تعمیر لباسشویی گرنیه

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات در محل، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه می‌باشد. کافیست درخواست خود را ثبت کنید.
تماس و مشاوره
021-87700770
تعمیر لباسشویی گرنیه

چرا تعمیر لباسشویی گرنیه تعمیرلاین

سرعت و کیفیت در ارائه خدمات :

هدف تیم تعمیرلاین، ارتقا کیفیت و سرعت خدمات تعمیرات لوازم خانگی است. مهم نیست در کدام منطقه از تهران ساکن هستید. تعمیرلاین پس از ثبت درخواست شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تعمیرکار‌ خود را به محل شما اعزام خواهد کرد.

ارائه سرویس در محل و زمان موردنظر شما :

تعمیرکاران تعمیرلاین در نزدیکی شما هستند. با یک تماس می‌توانید از خدمات تعمیرات در محل این مجموعه حرفه‌ای استفاده کنید. زمان مراجعه تعمیرکار به محل مورد نظر شما و انجام تعمیرات توسط خود شما تعیین می‌شود.

کادری مجرب و حرفه‌ای :

تمامی خدمات تعمیرات در تعمیرلاین، توسط تعمیرکارانی مجرب و حرفه‌ای انجام می‌گیرد. ما خیال شما را از انجام هرگونه تعمیرات بی‌دردسر و حرفه‌ای آسوده نموده‌ایم.

هزینه منصفانه تعمیرات  :

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت بالای لوازم و هزینه خرید مجدد آنها، تیم تعمیرلاین تصمیم گرفته تا هزینه تعمیرات هرگونه لوازم را با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه ارائه دهد.

برآورد هزینه تعمیرات  :  

هنگام عیب‌یابی دستگاه و قبل از انجام تعمیرات، تعمیرکاران تعمیرلاین، هزینه حدودی تعمیرات را به شما اعلام می‌کنند.
برآورد هزینه تعمیرات در تعمیرلاین توسط خود شما نیز امکان‌پذیر است زیرا هزینه تعمیرات در تعمیرلاین کاملا شفاف در وبسایت تعمیرلاین اعلام شده است.

گارانتی تعمیر و سلامت قطعات تعویضی :

تیم تعمیرلاین در راستای جلب رضایت شما و برطرف نمودن نگرانی‌هایتان از خرابی‌های آینده و نیاز مجدد به تعمیرات، تمامی خدمات خود را همراه با ضمانت نامه کیفیت خدمات و سلامت قطعات تعویضی ارائه خواهد نمود.

 

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی گرنیه در تهران

مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی گرنیه آماده خدمت  رسانی به شما در زمینه خدمات پس از فروش لباسشویی‌های این برند است. ما تمامی خدماتمان را بدون تطعیلی و بصورت شبانه روزی در محل و منزل شما انجام می‌دهیم و در حال حاضر در تمامی نقاط ۲۲ گانه استان تهران فعال هستیم.
برای دریافت خدمات نصب، سرویس، تعمیر و تعویض قطعات ماشین‌های لباسشویی گرنیه در انواع درب از جلو، درب از بالا، دوقلو یا خشکن‌های این برند با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید. بعد از درخواست شما تکنسین‌های ما با تجهیزات کافی به محل شما می‌آیند و مدت زمان کوتاهی لباسشویی شما را تعمیر خواهند کرد.
تمامی این خدمات توسط ما گارانتی می‌شوند تا در صورت بروز مجدد مشکل فعلی، هیچ هزینه‌ای بابت تعمیر لباسشویی گرنیه متوجه شما نشود.
حالا که ما را برای تعمیر لباسشویی گرنیه انتخاب کرده‌اید با ما همراه باشید تا بیشتر با مجموعه تعمیراتی تعمیرلاین آشنا شوید. علاوه بر این در این صفحه می‌توانید اطلاعات زیادی شامل:
 • مشکلات متداول ماشین لباسشویی گرنیه و راه حل‌هایی برای رفع آن
 • آشنایی با مهم‌ترین ارور‌های لباسشویی‌های گرنیه و چگونگی برطرف کردن آن‌ها
 • اطلاعاتی در مورد کشور سازنده لوازم خانگی گرنیه
 • و چگونگی برآورد هزینه تعمیر لباسشویی گرنیه در تعمیرلاین

را به دست آورید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در تهران-تعمیرلاین

