تعمیرلاین تعمیر ماشین لباسشویی در محل تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات در محل، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی کندی می‌باشد. کافیست درخواست خود را ثبت کنید.
تماس و مشاوره
021-87700770
تعمیرات ماشین لباسشویی کندی

چرا تعمیرات ماشین لباسشویی کندی تعمیرلاین

سرعت و کیفیت در ارائه خدمات :

هدف تیم تعمیرلاین، ارتقا کیفیت و سرعت خدمات تعمیرات لوازم خانگی است. مهم نیست در کدام منطقه از تهران ساکن هستید. تعمیرلاین پس از ثبت درخواست شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تعمیرکار‌ خود را به محل شما اعزام خواهد کرد.

ارائه سرویس در محل و زمان موردنظر شما :

تعمیرکاران تعمیرلاین در نزدیکی شما هستند. با یک تماس می‌توانید از خدمات تعمیرات در محل این مجموعه حرفه‌ای استفاده کنید. زمان مراجعه تعمیرکار به محل مورد نظر شما و انجام تعمیرات توسط خود شما تعیین می‌شود.

کادری مجرب و حرفه‌ای :

تمامی خدمات تعمیرات در تعمیرلاین، توسط تعمیرکارانی مجرب و حرفه‌ای انجام می‌گیرد. ما خیال شما را از انجام هرگونه تعمیرات بی‌دردسر و حرفه‌ای آسوده نموده‌ایم.

هزینه منصفانه تعمیرات  :

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت بالای لوازم و هزینه خرید مجدد آنها، تیم تعمیرلاین تصمیم گرفته تا هزینه تعمیرات هرگونه لوازم را با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه ارائه دهد.

برآورد هزینه تعمیرات  :  

هنگام عیب‌یابی دستگاه و قبل از انجام تعمیرات، تعمیرکاران تعمیرلاین، هزینه حدودی تعمیرات را به شما اعلام می‌کنند.
برآورد هزینه تعمیرات در تعمیرلاین توسط خود شما نیز امکان‌پذیر است زیرا هزینه تعمیرات در تعمیرلاین کاملا شفاف در وبسایت تعمیرلاین اعلام شده است.

گارانتی تعمیر و سلامت قطعات تعویضی :

تیم تعمیرلاین در راستای جلب رضایت شما و برطرف نمودن نگرانی‌هایتان از خرابی‌های آینده و نیاز مجدد به تعمیرات، تمامی خدمات خود را همراه با ضمانت نامه کیفیت خدمات و سلامت قطعات تعویضی ارائه خواهد نمود.

 

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی کندی در تهران

ما در تعمیرلاین می‌دانیم که خرابی لوازم خانگی بخصوص ماشین‌های لباسشویی به صورت ناگهانی و غیر منتظره اتفاق می‌افتد. به همین دلیل تیم تخصصی این برند بدون تعطیلی و به صورت شبانه روزی در تعمیرلاین در کنار شما هستند تا تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در همان روز و با بهترین کیفیت انجام شود.

با تعمیرلاین می‌توانید، هزینۀ خرید ماشین لباسشویی جدید را پس انداز کنید و ماشین لباسشویی فعلی خود را بدون اتلاف وقت تعمیر کنید. در مرکز تخصصی تعمیرلاین تمامی تعمیرات لوازم خانگی کندی از جمله ماشین‌های لباسشویی این برند، توسط تعمیرکاران مجاز و متخصص تعمیرلاین در محل شما و با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال این برند انجام می‌شود.

تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی کندی، توسط ما ضمانت می‌شود تا اگر دستگاه شما تا قبل از اتمام ضمانت دوباره دچار مشکل شود، بدون دریافت هیچ هزینۀ اضافی ماشین لباسشویی شما را تعمیر کنیم.

حالا که با ما انتخاب کرده‌اید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماشین لباسشویی کندی و خدمات تعمیر آن با ما همراه باشید.

نمایندگی تعمیر لباسشویی کندی در محل

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در محل

تعمیرات ماشین لباسشویی کندی را به تعمیرلاین بسپارید!

از نظر ما از مهم‌ترین عوامل برای بهبود خدمات تعمیری و کسب رضایت شما، افزایش سرعت و استفاده از متخصصان کارآزموده و قابل اعتماد است. به همین خاطر تمامی خدمات ما در تعمیرلاین در محل و با استفاده از متخصصان برند کندی انجام خواهد شد.
ارائۀ خدمات در محل شما جدا از افزایش سرعت تعمیر، به شما در صرفه جویی در زمان و هزینه کمک خواهد کرد و شما می‌توانید از نزدیک عملکرد متخصصین ما را بررسی کنید.

