تعمیرلاین تعمیر ماشین لباسشویی در محل تعمیر ماشین لباسشویی حایر

تعمیر ماشین لباسشویی حایر

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات در محل، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی حایر می‌باشد. کافیست درخواست خود را ثبت کنید.
تماس و مشاوره
021-87700770
تعمیر ماشین لباسشویی حایر

چرا تعمیر ماشین لباسشویی حایر تعمیرلاین

سرعت و کیفیت در ارائه خدمات :

هدف تیم تعمیرلاین، ارتقا کیفیت و سرعت خدمات تعمیرات لوازم خانگی است. مهم نیست در کدام منطقه از تهران ساکن هستید. تعمیرلاین پس از ثبت درخواست شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تعمیرکار‌ خود را به محل شما اعزام خواهد کرد.

ارائه سرویس در محل و زمان موردنظر شما :

تعمیرکاران تعمیرلاین در نزدیکی شما هستند. با یک تماس می‌توانید از خدمات تعمیرات در محل این مجموعه حرفه‌ای استفاده کنید. زمان مراجعه تعمیرکار به محل مورد نظر شما و انجام تعمیرات توسط خود شما تعیین می‌شود.

کادری مجرب و حرفه‌ای :

تمامی خدمات تعمیرات در تعمیرلاین، توسط تعمیرکارانی مجرب و حرفه‌ای انجام می‌گیرد. ما خیال شما را از انجام هرگونه تعمیرات بی‌دردسر و حرفه‌ای آسوده نموده‌ایم.

هزینه منصفانه تعمیرات  :

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت بالای لوازم و هزینه خرید مجدد آنها، تیم تعمیرلاین تصمیم گرفته تا هزینه تعمیرات هرگونه لوازم را با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه ارائه دهد.

برآورد هزینه تعمیرات  :  

هنگام عیب‌یابی دستگاه و قبل از انجام تعمیرات، تعمیرکاران تعمیرلاین، هزینه حدودی تعمیرات را به شما اعلام می‌کنند.
برآورد هزینه تعمیرات در تعمیرلاین توسط خود شما نیز امکان‌پذیر است زیرا هزینه تعمیرات در تعمیرلاین کاملا شفاف در وبسایت تعمیرلاین اعلام شده است.

گارانتی تعمیر و سلامت قطعات تعویضی :

تیم تعمیرلاین در راستای جلب رضایت شما و برطرف نمودن نگرانی‌هایتان از خرابی‌های آینده و نیاز مجدد به تعمیرات، تمامی خدمات خود را همراه با ضمانت نامه کیفیت خدمات و سلامت قطعات تعویضی ارائه خواهد نمود.

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر انواع لباسشویی حایر در تهران

با ماشین‌های لباسشویی حایر زندگی در جریان است. شما با سپردن وظیفه شستشوی لباس‌هایتان به این وسیله ارزشمند خیال خود را بابت شستشوی با کیفیت البسه راحت کرده اید و حالا می‌توانید با اعتماد به نفس بیشتری به سایر فعالیت های خود بپردازید.
اما ماشین های لباسشویی حایر نیز گاهی اوقات به دلایل مختلفی ممکن است از وظیفه شستشوی لباس‌های شما شانه خالی کنند.

در این شرایط شما برای برگشتن به حالت روتین زندگی خود و تعمیر ماشین‌های لباسشویی حایر کافیست با تعمیرلاین تماس بگیرید.

تعمیرلاین یکی از بزرگترین مراکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی حایر به خصوص ماشین های لباسشویی این برند در تهران است.

با انتخاب تعمیرلاین:

 • لباسشویی شما در محل و منزل خودتان تعمیر خواهد شد.
 • پروسه تعمیرات لباسشویی حایر در همان روز و در کمترین زمان انجام می‌شود.
 • تعمیرکاران و تکنسین‌های مجاز برند حایر، تعمیرات لباسشویی شما را به عهده خواهند گرفت.
 • هزینه‌ای به مراتب کمتر از سایر مراکز خدماتی برای تعمیرات لباسشویی پرداخت خواهید کرد.
 • مرجعی شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده پاسخگویی و رفع مشکلات شماست.

با ما همراه بمانید تا بیشتر با خانواده تعمیرلاین و خدمات آن آشنا شوید.

تعمیر ماشین لباسشویی حایر در محل

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در محل

با انتخاب تعمیرلاین، برای عیب یابی و تعمیر این وسیله معطل نخواهید شد. جذب تکنسین‌های کارآزموده و با تجربه در تعمیرلاین و اعزام سریعشان با تجهیزات کافی به منزل شما، باعث سرعت بخشیدن به پروسه عیب یابی و تعمیرات لباسشویی حایر خواهد شد.