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی گرنیه در محل

با حضور تکنسین‌های ما در منازل شما و انجام خدمات در محل، خیال شما نیز بابت جابجایی وسیله تا تعمیرگاه، اماکن آسیب بیشتر به لباسشویی در صورت جابجایی و یا ریسک سپردن لباسشویی به تعمیرکار غیر مجاز، راحت خواهد شد و علاوه بر این در زمان و هزینه‌های جاری صرفه جویی نموده‌اید و امکان نظارت بر فعالیت تعمیرکار را خواهید داشت.
انجام خدمات در محل تنها ویژگی سپردن تعمیر لباسشویی گرنیه به نماینده اصلی آن نیست. پس بهتر است برای معرفی خود به سوال زیر پاسخ دهیم.
چه ویژگی‌هایی ما را تبدیل به تعمیرکار قابل اعتماد شما برای تعمیر لباسشویی گرنیه خواهد کرد:
 • مهم نیست که می‌خواهید ماشین لباسشویی گرنیه را نصب کنید و یا از خدمات سرویس، تعمیر و تعویض قطعات آن استفاده کنید. تمای خدمات ما فقط توسط تکنسین مجاز لباسشویی گرنیه انجام خواهد پذیرفت.
 • ما تمامی خدمات خود را به صورت رسمی ضمانت می‌کنیم تا در صورت بروز مشکل مجدد، شما بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای و به صورت کاملا رایگان از خدمات تعمیری ما استفاده کنید.
 • تمامی قیمت گذاری‌ها زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی است و به صورت کاملا شفاف به شما اعلام خواهد شد. بدین صورت می‌توانید مطمئن شوید که در تعمیرلاین هزینه‌‌ای به مراتب کمتر برای تعمیر لباسشویی پرداخت خواهید کرد.
 • به محض ثبت سفارش از جانب شما، بخش پشتیبانی ما در کنار شماست و تمامی مطالبات شما را به دقت پیگیری خواهد کرد.

معرفی خدمات تعمیرلاین در تعمیرات لباسشویی گرنیه

نصب، سرویس، تعمیر و تامین قطعات یدکی لباسشویی گرنیه ۴ خدمت عمده ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی گرنیه در قبال خدمات پس از فروش لباسشویی این برند است. ما خدمات خود را بر اساس نیازهای شما گسترش داده‌ایم و تلاش می‌کنیم با ارائه درست این خدمات به تعمیرکاران همیشگی شما تبدیل شویم.
برای دریافت هر کدام از خدمات کافیست با شماره مرکزی ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید. تعمیرکاران ما در سریع‌ترین زمان در کنار شما هستند.

تعمیرات فنی و تخصصی لباسشویی گرنیه

تعمیرات لباسشویی‌های گرنیه نیاز به مهارت و تخصص تعمیرکار مجاز این برند دارد. به خصوص که در کشور ما لوازم خانگی گرنیه چندان شناخته شده نیست ولی ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیر این برند، تمامی خدمات پس از فروش لوازم خانگی گرنیه را می‌پذیریم.
برای دریافت خدمات تعمیر انواع لباسشویی‌های گرنیه با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید. تعمیرکاران ما با تجهیزات پیشرفته در محل و منزل شما حاضر می‌شوند و در مدت زمان کوتاهی لباسشویی گرنیه شما قابل استفاده است.
تمامی خدمات تعمیری و تعویضی هم در این مرکز دارای ضمانتنامه است تا در صورت بروز خطای مجدد هزینه‌ای شامل حال شما نشود.

فروش قطعات ماشین لباسشویی گرنیه

اگر به دنبال خرید قطعات ماشین لباسشویی گرنیه هستید، بهترین انتخاب تماس با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ و درخواست قطعات ماشین لباسشویی گرنیه از ماست.
این قطعات بصورت محدود و فقط جهت تامین نیاز مصرف کنندگان برند گرنیه در ایران است و همراه با قطعات ماشین لباسشویی ضمانتنامه رسمی و هلوگرام اصلی شرکت به شما ارائه خواهد شد.
بسیاری از قطعات ماشین لباسشویی گرنیه در صورت مراجعه تعمیرکاران مجاز از طرف مرکز تخصصی تعمیر این برند قابل تعمیر است. پس پیشنهاد می‌کنیم قبل از درخواست قطعه یکبار از تعمیرکاران ما برای بررسی لباسشویی گرنیه و تعمیر آن استفاده کنید.

نصب ماشین لباسشویی گرنیه

در مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی گرنیه نصب این وسیله پذیرفته می‌شود. چناچه قصد دارید یک شروع بی دردسر و آسان را با ماشین‌های لباسشویی این برند داشته باشید با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید. همکاران ما در اولین فرصت اقدام به نصب اصولی و استاندارد لباسشویی گرنیه خواهند کرد.
همچنین اگر از برند‌های زیر مجموعه گرنیه نیز مانند Gorenje ، Mora Atag ، Pelgrim ، Etna ، Körting و Sidex استفاده می‌کنید باز هم برای نصب می‌توانید روی ما حساب باز کنید.

