک
 • دیگ شستشو و تسمه درایو لباسشویی پاناسونیک

آموزش تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی پاناسونیک

برخی از مشکلات ماشین لباسشویی زاروتی را می‌توانید بدون حضور تعمیرکار، در محل و منزل خود تعمیر کنید. ما در تعمیرلاین به شما این راهکارها را یاد می‌دهیم. در صورتی که مشکل فنی خاصی در لباسشویی به وجود نیامده باشد، مشکل حل خواهد شد. اگر این راهکارها به حل مشکل شما کمک نکرد، دیگر وقت آن است که به تعمیرکاران ما در تعمیرلاین اعتماد کنید. برای ارتباط با ما با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی پاناسونیک بیش از حد می‌لرزد؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

ماشین های لباسشویی به صورت معمول دچار لرزش می‌شوند و مسئله ‌ای عادی است. اما اگر لرزش غیر عادی است اولین مسئله بررسی سطح نصب دستگاه است.
ابتدا با کمک یک تراز سطح را بررسی کنید تا مطمئن شوید ماشین لباسشویی شما در صاف ترین حالت است. در مرحله بعد مطمئن شوید که بیش از حد لباس داخل دیگ شستشو نریخته باشید. در صورتی که مشکل شما حل نشده است، کمک فنرهای ماشین لباسشویی و عملکرد مخزن شستشو باید توسط تعمیرکار برند پاناسونیک بررسی شود.

چرا ماشین لباسشویی پاناسونیک شروع به کار نمی‌کند؟ برای رفع مشکل چه باید کرد؟

ابتدا مطمئن شوید که برق کافی به ماشین لباسشویی می‌رسد. اگر مشکل از برق ورودی نباشد، چندین عامل می‌توانند باعث بروز این اتفاق شود. در بسیاری اوقات تایمر ماشین لباسشویی پاناسونیک نیاز به تعمیر دارد.
اگر مشکل از این قسمت نباشد، باید صفحه کنترل یا نمایشگر ماشین لباسشویی پاناسونیک، برد اصلی ماشین لباسشویی، میکروسوئیچ قفل درب و فیوز حرارتی بررسی شوند. در این موارد بهترین راه، تماس با تعمیرلاین و سپردن پروسۀ عیب یابی و تعمیر به تکنسین‌های خبره این برند است.

چرا لباسشویی پاناسونیک تخلیه نمی‌شود؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

کند بودن پروسۀ تخلیه ماشین لباسشویی پاناسونیک یا تخلیه نشدن این دستگاه ممکن است چرخه شستشو را متوقف کند. یکبار ماشین لباسشویی را ریست کنید تا ببینید مشکل حل می‌شود یا نه. در قدم بعدی برای رفع این مشکل ابتدا شیلنگ تخلیه را بررسی کنید و مطمئن شوید، این قسمت پیچ نخورده باشد.
درون شیلنگ را هم بررسی و تمیز کنید. حالا فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی را بررسی کنید و هرگونه کثیفی را از آن پاک کنید. در صورتی که همچنان مشکل شما باقی مانده است باید عملکرد پمپ تخلیه توسط تعمیرکار برند پاناسونیک بررسی شود.

چرا لباسشویی پاناسونیک سر و صدای بالایی دارد؟ برای تعمیر و رفع مشکل چه باید کرد؟

اگر صدای ایجاد شده غیر منتظره و متفاوت از کارکرد معمولی دستگاه است؛ ابتدا به جا ماندن اشیاء درون دیگ شستشو شک کنید. لباس‌ها را خارج کنید و دیگ را بررسی کنید. گاهی اوقات این اشیا در مسیر تخلیه گیر می‌کنند و عمدتا در فیلتر تخلیه باقی می‌مانند.
این قسمت را بررسی و تمیز کنید و در صورتی که مشکل ادامه داشته باشد، باید پمپ و پروانه تخلیه را بررسی کنید. اگر مدت زیادی از ماشین لباسشویی پاناسونیک استفاده می‌کنید، احتمال مشکل در بلبرینگ دستگاه وجود دارد. در این موارد برای تعمیر و رفع مشکل با تعمیرلاین تماس بگیرید.