ما به دانش و مهارت تکنسین‌هایمان ایمان داریم و تمامی خدمات تعمیر انواع لباسشویی حایر چه به صورت جزئی و جه به صورت کلی توسط مجموعه ما ضمانت خواهد شد.

پس اگر با هر مشکلی مانند:

 • نشتی آب از داخل یا جا پودری ماشین لباسشویی حایر
 • روشن نشدن ماشین لباسشویی حایر
 • عدم چرخش دیگ شستشوی لباسشویی حایر
 • مشکل در تخلیه و آبگیری لباسشویی حایر
 • باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 • نقص در دکمه ها و نمایشگر ماشین لباسشویی
 • مشکل در موتور و برد لباسشویی حایر
 • و سایر مشکلات دیگر

مواجه شده اید؛ کافیست با شماره تماس ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید. بعد از درخواست شما تعمیرکار برند لوازم خانگی حایر در زمان مقرر به منزل شما مراجعه می‌کند و به عیب یابی و تعمیر این وسیله خواهد پرداخت.

معرفی خدمات تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی حایر

ما خدمات خود را بر حسب نیاز مشتریان گسترش داده ایم و امید داریم که بتوانیم با ارائه خدماتی باکیفیت و سریع، به تعمیرکار قابل اعتماد شما تبدیل شویم.

در صورتیکه به هر یک از این خدمات نیاز داشتید، با شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. پشتیبان های ما در تعمیرلاین در کمتر از ۳۰ دقیقه، تعمیرکاری مجرب و کارآزموده را از تعمیرلاین به محلتان ارسال خواهند کرد تا تجربه و مهارت یک تعمیرکار حاذق را در کنار خود داشته باشید!

تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی حایر در تعمیرلاین

تعمیرکاری مناسب تعمیر ماشین لباسشویی حایر شماست که مهارت و دانش کافی در مواجه با انواع مشکلات ساده و پیچیده این وسیله را داشته باشد.

انتخاب تعمیرکار از تعمیرلاین می‌تواند خیال شما را تا حدود زیادی از بابت کیفیت تعمیرات راحت کند. تعمیرکاران کارآزموده و متعهد ما در تعمیرلاین شناخت کاملی نسبت به فناوری به کار رفته و نقشه فنی انواع مدل‌های ماشین لباسشویی حایر دارند و می‌توانند در یک مراجعه کوتاه مشکل ماشین لباسشویی شما را شناسایی و تعمیر کنند.

تمامی خدمات تعمیرات لباسشویی حایر چه جزئی و چه کلی به صورت کامل توسط مجموعه تعمیرلاین ضمانت می‌شود و در صورت بروز مشکل مجدد همان ایراد در مدت زمان قید شده در ضمانت نامه بدون پرداخت هیچگونه‌ هزینه و به صورت کاملا رایگان تعمیر خواهد شد.

برای ثبت سفارش و درخواست تعمیر لباسشویی حایر همین حالا با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

تعمیر و تعویض قطعات ماشین لباسشویی حایر

شاید قطعه‌ای که بسیاری از تعمیرکاران متفرقه از آن قطع امید کرده اند در تعمیرلاین قابل تعمیر باشد. دانش فنی تعمیرکاران در این مجموعه و در اختیار داشتن تجهیزات مناسب هنگام مراجعه به منزلتان باعث می‌شود که بسیاری از قطعات معیوب لباسشویی حایر، به جای تعویض تعمیر شوند و هزینه‌ به مراتب کمتری را پرداخت کنید.

در صورتی که نیاز به تعویض قطعات داشته باشید نیز می‌توانید روی تعمیرلاین حساب کنید. تمامی قطعات و یدکی های اصل برند حایر از لاستیک دور درب تا قطعات و اجزای داخلی مانند برد لباسشویی حایر، موتور، پمپ تخلیه، هیدروستات، المنت لباسشویی و… در تمام مدل‌های این وسیله و با قیمت مناسب همراه با ضمانتنامه رسمی برند حایر در تعمیرلاین موجود و قابل دسترسی است.

نصب و راه اندازی لباسشویی حایر

با نصب درست و اصولی ماشین لباسشویی حایر می‌توانید انتظار بالایی از کیفیت شستشو و طول عمر مفید این دستگاه داشته باشید. اگر دانش و مهارت کافی در شناخت دقیق محل نصب ماشین لباسشویی، ایجاد انشعاب مناسب ورودی و خروجی آب دستگاه و آب بندی اتصالات ماشین لباسشویی ندارید، کافیست با ما تماس بگیرید. خدمات نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی حایر، شامل: شناسایی نقطه مناسب برای نصب وسیله، رعایت استانداردهای ارتفاع و قطر شیلنگ‌های ورودی و خروجی لباسشویی حایر و آب بندی صحیح اتصالات است. در انتها نیز برای کسب اطمینان تست کارکرد صحیح این وسیله توسط تعمیرکاران ما انجام خواهد شد.