سرویس لباسشویی گرنیه

ماشین ‌های لباسشویی گرنیه برای حفظ کیفیت شستشو و افزایش عمر مفید نیاز دارند تا به صورت سالیانه توسط تکنسین مجاز این برند بررسی شوند. این مسئله برای دارندگان مدل‌های قدیمی لباسشویی گرنیه اهمیتی دوچندان دارد. در این مرکز تخصصی تعمیر تمامی خدمات سرویس لباسشویی گرنیه پذیرفته می‌شود و تمامی این خدمات در محل و منزل شما و در کمترین زمان انجام خواهد شد.
برای دریافت خدمات سرویس لباسشویی گرنیه با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید و زمان مناسب برای حضور تعمیرکاران ما را اعلام کنید.
با ثبت درخواست سرویس از جانب شما تعمیرکاران ما در زمان مقرر به منزل شما می‌آیند و تمام اجزای داخلی و خارجی لباسشویی تکنوگاز را بررسی می‌کنند و در صورت مشاهده خرابی‌های کوچک شما را در جریان می‌گذارند تا با یک تعمیر ارزان و مقرون به صرفه سلامتی ماشین لباسشویی‌ خود را تا مدت‌ها تضمین شده بدانید.

مشاوره رایگان خرید لباسشویی گرنیه

مشاوره رایگان خرید ماشین لباسشویی 
متاسفانه در بازار کشورمان در مورد لوازم خانگی گرنیه، علیرغم کیفیت بالای محصولاتشان اطلاعات زیادی در دسترس نیست. بنابراین ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی این برند در کنار شما هستیم تا چنانچه قصد خرید محصولات این شرکت را داشته‌اید، از ما مشاوره رایگان بگیرید.
فرقی نمی‌کند این مشاوره در زمینه خرید ماشین لباسشویی باشد یا یخچال و فریزر برند گرنیه. همکاران ما با توجه به نیاز و انتظاراتتان بهترین انتخاب را به شما معرفی می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید.

آموزش عیب یابی و تعمیر لباسشویی گرنیه

با مشکلات متداول لباسشویی‌های گرنیه بیشتر آشنا شوید. این ۸ سوال، مهم‌ترین شکایات گزارش شده از طرف صاحبان لباسشویی گرنیه است. برای هر کدام از این مشکلات، راه حل‌هایی در حد شناخت کاربر از لباسشویی نوشته شده است. اگر مشکل شما در لیست زیر نیست، در قسمت ارورهای لباسشویی گرنیه هم می‌توانید سایر مشکلات این وسیله  را دنبال کنید.
اگر راه حل‌های پیشنهادی به شما کمکی نکرده است، با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا متخصصان ما در تعمیرلاین مشکل را برطرف کنند.

چرا لباسشویی گرنیه بیش از حد می‌لرزد؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

آموزش رفع مشکل لرزش بیش از حد لباسشویی گرنیه:
 • سطح پستی و بلندی یا شیب دارد. با کمک تراز سطح صاف و غیر لغزده را شناسایی کنید و لباسشویی را آنجا نصب نمایید.
 • در هنگام نصب پایه‌های ضربه گیر را جدا نکرده‌اید. پایه‌های ضربه گیر مخصوص جلوگیری از آسیب به لباسشویی در مواقع حمل و نقل است. ضربه گیر‌ها را جدا کنید.
 • ممکن است در گذر زمان تنظیم پایه‌ها و همچنین فاصله مناسب تا دیوار به هم خورده باشد. پایه‌ها را مجددا تنظیم کنید.
 • حجم لباس داخل ماشین لباسشویی بیش از حد مجاز است. بنابراین چرخه را متوقف کنید و لباس‌ها را به صورت متوازن و اینبار در حد گنجایش لباسشویی داخل دیگ شستشو بریزید.
 • اگر مشکل حل نشده است با تعمیرلاین با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید و درخواست عیب یابی و تعمیر لباسشویی گرنیه را مطرح کنید.

چرا لباسشویی گرنیه بیش از حد صدا می‌دهد؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

آموزش رفع مشکل سر و صدای زیاد لباسشویی گرنیه:
 • مطمئن شوید که چیزی مانند دکمه، کلید و سایر اشیا در جیب لباس‌ها جا نمانده باشد. بنابراین بعد از پایان شستشو تمام دیگ شستشو را به دقت بررسی و اشیا را خارج کنید.
 • اگر صدای پمپ تخلیه در هنگام پایان هر چرخه تغییر کرده است و زمان تخلیه نیز افزایش یافته است باید فیلتر تخلیه لباسشویی را برای رفع این مشکل کاملا تمیز کنید.
 • اگر از لباسشویی گرنیه صدای جیغ مانندی می‌شنوید باید برای جلوگیری از صدمه بیشتر چرخه را متوقف کنید. این مشکل می‌تواند به دلیل فرسودگی بلبرینگ ماشین لباسشویی ناشی شود.
 • عدم تعادل دیگ شستشو، می‌تواند صدای ناهنجاری تولید کند که در این مواقع نیز مثل مورد قبلی باید دستگاه را خاموش کنید و با مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی گرنیه جهت تعمیر این وسیله با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

چرا تخلیه آب از لباسشویی گرنیه کند و نامناسب است؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

آموزش رفع مشکل تخلیه کند لباسشویی گرنیه:

در قسمت بعدی همین صفحه در بخش ارور F7 ماشین لباسشویی گرنیه اطلاعات کاملی برای رفع این مشکل وجود دارد. راه کارها را بررسی نمایید و در صورتی که مشکل همچنان ادامه داشت با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی گرنیه این مشکل را حل کنند.

