تعمیرلاین تعمیر ماشین لباسشویی در محل تعمیر ماشین لباسشویی بکو

تعمیر ماشین لباسشویی بکو

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات در محل، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی بکو می‌باشد. کافیست درخواست خود را ثبت کنید.
تماس و مشاوره
021-87700770
تعمیر ماشین لباسشویی بکو

چرا تعمیر ماشین لباسشویی بکو تعمیرلاین

سرعت و کیفیت در ارائه خدمات :

هدف تیم تعمیرلاین، ارتقا کیفیت و سرعت خدمات تعمیرات لوازم خانگی است. مهم نیست در کدام منطقه از تهران ساکن هستید. تعمیرلاین پس از ثبت درخواست شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تعمیرکار‌ خود را به محل شما اعزام خواهد کرد.

ارائه سرویس در محل و زمان موردنظر شما :

تعمیرکاران تعمیرلاین در نزدیکی شما هستند. با یک تماس می‌توانید از خدمات تعمیرات در محل این مجموعه حرفه‌ای استفاده کنید. زمان مراجعه تعمیرکار به محل مورد نظر شما و انجام تعمیرات توسط خود شما تعیین می‌شود.

کادری مجرب و حرفه‌ای :

تمامی خدمات تعمیرات در تعمیرلاین، توسط تعمیرکارانی مجرب و حرفه‌ای انجام می‌گیرد. ما خیال شما را از انجام هرگونه تعمیرات بی‌دردسر و حرفه‌ای آسوده نموده‌ایم.

هزینه منصفانه تعمیرات  :

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت بالای لوازم و هزینه خرید مجدد آنها، تیم تعمیرلاین تصمیم گرفته تا هزینه تعمیرات هرگونه لوازم را با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه ارائه دهد.

برآورد هزینه تعمیرات  :  

هنگام عیب‌یابی دستگاه و قبل از انجام تعمیرات، تعمیرکاران تعمیرلاین، هزینه حدودی تعمیرات را به شما اعلام می‌کنند.
برآورد هزینه تعمیرات در تعمیرلاین توسط خود شما نیز امکان‌پذیر است زیرا هزینه تعمیرات در تعمیرلاین کاملا شفاف در وبسایت تعمیرلاین اعلام شده است.

گارانتی تعمیر و سلامت قطعات تعویضی :

تیم تعمیرلاین در راستای جلب رضایت شما و برطرف نمودن نگرانی‌هایتان از خرابی‌های آینده و نیاز مجدد به تعمیرات، تمامی خدمات خود را همراه با ضمانت نامه کیفیت خدمات و سلامت قطعات تعویضی ارائه خواهد نمود.

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی بکو در تهران

تمامی خدمات ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی بکو در حال حاضر در تمام نقاط ۲۲ گانه استان تهران و در محل و منزل شما انجام می‌گیرد.
هیچ چیز مانند مراجعه به مرکز تخصصی تعمیرات برای عیب‌یابی و تعمیر لباسشویی بکو کیفیت تعمیرات این وسیله را تامین نخواهد کرد. تعمیرلاین بزرگترین نماینده خدمات پس از فروش لباسشویی‌های بکو در انواع و مدل‌های متفاوت در استان تهران است.
تمامی خدمات ما با مراجعه به محل و منزل شما و با استفاده از کادر تخصصی و با تجربه انجام می‌گیرد. برای دریافت خدمات ما کافیست با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
ما می‌دانیم که شرایط اقتصادی این روزها در کشورمان مناسب نیست، بنابراین تمام قیمت گذاری خود را با توجه به شرایط حال حاضر تنظیم کرده‌ایم تا شما بتوانید با هزینۀ مناسب و مقرون به صرفه‌ ‌لباسشویی خود را تعمیر کنید.
ما در مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی بکو در تعمیرلاین به دنبال ارائه خدمات صادقانه و شفاف، سریع و با کیفیت و ارزان و مقرون بصرفه هستیم.
با ما همراه بمانید تا علاوه بر آشنایی با تعمیرلاین، اطلاعات با ارزشی در مورد برند لوازم خانگی بکو به خصوص لباسشویی‌های این برند و تعمیرات آن کسب کنید.
بنر-نمایندگی-تعمیر-لباسشویی-بکو-تعمیرلاین

مراحل ثبت درخواست تعمیر در تعمیرلاین

تماس و ثبت درخواست
با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. مشاوران ما بهترین تعمیرکار را آماده سرویس می‌کنند.
اعزام تکنسین به محل و شروع تعمیرات
تکنسین‌های ما به سرعت و با تجهیزات کافی به محل شما اعزام می‌شوند و نسبت به عیب یابی لباسشویی بکو اقدام می‌کنند.
تست کارکرد صحیح و دریافت هزینه
تعمیر ماشین لباسشویی بکو شما با سرعت انجام خواهد شد و بعد از تست کارکرد صحیح هزینه خدمات دریافت می‌شود.

