تعمیرلاین تعمیر ماشین لباسشویی در محل تعمیر لباسشویی الکترولوکس

تعمیر لباسشویی الکترولوکس

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات در محل، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس می‌باشد. کافیست درخواست خود را ثبت کنید.
تماس و مشاوره
021-87700770
تعمیر لباسشویی الکترولوکس

چرا تعمیر لباسشویی الکترولوکس تعمیرلاین

سرعت و کیفیت در ارائه خدمات :

هدف تیم تعمیرلاین، ارتقا کیفیت و سرعت خدمات تعمیرات لوازم خانگی است. مهم نیست در کدام منطقه از تهران ساکن هستید. تعمیرلاین پس از ثبت درخواست شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تعمیرکار‌ خود را به محل شما اعزام خواهد کرد.

ارائه سرویس در محل و زمان موردنظر شما :

تعمیرکاران تعمیرلاین در نزدیکی شما هستند. با یک تماس می‌توانید از خدمات تعمیرات در محل این مجموعه حرفه‌ای استفاده کنید. زمان مراجعه تعمیرکار به محل مورد نظر شما و انجام تعمیرات توسط خود شما تعیین می‌شود.

کادری مجرب و حرفه‌ای :

تمامی خدمات تعمیرات در تعمیرلاین، توسط تعمیرکارانی مجرب و حرفه‌ای انجام می‌گیرد. ما خیال شما را از انجام هرگونه تعمیرات بی‌دردسر و حرفه‌ای آسوده نموده‌ایم.

هزینه منصفانه تعمیرات  :

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت بالای لوازم و هزینه خرید مجدد آنها، تیم تعمیرلاین تصمیم گرفته تا هزینه تعمیرات هرگونه لوازم را با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه ارائه دهد.

برآورد هزینه تعمیرات  :  

هنگام عیب‌یابی دستگاه و قبل از انجام تعمیرات، تعمیرکاران تعمیرلاین، هزینه حدودی تعمیرات را به شما اعلام می‌کنند.
برآورد هزینه تعمیرات در تعمیرلاین توسط خود شما نیز امکان‌پذیر است زیرا هزینه تعمیرات در تعمیرلاین کاملا شفاف در وبسایت تعمیرلاین اعلام شده است.

گارانتی تعمیر و سلامت قطعات تعویضی :

تیم تعمیرلاین در راستای جلب رضایت شما و برطرف نمودن نگرانی‌هایتان از خرابی‌های آینده و نیاز مجدد به تعمیرات، تمامی خدمات خود را همراه با ضمانت نامه کیفیت خدمات و سلامت قطعات تعویضی ارائه خواهد نمود.

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی الکترولوکس در تهران

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی الکترولوکس به صورت شبانه روزی آماده خدمات‌رسانی در تمام مناطق ۲۲ گانه تهران است.
هدف از تولیدات لوازم خانگی الکترولوکس، شکل دادن زندگی شما به سمت بهتر شدن است و مراکز تعمیرات لوازم خانگی این برند نیز همگام با این شعار در کنار شما هستند تا در صورت خرابی لباسشویی الکترولوکس، سریعا این وسیله با ارزش را به زندگی شما برگردانند.
تعمیرلاین یکی از بزرگ‌ترین مراکز تخصصی تعمیر لباسشویی الکترولوکس در تهران است و تمامی خدمات خود را با ارسال تعمیرکاران خود در محل و منزل شما انجام می‌دهد.
اگر مشکلی در ماشین‌ لباسشویی الکترولوکس شما پیدا شده است؛ کافیست با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید. بعد از درخواست شما تعمیرکاران ما به سرعت با تجهیزات کافی به محل شما مراجعه می‌کنند و ماشین لباسشویی شما در کمترین زمان ممکن تعمیر خواهند کرد.
با انتخابتعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس دیگر نگران کیفیت تعمیرات نخواهید بود، چون تمام تعمیرکاران ما به صورت انحصاری دانش و اطلاعات کافی در مورد تعمیر انواع لباسشویی‌های الکترولوکس را دارند و تمام خدماتشان به صورت مستقیم از طرف ما ضمانت خواهد شد.
با ما همراه بمانید تا بیشتر با خانواده تعمیرلاین و خدمات آن آشنا شوید.
-نمایندگی-تعمیر-لباسشویی-الکترولوکس-تعمیرلاین