چرا دیگ شستشوی لباسشویی گرنیه نمی‌چرخد؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

آموزش رفع مشکل نچرخیدن دیگ لباسشویی گرنیه:
 • اگر آب زیادی در دیگ شستشو مشاهده می‌کنید، احتمالا تخلیه دستگاه به مشکل خورده و به علت وزن زیاد دیگ و جلوگیری از خسارت بیشتر چرخش متوقف شده است. برای حل مشکل به ارور F7 در بخش بعدی همین صفحه مراجعه کنید.
 • حجم خیلی کم و یا خیلی زیاد لباس در دیگ نیز دلیلی برای عدم چرخش لباسشویی گرنیه است. لباس‌ها را به صورت متناسب و به صورت استاندارد در دیگ شستشو پخش کنید تا تعادل حفظ شود.
 • فرسودگی و نقص در موتور تاکو (سرعت سنج موتور)، خرابی تسمه درایو، فرسودگی برس موتور و سیم پیچی موتور و برد نیز دلیل دیگری برای این مشکل است. بخصوص اگر تخلیه سریعا انجام می‌شود ولی دیگ شستشو هیچ حرکتی نمی‌کند. در چنین مواقعی بهترین راه حل اعتماد به تعمیرلاین برای تعمیر اصولی این وسیله است. برای ثبت سفارش با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

چرا آب وارد لباسشویی گرنیه نمی‌شود؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

آموزش رفع مشکل عدم آبگیری لباسشویی گرنیه:

در قسمت بعدی همین صفحه و در بخش توضیحات ارور F3 ماشین لباسشویی گرنیه اطلاعات کافی برای رفع این مشکل وجود دارد. راهکارها را بررسی نمایید.

در صورتی که مشکل همچنان ادامه داشت با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه این مشکل را برطرف کنند.

چرا درب لباسشویی گرنیه باز نمی‌شود؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

آموزش رفع مشکل باز نشدن درب لباسشویی گرنیه:
 • اگر آب زیادی در دیگ شستشو وجود داشته باشد برای جلوگیری از آبریزی درب لباسشویی باز نخواهد شد. یکبار دیگر برنامه شستشو را انتخاب کنید تا بعد از تخلیه درب باز شود.
 • اگر انتخاب برنامه شستشو کمکی نکرد و همچنان آب تخلیه نشده است بهتر برای رفع مشکل فیلتر تخلیه و موقعیت شیلنگ تخلیه را بررسی کنید و این اجزا را کاملا تمیز نمایید.
 • اگر آبی در دیگ مشاهده نمی‌کنید احتمالا قفل درب و اتصالات مرتبط به آن دچار نقص شده است. اما قبل از این که به سلامت این قطعات شک کنید، اجازه دهید ۵ الی ۱۰ دقیق دستگاه خاموش باشد.
 • اگر این مورد هم کمک نکرد، سنسور فشار، میکروسوئیچ قفل درب لباسشویی، اتصالات قفل با برد اصلی و همچنین گرمای بیش از دستگاه می‌تواند از باز شدن درب جلوگیری کند. در چنین مواقعی برای شناسایی مشکل اصلی و تعمیر لباسشویی گرنیه با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

چرا لباسشویی گرنیه بوی بدی می‌دهد؟ برای رفع مشکل چه باید کرد؟

آموزش از بین بردن بوی بد لباسشویی گرنیه:
 • بوی بد می‌تواند به دلیل کارکرد زیاد ماشین لباسشویی با آب سرد و شوینده بی کیفیت باشد. پس قبل از هر چیز مطمئن شوید که چرخه گرمایش لباسشویی گرنیه خراب نیست و شوینده مخصوص لباسشویی اتوماتیک است.
 • برای از بین بردن بوی بد دستگاه، ۱/۴ فنجان جوش شیرین را با ۱/۴ آب مخلوط کنید و در جاپودری بریزید. سپس ۲ فنجان سرکه سفید را داخل دیگ شستشو بریزید و یک چرخه نرمال با بالاترین درجه حرارت را انتخاب کنید. پس از پایان شستشو دیگ شستشو و لاستیک دور درب را با دستمال مرطوب پاک کنید.
 • شنیدن بوی سوختگی بسیار خطرناک است و پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که بوی پلاستیک سوخته به مشام می‌رسد، سریعا لباسشویی را خاموش کنید و با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید. همکاران ما در مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی مشکل شما را سریعا برطرف خواهند کرد.