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در محل

اعتقاد ما این است که دارندگان ماشین لباسشویی بکو، نباید برای عیب یابی و تعمیر این وسیله معطل شوند. به همبن خاطر ارائه خدمات در مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی بکو بدون تعطیلی و به صورت شبانه روزی انجام می‌گیرد.
با تعمیرلاین دیگر نیازی به جابجایی لباسشویی بکو تا تعمیرگاه مجاز این وسیله یا اعتماد به تعمیرکاران غیر حرفه‌ای نخواهید داشت. کافیست با ما تماس بگیرید تا متخصصین مجاز برند بکو در سریع‌ترین زمان با تجهیزات پیشرفته در محل و منزل شما حاضر شوند و به عیب یابی و تعمیر لباسشویی بکو بپردازند.
با انتخاب تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی بکو :
 • تمامی خدمات تعمیری و تعویضی لباسشویی بکو در همان روز و تنها در ۲ الی ۳ ساعت توسط متخصصین ما انجام می‌شوند.
 • با توجه به دانش فنی متخصصان مجاز لباسشویی بکو امکان تعمیر قطعات بجای تعویض آن‌ها افزایش پیدا خواهد کرد.
 • مسئولیت تمام خدمات ارائه شده توسط مجموعه ما به طور کامل پذیرفته می‌شود و همه خدمات  همراه با ضمانت نامه رسمی است.
برای آشنایی با خدمات تعمیرلاین در تعمیر لباسشویی بکو همچنان با ما همراه باشید.

معرفی خدمات تعمیرلاین برای تعمیر لباسشویی بکو

ما خدمات خود را بر حسب نیاز مشتریان گسترش داده ایم و امید داریم که بتوانیم با ارائه خدماتی باکیفیت و سریع، به تعمیرکار قابل اعتماد شما تبدیل شویم. در صورتیکه به هر یک از این خدمات نیاز داشتید، با شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.
پشتیبان های ما در تعمیرلاین در کمتر از ۳۰ دقیقه، تعمیرکاری مجرب و کارآزموده را از مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی بکو به محلتان ارسال خواهند کرد تا تجربه و مهارت یک تعمیرکار حاذق را در کنار خود داشته باشید!

نصب انواع لباسشویی بکو

نصب صحیح و اصولی ماشین لباسشویی بکو اولین اصل مهم برای حفظ طول عمر مفید این دستگاه خواهد بود. چنانچه در مورد نصب اصولی لباسشویی اطلاعات و مهارت کافی ندارید؛ روی تعمیرلاین حساب کنید.
در مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی بکو نصب این وسیله:
 • با شناسایی محل مناسب آغاز خواهد شد.
 • تمامی شیلنگ های ورودی و خروجی در طول و ارتفاع مناسب نصب می‌شود.
 • و تمامی اتصالات به صورت کامل آب بندب خواهد شد.
 • در نهایت نصب این وسیله با تست کارکرد صحیح از طرف تکنسین‌های ما به پایان خواهد رسید و شما یک شروع ایده آل را با لباسشویی بکو تجربه خواهید کرد.

سرویس لباسشویی بکو

با سرویس دوره‌ای توسط متخصص و تعمیرکار لباسشویی بکو مشکلات جزئی دستگاه شناسایی و رفع می‌‌شوند و به کاهش هزینه‌های جاری تعمیر کمک بسیاری خواهد کرد. علاوه بر این از خرابی ناگهانی این وسیله غافلگیر نخواهید شد.
در مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی بکو سرویس این وسیله:
 • با بررسی کامل تمامی برنامه‌های شستشو آغاز می‌شود.
 • تمام اجزای داخلی و خارجی لباسشویی بررسی و عیب یابی می‌شوند.
 • عیب‌های کوچک برطرف و رسوب زدایی دقیق انجام خواهد شد.
 • اگر از مدل‌های قدیمی لباسشویی بکو استفاده می‌کنید، سرویس دوره‌ای این وسیله را جدی بگیرید تا سال‌های بیشتری این وسیله ارزشمند قابلیت شستشوی البسه شما را داشته باشد.