ارائۀ خدمت پرسرعت و با کیفیت وظیفۀ ماست و هیچگونه مبلغ اضافی تحت عنوان خدمات در محل از شما اخذ نخواهد شد.

تعمیرلاین در حال حاضر در تمام نقاط ۲۲ گانۀ استان تهران فعال است و شما تنها با یک تماس به خدمات ما دسترسی خواهید داشت.

ما به خوبی می‌دانیم که انتخاب برند فوق العاده و اصیل کندی توسط شما، نشانگر نکته سنجی و دقت شماست. پس تعمیرات این وسیله نیز باید همانند کارکرد این وسیله، رضایت شما را جلب کند.

با ما همراه بمانید تا شما را با خدمات خود در زمینۀ لباسشویی کندی آشنا کنیم.

مراحل تعمیر لباسشویی کندی در تعمیرلاین

ما در تعمیرلاین همواره بر این عقیده هستیم که هر چه قدر سرعت ارائۀ خدمات بالاتر باشد، میزان رضایت شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد. پس اولین قدم برای کسب رضایت شما انتخاب ساده ‌ترین راه برای برقراری ارتباط و شروع خدمات از طرف ماست. تعمیر لباسشویی کندی در تعمیرلاین تنها در ۳ مرحله انجام می‌پذیرد.

تماس و ثبت درخواست
با شمارۀ ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید و مشکل خود را با مشاوران ما مطرح کنید. درخواست شما ثبت می‌شود و در کمتر از ۳۰ دقیقه تعمیرکار مجاز لباسشویی کندی با شما در ارتباط است.

اعزام تکنسین به محل و شروع تعمیرات
تکنسین مجاز لباسشویی کندی بعد از تایید شما برای شروع پروسۀ تعمیر، با توجه به نوع مشکل شما، از طرف تعمیرلاین کاملا تجهیز و به سرعت به محل شما اعزام خواهد شد.

تست کارکرد صحیح و دریافت هزینه
متخصصین تعمیر لباسشویی کندی، سریعا وسیله شما را با بهترین کیفیت تعمیر می‌کنند و تنها پس از تست کاکرد صحیح ماشین لباسشویی، هزینۀ توافقی تعمیر دریافت خواهد شد.

خدمات سرویس و تعمیرات لباسشویی کندی

ما خدمات خود را بر حسب نیاز مشتریان گسترش داده ایم و امید داریم که بتوانیم با ارائه خدماتی باکیفیت و سریع، به تعمیرکار قابل اعتماد شما تبدیل شویم. در صورتیکه به هر یک از این خدمات نیاز داشتید، با شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

پشتیبان های ما در تعمیرلاین در کمتر از ۳۰ دقیقه، تعمیرکاری مجرب و کارآزموده را به محلتان اعزام خواهند کرد تا تجربه و مهارت یک تعمیرکار مجرب را در کنار خود داشته باشید!

نصب و سرویس ماشین لباسشویی کندی درمحل

راز طول عمر ماشین لباسشویی کندی: نصب اصولی و سرویس به موقع دستگاه!

مرکز تخصصی ماشین لباسشویی کندی در تعمیرلاین فقط تعمیرات این وسیله را پوشش نمی‌دهد، بلکه شما می‌توانید موقع نصب ماشین لباسشویی کندی نیز روی ما حساب کنید. نصب ماشین لباسشویی کندی ممکن است در نگاه اول کار چندان دشواری به نظر نرسد، ولی اگر به صورت اصولی و درست انجام نشود، دستگاه شما را با مشکلات فراوانی روبرو خواهد کرد.

پس اگر دانش فنی کافی در زمینۀ نصب ماشین لباسشویی ندارید ولی به سلامت و طول ماشین لباسشویی اهمیت می‌دهید، این کار را به ما واگذار کنید.

دوست دارید ماشین لباسشویی کندی همیشه در کنارتان باشد و لباس‌های شما را در بهترین حالت تمیز کند؟ پس سالیانه ۲ بار ماشین لباسشویی کندی را سرویس کنید. سرویس دوره‌ای ماشین لباسشویی مسئلۀ بسیار مهمی است که متاسفانه به دلیل مشغلۀ کاری توجه زیادی به آن نمی‌شود.

در تعمیرلاین سرویس ماشین لباسشویی کندی شامل رسوب زدایی کامل دستگاه و بررسی تمام اجزای داخلی و خارجی دستگاه است. جدا از حفظ کارکرد و افزایش طول عمر سرویس این دستگاه کاری اقتصادی و مقرون به صرفه است و شما از خرابی ناگهانی این وسیله غافلگیر نخواهید شد.