چرا ماشین لباسشویی گرنیه روشن نمی‌شود؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

آموزش رفع مشکل روشن نشدن لباسشویی گرنیه:
 • ابتدا مطمئن شوید که لباسشویی به پریز متصل است و برق کافی به دستگاه می‌رسد. با کمک یک فاز متر هم می‌توان متوجه وجود جریان برق در پریز مربوطه بود.
 • اگر هیچ کدام از چراغ‌های لباسشویی روشن نمی‌شود، احتمال سوختن فیوز ۱۳A لباسشویی گرنیه وجود دارد. با اهم متر سلامتی فیوز را بررسی کنید و در صورت نیاز با تعویض فیوز لباسشویی گرنیه روشن خواهد شد.
 • اگر چراغ ها روشن هستند ولی لباسشویی گرنیه شروع به کار نمی‌کند، احتمالا سوئیچ درب، غلاف قفل و یا برد الکتریکی دستگاه نقص دارد. ولی قبل از تماس با تکنسین تعمیر لباسشویی گرنیه مطمئن شوید که شئی مانع از بسته شدن کامل درب نمی‌شود.
 • اگر بیش از ۵ ساعت به طور مداوم با لباسشویی گرنیه کار کرده‌اید، روشن نشدن این دستگاه کاملا طبیعیست. این وسیله در اثر کارکرد مداوم داغ کرده است و برای جلوگیری از آسیب بیشتر شروع به کار نخواهد کرد. پس ۱ الی ۲ ساعت به دستگاه استراحت دهید.
 • در صورتی که ماشین لباسشویی گرنیه بعد از روشن شدن بلافاصله خاموش می‌شود، باید تایمر لباسشویی گرنیه، برد و اتصالات آن و سیم کشی‌های دستگاه توسط تعمیرکار لباسشویی گرنیه بررسی شود. در این مواقع با تماس با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ از نمایندگان ما برای تعمیر لباسشویی گرنیه کمک بخواهید.

کد خطاهای ماشین لباسشویی گرنیه را بهتر بشناسید.!

در این بخش مهم‌ترین کد خطاها (ارورهای) ماشین لباسشویی گرنیه را همراه با راه حل رفع آن برای شما درج کرده‌ایم. اگر مشکل شما در قسمت مشکلات متداول نبود این قسمت را بررسی کنید. اگر از مدل‌های دیگر لباسشویی گرنیه مثل: سری‌های WA-101/121/132/162/162P استفاده می‌کنید، با مراجعه به وبلاگ تعمیرلاین اروهای مربوط و همچنین راه حل‌های رفع این مشکلات را را دریافت کنید.
در صورتی که این راهکارها به شما کمک نکرده است، یعنی لباسشویی گرنیه مشکل فنی و تخصصی دارد که برای تعمیر آن نیاز به تعمیرکار مجاز لباسشویی خواهید داشت. برای ارتباط با ما و تعمیر لباسشویی گرنیه توسط مرکز تخصصی تعمیر این برند با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