تعمیرات تخصصی لباسشویی بکو

فقط تکنسین‌های مجاز بکو می‌توانند از پس تعمیرات فنی و تخصصی لباسشویی بکو بر بیایند، پس اگر به دنبال یک تعمیر باکیفیت هستید، تعمیر لباسشویی خود را به متخصصان باتجربه مرکز تخصصی بکو بسپارید.
ما در تعمیرلاین به عنوان مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی بکو:
 • فقط از تعمیرکاران متخصص و باتجربه برند بکو برای عیب یابی و تعمیر استفاده می‌کنیم.
 • در نگاه تعمیرکاران ما تعمیر قطعات ماشین لباسشویی بکو بر تعویض آن ارجحیت دارد.
 • دانش فنی بالا در کنار تجهیزات پیشرفته در تعمیرلاین، سرعت و کیفیت تعمیر را تضمین خواهد کرد.
 • مهم نیست که از ماشین‌های لباسشویی درب از بالا و یا درب از جلو بکو استفاده می‌کنید، صاحب مدل قدیمی لباسشویی بکو هستید یا از مدل‌های جدید این برند استفاده می‌کنید. در مرکز خدمات مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی بکو تمام تعمیرات جزئی و کلی این وسیله پذیرفته می‌شود.

تامین قطعات و لوازم یدکی لباسشویی بکو

پیدا کردن قطعات و لوازم یدکی اورجینال شرکت بکو در این شرایط تحریمی ممکن است کمی دشوار باشد. ولی مرکز تخصصی تعمیرات بکو شما را در شرایط تنها نخواهد گذاشت. کافیست مدل ماشین لباسشویی بکو و قطعه مورد نظر را به مشاوران ما بگویید.
در مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در تعمیرلاین:
 • تمامی قطعات ماشین لباسشویی در انواع و مدل‌های مختلف موجود است.
 • این قطعات با هولوگرام رسمی شرکت بکو و همراه با ضمانت نامه اصلی ارائه می‌شوند.
 • با تهیه لوازم جانبی و قطعات و یدکی لباسشویی بکو از مرکز تخصصی تعمیرات بکو قیمت کمتری نسبت به بازار آزاد پرداخت خواهید کرد.
 • ما تمامی تعمیرکاران خود را قبل از حضورشان در منزل شما با قطعات یدکی مرتبط تجهیز خواهیم کرد تا در صورتی که چاره‌ای جز تعویض قطعات ماشین لباسشویی بکو نباشد، پروسۀ تعمیر به تعویق نیافتد. با تهیه قطعات از مراکز تخصصی مجاز بکو خیال خود را بابت سلامت قطعه راحت خواهید کرد.

مشکلات متداول لباسشویی بکو

لیست زیر شامل مهم‌ترین مشکلات ماشین لباسشویی بکو است. اگر شما هم با یکی از مشکلات زیر دست و پنجه نرم می‌کنید، سعی کنید هرچه سریع‌تر با ما تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما به سرعت لباسشویی بکو شما را تعمیر کنند.

لباسشویی ‌ها از مجموعه‌‌هایی به هم پیوسته تشکیل شده ‌اند، پس طبیعتا نقص در هر قسمت می‌تواند به سایر اجزای لباسشویی بکو صدمه وارد کنند. بهترین اقدام در مواجه با مشکلات کوچک و بزرگ ماشین لباسشویی مراجعه سریع به مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی بکو است.

 • ماشین لباسشویی بکو روشن نمی‌شود.
 • لباسشویی بکو تخلیه نمی‌کند.
 • لباسشویی بکو آبگیری نمی‌کند.
 • مخزن لباسشویی بکو سوراخ شده است.
 • قفل درب لباسشویی بکو از کار افتاده است.
 • لباسشویی بکو نشتی آب دارد.
 • لباسشویی بکو بیش از حد می‌لرزد.
 • کیفیت شستشو پایین آمده است.
 • بدنه لباسشویی بکو برق دارد.
 • لباسشویی بکو وسط شستشو خاموش می‌شود.
 • مخزن شستشو لباسشویی بکو نمی‌چرخد.
 • لباس‌ها در لباسشویی بکو آبگیری نمی‌شنود.

تعمیرلاین برای خرید ماشین لباسشویی بکو، به شما مشاورۀ رایگان می‌دهد!

مشاوره رایگان خرید ماشین لباسشویی 
در مورد ماشین‌های لباسشویی بکو اطلاعات زیادی ندارید و می‌خواهید بهترین مدل این برند را انتخاب کنید؟
ما به خوبی این برند با اصالت و قدرتمند را می‌شناسیم و آماده‌ایم به صورت رایگان به شما در خرید بهترین مدل ماشین لباسشویی بکو کمک کنیم. پس همین حالا با شمارۀ ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید. مشاوران ما با توجه به شرایط و انتظارات شما بهترین گزینۀ خرید را معرفی می‌کنند.