سرویس کامل ماشین لباسشویی حایر

با سرویس دوره‌ای ماشین لباسشویی حایر می‌توانید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید. سرویس نه تنها برای مدل‌های قدیمی ماشین لباسشویی حایر بلکه برای تمامی مدل‌های جدید ماشین لباسشویی این برند نیز امری مهم و ضروریست. سرویس ۶ ماه یکبار ماشین لباسشویی باعث افزایش طول عمر مفید دستگاه و کاهش نیاز به تعمیرات کلی لباسشویی می‌شود.

در تعمیرلاین خدمات سرویس شامل بررسی کامل شرایط نصب، عیب یابی دقیق اجزای داخلی و خارجی ماشین لباسشویی حایر، روغن کاری بلبرینگ و رسوب زدایی کامل این وسیله است.

شما می‌توانید با یک تماس در همان روز و یا با رزرو این خدمت در بازه زمانی خاص سرویس کامل ماشین لباسشویی حایر را به متخصصان این برند در تعمیرلاین بسپارید.

آموزش عیب یابی و تعمیر لباسشویی حایر در منزل

گاهی اوقات می‌توان با چند ترفند و راه حل جزئی از شر بعضی از مشکلات ماشین لباسشویی حایر خلاص شد. ما در این قسمت ۶ مشکل مهم که ممکن است با گذشت زمان برای ماشین لباسشویی حایر اتفاق بیافتد و همچنین راه حل‌هایی را برای رفع این دست از مشکلات ارائه کرد‌ه‌ایم. لیست کامل مشکلات ماشین لباسشویی حایر و آموزش رفع آن‌ها در وبلاگ موجود است.

چرا قفل درب ماشین لباسشویی حایر باز نمی‌شود؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

علت باز نشدن قفل درب ماشین لباسشویی حایر:

مکانیسم قفل ماشین لباسشویی حایر گیر کرده است.
برد ماشین لباسشویی حایر به مشکل خورده است.
سیستم تخلیه ماشین لباسشویی حایر دچار نقص شده است.

آموزش باز کردن قفل درب ماشین لباسشویی حایر:

ریست ماشین لباسشویی حایر: شاید مشکلی فنی در برد و نمایشگر دستگاه علت این موضوع باشد، بنابراین؛ یک بار ماشین لباسشویی حایر را ریست کنید. یک راه حل سریع برای ریست کردن ماشین لباسشویی حایر وجود دارد. برای این کار ماشین لباسشویی را از برق بکشید و حداقل ۶۰ ثانیه صبر کنید. سپس دستگاه را به برق بزنید و روشن کنید.
انتخاب چرخه شستشوی کوتاه: گاهی اوقات ممکن است علت باز نشدن قفل درب ماشین لباسشویی حایر گیر کردن البسه در این قسمت باشد که با جابجایی لباس‌ها در دیگ شستشو مشکل حل می‌شود. پس یکبار چرخه کوتاه را اجرا کنید تا دیگ شستشو لباس‌ها را جابجا کند.
بررسی شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی حایر: خالی نشدن آب از دیگ شستشو باعث می‌شود که قفل درب ماشین لباسشویی حایر برای جلوگیری از آبریزی دستگاه باز نشود. اگر در دیگ شستشو آب زیادی مشاهده می‌کنید، احتمالا مشکل سیستم تخلیه است. شیلنگ تخلیه دستگاه را بررسی کنید و در صورت گرفتگی آن را تمیز کنید. همچنین این لوله باید صاف و بدون پیچ خوردگی باشد. پس مطمئن شوید که لوله تا نخورده است و یا معیوب نیست.
اگر همچنان درب ماشین لباسشویی حایر باز نمی‌شود با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید. تعمیرلاین سریعا این مشکل را برطرف خواهد کرد.

چرا ماشین لباسشویی حایر آب را تخلیه نمی‌کند؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟ 

تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی حایر پس از هر چرخه شستشو تقریبا یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که صاحبان این وسیله تجربه می‌کنند. معمولا علت‌های زیر باعث عدم تخلیه ماشین لباسشویی هستند.