تامین قطعات و لوازم یدکی ماشین لباسشویی کندی

استفاده از قطعات و لوازم یدکی اورجینال برند کندی حق شماست!

بسیاری از تعمیرکاران غیر مجاز ممکن است شما را به استفاده از قطعات یدکی برند‌های دیگر ترغیب کنند ولی اگر به سلامت ماشین لباسشویی خود اهمیت می‌دهید به هیچ وجه درخواست آن‌ها را قبول نکنید. بعلاوه بسیار دیده شده است که به سبب عدم تخصص تعمیرکار و یا دریافت هزینه‌ای بیشتر، قطعات ماشین لباسشویی شما را غیر قابل تعمیر می‌دانند.
پس کار را به متخصصان واقعی برند کندی بسپارید، تا با بررسی دقیق ماشین لباسشویی شما در مورد تعمیر یا تعویق قطعات این وسیله اظهار نظر کنند.

ما می‌دانیم که تهیه قطعات اورجینال و اصلی ماشین لباسشویی کندی کار راحتی نیست. ولی نگران نباشید. ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیر برند کندی در کنار شما هستیم تا زمانی که به تعویض قطعات نیاز پیدا کردید، شما را حمایت کنیم.

در تعمیرلاین تمامی لوازم یدکی لباسشویی کندی از لاستیک دور درب ماشین لباسشویی تا قطعاتی مانند شیربرقی، پمپ تخلیه و موتور ماشین لباسشویی موجود است. تمامی این قطعات دارای ضمانتنامۀ اصلی شرکت کندی است و طبق هزینۀ مصوب اتحادیه در اختیار شما قرار می‌گیرد.

تعمیرات فوری و تخصصی ماشین لباسشویی کندی

 • تعمیر سوئیچ فلوتر لباسشویی کندی
 • تعمیر سنسور مخزن شستشو لباسشویی کندی
 • تعمیر شیر برقی لباسشویی کندی
 • تعمیر هیدروستات لباسشویی کندی
 • تعمیر درپوش فیلتر لباسشویی کندی
 • تعمیر دریچه شوینده لباسشویی کندی
 • تعمیر تایمر لباسشویی کندی
 • تعمیر المنت گرمایی لباسشویی کندی
 • تعمیر سنسور تخلیه لباسشویی کندی
 • تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی کندی
 • تعمیر سوئیچ قفل درب لباسشویی کندی

تعمیرات فوری و تخصصی ماشین لباسشویی کندی

با انتخاب ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی کندی، تعمیر لباسشویی شما بیش از ۲ ساعت زمان نخواهد برد!

پیدا کردن زمان خالی برای تعمیر ماشین لباسشویی کار مشکلی است. ما به خوبی می‌دانیم که شما ممکن است برای تعمیر ماشین لباسشویی کندی درخواست مرخصی کرده باشید و یا کار مهم خود را به زمان دیگر موکول کرده‌اید. متخصصین ما کاملا باتجربه و وقت شناس هستند و قادرند که مشکلات ماشین لباسشویی شما را در اولین مراجعه و در کمترین زمان حل کنند.

لیست زیر شامل عمده مشکلاتی است که توسط تعمیرلاین به راحتی قابل تعمیر است:

 • روشن نشدن ماشین لباسشویی کندی
 • نشتی آب از کناره‌های ماشین لباسشویی
 • عدم تخلیۀ ماشین لباسشویی کندی
 • نچرخیدن مخزن شوینده لباسشویی
 • از کار افتادن دستگاه و نمایش ارور روی نمایشگر لباسشویی
 • فعال نشدن چرخۀ سرعت در گردش آخر ماشین لباسشویی
 • افت کیفیت شستشوی البسه
 • عدم استفاده از شوینده در چرخۀ شستشو
 • عدم ورود آب کافی به ماشین لباسشویی
 • از کار افتادن سیستم گرمایشی ماشین لباسشویی کندی
 • سر و صدای غیر عادی ماشین لباسشویی

متخصصان ما به دقت مشکل ماشین لباسشویی را شناسایی می‌کنند و به دنبال تعمیری دقیق و مقرون به صرفه هستند. از نظر کارشناسان ما بسیاری از قطعات ماشین لباسشویی کندی قابل تعمیر هستند و نیازی نیست در صورت مشکلات جزئی دست به تعویض قطعات زد. شما هم می‌توانید به متخصصین ما اعتماد کنید، چون این برند و قطعات آن را به خوبی می‌شناسند و به دنبال خدمتی صادقانه اند.