راهکارهایی برای نگهداری و حفظ طول عمر ماشین‌های لباسشویی بکو

اگر دوست دارید که ماشین لباسشویی بکو شما طول عمر بالایی داشته باشد رعایت زیر را رعایت کنید. علاوه بر این حتما سعی کنید برای عیب یابی مشکلات کوچک به صورت سالیانه از خدمات سرویس ماشین لباسشویی بکو استفاده نمایید.
نکاتی که باید برای نگهداری صحیح از  لباسشویی بکو رعایت کنید شامل موارد زیر است:
 • بعد از هر شستشو سریعا لباس‌های شسته شده را از دیگ لباسشویی خارج کنید.
 • همیشه بر اساس گنجایش استاندارد لباسشویی بکو، البسه را داخل دیگ بریزید.
 • از شوینده معتبر و مخصوص لباسشویی های اتوماتیک استفاده کنید و همیشه بر اساس برنامه شستشوی مناسب پودر در جاپودری بریزید.
 • سعی کنید هفته‌ای یکبار لاستیک دور درب و فیلتر تخلیه ماشین لباسشویی بکو را تمیز کنید.
 • ماهیانه محلولی شامل نصف فنجان سرکه سفید را با آب مخلوط کنید و در جا پودری بریزید، سپس یک فنجان جوش شیرین در داخل دیگ شستشو بریزید و یک چرخه نرمال را انتخاب کنید تا جرم‌های لباسشویی کاملا از بین برود.

آموزش عیب یابی و رفع مشکلات ماشین لباسشویی بکو

درست است که ماشین‌های لباسشویی بکو دارای کیفیت قابل قبول و برنامه‌های شستشوی کامل است ولی هیچ ماشین لباسشویی در هیچ برندی از خرابی و نقص فنی در امان نیست. در این بخش قصد داریم به شما کمک کنیم تا با چند راهکار ساده برخی از مشکلات لباسشویی بکو را از بین ببرید. قرار نیست دست به آچار شوید، ما می‌دانیم که تعمیرات تخصصی لباسشویی بکو به مهارت تکنسین‌های این برند نیاز دارد. پیشنهاد می‌کنیم راهکارهای زیر را امتحان کنید و در صورتی که مشکل حل نشد، لباسشویی را از برق بکشید و عیب یابی دقیق و تعمیر این وسیله را به تعمیرکاران ما در تعمیرلاین بسپارید.

علت تخلیه نشدن ماشین لباسشویی بکو و راه حل‌های رفع آن

اگر آب ماشین لباسشویی بکو تخلیه نمی‌شود، احتمالا یکی از اجزای زیر به مشکل خورده است:
 • شیلنگ تخلیه لباسشویی بکو: مطمئن شوید که داخل شیلنگ نگرفته است و یا شیلنگ تخلیه تاخوردگی یا کشیدگی نداشته باشد.
 • فیلتر تخلیه لباسشویی بکو: به سراغ فیتر ماشین لباسشویی بکو بروید. ممکن است موقع باز کردن فیلتر آبریزی در این منطقه اتفاق بیافتد. با کمک یک شیلنگ، سطل یا حوله می‌توان مشکل نشت آب به روی زمین را برطرف کرد. فیلتر لباسشویی بکو را تمیز کنید و دوباره سرجای خود بگذارید و برنامه شستشو را دوباره انتخاب کنید.

اگر مشکل حل نشده است، دستگاه را از برق بکشید و با مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی بکو در تعمیرلاین برای رفع مشکل تخلیه نشدن آب لباسشویی با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