چرا لباسشویی پاناسونیک لباس‌ها را خیس تحویل می‌دهد؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

ماشین لباسشویی پاناسونیک، بعد از شستشوی کامل لباس‌ها، با یک چرخه با سرعت بالا تمام لباس‌های داخل دیگ را آبگیری و خشک می‌کند. یکی از عمده دلایل خیس ماندن لباس‌ها در پایان پروسۀ شستشو، گذاشتن بیش از حد لباس‌ها داخل دیگ شستشو است. یکبار لباس‌ها را خارج کنید و با لباس کمتری چرخه را شروع کنید.
سنسور تعادل ماشین لباسشویی پاناسونیک هم در صورت احساس عدم توازن دیگ به سرعت نهایی برای خشک کردن لباس‌ها نمی‌رسد. لباس‌ها را به صورت متعادل در دیگ شستشو بچینید و اگر مشکل حل نشده است، باید به فکر تعمیر سنسور چرخش، تاکو موتور و تسمه درایو ماشین لباسشویی پاناسونیک باشید.

چرا درب لباسشویی پاناسونیک باز نمی شود؟ برای تعمیر و رفع مشکل چه باید کرد؟

باز نشدن درب لباسشویی پاناسونیک عموما به دلیل نقص در قفل های درب و یا عدم تخلیه آب از دیگ رخ می دهد. در صورت مواجه با این مشکل، در ابتدا سراغ دیگ لباسشویی بروید و مطمئن شوید که هیچ گونه آبی در مخزن دیگ باقی نمانده است. در صورت وجود آب، باید مسیر تخلیه را باز کنید تا پس از خارج شدن آب، درب به صورت خودکار باز شود.

در صورتیکه دیگ خالی بود احتمالا مشکل از قفل های درب می باشد. برای تعمیر و تعویض سوئیچ های درب با ما تماس بگیرید.

چرا آب کافی وارد ماشین لباسشویی پاناسونیک نمی‌شود؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

زمانی که آب کافی وارد ماشین لباسشویی نشود، دستگاه با ارور مواجه می‌شود و شستشو انجام نخواهد شد. در اولین نگاه ممکن است سیستم آبگیری دچار انسداد شده باشد. پس شیلنگ ورودی را بررسی کنید. شیر ورودی اگر خراب است تعویض کنید.
گاهی اوقات نیز رسوب ایجاد شده در دریچه ورودی ممکن است باعث این مشکل شود که با تمیز کردن این قسمت مشکل شما نیز برطرف می‌شود. در صورتی که با نظافت سیستم ورودی آب مشکل همچنان ادامه داشته باشد، باید عملکرد دریچه ورودی، سنسور فشار و حتی برد اصلی ماشین لباسشویی مورد بررسی قرار بگیرد.

معنی ارورهای ماشین لباسشویی پاناسونیک

لیست زیر شامل مهم‌ترین و پرتکرارترین ارورهای ماشین لباسشویی پاناسونیک است. هر ارور به معنی بروز اشکال در قسمتی خاص از این وسیله است و می‌تواند به شما برای شناسایی دقیق مشکل کمک کند.

در صورتی که دانش کافی برای تعمیر این وسیله ندارید کافیست با ما تماس بگیرید و شماره ارور نمایش داده شده را به مشاوران ما بگویید تا در سریع ترین زمان مشکل ماشین لباسشویی پاناسونیک شما برطرف شود.