علت تخلیه نکردن آب توسط ماشین لباسشویی حایر:

شیلنگ یا پمپ تخلیه ماشین لباسشویی حایر توسط اشیاء کوچک یا رسوبات گرفته است.
نقص در عملکرد سایر اجزای لباسشویی حایر که با نمایش کد خطا روی نمایشگر لباسشویی حایر نمایان می‌شود.
خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی حایر که معمولا با صدای غیر طبیعی و نشتی همراه است.

آموزش رفع مشکل تخلیه آب در ماشین لباسشویی حایر:

ریست ماشین لباسشویی حایر: ابتدا راه حل ریست کردن ماشین لباسشویی حایر را امتحان کنید. برای ریست کردن دستگاه را یک دقیقه از برق بکشید و دوباره روشن کنید. اگر عمل نکرد در قسمت ارورهای ماشین لباسشویی حایر، می‌توانید از روش ریست مستر هم استفاده کنید.
رفع انسداد سیستم تخلیه: اگر مشکل شما با ریست کردن ماشین لباسشویی حل نشده است باید به دنبال رفع گرفتگی در سیستم تخلیه باشید. برای اینکار شیلنگ تخلیه را بررسی کنید. این شیلنگ نباید منقبض شده باشد و یا پیچ خورده و تاشده شده باشد. در مرحله بعد شیلنگ را از لباسشویی جدا کنید و با کمک یک شیلنگ آب داخل شیلنگ تخلیه را کاملا تمیز کنید. گاهی اوقات با انتخاب یک چرخه شستشو در گرم ترین حالت هم می‌تواند، چاره ساز باشد. فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی هم محل مناسبی برای تجمع رسوبات است، این قسمت را هم بررسی کنید.
جستجو برای یافتن اشیاء کووچک در سیستم تخلیه: باز کردن ماشین لباسشویی حایر و رسیدن به سیستم تخلیه کار چندان ساده‌ای برای کاربران معمولی نیست. به هر حال اگر دانش کافی نسبت به باز و بسته کردن لباسشویی دارید، سیستم تخلیه شامل پمپ و پروانه تخلیه را بررسی و تمیز کنید. شاید اشیاء گمشده شما در این قسمت‌ها گیر کرده باشند. همچنین با کمک مولتی متر می‌توان از سلامت پمپ تخلیه مطمئن شد.
اگر همچنان ماشین لباسشویی حایر تخلیه نمی‌شود، کافیست برای حل مشکل از تعمیرلاین کمک بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی حایر بوی بدی می‌دهد؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

علت استشمام بوی بد از ماشین لباسشویی حایر:

ایجاد کپک در اجزای ماشین لباسشویی حایر
رسوبات آب و همچنین گرفتگی دریچه پودر ماشین لباسشویی

آموزش رفع بوی بد در ماشین لباسشویی حایر:

معمولا این مشکل را می‌توان به راحتی حل کرد. بعضی از مدل‌های ماشین لباسشویی حایر برنامه شستشو خود لباسشویی را دارند و کافیست شما با انتخاب این برنامه ماشین لباسشویی خود را تمیز کنید. اگر از مدل‌های قدیمی ماشین لباسشویی حایر استفاده می‌کنید با انجام یک برنامه شستشوی معمولی با بیشترین درجه آب هم می‌توانید از شر این مشکل خلاص شوید. همچنین با انجام دستورالعمل زیر می‌توانید مطمئن شوید که تمام گرفتگی‌های سیستم شستشو ماشین لباسشویی از بین خواهد رفت.

دستور العمل شستشوی ماشین لباسشویی حایر:

۱/۴ فنجان جوش شیرین را با ۱/۴ فنجان آب مخلوط کنید و در جاپودری ماشین لباسشویی حایر بریزید. ۲ فنجان سرکه سفید را هم به طور مستقیم داخل دیگ شستشو بریزید. حالا یک چرخه نرمال با بالاترین درجه آب را انتخاب کنید و اجازه دهید این چرخه بدون لباس تمام کپک‌ها، رسوبات و سایر بوهای نامطبوع را از ماشین لباسشویی شما پاک کند.

نکته: برای اینکه ماشین لباسشویی حایر در بهترین حالت کار کند، سعی کنید به صورت ماهیانه یا یک ماه در میان این دستور العمل را اجرا کنید.

چرا برق ماشین لباسشویی حایر می‌پرد؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

علت قطع شدن جریان برق ماشین لباسشویی حایر:

پریز و اتصالات برق منزل
سوختن فیوز داخلی و نقص در برد ماشین لباسشویی حایر
بارگیری بیش از حد لباس و داغ شدن موتور
نشتی و یا مشکل در تخلیه ماشین لباسشویی

آموزش عیب یابی قطع جریان برق ماشین لباسشویی حایر:

علت‌های متفاوتی می‌تواند باعث بروز این مشکل شود.اگر اصلا ماشین لباسشویی حایر روشن نمی‌شود، پریز برق متصل به دستگاه را بررسی کنید و مطمئن شوید که در آن جریان برق وجود دارد. همچنین اگر همراه با روشن شدن ماشین لباسشویی برق خانه می‌پرد، باید با برقکار تماس بگیرید تا سیم کشی داخلی خانه بررسی شود.