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس در محل

ما در مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی الکترولوکس به تمامی دغدغه‌های شما در مواقع خرابی وسایل الکترونیکی این برند فکر کرده‌ایم و به دنبال ارائه خدمتی سریع، باکیفیت، شفاف و صادقانه هستیم.
به این ترتیب تمامی خدمات مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی در تعمیرلاین تنها در محل و منزل شما انجام خواهد. با انجام خدمات تعمیرکاران ما  در محل شما در زمان شما صرفه جویی خواهد شد و دیگری نیازی به جابجایی لباسشویی خود به مراکز مجاز تعمیر و یا اعتماد به تعمیرکاران غیر حرفه‌ای نخواهید داشت.
جدای از خدمات در محل، انتخاب مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس برای تعمیر لباسشویی شما دارای ویژگی‌های زیر است:
 • تمامی خدمات مثل نصب، سرویس، تعمیر و تعویض قطعات فقط  و فقط توسط  تکنسین‌های تایید شده در مرکز تخصصی الکترولوکس انجام خواهد شد.
 • تمامی خدمات ارائه شده در تعمیرلاین همراه با ارائه ضمانت نامه رسمی است و در صورت بازگشت مشکل به صورت کاملا رایگان تعمیر خواهد شد.
 • تمامی قیمت گذاری‌ها زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی است و به نسبت سایر مراکز تعمیری هزینۀ کمتری پرداخت خواهید کرد.
 • به محض ثبت سفارش از جانب شما، بخش پشتیبانی ما در کنار شماست و تمامی مطالبات شما را به دقت پیگیری خواهد کرد.

معرفی خدمات مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس

ما خدمات خود را بر حسب نیاز مشتریان گسترش داده ایم و امید داریم که بتوانیم با ارائه خدماتی باکیفیت و سریع، به تعمیرکار قابل اعتماد شما تبدیل شویم. در صورتیکه به هر یک از این خدمات نیاز داشتید، با شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. پشتیبان های ما در تعمیرلاین در کمتر از ۳۰ دقیقه، تعمیرکاری مجرب و کارآزموده را از مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس به محلتان اعزام خواهند کرد تا تجربه و مهارت یک تعمیرکار حاذق را در کنار خود داشته باشید!

نصب لباسشویی الکترولوکس

سلامت و کارکرد صحیح لباسشویی الکترولوکس در گرو نصب و راه اندازی استاندارد این وسیله است. از شرایط نصب استاندارد می‌توان به تنظیم دقیق طول و ارتفاع شیلنگ‌های ورودی و خروجی آب، شناسایی سطح مناسب برای نصب، خارج کردن پیچ و مهره‌های ترانزیت و آب بندی کامل اتصلات است.
مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس آماده پذیرفتن مسئولیت نصب کامل و اصولی لباسشویی شما است. برای رزرو خدمات نصب لباسشویی با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

سرویس لباسشویی الکترولوکس

سرویس ماشین لباسشویی الکترولوکس در بازه‌های زمانی مشخص، قدمی منطقی و مقرون بصرفه برای حفظ کارکرد لباسشویی و جلوگیری از خرابی ناگهانی این وسیله است.
در تعمیرلاین سرویس لباسشویی الکترولوکس شامل بررسی و عیب یابی کامل تمام اجزا و قطعات داخلی و خارجی لباسشویی الکترولوکس، اطمینان از کارکرد تمام برنامه‌های شستشو و رسوب زدایی دقیق دستگاه است. کافیست با تعمیرلاین تماس بگیرید و زمان مناسب را برای حضور تکنسین‌های ما اعلام کنید.

تعمیرات لباسشویی الکترولوکس

لباسشویی‌های الکترولوکس در انواع و مدل‌های مختلف، از تکنولوژی خاص این برند پیروی می‌کنند. پس بدیهیست که در هنگام نقص نیازمند بررسی تکنسینی باشند که به نقشه فنی لباسشویی‌های این برند آگاه باشد. متخصصین ما علاوه بر دانش کافی، تجربه بالایی در تعمیر لباسشویی‌های الکترولوکس دارند. با دریافت خدمات از تعمیرلاین، مدت زمان تعمیر کاهش پیدا می‌کند و احتمال تعمیر قطعات بجای تعویض آن‌ها افزایش پیدا خواهد کرد.

تامین قطعات لباسشویی الکترولوکس

 ما می‌دانیم که تهیه قطعات اصلی لباسشویی الکترولوکس بخصوص در این شرایط تحریمی و اوضاع نابسامان اقتصادی چقدر می‌تواند سخت باشد. ما در این روزها در کنار شما هستیم و تمامی قطعات و یدکی‌های اورجینال برند الکترولوکس را با ضمانت نامه رسمی این برند معتبر به شما ارائه خواهیم داد.
به این صورت هم خیالتان بابت کیفیت قطعات راحت است و هم این قطعات را با قیمت کمتری نسبت به بازار آزاد خریداری کرده‌اید. جدا از این امکان رزور تعمیرکار برای خدمات تعویضی هم در تعمیرلاین پذیرفته می‌شود.