علت نچرخیدن دیگ شستشوی لباسشویی بکو و راه حل‌های رفع آن

از مشکلات غیر مکانیکی نچرخیدن دیگ شستشو بکو می‌توان به دو مورد اساسی اشاره کرد:
 • بارگیری بیش از حد البسه در داخل لباسشویی بکو: داخل دیگ لباسشویی باید بر اساس ظرفیت و گنجایش لباسشویی لباس قرار داد. نکته دیگر این است که هیچ گاه نباید حوله‌های سنگین را با دیگر البسه سبک یکجا داخل لباسشویی قرار دهید. برای رفع مشکل لباس‌های اضافه را خارج کنید و دوباره چرخه را ادامه دهید.
 • فیلتر تخلیه لباسشویی بکو: اگر حذف لباس کمکی به چرخیدن دیگ نکرد باید به سراغ فیلتر تخلیه بروید و این قسمت را کاملا تمیز کنید. گاهی به خاطر مشکلات در تخلیه نیز آب زیادی در دیگ جمع می‌شود که باعث سنگینی بیش از حد دیگ و عدم چرخش خواهد شد. در هنگام بررسی مشکل تخلیه حتما برای ریزش آب از لباسشویی آمادگی داشته باشید.
اگر مشکل حل نشده است، دستگاه را از برق بکشید و با تعمیرلاین برای رفع مشکل نچرخیدن دیگ لباسشویی با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی بکو و راه حل‌های رفع آن

روشن نشدن ماشین لباسشویی بکو می‌تواند به دلایل مختلفی مثل مشکل در قفل درب لباسشویی، خرابی برد اصلی لباسشویی بکو و سیم‌کشی‌های این وسیله باشد. در اینگونه موارد به عنوان یک کاربر معمولی شما باید دو مورد را بررسی کنید:
 • بررسی منبع تغذیه اصلی متصل به لباسشویی بکو: قبل از هر اقدامی مطمئن شوید که پریزی که دوشاخه لباسشویی به آن متصل است برق کافی دارد یا خیر. اگر از محافظ استفاده می‌کنید سلامتی این وسیله را با یک پریز دیگر امتحان کنید.
 • ریست کردن ماشین لباسشویی بکو: برای ریست کردن معمولی لباسشویی بکو اقدامات زیر را انجام دهید:

دکمه‌های Pause/Start و Cancle را همزمان و به مدت ۳ تا ۵ ثانیه فشار دهید. ماشین لباسشویی بکو بعد از این مدت ریست خواهد شد. اگر مشکل حل نشده است، دستگاه را از برق بکشید و با تعمیرلاین برای رفع مشکل روشن نشدن لباسشویی با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

علت گیر کردن ماشین لباسشویی بکو وسط چرخه شستشو و راه‌ حل‌های رفع آن

ماشین‌های لباسشویی بکو ممکن است به دلایل مختلفی وسط چرخه شستشو متوقف شوند. ما در اینجا دلایل غیر فنی که باعث بروز این مشکل می‌شوند را به شما معرفی خواهیم کرد:
 • ممکن است به اشتباه دکمه Hold Wash یا Rinse Hold را انتخاب کرده‌اید.
 • همچنین ممکن است برنامه شستشو را به تاخیر انداخته باشید. طبیعتا در این موقع دستگاه با تاخیری که مشخص کرده‌اید در همان زمان انتخاب شده، شروع به کار خواهد کرد.
 • در موارد دیگر ممکن است گرفتگی در پمپ تخلیه چرخه را متوقف کرده باشد. پس به سراغ فیلتر تخلیه لباسشویی بکو بروید و این قسمت را کاملا تمیز کنید.

اگر مشکل حل نشده است، دستگاه را از برق بکشید و با تعمیرلاین برای رفع مشکل گیرکردن چرخه لباسشویی با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

علت باز نشدن درب ماشین لباسشویی بکو و راه حل‌های رفع آن

باز نشدن درب ماشین لباسشویی بکو می‌تواند یک مشکل دردسر ساز باشد. اول مطمئن شوید که دستگاه پر از آب نباشد. در درجه بعد برای رفع این مشکل موارد زیر را بررسی کنید:
 • اگر در داخل دیگ شستشو آب مشاهده می‌کنید: اگر مقداری آب در داخل دیگ مشاهده می‌کنید، در واقع باز نشدن درب لباسشویی بکو یک اقدام امنیتی برای جلوگیری از نشتی و آبریزی از ماشین لباسشویی است. در این مواقع کاری که از شما برمی‌آید بررسی فیلتر تخلیه و پاک کردن این قسمت است. (همانطور که گفتیم موقع درآوردن فیلتر مراقب آبریزی از لباسشویی بکو باشید.)
 • اگر داخل دیگ لباسشویی آبی وجود ندارد: در این گونه مواقع سه مورد ممکن است باعث باز نشدن درب لباسشویی بکو باشد.
۱- مشکل در سوئیچ فشار لباسشویی بکو: سوئیچ فشار به ماشین لباسشویی دستور پایان کار چرخه لباسشویی را می‌دهد و در صورتی که دچار مشکل شده باشد، دستور باز شدن درب را نمی‌دهد. در چنین مواقعی ماشین لباسشویی بکو را ۱۰ دقیقه از برق بکشید تا تمام اجزای لباسشویی ریست شود.
۲- مشکل در سوئیچ قفل درب لباسشویی بکو: بررسی مشکل این قطعه نیاز به تخصص و مهارت دارد. پس برای جلوگیری از خسارت بیشتر به ماشین لباسشویی به همان ریست کردن ماشین لباسشویی بکو اکتفا کنید و اگر مشکل حل نشد از تکنسین این برند کمک بگیرید.
۳- مشکل لولای درب در ماشین‌های درب از بالای لباسشویی بکو: ممکن است لولاهای درب فرسوده شده باشد. در اینگونه موارد حتی اگر از خرابی این لولا مطمئنید، تعویض لولاهای درب لباسشویی بکو را به نماینده تعمیر لباسشویی بکو بسپارید.
ما در تعمیرلاین آماده رفع تمامی مشکلات شما با ماشین لباسشویی‌تان هستیم. برای دریافت خدمات با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