ارور ها

 • ارور U11 لباسشویی پاناسونیک
  ماشین لباسشویی پاناسونیک در سیستم تخلیه دچار مشکل شده است.
  راه حل : فیلتر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی پاناسونیک را تمیز کنید. شلنگ ها را بررسی و در صورت انسداد تمیز کنید. در قدم آخر از تعمیرلاین بخواهید، تا عملکرد پمپ تخلیه دستگاه را بررسی کند. شاید دستگاه شما به تعمیر یا تعویض این قطعه نیاز داشته باشد.
 • ارور U12 لباسشویی پاناسونیک
  میکرو سوئیچ قفل درب ماشین لباسشویی پاناسونیک به مشکل خورده است.
  راه حل : درب ماشین لباسشویی را یکبار محکم ببندی تا ببینید صدای چفت شدن را می‌شنوید یا خیر. قلاب قفل درب ماشین لباسشویی را بررسی و در صورت نقص تعویض کنید. در مواردی که مشکل از برد ماشین لباسشویی پاناسونیک یا میکروسوویچ باشد، با تعمیرلاین تماس بگیرید تا به صورت دقیق به عیب یابی و تعمیر این وسیله بپردازند.
 • ارور U13 لباسشویی پاناسونیک
  دیگ یا مخزن لباسشویی ماشین لباسشویی تعادل ندارد.
  راه حل : مطمئن شوید که بیش از حد لباس داخل دیگ شستشو نریخته باشید. اگر میزان لباس‌های داخل دیگ خیلی کم است شستشو را برای جمع شدن بیشتر البسه به تعویق بیاندازید. در موارد دیگر خود سنسور دیگ شستشو، تسمه درایو دیگ و کمک فنرهای لرزشی ماشین لباسشویی نیاز به بررسی دقیق دارند. بهترین راه حل در این مواقع کمک گرفتن از تعمیرلاین است.
 • ارور U14 لباسشویی پاناسونیک
  ماشین لباسشویی پاناسونیک در قسمت ورود آب و آبگیری دچار مشکل شده است.
  راه حل : مطمئن شوید که شیر ورودی باز است و نقصی ندارد. در مرحله بعد شیلنگ ورودی را از نظر گرفتگی یا نقص بررسی کنید. اگر مشکل حل نشد احتمالا دریچه ورودی آب ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. نکته: گاهی اوقات ماشین لباسشویی پاناسونیک مشکلی در آبگیری ندارد و تنها برد معیوب دستگاه این ارور را نشان می‌دهد که نیاز به تعویض برد اصلی دستگاه است.
 • ارور H01 لباسشویی پاناسونیک
  سنسور سطح آب ماشین لباسشویی پاناسونیک دچار نقص شده است.
  راه حل : اتصالات مربوط به سنسور فشار را بررسی کنید. سنسور فشار نیاز به تعویض دارد.
 • ارور H04 لباسشویی پاناسونیک
  برد PCB ماشین لباسشویی پاناسونیک دچار نقص شده است.
  راه حل : در چنین مواقعی بهترین کار تماس با تعمیرلاین است تا برد را بررسی و تعمیر نمایند.
 • ارور H05 لباسشویی پاناسونیک
  خطای داده در ماشین لباسشویی پاناسونیک.
  راه حل : متاسفانه مشکل شما فقط با تعویض برد ماشین لباسشویی پاناسونیک حل می‌شود. “تمامی یدکی های اصلی ماشین لباسشویی پاناسونیک در مدل‌های مختلف در تعمیرلاین موجود است.”
 • ارور H21 لباسشویی پاناسونیک
  سطح آب ماشین لباسشویی پاناسونیک بیش از حد مجاز است. “خطر آبریزی و نشتی از دستگاه”
  راه حل : اگر کف زیادی در دیگ شستشو مشاهده می‌کنید، یک چرخه آبکشی کنید تا کف برطرف شود. شیر ورودی را بررسی کنید و در صورت نقص تعویض کنید. در صورتی که مشکل حل نشده است برای بررسی بیشتر با تعمیرلاین تماس بگیرید.
 • ارور H23 لباسشویی پاناسونیک
  رله و هیتر گرمایی ماشین لباسشویی پاناسونیک نقص دارد.