چه زمانی برای تعمیر لباسشویی الکترولوکس اقدام کنیم؟

جدا از تخصص تعمیرکار در مواجه با انواع مشکلات ماشین لباسشویی الکترولوکس، زمان مراجعه شما نیز بسیار مهم است. بسیاری از مشکلات جدی قبل از وقوع خود درغالب مشکلاتی کوچک و سطحی در ماشین لباسشویی شما دیده می‌شود.
پس بهترین زمان برای مراجعه متخصصین ما برای تعمیر لباسشویی زمانی است که ماشین لباسشویی شما با مشکلات کوچکی روبرو است.
این نکته را به یاد داشته باشید که مراجعه زود هنگام به تکنسین مخصوص باعث کاهش هزینه‌های تعمیر و افزایش شانس تعمیر قطعات بجای تعویض آن‌ها خواهد شد.
اگر شما هم با هر یک از مشکلات زیر مواجهید با ما تماس بگیرید تا افراد متخصص در تعمیرلاین به منزل شما مراجعه کنند و به سرعت لباسشویی شما را تعمیر کنند:
 • لباسشویی الکترولوکس روشن نمی‌شود یا سریعا بعد از روشن کردن، خاموش می‌شود.
 • بدنه ماشین لباسشویی الکترولوکس برق دارد یا با مشکلات برقی روبروست.
 • دیگ شستشو لباسشویی الکترولوکس نمی‌چرخد یا وسط چرخه شستشو از حرکت می‌ایستد.
 • سیستم تخلیه ماشین لباسشویی به مشکل خورده است و تخلیه بخوبی انجام نمی‌شود.
 • ماشین لباسشویی الکترولوکس از بدنه داخلی دچار نشتی شده است.
 • ارور روی نمایشگر لباسشویی الکترولوکس از بین نمی‌رود و دستگاه از کار افتاده است.
 • جریان آب ورودی کم است و یا آبگیری مناسب توسط لباسشویی الکترولوکی انجام نمی‌شود.
 • درب لباسشویی الکترولوکس قفل نمی‌شود و یا در پایان شستشو قفل مانده است.

مشاوره رایگان خرید لباسشویی الکترولوکس

مشاوره رایگان خرید ماشین لباسشویی 
طبق تحقیقات انجام شده، اغلب دارندگان لوازم خانگی الکترولوکس ترجیح می‌دهند که در صورت نیاز به تعویض باز هم از محصولات بادوام و پرقدرت این برند استفاده کنند. شاید شما هم مایل باشید که از مدل‌های جدید لباسشویی الکترولوکس استفاده کنید.
پس ما هم به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات این برند معتبر در ایران خود را موظف می‌دانیم که به شما در انتخاب بهترین مدل لباسشویی الکترولوکس کمک کنیم.
مشاوران ما در تعمیرلاین با توجه به انتظارات و میزان بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید بهترین مدل لباسشویی الکترولوکس را به شما معرفی خواهند کرد. این مشاوره تخصصی کاملا رایگان است.

نکات نگهداری صحیح از لباسشویی الکترولوکس را یاد بگیریم!

ماشین‌های لباسشویی الکترولوکس مانند سایر محصولات این برند دارای طول عمر بالا هستند، به شرطی که از آن درست استفاده کنید و اصول مراقبت‌ و نگهداری صحیح این وسیله را بدانید و انجام بدهید. جدا از موارد زیر سرویس سالیانه مدل‌های قدیمی ماشین لباسشویی الکترولوکس توسط متخصص و تعمیرکار مجاز امری واجب است.
ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی الکترولوکس آماده سرویس کلی و عیب یابی دقیق تمام اجزای ماشین لباسشویی الکترولوکس شما هستیم.
نکات صحیح نگهداری از ماشین لباسشویی الکترولوکس به شرح زیر است:
 • از پودرهای لباسشویی مخصوص لباسشویی‌های تمام اتوماتیک استفاده کنید.
 • مقدار مجاز استفاده از نرم کننده در بارگیری کامل لباسشویی نباید بیشتر از یک قاشق چایخوری باشد.
 • بعد از اتمام شستشو سریعا لباس‌های داخل دیگ شستشو را خالی کنید.
 • بعد از شستشو برای جلوگیری از باقی ماندن رطوبت و قطره‌های آب در دیگ شستشو؛ درب لباسشویی الکترولوکس را باز بگذارید.
 • فیلتر تخلیه دستگاه را بررسی کنید و همیشه تمیز نگه دارید. (بصورت هفتگی)
 • بعد از هر شستشو رسوبات و کثیفی باقی مانده در لاستیک دور درب را پاک کنید.
 • برای از بین بردن رسوبات داخل لباسشویی از فرمول زیر استفاده کنید: (بصورت ماهیانه)
 • نصف فنجان سرکه سفید را با آب مخلوط کنید و داخل جاپودری بریزید. سپس یک فنجان جوش شیرین را مستقیم در دیگ شستشو قرار دهید و یک چرخه نرمال با بالاترین درجه حرارت را انتخاب کنید. علاوه بر این یک چرخه آبکشی اضافه را نیز برای شستشوی کامل لباسشویی انتخاب نمایید. در پایان این چرخه، تمام رسوبات و همچنین بوی بد لباسشویی الکترولوکس برطرف خواهد شد.