آشنایی با کد خطاهای ماشین لباسشویی بکو

این قسمت مربوط به علامت‌ها و حروف نمایش داده شده روی نمایشگر لباسشویی بکو است. ما مهم‌ترین ارورهای ماشین لباسشویی بکو را به همراه معنی آن‌ها در این بخش نوشته ایم. برای دریافت لیست کامل ارورهای ماشین لباسشویی بکو و رفع آن‌ها کافیست به وبلاگ تعمیرلاین مراجعه نمایید.

ارور ها

 • خطای E1 لباسشویی بکو
  مدار NTC لباسشویی بکو دچار مشکل شده است. اتصال کوتاه یا باز در مدار NTC و مشکل در ترمیستور لباسشویی بکو، نقص غیر فنی و به هم ریختن داده‌ها را در نظر بگیرید.
  راه حل : در صورتی که اهم متر دارید می‌توانید سلامتی ترمیستور را بررسی کنید. ترمیستور در حالت سالم باید ۴۷۰۰ اهم در ۲۵ درجه سانتی گراد را بخواند. اگر مشکل از ترمیستور نباشد احتمالا با یک بار ریست لباسشویی بکو مشکل حل خواهد شد.
 • خطای E2 لباسشویی بکو
  مشکلی در هیتر و المنت لباسشویی بکو به وجود آمده است. این خطا معمولا به علت خرابی هیتر و المنت حرارتی لباسشویی بکو و نقص در ترموفیوز لباسشویی بکو به وجود می‌آید.
  راه حل : اگر مهارت و تخصص کافی در عیب یابی این قطعات دارید، برای حل مشکل به دفترچه راهنمای لباسشویی بکو مراجعه کنید و با اهم متر سلامت قطعات ذکر شده را بررسی نمایید. البته پیشنهاد می‌کنیم در چنین مواقعی برای جلوگیری از بروز مشکلات بیشتر در دستگاه با تعمیرلاین تماس بگیرید.
 • خطای E3 لباسشویی بکو
  این خطا نیز به دلیل مشکل در سیستم گرمایشی لباسشویی بکو است، که به گرمای بیش از حد اشاره می‌کند. این خطا به علت نقص در هیتر و المنت حرارتی لباسشویی بکو، خرابی ترموفیوز و ترموستات لباسشویی بکو و نقص در رله صفحه کنترل لباسشویی مرتبط با بخش گرمایی اتفاق می‌افتد.
  راه حل : برای رفع این ارور هم مانند خطای E2 عمل کنید. اگر مشکل حل نشد بررسی برد الکتریکی لباسشویی بکو را فقط به متخصصان این برند بسپارید.
 • خطای E4 لباسشویی بکو
  این کد خطا عمدتا مربوط به چند مشکل بالقوه در لباسشویی بکو شماست که همه آن‌ها مربوط به عدم آبگیری به موقع لباسشویی شما می‌شود. علت این خطا معمولا گرفتگی یا نقص در شیر ورودی گرفتگی شیلنگ ورودی، دریچه و فیلتر ورود آب لباسشویی بکو و تخلیه نشدن آب در چرخه قبلی اتفاق می‌افتد.
  راه حل : شیر ورودی را بررسی کنید و در صورت بسته بودن آن را باز کنید. اگر مشکلی در این قسمت مشاهده می‌کنید با تعویض شیر این ارور را برطرف کنید. در درجه بعدی باید، شیلنگ دریچه و فیلتر ورود آب لباسشویی را از جرم پاک کنید. اگر تخلیه مناسب در هر چرخه انجام نشود، آبگیری لباسشویی انجام نخواهد شد پس قسمت تخلیه شامل فیلتر و شیلنگ تخلیه را بررسی و تمیز نمایید. اگر مشکل شما رفع نشده است باید عملکرد سوئیچ جریان لباسشویی بکو، شیر برقی دستگاه و برد لباسشویی بکو توسط متخصص بررسی شود.
 • خطای E5 لباسشویی بکو
  سیستم تخلیه ماشین لباسشویی بکو دچار مشکل شده است. این خطا به علت نصب غیر اصولی شیلنگ تخلیه، گرفتگی و یا پیچ خوردگی آن، مسدود شدن فیلتر تخلیه لباسشویی بکو و مشکل در برد یا پمپ تخلیه لباسشویی بکو اتفاق می‌افتد.