خدمات عیب یابی و آموزش رفع مشکلات ماشین لباسشویی کندی

گاهی اوقات برای عیب یابی و تعمیر لباسشویی کندی نیازی به حضور متخصص نیست و شما می توانید با چند راهکار ساده، مشکل دستگاه را به صورت قطعی شناسایی کنید. ما در این بخش شما را با مشکلات متداول ماشین لباسشویی کندی آشنا کرده‌ایم. در صورتیکه از دانش فنی کافی برای بررسی اجزای داخلی دستگاه برخوردارید، می توانید به کمک این راهکار ها مشکل دستگاه را عیب یابی و برطرف کنید. در غیر این صورت به شما توصیه می‌کنیم حتما تعمیرات را به تکنسینی حرفه‌ای و کارآزموده واگذار کنید.

چرا ماشین لباسشویی کندی روشن نمی‌شود؟

دلایل:

 • مشکل در برنامه و درب ماشین لباسشویی کندی
 • خرابی فیوز و اتصالات برقی دستگاه
 • مشکل در شیر ورودی، شیلنگ ورودی یا خروجی لباسشویی
 • مشکل در فاضلاب اصلی

راه حل:

درب ماشین لباسشویی را محکم ببندید. مطمئن شوید که دستگاه به منبع برق وصل است. سپس یک برنامه را انتخاب کرده و دکمه Start Pause را فشار دهید. حالا ببینید که چراغ قفل درب روشن شده است یا نه. اگر چراغ قفل درب ماشین لباسشویی کندی روشن نیست بررسی کنید که جریان برق به دستگاه وصل باشد. اگر از محافظ استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که نسوخته باشد. فیوز داخل دستگاه را بررسی کنید و در صورتی که سوخته است تعویض نمایید.

در صورتی که چراغ قفل درب روشن است احتمالا آب کافی وارد دستگاه نمی‌شود. بررسی کنید که شیر ورودی آب باز باشد و لوله های وروردی و خروجی منقبض نشده باشند. اگر مشکل برطرف نشد از تعمیرلاین کمک بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی کندی آب کافی ندارد؟

دلایل:

 • مشکل در فشار آب ورودی
 • نقص در فیلتر ورودی آب
 • اشکال در جریان سنج ماشین لباسشویی

راه حل:

یک برنامه شستشو انتخاب کنید و کشوی مواد شوینده را کمی بیشتر از ۲ اینچ باز کنید. اگر آب وارد کشو نشده یا مقدار آب کم است، یعنی در فشار آب ورودی مشکلی وجود دارد. شیر ورودی آب را بررسی و در صورت نیاز تعویض کنید.

اگر شیر ورودی باز است و مشکلی ندارد. ابتدا شیر ورودی را ببندید و لوله ورودی را از انتهای لباسشویی جدا کنید. دریچه، فیلتر و شیلنگ را بررسی و تمیز نمایید. در صورتی که فیلتر فرسوده شده است باید این قطعه را تعویض کنید.

اگر مشکل شما همچنان ادامه دارد، باید سایر اجزای سیستم آبگیری ماشین لباسشویی کندی توسط مرکز مجاز تعمیر بررسی شود.

چرا ماشین لباسشویی کندی تخلیه نمی‌کند؟

دلایل:

 • قص در شیلنگ خروجی خاکستری رنگ
 • نقص یا گرفتگی لوله خروجی زیر سینک
 • گرفتگی یا نقص در فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی

راه حل:

اول از همه مطمئن شوید که لولۀ خاکستری رنگ تخلیه پیچ نخورده باشد. داخل شیلنگ را بررسی و تمیز کنید. در صورت نقص باید شیلنگ را تعویض کنید.

اگر تازه لباسشویی را نصب کرده‌اید مطمئن شوید که لوله تخلیه خوبی در مسیر خروجی فاضلاب قرار گرفته است. ممکن است آشغالگیر یا خروجی زیر سینک گرفته باشد که باید با یک لوله کش تماس بگیرید.

فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی کندی را بررسی کنید و به دقت تمیز نمایید. در صورت مشاهده نقص فیلتر را تعویض کنید.