آموزش عیب یابی و تعمیر لباسشویی الکترولوکس

با مشکلات متداول لباسشویی‌های الکترولوکس بیشتر آشنا شوید. وظیفه ما در تعمیرلاین، ارائه اطلاعات مناسب و در حد شناخت کابر معمولی با این وسایل است.
لیست زیر شامل ۶ مشکل عمده لباسشویی الکترولوکس و راه حل‌هایی ساده برای رفع این دست مشکلات است. اگر مشکل شما با راهکارهای زیر حل نشد، با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریع‌ترین زمان لباسشویی الکترولوکس شما را عیب یابی و تعمیر کنند.

چرا لباسشویی الکترولوکس لباس‌ها را خشک نمی‌کند؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

به صورت کلی ۵ دلیل برای خشک نشدن لباس‌ها در لباسشویی الکترولوکس وجود دارد.
علت خشک نشدن لباس‌ها در ماشین لباسشویی الکترولوکس:
 • مشکلات برقی و عدم تامین برق مناسب به لباسشویی الکترولوکس
 • بارگیری بیش از حد لباس در لباسشویی الکترولوکس
 • عدم انتخاب برنامه شستشوی مناسب
 • مشکل در چرخش مخزن شستشوی لباسشویی الکترولوکس
 • عدم تخلیه مناسب لباسشویی الکترولوکس
آموزش رفع مشکل خشک نکردن لباس‌ها در لباسشویی الکترولوکس:
 • از سلامت پریز برق متصل به لباسشویی و یا محافظی که بر سر راه آن گذاشته اید اطمینان حاصل کنید.
 • لباس‌ها را بیرون بیاورید و با حجم کمتر برنامه شستشو را انجام دهید.
 • برنامه شستشو را بر اساس نوع لباس و کثیفی البسه انتخاب کنید.
 • مشکل در چرخش دیگ شستشو معمولا به خاطر، خراب شدن تسمه درایو و قرقره، بلبرینگ و موتور تاکو اتفاق خواهد افتاد. اگر نقصی در چرخش مخزن دارید با تعمیرلاین برای بررسی بیش‌تر تماس بگیرید.
 • عدم تخلیه مناسب معمولا به خاطر گرفتگی شیلنگ و فیلتر تخلیه، یا نقص در عملکرد پمپ تخلیه است. در مورد رفع مشکل تخلیه در فیلد بعدی توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

چرا ماشین لباسشویی الکترولوکس تخلیه مناسبی ندارد؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

تخلیه نکردن لباسشویی الکترولوکس می‌تواند به خاطر عوامل زیر باشد.
علت تخلیه نکردن آب توسط ماشین لباسشویی الکترولوکس:
 • گرفتگی شیلنگ تخلیه لباسشویی
 • به هم خوردن ارتفاع مناسب پمپ تا شیلنگ تخلیه
 • گرفتگی فیلتر تخلیه لباسشویی الکترولوکس
 • خرابی پمپ تخلیه لباسشویی الکترولوکس
 • نقص در شیر برقی لباسشویی الکترولوکس

آموزش رفع مشکل تخلیه آب در ماشین لباسشویی الکترولوکس:

 • یکبار دیگر برنامه شستشو را راه اندازی کنید، شاید به علت نوسان برق این اتفاق افتاده است.
 • در مرحله بعد باید نسبت به رفع انسداد در شیلنگ، فیلتر تخلیه اقدام کنید. این قسمت‌ها را جدا کنید و کاملا تمیز کنید.
 • ارتفاع شیلنگ تا پمپ باید کمتر از یک متر باشد، ارتفاع شیلنگ تخلیه را بررسی کنید.
 • گاهی لباس‌های کوچک در پمپ تخلیه گرفتار می‌شوند، علاوه بر این خرابی پمپ تخلیه یا شیر برقی لباسشویی الکترولوکس هم می‌تواند محتمل باشد در اینگونه موارد لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرلاین برای رفع مشکل تماس بگیرید.

چرا دیگ شستشو ماشین لباسشویی الکترولوکس نمی‌چرخد؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

احتمالا یکی از موارد زیر باعث عدم چرخش مخزن شستشوی لباسشویی الکترولوکس شما است.
علت نچرخیدن دیگ شستشوی لباسشویی الکترولوکس:
 • آب یا برق منزل قطع شده است.
 • بارگیری لباس بیش از حد زیاد است یا خیلی کم است.
 • تسمه درایو پاره شده یا پیچ خورده است.
 • سوئیچ قفل درب معیوب است.
 • موتور درایو لباسشویی الکترولوکس خراب شده است.
آموزش رفع نچرخیدن دیگ لباسشویی الکترولوکس:
 • مطمئن شوید که چریان برق و آب به خوبی تامین می‌شوند.
 • اگر حجم لباس خیلی کم است تا جمع شدن کامل لباس‌های کثیف صبر کنید و اگر خیلی زیاد است لباس‌های داخل لباسشویی را کم کنید.
 • گاهی ممکن است تجمع آب زیاد در داخل دیگ شستشو، باعث عدم چرخش این قسمت شود. پس مشکل تخلیه لباسشویی را حل کنید.
 • در مواردی مثل خرابی قفل درب، پاره شدن تسمه درایو و نقص در موتور باید از متخصص تعمیر لباسشویی الکترولوکس کمک بگیرید. تعمیرلاین آماده رفع مشکل شماست. با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