در مرحله بعد فیوز داخلی دستگاه را بررسی کنید و در صورت مشاهده سوختگی آن را تعویض کنید. اگر همچنان مشکل ادامه داشته باشد باید برد ماشین لباسسشویی حایر توسط تکنسین این برند بررسی شود. همچنین ماشین‌های لباسشویی در اثر کارکرد مداوم و همچنین بارگذاری بیش از حد لباس می‌توانند دچار چنین مشکلی شوند.

پس در صورتی که از ماشین لباسشویی بیش از ۵ ساعت به طور مداوم کار کشیده اید، دستگاه را خاموش کنید و اجازه دهید که موتور ماشین لباسشویی حایر خنک شود. مشکلات مانند نشتی یا عدم تخلیه نیز می‌تواند باعث فشار به موتور شود. پس برای رفع این مشکلات هم طبق دستور العمل‌های گفته شده عمل کنید.

در صورتی که مشکل شما حل شده است احتمال نقص در موتور و سیم کشی ماشین لباسشویی حایر مطرح است که برای عیب یابی و تعمیر ، نیاز به بررسی تعمیرلاین دارید.

چرا ماشین لباسشویی حایر نشتی و آبریزی دارد؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

علت نشتی و آبریزش از ماشین لباسشویی حایر:

نشتی از واشرها و آب بندی های ورودی و خروجی
خرابی شیر ورودی متصل به ماشین لباسشویی
نقص در واشر و لاستیک دور درب
خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی حایر
نقص در جاپودری ماشین لباسشویی
خرابی دیگ شستشو و با مخزن اصلی
دریچه ورودی آب ماشین لباسشویی

آموزش عیب یابی و تعمیر نشتی آب از ماشین لباسشویی حایر:

همانطور که در لیست بالا مشاهده کردید عوامل مختلفی باعث بروز این مشکل است، پس اولین اقدام شما باید شناسایی دقیق محل نشتی باشد. اگر نشتی از جلوی درب ماشین لباسشویی حایر اتفاق می‌افتد احتمالا با تعویض لاستیک دور درب مشکل حل خواهد شد. اگر آب قبل از ورود آب به لباسشویی آبریزی دارید باید شیر ورودی و شیلنگ آب متصل به دستگاه بررسی شود.

در قدم بعد دریچه ورودی آب ماشین لباسشویی حایر را تمیز کنید و تمام اتصالات و آب بندیهای این قسمت را محکم کنید، اگر همچنان در همین قسمت نشتی رخ می‌دهد، باید به فکر تعویض دریچه باشید.
اگر نشتی آب همراه با کف را مشاهده می‌کنید باید به سراغ سیستم تخلیه دستگاه بروید. شیلنگ خروجی و آب بندی‌های این قسمت را بررسی و محکم کنید و اگر همزمان با نشتی ارور مربوط به تخلیه نیز نمایش پیدا کرده است، ابتدا فیلتر تخلیه را تمیز کنید و سپس یک بار دیگر برنامه شستشو را انتخاب کنید.

اگر مشکل همچنان ادامه داشته باشد باید به فکر تعمیر یا تعویض پمپ تخلیه لباسشویی باشید. در برخی از موارد نیز سوراخ شدن دیگ شستشو و همچنین مخزن اصلی آب ماشین لباسشویی حایر (به خصوص اگر از عمر ماشین لباسشویی بیش از ۵ سال می‌گذرد، مطرح است. در چنین مواقعی بهترین راه حل درخواست عیب یابی و تعمیر از تعمیرلاین است.

چرا ماشین لباسشویی حایر آبگیری مناسب انجام نمی‌دهد؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

علت نشتی و آبریزش از ماشین لباسشویی حایر:

فشار کم آب ورودی به دستگاه
خرابی شیر ورودی متصل به لباسشویی
گرفتگی شیلنگ یا فیلتر ورودی آب به ماشین لباسشویی
خرابی و نقص در شیر برقی ماشین لباسشویی حایر
نقص در سوئیچ فشار لباسشویی حایر
خرابی در پنل برد الکتریکی یا تایمر ماشین لباسشویی حایر

آموزش عیب یابی و تعمیر مشکل عدم آبگیری ماشین لباسشویی حایر:

برای حل مشکلاتی از این دست، ابتدا فشار ورودی آب به دستگاه را بررسی کنید. اگر از مشکل فشار کم آب ساختمان رنج می‌برید حتما برای حل مشکل به یک لوله کش ساختمان مراجعه کنید. در قدم بعدی شیر ورودی را بررسی کنید و در صورت مشاهده نقص تعویض کنید. حالا به سراغ شیلنگ ورودی آب بروید.