  راه حل : در مورد رفع مشکل گرفتگی سیستم تخلیه در قسمت آموزش مشکلات لباسشویی بکو راهکارهایی ارائه شده است. از این راهنمایی ها استفاده کنید و در صورتی که مشکل همچنان باقیست برای بررسی برد لباسشویی و همچنین پمپ تخلیه با تعمیرلاین تماس بگیرید.
 • خطای E6 لباسشویی بکو
  مشکل در موتور لباسشویی بکو و سیم کشی‌های آن وجود دارد. معمولا دستگاه شما دارای تکان های شدیدی خواهد شد. این خطا به علت خرابی موتور اصلی لباسشویی بکو، خرابی سیم کشیهای بین برد و موتور لباسشویی اتفاق می‌افتد.
  راه حل : در اینگونه موارد برای جلوگیری از آسیب بیشتر به دستگاه، ماشین لباسشویی بکو را از برق بکشید و سریعا با تعمیرلاین تماس بگیرید.
 • خطای E7 لباسشویی بکو
  در سنسور سطح ماشین لباسشویی بکو مشکلی بوجود آمده است. از علائم بروز این مشکل، پایین بودن سطح آب برای شروع شستشوست و یا چرخه شستشو متوقف می‌شود. علت این خطا خرابی سنسور سطح لباسشویی بکو، گرفتگی فیلتر ورودی و دریچه آب یکطرفه شدن شیر برقی لباسشویی است.
  راه حل : در چنین مواقعی مسیر ورودی آب، شامل شیر، شیلنگ دریچه و فیلتر ورودی آب را بررسی و تمیز کنید. اگر مشکل حل نشد برای بررسی بیشتر از متخصص تعمیر لباسشویی بکو در تعمیرلاین کمک بگیرید.
 • خطای E9 لباسشویی بکو
  فقل درب ماشین لباسشویی بکو دچار مشکل شده است. این خطا معمولا به خاطر خرابی سوئیچ قفل درب لباسشویی بکو و اتصالات مربوط به سیم کشی برد دستگاه، وجود آب در دیگ شستشوی لباسشویی بکو و یا خرابی سوئیچ فشار لباسشویی بکو اتفاق می‌افتد.
  راه حل : اگر آب داخل دیگ شستشو مشاهده می‌کنید برای باز شدن قفل باید به رفع مشکل گرفتگی سیستم تخلیه اقدام کنید که آموزش لازم را در بخش مشکلات متداول ذکر کرده‌ایم. اگر مشکل حل نشده است برای بررسی تخصصی با تعمیرلاین تماس بگیرید.
 • خطای C2 لباسشویی بکو
  این ارور در برخی از مدل‌های لباسشویی بکو نشانگر مشکل در پمپاژ دستگاه است. این کد خطا معمولا با نشانه‌هایی مانند عدم تخلیه مناسب دستگاه، نچرخیدن دیگ شستشو، انسداد پمپ تخلیه و صدای غیرعادی از ماشین لباسشویی بکو همراه است.
  راه حل : برای رفع این ارور از تعمیرکاران ما در تعمیرلاین کمک بگیرید.
 • خطای EAO لباسشویی بکو
  این خطا عموما به خاطر خطا در سنسور DPS، سنسور موقعیت سنج دیگ شستشوست و احتمالا بخاطر بارگیری غیر اصولی البسه اتفاق می‌افتد.
  راه حل : البسه را به صورت متوازن در دیگ شستشو پخش کنید.
 • خطای E18 لباسشویی بکو
  دیگ لباسشویی بکو، تعادل ندارد. این خطا به علت عدم توازن البسه داخل دیگ شستشوی لباسشویی بکو و یا خراب شدن تسمه درایو، قرقره و مشکل در بلبرینگ لباسشویی بکو اتفاق می‌افتد.
  راه حل : معمولا این مشکل به خاطر عدم توازن لباس‌ها داخل دیگ شستشوست. پس لباس‌ها را به صورت متعادل و بر اساس گنجایش لباسشویی داخل دیگ شستشو قرار دهید و دوباره برنامه شستشو را ادامه دهید. موارد دیگر مثل نقص در تسمه درایو و قرقره، بلبرینگ و سایر اجزای مربوط به سنسور تعادل لباسشویی بکو را به متخصص تعمیر لباسشویی بکو بسپارید.