  راه حل : عناصر گرمایی ماشین لباسشویی نیاز به بررسی دارد. سیم کشی و برد اصلی ماشین لباسشویی یا رله گرمایشی روی برد بررسی و تعمیر شود. در چنین مواقعی برای عیب یابی دقیق و رفع مشکل از تعمیرلاین استفاده کنید.
 • ارور H27 لباسشویی پاناسونیک
  قفل درب ماشین لباسشویی پاناسونیک به مشکل خورده است.
  راه حل : یکبار درب ماشین لباسشویی را محکم ببندید و دستگاه را ریست کنید. اتصالات مربوط به قفل و برد PCB را بررسی کنید. در مرحله آخر برد دستگاه یا قفل درب نیاز به تعویض دارند.
 • ارور H35 لباسشویی پاناسونیک
  تسمه موتور متصل به دیگ شستشو لباسشویی پاناسونیک به مشکل خورده است.
  راه حل : با دست دیگ شستشو را بچرخانید اگر به راحتی حرکت می‌کند، تسمه پاره شده است و نیاز به تعویض دارد. این کار را به نمایندگان تعمیر ماشین لباسشویی پاناسونیک بسپارید.
 • ارور H43 لباسشویی پاناسونیک
  ماشین لباسشویی پاناسونیک دچار نشتی شده است. برای شناخت علت باید ابتدا مطمئن شوید که نشتی از کجای ماشین لباسشویی رخ داده است.
  راه حل : اگر از ابتدای مسیر ورودی یا خروجی ماشین لباسشویی نشتی رخ می‌دهد، نیاز به بررسی شیلنگ و واشرها دارید. آب بندی ها را ترمیم کنید. اگر از جلوی درب نشتی صورت گرفته است نقص در لاستیک دور درب است و باید تعویض گردد. اگر از داخل ماشین لباسشویی نشتی مشاهده می‌کنید، ابتدا دستگاه را از برق بکشید و مخزن را تخلیه کنید. اگر مخزن سالم باشد احتمالا مشکل در سیستم تخلیه دستگاه است و سلامتی پمپ تخلیه باید بررسی شود. بهترین راه حل برای رفع نشتی تماس با تعمیرلاین است.
 • ارور H46 لباسشویی پاناسونیک
  سنسور نشتی آب ماشین لباسشویی پاناسونیک به مشکل خورده است.
  راه حل : سیمکشی مسیر سنسور تا برد بررسی شود. سنسور نشتی آب تعویض شود.
 • ارور H44 لباسشویی پاناسونیک
  موتور دیگ شستشو ماشین لباسشویی پاناسونیک بیش از حد میلرزد.
  راه حل : دیگ شستشو و همچنین قرقره موتور باید از نظر گیر کردن اجسام خارجی بررسی شود. تسمه را جدا کنید و ببینید دیگ شستشو در مسیر حرکت آزادانه حرکت می‌کند یا نه. اگر مشکل حل نشده است با تعمیرلاین برای عیب یابی و تعمیر تماس بگیرید.
 • ارور H41 لباسشویی پاناسونیک
  حسگر سه بعدی ماشین لباسشویی پاناسونیک دچار مشکل شده است. وظیفه این سنسور بررسی لرزش دیگ شستشو را بررسی می‌کند تا در صورت لرزش بیش از حد چرخه را متوقف کند.
  راه حل : سیم کشی سنسور سه بعدی تا برد ماشین لباسشویی پاناسونیک بررسی شود. عملکرد این سنسور و همچنین برد اصلی باید بررسی شود.
 • ارور H29 لباسشویی پاناسونیک
  فن برد PCB ماشین لباسشویی پاناسونیک نقص دارد.
  راه حل : اگر سرعت فن زیر ۱۲۰۰ دور در دقیقه باشد این قسمت نیاز به بررسی دارد. قبل از تعویض لیا قسمت ابتدا فن را کاملا تمیز کنید و در صورتی که مشکل حل نشده است باید این قطعه را تعویض کنید. گاهی نیز نقص در برد اصلی نیز می‌تواند دلیلی بر این موضوع باشد که بهتر است برای عیب یابی دقیق با تعمیرلاین تماس بگیرید.
 • ارور H07 لباسشویی پاناسونیک
  خطا در قسمت تاکو موتور ماشین لباسشویی پاناسونیک. “تاکوموتور، سرعت موتور را اندازه گیری می‌کند.”
  راه حل : سیمکشی موتور نیاز به بررسی دارد. مقاومت تاکو موتور بررسی و در صورت خرابی تعویض شود.

