تعمیرلاین تعمیر ماشین لباسشویی در محل تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات در محل، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی آریستون می‌باشد. کافیست درخواست خود را ثبت کنید.
تماس و مشاوره
021-87700770
تعمیر ماشین لباسشویی آریستون

چرا تعمیر ماشین لباسشویی آریستون تعمیرلاین

سرعت و کیفیت در ارائه خدمات :

هدف تیم تعمیرلاین، ارتقا کیفیت و سرعت خدمات تعمیرات لوازم خانگی است. مهم نیست در کدام منطقه از تهران ساکن هستید. تعمیرلاین پس از ثبت درخواست شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تعمیرکار‌ خود را به محل شما اعزام خواهد کرد.

ارائه سرویس در محل و زمان موردنظر شما :

تعمیرکاران تعمیرلاین در نزدیکی شما هستند. با یک تماس می‌توانید از خدمات تعمیرات در محل این مجموعه حرفه‌ای استفاده کنید. زمان مراجعه تعمیرکار به محل مورد نظر شما و انجام تعمیرات توسط خود شما تعیین می‌شود.

کادری مجرب و حرفه‌ای :

تمامی خدمات تعمیرات در تعمیرلاین، توسط تعمیرکارانی مجرب و حرفه‌ای انجام می‌گیرد. ما خیال شما را از انجام هرگونه تعمیرات بی‌دردسر و حرفه‌ای آسوده نموده‌ایم.

هزینه منصفانه تعمیرات  :

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت بالای لوازم و هزینه خرید مجدد آنها، تیم تعمیرلاین تصمیم گرفته تا هزینه تعمیرات هرگونه لوازم را با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه ارائه دهد.

برآورد هزینه تعمیرات  :  

هنگام عیب‌یابی دستگاه و قبل از انجام تعمیرات، تعمیرکاران تعمیرلاین، هزینه حدودی تعمیرات را به شما اعلام می‌کنند.
برآورد هزینه تعمیرات در تعمیرلاین توسط خود شما نیز امکان‌پذیر است زیرا هزینه تعمیرات در تعمیرلاین کاملا شفاف در وبسایت تعمیرلاین اعلام شده است.

گارانتی تعمیر و سلامت قطعات تعویضی :

تیم تعمیرلاین در راستای جلب رضایت شما و برطرف نمودن نگرانی‌هایتان از خرابی‌های آینده و نیاز مجدد به تعمیرات، تمامی خدمات خود را همراه با ضمانت نامه کیفیت خدمات و سلامت قطعات تعویضی ارائه خواهد نمود.

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی آریستون در تهران

احساس راحتی در خانه، به سبک ایتالیایی…
همگام با شعار لوازم خانگی آریستون در کنار شما هستیم تا مدت زمان زیادی را بدون لباسشویی‌های قدرتمند این برند سپری نکنید. ما بزرگ‌ترین نماینده مجاز لباسشویی آریستون در تهران هستیم و خدماتمان را به صورت شبانه‌روزی و بدون معطلی در تمام نقاط ۲۲ گانه استان تهران در محل و منزل شما انجام خواهیم داد.
جهت ثبت سفارش خدمات نصب، سرویس و تعمیرات تخصصی لباسشویی آریستون، کافیست با شماره مرکزی ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
تمامی خدمات ما با استفاده از کادر تخصصی برند آریستون همراه با تجهیزات پیشرفته در همان روز انجام خواهد شد تا مدت زمان زیادی از این وسیله دور نمانید. وسایل تولید شده در آریستون به گونه‌ای خاص طراحی شده‌اند که به زندگی روزمره شما بیش از پیش کمک کنند و اگر سلامتی این وسایل برای شما مهم است، باید در صورت خرابی به نمایندگان مجاز این برند رجوع کنید.
ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون، تمامی خدمات مربوط به انواع لباسشویی‌های این برند از جمله لباسشویی ‌های درب از جلو، لباسشویی‌های درب از بالا، سطلی، خشک کن و لباسشویی‌های دوقلو آریستون و همچنین برندهای زیر مجموعه این کمپانی بزرگ را می‌پذیریم.
با ما همراه بمانید تا بیشتر با خانواده تعمیرلاین و خدمات آن آشنا شوید.
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در محل-تعمیرلاین

معرفی خدمات تعمیرلاین در تعمیرات لباسشویی آریستون

ما خدمات خود را بر حسب نیاز مشتریان گسترش داده ایم و امید داریم که بتوانیم با ارائه خدماتی باکیفیت و سریع، به تعمیرکار قابل اعتماد شما تبدیل شویم. در صورتیکه به هر یک از این خدمات نیاز داشتید، با شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.
پشتیبان های ما در تعمیرلاین در کمتر از ۳۰ دقیقه، تعمیرکاری مجرب و کارآزموده را از تعمیرلاین به محلتان اعزام خواهند کرد تا تجربه و مهارت یک تعمیرکار حاذق را در کنار خود داشته باشید!