چرا کیفیت شستشوی لباس‌ها در ماشین لباسشویی الکترولوکس پایین آمده است؟

علت پایین آمدن کیفیت شستشو در لباسشویی الکترولوکس:
 • استفاده از پودر لباسشویی بی کیفیت یا نامناسب
 • عدم انتخاب برنامه درست شستشو
 • کثیف بودن لباسشویی الکترولوکس
 • نقص در ترموفیوز والمنت حرارتی لباسشویی الکترولوکس
 • نقص فنی در برد PCB و موتور لباسشویی الکترولوکس
آموزش رفع مشکل پایین آمدن کیفیت شستشو در لباسشویی الکترولوکس:
 • از پودر یا مایع شوینده معتبر و مخصوص لباسشویی‌های اتوماتیک استفاده کنید و به اندازه و بر اساس برنامه شستشو داخل جاپودری، شوینده قرار دهید.
 • با توجه به نوع لکه و کثیفی لباس برنامه شستشوی مناسب را انتخاب کنید.
 • مطمئن شوید که دستگاه آبگیری مناسب دارد.
 • در صورتی که ترموفیوز و المنت حرارتی خراب شده باشد، شستشو در برخی مواقع متوفق نمی‌شود و دستگاه با آب سرد لباس‌ها را خواهد شست که کیفیت شستشو را به صورت محسوسی کاهش خواهد داد. (اگر ارور مربوط به ترموفیوز را مشاهده می‌کنید با تعمیرلاین تماس بگیرید.)
 • در بخش نگهداری صحیح از لباسشویی الکترولوکس در ابتدای این صفحه راه حل جرم گیری و تمیز کردن لباسشویی را توضیح داده‌ایم. با کمک این دستورالعمل‌ها لباسشویی را تمیز کنید.
 • در مواردی مثل نقص در عملکرد برد لباسشویی الکترولوکس با موتور این لباسشویی حتما از متخصصان ما بخواهید تا سریعا به تعمیر لباسشویی الکترولوکس شما اقدام کنند.

چرا ماشین لباسشویی الکترولوکس نشتی و آبریزی دارد؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

نشت و آبریزی ماشین لباسشویی الکترولوکس مشکلی جدی است که باید سریعا برای رفع آن اقدام کنید. در درجه اول حتما برای حفظ سلامتی خود و جلوگیری از خسارت بیشتر، دوشاخه لباسشویی را از برق بکشید.
علت نشتی و آبریزش از ماشین لباسشویی الکترولوکس:
 • نشتی از آبندی اتصالات ورودی و خروجی آب
 • گرفتگی سیستم تخلیه لباسشویی الکترولوکس
 • پارگی لاستیک دور درب لباسشویی الکترولوکس
 • استفاده از شوینده بیش از حد مجاز
 • نقص در جاپودری لباسشویی الکترولوکس
 • یکسره شدن عملکرد شیر برقی و خرابی سوئیچ جریان
 • سوراخ شدن مخزن اصلی لباسشویی الکترولوکس
تعمیر نشتی آب از ماشین لباسشویی الکترولوکس:
اول از همه باید بدانید که این نشتی دقیقا از کجای ماشین لباسشویی اتفاق افتاده است و سپس بر اساس دستور العمل‌های زیر هر بخش را بررسی کنید.
 • برای نشتی از جلوی درب باید سلامت لاستیک درب لباسشویی بررسی شود و در صورت نقص این قسمت را تعویض کنید.
 • اتصالات ورودی مانند شیر و شیلنگ ورودی و دریچه ورود آب لباسشویی را بررسی و تمیز کنید و دوباره اتصالات را کاملا محکم کنید. سیستم تخلیه را نیز بر اساس دستورالعمل‌های گفته شده تمیز کنید.
 • شوینده را بررسی کنید و از شوینده مجاز به صورت مشخص شده بر اساس برنامه شستشو استفاده کنید. اگر مشکل از پودر نیست شاید جاپودری رسوب کرده است، این قسمت را تمیز کنید.
 • اگر مشکل همچنان باقیست باید عیب یابی سایر اجزا مانند شیر برقی، سوئیچ جریان و یا حتی مخزن اصلی را به تعمیرکار مجاز لباسشویی الکترولوکس واگذار کنید. ما در تعمیرلاین آمادۀ حل سریع مشکل شما هستیم.