اگر مشکل شما حل نشده است باید برای بررسی کامل سیستم تخلیه با تعمیرلاین تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی کندی نشتی دارد؟

دلایل:

 • نقص در شیلنگ یا شیر ورودی آب
 • گرفتگی لوله تخلیه یا فاضلاب اصلی
 • نقص در قفل درب یا لاستیک دور درب
 • مشکل در قسمت کشو مواد شوینده
 • گرفتگی یا خرابی فیلتر تخلیه

راه حل:

اگر نشتی از شیر ورودی است باید آن را تعویض کنید. در صورتی که شیلنگ ورودی آب منقبض شده آن را کاملا صاف کنید و واشر ورودی به ماشین لباسشویی را تعویض کنید.

اگر نشتی از شیلنگ خروجی است آن را تعویض کنید و اگر مسیر تخلیۀ فاضلاب اصلی گرفته است با لوله کش جهت رفع گرفتگی تماس بگیرید.

واشر دور درب ماشین لباسشویی را بررسی کنید. اگر حالت خود را از دست داده و یا ترک خوردگی مشاهده می‌گنید باید این قسمت را سریعا تعویض کنید.

حالا به سراغ جا پودری دستگاه بروید. این قسمت را به دقت تمیز کنید تا تمام گرفتگی‌ها برطرف شود. در درجه بعد به سراغ فیلتر تخلیه بروید. اول مطمئن شوید که درپوش فیلتر به خوبی چفت می‌شود. سپس فیلتر را بررسی وتمیز کنید.

در صورتی که هم چنان با مشکل نشتی روبه رو هستید، برای رفع مشکل با تعمیرلاین تماس بگیرید.

چرا مخزن شستشوی ماشین لباسشویی کندی نمی‌چرخد؟

دلایل:

 • مشکل در عدم تخلیه آب
 • مشکل در برد الکترونیکی دستگاه
 • بارگیری البسه بیش از حد مجاز
 • نقص در تسمه چرخش مخزن شستشو

راه حل:

اگر آب دستگاه در انتهای هرچرخه تخلیه نشود، سنسور مخزن، سنگینی مخزن را تشخیص می‌دهد و خرچش را متوقف می‌کند. برای حل مشکل به راهنمای عدم تخلیۀ ماشین لباسشویی مراجعه کنید.

ممکن است دکمۀ عدم چرخش را انتخاب کرده باشید در غیر این صورت ممکن است برد الکترونیکی دستگاه نیاز به بررسی و تعمیر داشته باشد.

یکی از عمده دلایل عدم چرخش مخزن نیز بارگیری بیش از حد البسه است. در اینگونه موارد، لباس‌ها را کمتر کنید و به صورت متعادل در مخزن قرار دهید.

اگر مشکل شما حل نشده است مخزن را با دست بچرخانید اگر آزاده حرکت کند یعنی تسمه موتور چرخش مخزن دچار مشکل شده و نیاز به تعویض دارد. در چنین شرایطی با متخصص تعمیر ماشین لباسشویی کندی برای تعویض این قطعه تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی کندی صدای غیر عادی می‌دهد و بیش از می‌لرزد؟

دلایل:

 • حذف نکردن نوار فلزی یا بلوک های پلی استر جابجایی ماشین لباسشویی در هنگام نصب اولیه
 • عدم تراز مناسب ماشین لباسشویی
 • قرارگرفتن البسه به طور نامتعادل در مخزن شستشوی لباسشویی
 • نقص یا گرفتگی فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی
 • افتادن اشیاء کوچک داخل ماشین لباسشویی

راه حل:

پشت ماشین لباسشویی و زیر آن را به دقت بررسی کنید. اگر یک نوار فلزی در پشت دستگاه وجود دارد، باید آن را باز کنید. این نوار فلزی فقط برای جابجایی ایمن دستگاه است و باید حذف شود. همچنین اگر بلوک‌های پلی استر در زیر ماشین لباسشویی باقی مانده است، آنها را حذف کنید.

در قدم بعد با کمک تراز مطمئن شوید که دستگاه کاملا صاف باشد. گاهی اوقات هم به سبب بار متعادل داخل مخزن این صدا به گوش می‌رسد. پس چرخه را متوقف کنید و البسه را در تمام مخزن به صورت متعادل قرار دهید.

گاهی اوقات گیر کردن اشیا خارجی که در لباس ما جا مانده است دلیل این سر و صدای غیر عادی است. فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی را بررسی کنید و اگر شئی در آن مشاهده می‌کنید خارج نمایید.

در غیر این صورت ممکن است مشکل در بلبرینگ و یا موتور و پمپ تخلیه دستگاه باشد که نیاز به بررسی تخصصی توسط تعمیرکار ماشین لباسشویی کندی دارد.