نصب لباسشویی آریستون

از شرایط نصب و راه‌اندازی صحیح ماشین لباسشویی آرسیتون توسط نمایندگان ما می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • شناسایی محل مناسب نصب لباسشویی آریستون
 • استفاده از شیلنگ‌های ورودی و خروجی آب در اندازه و قطر استاندارد
 • رعایت اصول نصب شیلنگ‌ها در ارتفاع و طول مناسب
 • آب بندی کامل تمام نقاط اتصال به ماشین لباسشویی آریستون
 • تست کارکرد صحیح ماشین لباسشویی بعد از نصب
اگر شما هم مایل به دریافت خدمات نصب صحیح و اصولی توسط تعمیرکاران ما هستید با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

سرویس لباسشویی آریستون

سرویس لباسشویی، بخصوص اگر از لباسشویی‌های قدیمی آریستون استفاه می‌کنید؛ امری ضرورری است. سرویس این وسیله در تعمیرلاین شامل:
 • بررسی تمامی اجزای داخلی و خارجی لباسشویی آریستون
 • تست کارکرد صحیح تمامی برنامه‌های شستشو و سیستم اتوکشی
 • بررسی کامل سیستم آبگیری، تخلیه و برد کنترل لباسشویی آریستون
 • جرم زدایی دقیق مسیر جریان آب در لباسشویی
 • رفع تمامی عیب‌های کوچک و بزرگ لباسشویی
خواهد بود. برای دریافت خدمت سرویس کلی لباسشویی آریستون با ما تماس بگیرید.

تعمیرات لباسشویی آریستون

ماشین‌های لباسشویی آریستون در هنگام خرابی، نیاز به تعمیرکاری دارند که به نقشه فنی دستگاه آشنایی کامل داشته باشد.  مهارت و تجربه تکنسین آریستون باعث می‌شود، لباسشویی شما در کمترین زمان و با بهترین کیفیت، مجددا شروع به کار کند. از دیگر مزایای سپردن تعمیرات به تعمیرلاین:
 • ترجیح تعمیرکاران به تعمیر قطعات لباسشویی به جای تعویض آن
 • کاهش محسوس هزینه‌های جاری تعمیر لباسشویی آریستون
 • دریافت گارانتی خدمات بعد از تعمیرات لباسشویی آریستون
برای دریافت خدمات تعمیر لباسشویی آریستون کافیست با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید. تعمیرکاران ما در سریع‌ترین زمان حاضرند.

تامین و تعویض قطعات لباسشویی آریستون

قطعات به کار رفته در ماشین لباسشویی آریستون در هر مدل متفاوت و خاص است. بهترین راه حل برای خرید قطعات لباسشویی آریستون رجوع به تعمیرلاین است. در تعمیرلاین تمامی قطعات اصلی لباسشویی آریستون موجود و تمامی این قطعات دارای هلوگرام اصلی شرکت و ضمانتنامه رسمی است.
از جمله مدل‌هایی که قطعات آن در تعمیرلاین موجود است می‌توان به:
 • لباسشویی‌های درب از بالای آریستون
 • لباسشویی‌های درب از بالا آریستون
 • انواع خشک کن آریستون
 • لباسشویی‌های دوقلو آریست
 • تمامی مدل‌های قدیمی لباسشویی آریستون
اشاره کرد.