چرا آب وارد ماشین لباسشویی الکترولوکس نمی‌شود؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

علت‌های زیر از مهم‌ترین مشکلاتی است که سبب عدم آبرسانی درست به ماشین لباسشویی یا آبرسانی بیش از حد به لباسشویی الکترولوکس شما می‌شود. در صورت آبگیری بیش از حد پمپ تخلیه دستگاه دائما در حال کارکردن است و مدت زمان شستشو بیشتر از میزان مجاز طول خواهد کشید.
علت نقص در آبگیری ماشین لباسشویی الکترولوکس:
 •  آب شبکه قطع شده است یا شیر ورودی خراب یا مسدود است.
 • شیلنگ ورود آب به لباسشویی پیچ خورده یا گرفته است.
 • دریچه و فیلتر ورودی آب رسوب کرده است.
 • سوئیچ جریان دچار نقص شده است.
 • شیر برقی لباسشویی الکترولوکس یکسره شده است.
 • برد PCB و اتصالات و سیمکشی مربوط به سیستم آبگیری مشکل دارد.
رفع مشکل آبگیری ماشین لباسشویی الکترولوکس:
 • اگر آب منزل قطع شده است، تا وصل شدن جریان آب صبر کنید. شیر ورودی را باز کنید و اگر شیر مسدود یا معیوب است تعویض نمایید.
 • شیلنگ ورودی را باز کنید و دریچه ورودی را بررسی و تمیز کنید. خود شیلنگ را هم تمیز نمایید و دوباره به صورت کاملا صاف نصب نمایید.
 • اگر مشکل حل نشده  ست باید عملکرد سوئیچ جریان، شیر برقی و برد لباسشویی الکترولوکس توسط تکنسین مجاز لوازم خانگی الکترولوکس بررسی شود. برای دریافت خدمات از تعمیرلاین با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

ارورهای ماشین لباسشویی الکترولوکس را بهتر بشناسیم!

لیست زیر شامل متداول‌ترین ارورهای ماشین لباسشویی الکترولوکس است. اگر با هر کدام از این ارورها مواجه شده‌اید قبل از تماس با ما یکبار از راه حل‌های پیشنهادی استفاده کنید. شاید مشکل ماشین لباسشویی شما با یک راهکار ساده قابل رفع باشد.
اگر دسترسی به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی الکترولوکس ندارید؛ لیست کامل ارورهای ماشین لباسشویی الکترولوکس بر اساس سری ساخت‌های متفاوت به صورت کامل در وبلاگ تعمیرلاین موجود است.