این لوله باید صاف باشد و هیچ نشانه ای از انقباض در آن دیده نشود. در مرحله آخر هم باید فیلتر و دریچه ورودی آب را تمیز کنید. مشکلاتی مانند نقص در شیر برقی ماشین لباسشویی حایر، مشکل در سوئیچ فشار یا برد الکتریکی و تایمر دستگاه نیاز به بررسی تخصصی دارد و باید توسط تعمیرکار مجاز برند حایر تعمیر شود.

معنی ارورهای ماشین لباسشویی حایر

نمایش ارور روی نمایشگر ماشین لباسشویی حایر در مدل‌های جدید و چراغ چشمک زن در مدل‌های قدیمی این وسیله می‌تواند به شما در شناسایی و حل مشکل کمک بسیاری کند.

ما لیستی از ارورهای متداول ماشین‌های لباسشویی حایر را برای شما آماده کردیم. برای مشاهده تمام کد‌های خطا در انواع مدل‌های ماشین لباسشویی حایر می‌توانید به وبلاگ تعمیرلاین مراجعه کنید.

ارور ها

 • خطای E1 لباسشویی حایر
  درب ماشین لباسشویی حایر قفل نمی‌شود.
  راه حل : در این ارور چراغ چشمک زن درب روشن نخواهد شد. ایتدا مطمئن شوید که چیزی مانع از بسته شدن کامل درب نمی‌شود، اگر درب را محکم بسته اید و باز هم صدای چفت شدن را نشنیده اید، احتمالا باید میکروسوئیچ و یا قلاب درب لباسشویی حایر را تعویض کنید. اگر میکروسوئچ مشکلی نداشته باشد باید به سراغ برد ماشین لباسشویی و سیمکشی آن تا قفل درب دستگاه توسط تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی حایر بررسی شود.
 • خطای E2 لباسشویی حایر
  آب ماشین لباسشویی حایر به درستی تخلیه نمی‌شود.
  راه حل : در قسمت مشکلات متداول در همین صفحه راهکارهایی برای رهایی از این مشکل وجود دارد. ابتدا این نکات را بررسی و اجرا کنید و در صورتی که همچنان با مشکل مواجه بودید با تعمیرلاین برای بررسی و تعمیر تخصصی تماس بگیرید.
 • خطای E3 لباسشویی حایر
  سنسور دما ماشین لباسشویی حایر به مشکل خورده است.
  راه حل : ابتدا یک بار دستگاه را ریست کنید تا ببینید مشکل حل می‌شود یا خیر. اگر مشکل حل نشد تمامی اجزا گرمایی شامل، سنسور دما، المنت ماشین لباسشویی، ترموستات و حتی برد الکتریکی ماشین لباسشویی حایر توسط متخصص تعمیر لباسشویی این برند بررسی و تعمیر شود.
 • خطای E4 لباسشویی حایر
  مشکل در گرمایش آب ماشین لباسشویی حایر است.
  راه حل : یک بار دستگاه را ریست کنید. اگر همچنان مشکل باقیست. ابتدا حجم لباسهای درون دیگ را کاهش دهید و دوباره امتحان کنید. اگر مشکل همچنان باقیست، باید برای بررسی کل سیستم گرمایی ماشین لباسشویی حایر از نمایندگان رسمی این وسیله کمک بگیرید.
 • خطای E5 لباسشویی حایر
  آب کافی به ماشین لباسشویی حایر نمی‌رسد.
  راه حل : اگر مشکل از شیر ورودی است آن را تعویض کنید و شیلنگ ورودی را تمیز و صاف کنید. دریچه و فیلتر ورودی آب را هم تمیز کنید. در صورتی که مشکل حل نشد برای بررسی و تعمیر تخصصی اجزای داخلی ماشین لباسشویی حایر با ما تماس بگیرید.
 • خطای E6 لباسشویی حایر
  سرعت سنج و برد الکتریکی لباسشویی حایر دچار مشکل شده اند.
  راه حل : در این مورد تنها کاری که از شما به عنوان یک کاربر عادی برمی‌آید ریست کردن دستگاه و کم کردن بار اضافی لباسشویی است. اگر مشکل حل نشد برای عیب یابی و تعمیرات تخصصی با تعمیرلاین تماس بگیرید.
 • خطای E7 لباسشویی حایر
  موتور ماشین لباسشوی حایر دچار نقص شده است.
  راه حل : اگر به صورت متوالی و بیش از ۵ ساعت بدون توقف از دستگاه استفاده کرده اید اجازه دهید دستگاه خنک شود. اگر همچنان با مشکل رو به رو هستید ماشین لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرکاران ما در تعمیرلاین تماس بگیرید.
 • خطای E8 لباسشویی حایر
  میزان آب ورودی به دستگاه بیش از حد مجاز است.
  راه حل : این خطا معمولا به کار نقص در قسمت هیدروستات ماشین لباسشویی حایر رخ می‌دهد ولی قبل از تماس با تعمیرلاین، یکبار ماشین لباسشویی را ریست کنید. شیر ورودی را بررسی و در صورت نقص تعویض کنید.
 • ارور PEF لباسشویی حایر
  فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی حایر مسدود شده است.
  راه حل : فیلتر لباسشویی را تمیز کنید.
 • ارور OE لباسشویی حایر
  سیستم و شیر تخلیه دستگاه دچار مشکل شده است.
  راه حل : در قسمت مشکلات متداول در همین صفحه راهکارهایی برای رهایی از این مشکل وجود دارد. ابتدا این نکات را بررسی و اجرا کنید و در صورتی که همچنان با مشکل مواجه بودید با تعمیرلاین برای بررسی و تعمیر تخصصی تماس بگیرید.
 • ارور IE لباسشویی حایر
  سیستم آبگیری ماشین لباسشویی حایر به مشکل خورده است.
  راه حل : در قسمت مشکلات متداول در همین صفحه راهکارهایی برای رهایی از این مشکل وجود دارد. ابتدا این نکات را بررسی و اجرا کنید و در صورتی که همچنان با مشکل مواجه بودید با تعمیرلاین برای بررسی و تعمیر تخصصی تماس بگیرید.
 • ارور UE لباسشویی حایر
  ماشین لباسشویی حایر تراز نیست.
  راه حل : مطمئن شوید پایه های لباسشویی تراز هستند و لباس های بارگیری شده با ظرفیت دیگ لباسشویی تناسب دارند.
 • ارور LE لباسشویی حایر
  درب ماشین لباسشویی حایر قفل نمی‌شود.
  راه حل : سویئچ های درب ماشین لباسشویی حایر را مورد عیب یابی قرار دهید.
 • ارور FA لباسشویی حایر
  سنسور سطح آب ماشین لباسشویی حایر دچار مشکل شده است.
  راه حل : هیدروستات لباسشویی را عیب یابی و تعمیر کنید.
 • ارور FC لباسشویی حایر
  موتور درایو ماشین لباسشویی حایر به مشکل خورده است.
  راه حل : موتور و سیم کشی آن را مورد عیب یابی قرار دهید.
 • ارور Unb لباسشویی حایر
  دیگ شستشو لباسشویی حایر تعادل ندارد.
  راه حل : اجزای دیگ ( تسمه، بلبرینگ، کاسه نمد و سه نظام ) را بررسی کنید و حجم لباس های بارگیری شده را کاهش دهید.