چه زمانی برای تعمیر لباسشویی آریستون اقدام کنیم؟

در هنگام خرابی لباسشویی آریستون، زمان مراجعه شما به تعمیرلاین این وسیله بسیار با اهمیت است. هرچه قدر زود‌تر به این مشکلات رسیدگی کنید، به حفظ طول عمر مفید این وسیله بیشتر کمک کرده‌اید. از آنجایی که سیستم کارکرد لباسشویی هم مثل بسیاری از لوازم خانگی به صورت به هم پیوسته است، فشار در یک قسمت می‌تواند به سایر اجزای لباسشویی شما صدمه وارد کند. پس مشکلات کوچک لباسشویی‌های آریستون را جدی بگیرید تا به مشکلات بزرگ و غیر قابل رفع تبدیل نشود.
این نکته را به یاد داشته باشید که مراجعه زود هنگام به تکنسین مخصوص باعث کاهش هزینه‌های تعمیر و افزایش شانس تعمیر قطعات بجای تعویض آن‌ها خواهد شد.
لیست زیر شامل مهمترین مشکلات ماشین لباسشویی آریستون است. اگر شما هم با یکی از این مشکلات روبرو هستید، زمان آن رسیده که با ما برای عیب یابی و رفع مشکلات این وسیله تماس بگیرید:
 • لباسشویی آریستون بیش از حد تکان می‌خورد و صدای غیر عادی از این وسیله می‌شنوید.
 • لباسشویی آریستون روشن نمی‌شود یا سریعا بعد از روشن کردن، خاموش می‌شود.
 • بدنه ماشین لباسشویی آریستون برق دارد یا با مشکلات برقی روبروست.
 • دیگ شستشو لباسشویی آریستون نمی‌چرخد یا وسط چرخه شستشو از حرکت می‌ایستد.
 • سیستم تخلیه ماشین لباسشویی به مشکل خورده است و تخلیه بخوبی انجام نمی‌شود.
 • ماشین لباسشویی آریستون از بدنه داخلی دچار نشتی شده است.
 • ارور روی نمایشگر لباسشویی آریستون از بین نمی‌رود و دستگاه از کار افتاده است.
 • جریان آب ورودی کم است و یا آبگیری مناسب توسط لباسشویی آریستون انجام نمی‌شود.
 • درب لباسشویی آریستون قفل نمی‌شود و یا در پایان شستشو قفل مانده است.

نکات نگهداری صحیح از لباسشویی آریستون را یاد بگیریم!

 • سالیانه حداقل یکبار ماشین لباسشویی آریستون را توسط تعمیرکار مجاز این برند سرویس کنید. (این مسئله برای دارندگان مدل‌ قدیمی لباسشویی آریستون اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.)
 • هر ۳ ماه یکبار فیلتر ورودی و فیلتر تخلیه لباسشویی آریستون را با کمک برس و آب بشویید. برای جداسازی و پیدا کردن این قسمت‌ها از دفترچه راهنمای لباسشویی آریستون کمک بگیرید.
 • لباس‌ها را به صورت متوازن و بر اساس گنجایش استاندارد لباسشویی خود در دیگ شستشو بریزید. بعد از هر شستشو لباس‌ها را سریعا از لباسشویی خارج کنید و درب لباسشویی را تا خشک شدن کامل دیگ شستشو باز بگذارید.
 • از شوینده‌ای استفاده کنید که مخصوص ماشین‌های لباسشویی اتوماتیک است و همیشه طبق برنامه شستشو و به صورت استاندارد پودر در جاپودری لباسشویی آریستون بریزید.
 • هر ماه لباسشویی آریستون را بشویید. برای اینکار یک چرخه نرمال (بدون ریختن لباس) با بالا‌ترین درجه حرارت را انتخاب کنید و اجازه دهید دستگاه کاملا شسته شود.
 • بعد از شستشوی کامل لباسشویی حتما لابه لای لاستیک دور درب لباسشویی آریستون را جستجو کنید و با کمک یک دستمال مرطوب رسوبات یا گرد و غبار جمع شده در این قسمت را پاک کنید.

مشاوره رایگان خرید لباسشویی آریستون

مشاوره رایگان خرید ماشین لباسشویی 
تعمیرلاین فقط در غالب ارائه خدمات پس از فروش این وسیله فعال نیست، بلکه به شما کمک خواهد کرد تا بهترین مدل ماشین لباسشویی آریستون را با توجه به معیار و انتظارتان تهیه کنید. برای مشاوره خرید لباسشویی آریستون با ما تماس بگیرید. این مشاوره تخصصی کاملا رایگان است و به شما در شناخت بیشتر محصولات متنوع این برند کمک بسیاری خواهد کرد.

آموزش عیب یابی و تعمیر لباسشویی آریستون 

با مشکلات متداول لباسشویی‌های آریستون بیشتر آشنا شوید. وظیفه ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی آریستون دادن اطلاعات مناسب و در حد شناخت کابر معمولی با این وسایل است. لیست زیر شامل ۶ مشکل عمده لباسشویی آریستون و راه حل‌هایی ساده برای رفع این دست مشکلات است. اگر مشکل شما با راهکارهای زیر حل نشد، با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا متخصصان ما در سریع‌ترین زمان لباسشویی شما را عیب یابی و تعمیر کنند.