ارور ها

 • خطای E10 لباسشویی الکترولوکس
  جریان آب در ماشین لباسشویی الکترولوکس وجود ندارد. نشانه: هنگام بروز این خطا چراغ Rinse چشمک می‌زند. احتمالا شیر آب بسته است. شیلنگ ورودی پیچ خورده یا گرفته و یا فیلتر ورودی آب مسدود شده است.
  راه حل : شیر آب را باز کنید. اگر شیر ورودی خراب شده است آن را تعویض کنید. شیلنگ ورودی را از لباسشویی جدا کنید و داخل آن را تمیز کنید. فیلتر ورودی آب لباسشویی الکترولوکس را تمیز کنید. حالا دوباره شیلنگ و فیلتر را جاگذاری کنید و برنامه شستشو را ادامه دهید. اگر مشکل شما حل نشده است، باید به سلامتی دریچه ورودی آب لباسشویی الکترولوکس و سنسور جریان سنج دستگاه شک کنید. ما در تعمیرلاین آماده رفع مشکل شما هستیم کافیست با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
 • خطای E20 لباسشویی الکترولوکس
  آب ماشین لباسشویی الکترولوکس به درستی تخلیه نمی‌شود. نشانه: چراغ Rinse چشمک خواهد زد. آب در دیگ لباسشویی الکترولوکس باقی مانده و چرخش آن امکان پذیر نیست. این موارد را در نظر بگیرید: شیلنگ تخلیه گرفته یا پیچ خورده است. ارتفاع شیلنگ تخلیه از پمپ بیش از ۱ متر است. پمپ و یا فیلتر تخلیه گرفته است.
  راه حل : شیلنگ تخلیه را باز کنید و داخل آن را کاملا تمیز کنید و دوباره به صورت کاملا صاف نصب کنید. ارتفاع شیلنگ تخلیه را درست کنید و اگر چاره‌ای ندارید با ما تماس بگیرید تا از کیت تبدیل برای حل مشکل استفاده کنیم. ماشین لباسشویی الکترولوکس را از برق بکشید و سپس فیلتر و پمپ تخلیه را کاملا تمیز کنید. اگر همچنان مشکل شما حل نشده است، با شماره ۸۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ جهت عیب یابی و تعمیر لباسشویی الکترولوکس تماس بگیرید.
 • خطای E40 لباسشویی الکترولوکس
  درب ماشین لباسشویی الکترولوکس باز مانده است. نشانه: چراغ Main Wash چشمک خواهد زد. احتمالا درب لباسشویی الکترولوکس چفت نشده است. شئی مانع از بسته شدن کامل درب می‌شود یا سوئیچ قفل و غلاف درب لباسشویی الکترولوکس خراب است.
  راه حل : درب را یکبار محکم ببندید تا صدای چفت شدن را بشنوید. بررسی کنید که لاستیک دور درب لباسشویی یا سایر اشیاء مانع بسته شدن کامل درب نشده باشد. یکبار ماشین لباسشویی الکترولوکس را ریست کنید. مواردی مثل خرابی قفل درب و یا مشکل در برد اصلی لباسشویی الکترولوکس، نیاز به بررسی متخصص خواهد داشت. پس لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرلاین تماس بگیرید.
 • خطای E11 لباسشویی الکترولوکس
  جریان آب لباسشویی الکترولوکس پایین است. در این مورد درب لباسشویی به صورت خودکار قفل می‌شود و چرخه شستشو متوقف خواهد شد. شاید آب قطع است یا جریان آب ورودی به لباسشویی کم باشد./ لوله تخلیه به صورت نامناسب نصب شده است./ شیر برقی لباسشویی الکترولوکس نقص دارد./ نشت از مدار آب و سوئیچ فشار لباسشویی اتفاق افتاده یا برد PCB و سیم کشی آن خراب شده است.
  راه حل : نکاتی که در ارور E10 و E20 ذکر شده است را بررسی کنید. در صورتی که ماشین لباسشویی الکترولوکس همچنان ارور را نشان می‌دهد با تعمیرلاین تماس بگیرید.
 • خطای E54 لباسشویی الکترولوکس
  لباسشویی الکترولوکس نشتی دارد. در اینگونه موارد برای جلوگیری از نشتی بیشتر درب لباسشویی الکترولوکس قفل خواهد ماند. این خطا معمولا به علت نقص در شیر ورودی خرابی شیلنگ و دریچه ورودی نشتی آب از دستگاه، خرابی سنسور فشار و یا برد PCB لباسشویی اتفاق می‌افتد.
  راه حل : شیر ورودی را در صورت نقص تعویض کنید. تمام آب بندی های ورودی و خروجی را بررسی و محکم کنید. مسیر خروجی آب لباسشویی الکترولوکس را تمیز کنید. اگر مشکل شما حل نشده است احتمالا نشتی از داخل لباسشویی الکترولوکس است و نیاز به بررسی تخصصی دارد. ماشین لباسشویی را ز برق بکشید و با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
 • خطای E5A لباسشویی الکترولوکس
  دمای لباسشویی الکترولوکس بالا رفته است. در این حالت چرخه شستشو متوقف و درب قفل خواهد شد. ممکن است، برد اینورتر لباسشویی الکترولوکس دچار نقص شده باشد یا نقص از مدار NTC در برد اینورتر است. شاید هم لباسشویی بر اثر کارکرد زیاد داغ کرده است.
  راه حل : یکبار دستگاه را ریست کنید. اگر بیش از ۵ ساعت به صورت مداوم از لباسشویی استفاده کرده‌اید، اجازه دهید لباسشویی خنک شود. لباس‌ها را کم کنید و بعد از استراحت یک ساعته دستگاه را روشن کنید. برای بررسی مدار NTC و برد اینورتر و همچنین ترموستات لباسشویی الکترولوکس نیاز به متخصص دارید، در صورتی که مشکل همچنان باقیست با تعمیرلاین تماس بگیرید.
 • خطای EF5 لباسشویی الکترولوکس
  چرخه آخر لباسشویی الکترولوکس انجام نخواهد شد. احتمالا لباس‌ها بیش از حد مجاز در دیگ شستشو قرار گرفته اند یا بار نامتعادل است./ موتور تاکو و سرعت سنج لباسشویی الکترولوکس به مشکل خورده و یا بلبرینگ لباسشویی و یا تسمه درایو معیوب است.
  راه حل : ابتدا لباس‌های درون مخزن شستشو را کم کنید و به صورت متعادل در دیگ شستشو قرار دهید. اگر مشکل حل نشد، دستگاه را از برق بکشید و با تعمیرلاین برای عیب یابی دقیق و تعمیر دستگاه تماس بگیرید.
 • خطای E69 لباسشویی الکترولوکس
  عناصر گرمایشی لباسشویی الکترولوکس دچار نقص شده اند. احتمال نقص در المنت لباسشویی الکترولوکس، ترموفیوز و یا برد PCB لباسشویی را در نظر بگیرید.لباسشویی الکترولوکس
  راه حل : یکبار ماشین لباسشویی الکترولوکس را ریست کنید. اگر مشکل حل نشده است با تعمیرلاین با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

چطور ماشین لباسشویی الکترولوکس را ریست کنیم؟

برای ریست ماشین لباسشویی الکترولوکس این وسیله را خاموش کنید و به مدت ۱ الی ۲ دقیقه از برق بکشید. حالا دوباره لباسشویی را به برق بزنید و دکمه Start را فشار دهید.
ریست اصلی ماشین لباسشویی الکترولوکس هم با حداقل ۶ بار باز و بسته کردن درب ماشین لباسشویی در مدت ۱۲ ثانیه انجام خواهد شد.