تماس با تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی بکو

“ با یک تماس، مشاورۀ رایگان تعمیرات دریافت کنید!”

برای تماس با مجموعه تعمیرلاین می توانید از شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ استفاده کنید تا ضمن مطرح کردن مشکلتان، مشاوره ای رایگان در زمینۀ تعمیرات انواع لوازم خانگی دریافت کنید.
پشتیبان‌های ما در مجموعه تعمیرلاین با پاسخگویی ۲۴ ساعته در طول هفته، تکنسینی مجرب به محلتان اعزام خواهند کرد تا نگرانی بابت کیفیت تعمیرات نداشته باشید! همین حالا با ما تماس بگیرید تا کمتر از یک ساعت تعمیرکاری مجرب در محل خود داشته باشید!

سایر بخش ها

سوالات متداول

ماشین لباسشویی بکو (Beko) ساخت کجاست؟
شرکت لوازم خانگی بکو متعلق به کشور ترکیه است که با شرکت مادر خود یعنی کمپانی cok holding ادغام شده است و زیر مجموعه‌ای از شرکت Arcelik به شمار می‌رود. بکو در زمینه تولیدات لوازم خانگی کوچک و بزرگ، قطعات الکترونیکی و پیشبرد فناوری فعال است. بکو در حال حاضر محصولات لوازم خانگی خود مانند، یچخال فریزر، ماشین لباسشویی در انواع درب از بالا و درب از جلو، ماشین ظرفشویی در کشورهای مختلف دنیا به فروش می‌رساند و به قیمت ارزان محصولاتش در بازارهای اروپایی معروف است. بکو توانست در سال ۲۰۰۴، سهام شرکت Grundig را بخرد و کارخانه‌های خود را در انگلستان، روسیه و چین راه اندازی کند. لوازم خانگی بکو اصالتی ۶۶ ساله دارند و لباسشویی‌های این برند در مقابل سایر محصولاتش دارای طرفداران بیشتری در سراسر جهان است.
هزینه تعمیر لباسشویی بکو چگونه محاسبه می‌شود؟
ما در تعمیرلاین به دنبال ارائه خدمات خود با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت هستیم. تمامی هزینه‌های برآورد شده در تعمیرلاین کاملا از قوانین اتحادیه صنف تعمیرکاران لوازم خانگی پیروی می‌کند و هیچ مبلغ اضافی بابت ارائه خدمات در محل از شما اخذ نخواهد شد. علاوه بر این در تعمیرلاین: قیمت دقیق هزینه تعمیر لباسشویی بکو بعد از حضور تعمیرکاران و عیب یابی دقیق اعلام خواهد شد. امکان استعلام هزینه تعمیرات در تمام مراحل تعمیر وجود دارد. هزینه تعمیرات تنها در پایان پروسه تعمیر و در صورت کارکرد صحیح لباسشویی بکو دریافت می‌گردد. تمامی خدمات انجام شده توسط تعمیرکاران به طور دقیق و در قالب فاکتور رسمی همراه با ضمانت نامه تعمیر به شما ارائه می‌شود. تیم پشتیبانی تعمیرلاین به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی مرجعی برای رسیدگی به درخواست‌های شما و خدمات تعمیرکاران تعمیرلاین است.
چه مناطقی از تهران تحت پوشش تعمیرلاین قرار دارند؟
چشم انداز ما ارتقای پروسۀ انواع تعمیرات و خدمات در محل است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به زودی بتوانیم در تمامی مناطق کشور خدمتگزار شما عزیزان باشیم. مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی بکو در مرکز تهران میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهرآرا و… مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در شمال تهران فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و… مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی بکو در غرب تهران آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و … مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در شرق تهران تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام ، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و … مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در جنوب تهران آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، حافظ ، امام خمینی، ولیعصر، قزوین، و…

دیدگاه کاربران 0

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مرکز تعمیر لاین

مرکز تعمیرات پاسخگو شماست

سفارش و مشاوره

021-87700770

آخرین پرسش ها
تمامی پرسش های مهم ببینید
با شما تماس میگیریم

درخواست خود را رایگان بفرستید