سوالات متداول درباره تعمیرات لباسشویی پاناسونیک

هزینه تعمیرات لباسشویی پاناسونیک چگونه محاسبه می‌شود؟ ‌

در تعمیرلاین استعلام قیمت تعمیر ماشین لباسشویی در هر مرحله از تماس با مشاوران تا مراجعه تعمیرکاران قابل دریافت است. قیمت تعمیر با توجه به نوع مشکل شما برآورد و به شما اعلام می‌شود.

هدف ما ارائه بهترین خدمات تعمیر در ازای دریافت هزینه‌ای مناسب و مقرون به صرفه از طرف شماست. به این جهت تمامی قیمت گذاری‌ها در تعمیرلاین به طور کامل تحت نظارت اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی است.

نکات دیگری که در تعمیرلاین در مرحله دریافت هزینه در تعمیرلاین رعایت می‌شوند به شرح زیر است:

 • اعلام دقیق هزینه پرداختی بعد از بررسی کامل ماشین لباسشویی توسط تکنسین مربوط انجام خواهد شد.
 • هزینه تعمیرات تنها در پایان خدمت و در صورت کارکرد صحیح ماشین لباسشویی پاناسونیک از شما دریافت خواهد شد.
 • تمامی مراحل ثبت سفارش شما تا مرحله پایانی در مجموعه تعمیرلاین ثبت می‌شود و قابل پیگیری است.
 • تعمیرکاران ما موظفند در پایان پروسه، فاکتور رسمی تمام خدمات انجام شده را به شما ارائه دهند.
 • تمامی خدمات تعمیری و تعویضی در مورد ماشین لباسشویی پاناسونیک در تعمیرلاین شامل ارائه ضمانت نامه به شماست.
 • در صورت هرگونه ابهام و نارضایتی کافیست با بخش پشتیبانی شبانه روزی و بدون تعطیلی تعمیرلاین، تماس بگیرید. همکاران ما به سرعت مشکل شما را پیگیری و حل خواهند کرد.

چه مناطقی در تهران تحت پوشش خدمات تعمیرات تعمیرلاین قرار دارند؟ ‌

چشم انداز ما ارتقای پروسۀ انواع تعمیرات و خدمات در محل است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به زودی بتوانیم در تمامی مناطق کشور خدمتگزار شما عزیزان باشیم.

مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی پاناسونیک در مرکز تهران
میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهرآرا و…
مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی پاناسونیک در شمال تهران
فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و…
مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی پاناسونیک در غرب تهران
آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و …
مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی پاناسونیک در شرق تهران
تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام ، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و …
مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی پاناسونیک در جنوب تهران
آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، حافظ ، امام خمینی، ولیعصر، قزوین، و…

تماس با تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی پاناسونیک

“با یک تماس، مشاورۀ رایگان تعمیرات دریافت کنید.!”

برای تماس با مجموعه تعمیرلاین می توانید از شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ استفاده کنید تا ضمن مطرح کردن مشکلتان، مشاوره ای رایگان در تعمیرات انواع لوازم خانگی دریافت کنید.

پشتیبان های ما در مجموعه ایران سرویس با پاسخگویی ۲۴ ساعته در طول هفته، تکنسینی مجرب از تعمیرلاین به محلتان اعزام خواهند کرد تا نگرانی بابت کیفیت تعمیرات نداشته باشید! همین حالا با ما تماس بگیرید تا کمتر از یک ساعت تعمیرکاری مجرب در محل خود داشته باشید!

سایر بخش ها

سوالات متداول

دیدگاه کاربران 0

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مرکز تعمیر لاین

مرکز تعمیرات پاسخگو شماست

سفارش و مشاوره

021-87700770

آخرین پرسش ها
تمامی پرسش های مهم ببینید
با شما تماس میگیریم

درخواست خود را رایگان بفرستید