چطور ماشین لباسشویی حایر را ریست کنیم؟ 

یکی از نکاتی که به رفع برخی مشکلات ماشین لباسشویی کمک می‌کند، ریست کردن این وسیله است. ممکن است با یک بار ریست کردن ماشین لباسشویی حایر ارور مربوطه کاملا محو شود.

برای این کار طبق دستور العمل زیر اقدام کنید:
درب ماشین لباسشویی حایر را در ۱۲ ثانیه ۶ بار باز و بسته کنید. سپس دکمه rinse/spin را بزنید تا دستگاه شما ریست شود.

تماس با تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی حایر

“با یک تماس، مشاورۀ رایگان تعمیرات دریافت کنید.!”

برای تماس با مجموعه تعمیرلاین می توانید از شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ استفاده کنید تا ضمن مطرح کردن مشکلتان، مشاوره ای رایگان در زمینۀ تعمیرات انواع لوازم خانگی دریافت کنید.

پشتیبان های ما در مجموعه تعمیرلاین با پاسخگویی ۲۴ ساعته در طول هفته، تکنسینی مجرب از تعمیرلاین به محلتان اعزام خواهند کرد تا نگرانی بابت کیفیت تعمیرات نداشته باشید! همین حالا با ما تماس بگیرید تا کمتر از یک ساعت تعمیرکاری مجرب در محل خود داشته باشید!