چرا ماشین لباسشویی کندی از شوینده استفاده نمی‌کند؟

دلایل:

 • نقص در فشار آب ورودی دستگاه
 • مشکل در جریان سنج و دریچه ورودی لباسشویی
 • گرفتگی دریچه شوینده لباسشویی

راه حل:

یک برنامه شستشو انتخاب کنید و بعد کمی دریچۀ شوینده را به جلو بکشید. مشاهده کنید که آب به این قسمت می‌رسد یا نه. در صورتی که آب داخل دریچه نشود مشکلی در فشار آب ورودی دستگاه است. شیر ورودی، شیلنگ ورودی و دریچۀ آب لباسشویی کندی را بررسی وتمیز کنید. در قدم بعدی باید جریان سنج لباسشویی را بررسی کنید.

دریچه شوینده ممکن است توسط ذرات شوینده مسدود شده باشد. به کمک یک برس محکم تمام دریچه را تمیز کنید.

اگر همچنان مشکل حل نشده است با تعمیرلاین تماس بگیرید.

آشنایی با کد خطاهای ماشین لباسشویی کندی

ماشین‌های لباسشویی کندی مجهز به سیستم عیب یاب هوشمندی هستند که در هنگام بروز خرابی، مشکل را به صورت نمایش کدهای خطا به کاربر اعلام می‌کند. در لیست زیر، به تعدادی از ارورهای مهم لباسشویی های کندی اشاره شده است و دلایل و راه حل هرکدام نیز درج شده است. برای آشنایی با لیست کامل این ارورها، به وبلاگ تعمیرلاین مراجعه کنید.

ارور ها

 • خطای E01 لباسشویی کندی
  سوئیچ قفل درب کاملا بسته نشده است. در این کد خطا چراغ لباسشویی کندی ۱ مرتبه چشمک می‌زند.
  راه حل : ابتدا مطمئن شوید که درب ماشین لباسشویی کندی کاملا بسته شده باشد. در صورتی که صدای چفت شدن درب را نمی‌شنوید باید قفل درب را تعویض کنید. در موارد دیگر باید تمام اتصالات قفل تا برد الکترونیکی ماشین لباسشویی کندی توسط متخصص این برند بررسی شوند.
 • خطای E02 لباسشویی کندی
  آب در مخزن لباسشویی وجود ندارد یا در زمان تعیین شده آب به حداقل سطح لازم نمی‌رسد. در این کد خطا چراغ ماشین لباسشویی ۲ بار چشمک می‌زند.
  راه حل : مطمئن شوید شیر ورودی آب باز باشد.شیر ورودی آب را بررسی و در صورت نقص تعویض کنید. شیلنگ ورودی و دریچه ورودی را بررسی و تمیز کنید. سوئیچ فشار را بررسی کنید و درجه آن را تغییر دهید. اگر تغییری ایجاد نشد احتمالا مشکل از این قسمت است. در غیر این صورت سیستم تخلیۀ دستگاه نیز باید توسط تعمیرکار مجاز لباسشویی کندی بررسی شود.
 • خطای E03 لباسشویی کندی
  ماشین لباسشویی کندی تخلیه نمی‌شود. در صورت مواجه شدن با این ارور نشانگر لباسشویی کندی ۳ بار چشمک می‌زند.
  راه حل : سیم کشی و اتصالات را بررسی و در صورت نیاز محکم کنید. فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی کندی، نازل و پمپ تخلیۀ دستگاه را بررسی و در صورت نیاز تمیز کنید. لولۀ تخلیه را تمیز کنید و مطمئن شوید که هیچ تاخوردگی در آن ایجاد نشده باشد. در صورتی که مشکل حل نشد با تعمیرلاین تماس بگیرید.