ارور ها

 • ارور F1 لباسشویی گرنیه
  سنسور دمای لباسشویی گرنیه دچار اشکال شده است.
  راه حل : در چنین مواقعی توصیه می‌شود یکبار ماشین لباسشویی گرنیه را ریست کنید. اگر مشکل حل نشده است، رابط سنسور دمایی NTC و یا خود سنسور خراب شده است. در صورتی که دانش فنی لازم را دارید، ابتدا لباسشویی را خاموش کنید، سپس با کمک اهم سنج سنسور را تست کنید و در صورت خرابی این قسمت را تعویض کنید. البته برای عیب یابی دقیق بهتر است پروسه تعمیر لباسشویی گرنیه را به متخصصان این وسیله در مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی گرنیه بسپارید. برای ارتباط با ما و رزرو تعمیرکار با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
 • ارور F2 لباسشویی گرنیه
  درب لباسشویی گرنیه قفل نشده است.
  راه حل : برای حل مشکل ابتدا یکبار دیگر درب را باز کنید و سعی کنید این بار محکم‌تر درب را ببندید تا صدای چفت شدن درب را بشنوید. گاهی اوقات نیز به دلیل خطای سیستم، ممکن است این ارور را ببینید که با یک ریست کردن مشکل حل خواهد شد ولی در صورتی که این دوراهکار کمکی به شما نکرده است، باید میکروسوئیچ قفل درب لباسشویی گرنیه و غلاف آن، برد اصلی لباسشویی گرنیه و همچنین سیم کشی‌های مرتبط بین این دو قسمت را بررسی نمایید. اگر مهارتی در این کار ندارید، پیشنهاد می‌کنیم با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا همکاران ما در مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی گرنیه به حل این مشکل بپردازند.
 • ارور F3 لباسشویی گرنیه
  سطح آب در لباسشویی گرنیه به میزان مجاز برای شروع چرخه نرسیده است.
  راه حل : اگر آب منزل قطع شده است، تا وصل شدن مجدد آب برنامه شستشو را به تعویق بیندازید. در درجه بعد از سلامت شیر آب وصل شده به لباسشویی اطمینان حاصل کنید. یکبار شستشوی سیستم ورودی آب لباسشویی شامل، شیلنگ ورودی، دریچه و فیلتر آب لباسشویی گرنیه کمک کننده خواهد بود. اگر همچنان با مشکل روبرو هستید باید سلامت قطعاتی مثل شیر برقی لباسشویی گرنیه، ماژول اصلی و سیم کشی‌ها و همچنین نسنور سطح و فشار لباسشویی مورد بررسی قرار گیرد. در چنین مواقعی بهترین کار سپردن پروسه عیب یابی و تعمیر لباسشویی به مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی گرنیه است. برای ارتباط با ما با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
 • ارور F4 لباسشویی گرنیه
  عملکرد موتور محرک و برد اینورتر لباسشویی گرنیه دچار مشکل شده است.
  راه حل : شاید در سیستم داده لباسشویی گرنیه خطایی رخ داده است پس یکبار لباسشویی را ریست کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت باید برد لباسشویی گرنیه و تمام سیستم موتور لباسشویی مورد بررسی قرار گیرد. بررسی کل سیستم موتور و اتصالات برد و ماژول اصلی لباسشویی گرنیه نیاز به مهارت و تخصص دارد. مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی گرنیه آماده رفع مشکل شماست. کافیست با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
 • ارور F5 لباسشویی گرنیه
  فشار زیادی به موتور محرک لباسشویی گرنیه وارد شده است.
  راه حل : این مشکل نیز مانند مورد قبل می‌تواند به دلیل اختلال در سیستم داده لباسشویی باشد پس یکبار ماشین لباسشویی گرنیه را ریست کنید. در قدم بعدی بخصوص اگر لباسشویی را به مدت زیادی روشن گذاشته اید سعی کنید حداقل یک ساعت به این وسیله استراحت دهید. لباسشویی می‌تواند به دلیل بارگیری بیش از حد لباس، نیز دچار این مشکل شود، پس لباس‌ها را به میزان استاندارد در دیگ شستشو بریزید. اگر مشکل ادامه داشت، باید سیستم موتور لباسشویی و همچنین برد و سیمکشی‌های آن مورد بررسی قرار گیرد. بنابراین برای عیب یابی دقیق و تعمیر لباسشویی گرنیه با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
 • ارور F6 لباسشویی گرنیه
  آب در ماشین لباسشویی گرنیه در مدت زمان استاندارد گرم نمی‌شود.
  راه حل : اگر دمای محیط نزدیک به نقطه انجماد باشد، ممکن است این ارور را مشاهده کنید. پس در اولین قدم لوله‌های ورودی را از یخ زدگی محافظت کنید. اگر مشکل از دمای ورودی آب نباشد، باید ترمیستور، المنت‌ حرارتی لباسشویی گرنیه، سنسور دما لباسشویی و همچنین اتصالات برد تا المنت‌ها بررسی شوند. در چنین مواقعی با شماره گیری ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ از همکاران ما در مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی گرنیه بخواهید تا این وسیله را بررسی کنند.
 • ارور F7 لباسشویی گرنیه
  سیستم تخلیه لباسشویی گرنیه در مدت زمان استاندارد آب را تخلیه نمی‌کند.
  راه حل : برای برطرف کردن ارور تخلیه، ابتدا یک حوله و یا یک سطل را زیر درب فیلتر ماشین لباسشویی گرنیه قرار دهید. درب را باز کنید و فیلتر را دربیاورید. فیلتر را تمیز کنید و دوباره سرجایش نصب کنید. موقعیت شیلنگ تخلیه نیز بسیار مهم است. ابتدا مطمئن شوید که شیلنگ صاف است و در ارتفاع مناسب نصب شده است. داخل شیلنگ تخلیه را نیز تمیز کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت، نیاز به بررسی سیستم تخلیه شامل (پمپ و پروانه تخلیه، اتصلات برد مربوط به روتور و پمپ) توسط تعمیرکار لباسشویی گرنیه است. در چنین مواقعی برای حل مشکل با مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی گرنیه در تعمیرلاین تماس بگیرید.
 • ارور F8 لباسشویی گرنیه
  سرعت موتور لباسشویی گرنیه به مقدار سرعت مجاز نرسیده است.
  راه حل : در ابتدا باید مطمئن شوید که برق کافی به دستگاه می‌رسد و اگر مشکلاتی مثل نوسانات برق دارید حتما با یک برقکار مشورت کنید. در درجه بعد مطمئن شوید که لباس‌ها در اندازه و حجم مجاز داخل دیگ شستشو قرار گرفته اند و اگر تعداد لباس‌ها خیلی کم است، برنامه شستشو را به زمان دیگری موکول کنید و اگر بیش از حد مجاز است در دو نوبت با فاصله بشویید. گاهی اوقات نیز به دلیل گیر کردن یا پاره شدن تسمه درایو این ارور نمایش داده می‌شود. برای اینکه مطمئن شوید که ایراد در این قسمت است یا نه، به صورت دستی دیگ شستشو را بچرخانید. اگر به راحتی می چرخد یا اصلا حرکت نمی کند مشکل با تعویض قرقره و تسمه درایو حل خواهد شد. در غیر این صورت سرعت سنج لباسشویی گرنیه و کلیه اتصالات موتور تا برد دستگاه باید توسط تعمیرکار لباسشویی گرنیه بررسی شود. برای رزرو تعمیرکار از مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی گرنیه با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
 • ارور F9 لباسشویی گرنیه
  سیستم Aquastop لباسشویی گرنیه برای جلوگیری از نشتی لباسشویی فعال شده است. سیستم AquaStop لباسشویی گرنیه چه کاری انجام می‌دهد؟ این سنسور و سیستم در ماشین لباسشویی وظیفه قطع جریان آب برای جلوگیری از خارج شدن آب در مواقع بروز نشتی در لباسشویی است.
  راه حل : این ارور برای لباسشویی‌های جدید گرنیه نشانه فعال شدن سیستم Aquastop و برای مدل‌های قدیمی لباسشویی گرنیه به معنی نشتی آب از لباسشویی است. در قدم اول محل نشتی را شناسایی کنید. اگر از اتصالات ورودی نشتی مشاهده می‌کنید، سلامتی شیر ورودی، شیلنگ آب و فیلتر ورود آب لباسشویی را بررسی کنید و بعد از بررسی تمام اتصلات را محکم کنید. اگر در سیستم خروجی آب مشکل نشتی دارید مانند ارور F8 سیستم تخلیه را بررسی و تمیز کنید. گاهی اوقات استفاده از مقدار پودر زیاد نیز می‌تواند باعث ایجاد کف در جاپودری و نشتی دستگاه شود، در این صورت با انتخاب آب کشی اضافی مشکل را حل کنید. در غیر این صورت باید سلامت مخزن داخلی لباسشویی، شیر برقی و تمام اتصالات مربوط به سیستم آبگیری و تخلیه روی برد الکتریکی لباسشویی گرنیه بررسی شود که نیاز به مهارت متخصص تعمیر لباسشویی گرنیه دارد. برای ارتباط با مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی گرنیه با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