سایر بخش ها

سوالات متداول

ماشین لباسشویی حایر (Haier ) ساخت کجاست؟
ماشین لباسشویی حایر (Haier ) ساخت کجاست؟ شاید بتوان اولین نقطه برای شروع این ابرقدرت تولید لوازم کوچک و بزرگ خانگی را سال ۱۹۲۰ دانست. کارخانه ای نه چندان بزرگ که در کشور چین و در جینگدائو برای تامین نیاز بازار یخچال و فریزهای این کشور ساخته شد و بعد از تاسیس جمهوری خلق چین تصرف و جزئی از اموال دولتی شد. سیاست گذاری اشتباه و سوء‌عملکرد دولتمردان در آن دوره، تولیدات این شرکت را تا مرز نابودی برد تا زمانی که ژان رویمینگ جوان کار را به دست گرفت و روح تازه‌ای به این کارخانه بخشید. شرکت بین المللی حایر که اکنون می‌شناسیم در واقع در سال ۱۹۸۴ اول به اسم شرکت یخچال و فریزر چینگدائو تاسیس و بعد از وارد شدن به دنیای جهانی لوازم خانگی با ترکیب با یک شرکت آلمانی اول به اسم Qindao-Liebherr و بعد از مدتی به Haier تبدیل شد. این برند بین المللی در حال حاضر یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کنندگان لوازم خانگی است. جالب است بدانید کمپانی‌های قدرتمندی مانند، کندی، زیرووات، هات پوینت، هوور، فیشر اند پایکل، سانیو و جی ای در حال حاضر زیرمجموعه‌ شرکت بین المللی حایر هستند. اما در مورد لباسشویی های این برند… لباسشویی‌های برند حایر در انواع مختلف درب از جلو و درب از بالا با ظرفیت‌ها و برنامه‌های شستشوی متفاوت تولید می‌شود و دارای کیفیت ساخت بالایی هستند. بیشتر دارندگان مدل‌های قدیمی لباسشویی حائر به این برند وفادارند و ترجیح می‌دهند در صورت تعویض ماشین لباسشویی قدیمی خود، از لباسشویی های جدید همین برند استفاده کنند.
چه مناطقی تحت پوشش تعمیرلاینقرار دارند؟
چشم انداز ما ارتقای پروسۀ انواع تعمیرات و خدمات در محل است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به زودی بتوانیم در تمامی مناطق کشور خدمتگزار شما عزیزان باشیم. مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی حایر در مرکز تهران میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهرآرا و… مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در شمال تهران فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و… مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در غرب تهران آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و … مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در شرق تهران تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام ، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و … مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در جنوب تهران آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، حافظ ، امام خمینی، ولیعصر، قزوین، و…
هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی حایر در تعمیرلاین چگونه محاسبه می شود؟
با انتخاب تعمیرلاین می‌توانید به صورت محسوسی در هزینه‌های مربوط به تعمیر لباسشویی حایر صرفه جویی کنید. ما معتقدیم ارائه خدمات کامل و سریع همراه با هزینه‌ای معقول و منصفانه می‌تواند شما را به همراهان دائمی ما تبدیل کند. از این رو تمامی خدمات تعمیرات تعمیرلاین در محل شما و بدون دریافت هیچ گونه هزینۀ اضافی انجام خواهد گرفت. علاوه بر این در تعمیرلاین: در هر زمانی امکان استعلام قیمت تعمیرات لباسشویی حایر وجود دارد. تمامی قیمت گذاری‌ها به صورت مستقیم زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی است. تمامی درخواست های شما در این مرکز تعمیرات ثبت می‌شود و به راحتی قابل پیگیریست. تعمیرکاران تنها بعد از اتمام کار و در صورت کارکرد صحیح هزینه تعمیرات را دریافت می‌کنند. فاکتور کتبی و معتبر در انتهای پروسه تعمیر از طرف تعمیرکار به شما ارائه خواهد شد. تمامی خدمات تعمیری و تعویضی لباسشویی حایر دارای ضمانت نامه رسمی است. قطعات اصلی و اورجینال برند حایر در این مجموعه با قیمت مصوب و مقطوع ارائه می‌شوند. تیم پشتیبانی تعمیرلاین نیز به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در دسترس شماست و شما را تا پایان مشکلاتتان با ماشین لباسشویی حایر تنها نمی‌گذارد. علاوه بر این برای پیگیری خدمات پس از فروش لباسشویی حایر می‌توانید روی این بخش حساب کنید.

دیدگاه کاربران 0

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مرکز تعمیر لاین

مرکز تعمیرات پاسخگو شماست

سفارش و مشاوره

021-87700770

آخرین پرسش ها
تمامی پرسش های مهم ببینید
با شما تماس میگیریم

درخواست خود را رایگان بفرستید