 • خطای E04 لباسشویی کندی
  سطح آب ورودی به مخزن ماشین لباسشویی کندی بیش از حد مجاز است. در این کدخطا نشانگر لباسشویی کندی ۴ مرتبه چشمک می‌زند.
  راه حل : شیر ورودی را بررسی کنید و در صورت نقص تعویض نمایید. سه راهی ترایاک و برد الکترونیکی دستگاه بررسی شود. بهتر است این مورد را به متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی کندی بسپارید.
 • خطای E05 لباسشویی کندی
  این کد خطا مربوط به سیستم گرمایشی ماشین لباسشویی کندی است. در هنگام این مشکل نشانگر ماشین لباسشویی کندی ۵ بار چشمک می‌زند.
  راه حل : با کمک اهم متر می‌توان سلامتی هیتر و ترموستات را بررسی کرد در صورت نقص این قطعات باید تعویض شوند. موتور سلکتور نیز باید بررسی و در صورت نقص تعمیر شود. شاید هم مشکلاتی در سیم کشی باعث این نقص شده است که باید توسط تعمیرلاین بررسی شود.
 • خطای E06 لباسشویی کندی
  این کد خطا مربوط به نقص در سیستم حافظۀ EEPROM ماشین لباسشویی کندی است. در چنین مواقعی چراغ نشانگر ماشین لباسشویی کندی ۶ مرتبه چشمک می‌زند.
  راه حل : برد اصلی ماشین لباسشویی کندی باید توسط متخصص این برند بررسی و در صورت نیاز تعویض شود. برای تعمیر یا تعویض قطعات معیوب از تعمیرلاین کمک بگیرید.
 • خطای E07 لباسشویی کندی
  عملکرد موتور SMA دستگاه به مشکل خورده است. در این شرایط معمولا دستگاه سه بار راه اندازی مجدد می‌شود و در نهایت ارور E07 را نشان می‌دهد. نشانگر دستگاه ۷ بار چشمک می‌زند.
  راه حل : مقاومت سیم پیچ سرعت سنج بررسی شود.
 • خطای E09 لباسشویی کندی
  ماشین لباسشویی کندی با مشکلات برق مواجه شده است. نشانگر ۹ مرتبه چشمک می‌زند.
  راه حل : در این مواقع تمامی واحد الکتریکی دستگاه شامل برد الکترونیک ماشین لباسشویی کندی باید توسط متخصص بررسی شود. نکته: اگر نشانگر ۱۸ بار چشمک می‌زند، مربوط به مشکلات ولتاژ است.
 • خطای E14 لباسشویی کندی
  المنت حرارتی، سنسور دما یا ماژول کنترل دچار نقص شده است. این خطاها معمولا با ۱۴ بار چشمک زدن به فاصله ۵ ثانیه نشان داده می‌شود.
  راه حل : هیتر را با اهم متر بررسی کنید. در صورت خرابی این قطعه باید تعویض شود. ممکن است بر اثر اتصال کوتاه سنسور حرارتی سوخته باشد این قطعه نیز در صورت خرابی باید تعویض شود. پنل الکترونیکی و اتصالات مربوط نیز باید توسسط متخصص بررسی و در صورت نقص تعمیر شود.