چطور ماشین لباسشویی گرنیه را ریست کنیم؟

اغلب مدل‌های جدی ماشین لباسشویی گرنیه دارای دکمه ریست کردن می‌باشند، که با فشار دادن این دکمه به راحتی می‌توانید دستگاه را مجددا راه اندازی کنید. ولی اگر از مدل‌های قدیمی لباسشویی گرنیه استفاده می‌کنید دوراه حل برای ریست کردن لباسشویی گرنیه وجود دارد.
 • روش اول ریست کردن لباسشویی گرنیه:

ماشین لباسشویی گرنیه را به مدت ۱ الی ۲ دقیقه از برق بکشید و سپس مجددا به برق بزنید و دکمه Start را بزنید و برنامه شستشو را انتخاب کنید تا لباسشویی ریست شود.

 • روش دوم ریست کردن ماشین لباسشویی گرنیه:

درب ماشین لباسشویی گرنیه را در ۱۲ ثانیه ۶ بار باز و بسته کنید تا پیغام راه اندازی مجدد لباسشویی به سایر اجزا این وسیله مخابره شود. سپس دستگاه را روشن کنید تا لباسشویی ریست شود.

تماس با تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی گرنیه

“با یک تماس، مشاورۀ رایگان تعمیرات دریافت کنید.!”

برای تماس با مجموعه تعمیرلاین می توانید از شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ استفاده کنید تا ضمن مطرح کردن مشکلتان، مشاوره ای رایگان در زمینۀ تعمیرات انواع لوازم خانگی دریافت کنید.
پشتیبان های ما در مجموعه تعمیرلاین با پاسخگویی ۲۴ ساعته در طول هفته، تکنسینی مجرب از مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی گرنیه به محلتان اعزام خواهند کرد تا نگرانی بابت کیفیت تعمیرات نداشته باشید! همین حالا با ما تماس بگیرید تا کمتر از یک ساعت تعمیرکاری مجرب در محل خود داشته باشید!