تماس با مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی الکترولوکس

“با یک تماس، مشاورۀ رایگان تعمیرات دریافت کنید!”

برای تماس با مجموعه تعمیرلاین می توانید از شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ استفاده کنید تا ضمن مطرح کردن مشکلتان، مشاوره ای رایگان در زمینۀ تعمیرات انواع لوازم خانگی دریافت کنید.
پشتیبان های ما در مجموعه تعمیرلاین با پاسخگویی ۲۴ ساعته در طول هفته، تکنسینی مجرب از تعمیرلاین به محلتان اعزام خواهند کرد تا نگرانی بابت کیفیت تعمیرات نداشته باشید! همین حالا با ما تماس بگیرید تا کمتر از یک ساعت تعمیرکاری مجرب در محل خود داشته باشید!

سایر بخش ها

سوالات متداول

ماشین لباسشویی الکترولوکس ( Electrolux ) ساخت کجاست؟
برند لوازم خانگی الکترولوکس در سال ۱۹۱۹ (۱۰۲ سال قبل) در سوئد و در شهر استکهلم تاسیس شد. در حال حاضر الکترولوکس یک برند چند ملیتی به حساب می‌رود و توانسته است بعد از برند ویرپول دومین شرکت موفق در جذب شرکت‌های بزرگ لوازم خانگی است. از مهم‌ترین برند هایی که در حال حاضر زیر مجموعه‌ای از الکتروس هستند می‌توان به AEG، Zanussi، Atlas، Gibson، White-Westinghouse، Beam اشاره کرد. جاروبرقی‌های الکترولوکس یکی‌ از باکیفیت‌ترین جاروبرقی‌های دنیا به حساب می‌رود. احتمالا شما هم در خانه پدربزرگ‌های خود مدل قدیمی این جاروبرقی را دیده باشید . همان جاروبرقی قهوه‌ای رنگی که هنوز هم به نسبت خیلی از برند‌های دیگر کیفیت و کارایی بیشتری دارد. کیفیت بالای ساخت، استفاده از قطعات بادوام و تکنولوژی خاص این برند فقط به تولیدات جاروبرقی محدود نمی‌شود و در تمام محصولات دیگرش به چشم می‌خورد. لباسشویی‌های الکترولوکس در انواع خشک کن، سطلی، درب از بالا، درب از جلو و دوقلو ( لباسشویی+ خشک کن) در مدل‌های مختلف و با برنامه‌های شستشوی کارآمد به بازار عرضه می‌شوند و عمر مفید لباسشویی‌های این برند بین ۷ تا ۱۴ سال برآورد می‌شوند.
هزینه تعمیر لباسشویی الکترولوکس توسط تعمیرلاین چگونه محاسبه خواهد شد؟
قیمت تعمیر لباسشویی یکی از دغدغه‌های مهم همه ماست بخصوص که شرایط اقتصادی این روزهای کشورمان چندان مساعد نیست. ما در تعمیرلاین به دنبال ارائه خدمتی شفاف و صادقانه هستیم و سعی کرده‌ایم که قیمت گذاری‌های خود را متناسب با شرایط حال حاضر و به نفع مشتریان ارائه دهیم. در تعمیرلاین، امکان استعلام قیمت در تمام پروسه تعمیر لباسشویی الکترولوکس وجود دارد. تعمیرکاران ما در تعمیرلاین، موظفند بعد از تست کارکرد صحیح وسیله و کسب رضایت شما هزینه را دربافت نمایند. تمامی خدمات انجام گرفته و جمع تمام هزینه‌های تعمیرات به صورت فاکتور کتبی به شما ارائه خواهد شد. از زمان ثبت سفارش شما، بخش پشتیبانی ما به صورت ۲۴ ساعته پیگیر تمامی خواسته‌های شماست و برای استفاده از ضمانتنامه تعمیرلاین کافیست با این بخش تماس بگیرید.
چه مناطقی تحت پوشش مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی الکترولوکس قرار دارد؟
چشم انداز ما ارتقای پروسۀ انواع تعمیرات و خدمات در محل است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به زودی بتوانیم در تمامی مناطق کشور خدمتگزار شما عزیزان باشیم. برای دریافت انواع خدمات لباسشویی الکترولوکس توسط تعمیرلاین با شماره مرکزی ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید. خطوط ما بدون اشغالی آماده شنیدن مشکلات شماست. مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس در مرکز تهران میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهرآرا و… مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس در شمال تهران فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و… مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس در غرب تهران آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و … مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس در شرق تهران تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام ، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و … مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی الکترولوکس در جنوب تهران آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، حافظ ، امام خمینی، ولیعصر، قزوین، و…

دیدگاه کاربران 0

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مرکز تعمیر لاین

مرکز تعمیرات پاسخگو شماست

سفارش و مشاوره

021-87700770

آخرین پرسش ها
تمامی پرسش های مهم ببینید
با شما تماس میگیریم

درخواست خود را رایگان بفرستید