تماس با تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی کندی

“شما می توانید با یک تماس، مشاورۀ رایگان دریافت کنید!”

برای تماس با مجموعه تعمیرلاین می توانید از شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ استفاده کنید تا ضمن مطرح کردن مشکلتان، مشاوره ای رایگان در زمینۀ تعمیرات انواع لوازم خانگی دریافت کنید.

پشتیبان های ما در مجموعه تعمیرلاین با پاسخگویی ۲۴ ساعته در طول هفته، تکنسینی مجرب تعمیرلاین به محلتان اعزام خواهند کرد تا نگرانی بابت کیفیت تعمیرات نداشته باشید! همین حالا با ما تماس بگیرید تا کمتر از یک ساعت تعمیرکاری مجرب در محل خود داشته باشید!

سایر بخش ها

سوالات متداول

ماشین لباسشویی کندی ساخت کجاست؟
شرکت لوازم خانگی کندی متعلق به کشور ایتالیا و زیر مجموعه‌ای از ابر شرکت چند ملیتی حایر است. این شرکت در سال ۱۹۴۵ توانست اولین ماشین لباسشویی تمام ایتالیایی را بسازد. در حال حاضر دفتر اصلی این شرکت در بروگهریو و در نزدیکی شهر میلان واقع شده است. از محصولات این شرکت می‌توان به تولیدات در زمینۀ انواع ماشین لباسشویی و خشک کن، یخچال، انواع اجاق گاز، ماکرویو، هود و ماشین ظرفشویی اشاره کرد. جالب است بدانید، ۸۰% محصولات لوازم خانگی برند کندی به علت کیفیت بالا و توانایی رقابت با سایر برندها از ایتالیا به سایر کشورهای دنیا صادر می‌شود.
ماشین‌های لباسشویی کندی ارزش خرید دارند؟
بله. این برند ایتالیایی متخصص تولید لباسشویی و خشک کن است و تولیدات خود را از سال ۱۹۴۵ با طراحی ماشین‌های لباسشویی آغاز کرده است. در حال حاضر ماشین‌های لباسشویی این برند با بهترین برند‌های دنیا مقایسه می‌شود. استفاده از قطعات با دوام، فناوری‌های منحصر به فرد، تنوع در قابلیت، اندازه و طراحی از ویژگی‌های خاص لباسشویی‌های کندی است. به ویژه این که این شرکت به صرفه‌جویی در مصرف انرژی اعتقاد زیادی دارد و تمامی محصولاتش دارای نمودار مصرف انرژی A ،A+ یا بالاتر هستند. بیشتر دارندگان ماشین‌های لباسشویی کندی که همچنان از مدل‌های قدیمی این شرکت استفاده می‌کنند تعمیر این وسیله را به خرید سایر برند‌های ماشین لباسشویی ترجیح می‌دهند و دوست دارند در صورت تعویض ماشین لباسشویی کنونی خود، همچنان به تولیدات این برند وفادار بمانند.
هزینه تعمیر لباسشویی کندی چگونه محاسبه می‌شود؟
در تعمیرلاین، مانند تمام مراحل تعمیر، برآورد و دریافت هزینۀ تعمیرات نیز کاملا شفاف و صادقانه است. از زمان ارتباط شما با مشاوران ما امکان استعلام هزینۀ تعمیر وجود دارد. مشاوران ما با توجه به مشکل شما هزینۀ تقریبی تعمیر را بر اساس مصوبۀ رسمی اتحادیۀ تعمیر اعلام می‌کنند و در صورت تمایل شما متخصصین تعمیر لباسشویی کندی با تجهیزات کافی در زمانی که شما تعیین کرده‌اید به محل اعزام می‌شوند و دستگاه شما را بررسی می‌کنند. با بررسی دقیق توسط تکنسین مشخص می‌شود که ماشین لباسشویی شما نیازمند تعمیرات است و یا با تعویض قطعه مورد نظر مشکل حل خواهد شد. اینجاست که هزینۀ دقیق خدمت مشخص می‌شود و تنها در صورت رضایت شما تعمیر انجام می‌پذیرد. بعد از تعمیر انجام شده نیز تعمیرکاران ما موظف به تست کارکرد صحیح دستگاه هستند. بعد از اطمینان شما از موفق بودن تعمیرات تمامی خدمات انجام شده در قالب فاکتور رسمی همراه با ضمانتنامۀ خدمات به شما ارائه خواهد شد. پشتیبانی شبانه روزی و بدون تعطیلی برای پیگیری تمام درخواست‌های شما! در مدت زمان ضمانتنامه اگر دستگاه شما مجددا با همان مشکل قبلی روبرو شود، کافیست با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید. تعمیرکاران ما بدون دریافت هیچ گونه مبلغی دوباره اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی شما خواهند کرد. ضمن اینکه بخش پشتیبانی ما آماده شنیدن تمام درخواست‌ها، انتقادات و پیشنهادات شماست. ما به دقت صدای شما را می‌شنویم و سریعا به مشکل شما رسیدگی خواهیم کرد.
بهترین زمان برای تعمیر لباسشویی کندی چه زمانی است؟
از نظر متخصصان ما در تعمیرلاین بهترین زمان تعمیر برای این وسیله زمانی است که شما با مشکلات جزئی دستگاه مواجه می‌شوید. لوازم خانگی به ویژه ماشین‌های لباسشویی از اجزایی تشکیل شده‌اند که طی یک چرخه و بصورت پیوسته با هم در ارتباط هستند. زمانی که مشکلات جزئی نادیده گرفته شود، باعث فشار آمدن به سایر قسمت‌های دستگاه و مشکلات بزرگتر می‌شود. پس اگر سلامت این وسیلۀ ارزشمند برای شما مهم است تا قبل از این که ماشین لباسشویی شما دچار مشکلات بیش‌تر شود، حتما از تعمیرکاران مجاز و آموزش دیده برند کندی برای تعمیرات این وسیله کمک بگیرید.
چه مناطقی از تهران تحت پوشش تعمیرلاین قرار دارند؟
چشم انداز ما ارتقای پروسۀ انواع تعمیرات و خدمات در محل است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به زودی بتوانیم در تمامی مناطق کشور خدمتگزار شما عزیزان باشیم. مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در مرکز تهران میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهرآرا و… مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در شمال تهران فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و… مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی کندی در غرب تهران آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و … مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در شرق تهران تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام ، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و … مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی در جنوب تهران آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، حافظ ، امام خمینی، ولیعصر، قزوین، و…

دیدگاه کاربران 0

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مرکز تعمیر لاین

مرکز تعمیرات پاسخگو شماست

سفارش و مشاوره

021-87700770

آخرین پرسش ها
تمامی پرسش های مهم ببینید
با شما تماس میگیریم

درخواست خود را رایگان بفرستید