سایر بخش ها

سوالات متداول

ماشین لباسشویی گرنیه ( Gorenje ) ساخت کجاست؟
برند لوازم خانگی گرنیه متعلق به کشور اسلوونی است که در سال ۱۹۵۰ (۷۱ سال پیش) تاسیس شد و مقر اصلی آن در حال حاضر در ولنجه اسلونیست. این شرکت در زمینه تولیدات لوازم خانگی عنوان ۴امین تامین کننده اصلی لوازم خانگی در اروپا به شمار می‌رود. از تولیدات گرنیه در زمینه لوازم خانگی می‌توان به: ماشین لباسشویی گرنیه در انواع درب از بالا و درب از جلو، دوقلو و خشکن کن، انواع ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، یخچال و فریزر و… اشاره کرد. جالب است بدانید که تولیدات اولین ماشین لباسشویی‌های گرنیه تحت لیسانس و نظارت زانوسی ایتالیا تولید شده است. گرنیه در حال حاضر تحت عنوان نام‌های دیگر مثل Gorenje ، Mora ، Atag ، Pelgrim ، Etna ، Körting و Sidex هم تولیدات خود را صادر می‌کند و ۸۵ شرکت تابعه دارد که ۵۹ شرکت آن در خارج از اسلوونی است. استفاده از تکنولوژی‌های نوآورانه، ساخت دقیق تمام وسایل تولیدی، استفاده از قطعات بادوام و طراحی خاص از نقاط قوت محصولات برند گرنیه است. در سال ۲۰۱۸ شرکت بین المللی هایسنس موفق شد ۹۵% سهام برند لوازم خانگی گرنیه را به خود اختصاص دهد و در حال حاضر گرنیه زیر مجموعه‌ای از گروه بزرگ هایسنس است.
هزینه تعمیر لباسشویی گرنیه چگونه محاسبه می‌شود؟
ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیر تعمیرات لباسشویی گرنیه می‌دانیم که پرداخت هزینه‌ای متناسب با خدمت انجام شده یکی از اولویت‌های شماست. بنابراین تمامی قیمت‌گذاری‌ها را زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی قرار داده‌ایم تا شما امکان استفاده از خدمات با قیمتی معقول و ارزان را داشته باشید. برای استعلام قیمت تعمیر لباسشویی با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید و نوع خرابی را گزارش کنید. مشاوران ما به شما هزینه تقریبی تعمیر را خواهند گفت. قیمت دقیق تعمیرات بعد از حضور تکنسین ما و عیب یابی دقیق به شما اعلام می‌شود. علاوه بر این برای سهولت شما در پرداخت هزینه تعمیرات لباسشویی گرنیه: امکان استعلام قیمت در تمام پروسه تعمیر لباسشویی گرنیه وجود دارد و اگر به هر دلیلی بعد از حضور تکنسین ما از تعمیر این وسیله پشیمان شده اید، تنها هزینه ایاب و ذهاب تعمیر کار به عهده شماست. تعمیرکاران ما در مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی گرنیه موظفند بعد از تست کارکرد صحیح وسیله و کسب رضایت شما هزینه تعمیر لباسشویی را دریافت نمایند. تمامی خدمات انجام گرفته و جمع تمام هزینه‌های تعمیرات به صورت فاکتور کتبی به شما ارائه خواهد شد و هیچ مبلغ اضافی بابت حضور تعمیرکار در محل و خدماتی از قبیل از شما اخذ نخواهد شد. از زمان ثبت سفارش شما، بخش پشتیبانی ما به صورت ۲۴ ساعته پیگیر تمامی خواسته‌های شماست و برای استفاده از ضمانتنامه تعمیرلاین کافیست با این بخش تماس بگیرید.
چه مناطقی تحت پوشش کامل مرکز تخصصی تعمیر گرنیه قرار دارد؟
چشم انداز ما ارتقای پروسۀ انواع تعمیرات و خدمات در محل است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به زودی بتوانیم در تمامی مناطق کشور خدمتگزار شما عزیزان باشیم. برای دریافت انواع خدمات لباسشویی گرنیه توسط مرکز تخصصی ما با شماره مرکزی ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید. خطوط ما بدون اشغالی آماده شنیدن مشکلات شماست. مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در مرکز تهران میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهرآرا و… مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در شمال تهران فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و… مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در غرب تهران آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و … مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در شرق تهران تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام ، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و … مرکز تخصصی تعمیر تعمیرات ماشین لباسشویی گرنیه در جنوب تهران آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، حافظ ، امام خمینی، ولیعصر، قزوین، و…

دیدگاه کاربران 0

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مرکز تعمیر لاین

مرکز تعمیرات پاسخگو شماست

سفارش و مشاوره

021-87700770

آخرین پرسش ها
تمامی پرسش های مهم ببینید
با شما تماس میگیریم

درخواست خود را رایگان بفرستید