چرا لباسشویی آریستون روشن نمی‌شود؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

آموزش رفع مشکل روشن نشدن لباسشویی آریستون:
 • ابتدا مطمئن شوید که مشکلی از پریز و یا محافظی که لباسشویی به آن متصل است نباشد. گاهی اوقات لرزش بیش از حد لباسشویی می‌تواند سیم‌های برق را شل کند. در قدم بعدی باید دکمه‌های پنل بررسی شوند. درب ماشین لباسشویی آریستون باید کاملا بسته باشد. اگر درب را کاملا بسته‌اید ولی هنوز لباسشویی روشن نشده است، باید برای بررسی برد لباسشویی آریستون و سیم کشی‌های متصل آن به میکروسوئیچ درب از تعمیرلاین کمک بگیرید.
برای ارتباط با تعمیرلاین با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی آریستون تخلیه مناسبی ندارد؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

آموزش رفع مشکل تخلیه آب در ماشین لباسشویی آریستون:
 • یکبار دیگر برنامه شستشو را راه اندازی کنید، شاید به علت نوسان برق این اتفاق افتاده است.
 • در مرحله بعد باید نسبت به رفع انسداد در شیلنگ، فیلتر تخلیه اقدام کنید. این قسمت‌ها را جدا کنید و کاملا تمیز کنید.
 • ارتفاع شیلنگ تخلیه باید بین ۱/۵ تا ۲ متر باشد. ارتفاع شیلنگ تخلیه را بررسی کنید.
 • گاهی لباس‌های کوچک در پمپ تخلیه گرفتار می‌شوند، علاوه بر این خرابی پمپ تخلیه یا شیر برقی لباسشویی آریستون هم می‌تواند محتمل باشد در اینگونه موارد لباسشویی را از برق بکشید و با تعمیرلاین برای رفع مشکل تماس بگیرید.

چرا در ماشین لباسشویی آریستون چرخه شستشو از کار افتاده است؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

آموزش رفع مشکل از کار افتادن چرخه شستشو در لباسشویی آریستون:
 • ماشین ‌های لباسشویی آریستون دارای دکمه اتوکشی آسان هستند، اگر این دکمه را فشار داده باشید، دیگ شستشو با سرعت بسیار پایینی می‌چرخد، که کاملا طبیعی است.
 • بعد از هر چرخه شستشو پمپ تخلیه لباسشویی آریستون باید شروع به کار کند. اگر صدایی از سیستم تخلیه نمی‌شنوید، احتمالا باید فیلتر تخلیه و شیلنگ تخلیه را از نظر گرفتگی بررسی نمایید. طبق دستور العمل سوال بالا پیش بروید.
 • مطمئن شوید که لباس‌ها را به صورت متوازن و در حد گنجایش لباسشویی آریستون در دیگ ریخته‌اید. اگر لباس کم است، باید لباس بیشتری بریزید و اگر مقدار لباس خیلی زیاد است، تعداد آن را کم کنید و با دست لباس‌ها را داخل دیگ لباسشویی پخش کنید.
 • در صورتی که مشکل شما حل نشده است، اماشین لباسشویی آریستون نیاز به بررسی و عیب یابی تخصصی دارد. برای ارتباط با تعمیرلاین با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

چرا لباسشویی آریستون هنگام شستشو سر و صدای زیادی تولید می‌کند؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

آموزش رفع مشکل سر و صدای زیاد لباسشویی آریستون:
 • برای اینکه دستگاه شما بی سر و صدا کار کند، باید روی سطح کاملا صاف نصب شده باشد. ممکن است، با گذشت زمان لباسشویی حرکت کند و از حالت تراز خارج شود، پس پایه های لباسشویی را دوباره تراز کنید.
 • پیچ و مهره‌های مخصوص حمل و نقل ایمن لباسشویی آریستون ممکن است باز نشده باشد. پشت ماشین لباسشویی را بررسی کنید و در صورت وجود این پیچ و مهره ‌ها آنها را در بیاورید.
 • داخل دیگ لباسشویی آریستون را بررسی کنید. شاید شئی مقل دکمه کنده شده لباس و یا سکه هر چیز دیگری باعث تولید این سر و صداست.
 • اگر مشکل شما حل نشد، بلبرینگ لباسشویی آریستون، سیستم تخلیه و تسمه درایو لباسشویی نیاز به بررسی تخصصی دارد. بنابراین برای عیب یابی دقیق با تعمیرلاین به شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

چرا ماشین لباسشویی آریستون نشتی و آبریزی دارد؟ برای حل مشکل چه باید کرد؟

تعمیر نشتی آب از ماشین لباسشویی آریستون:
اول از همه باید بدانید که این نشتی دقیقا از کجای ماشین لباسشویی اتفاق افتاده است و سپس بر اساس دستور العمل‌های زیر هر بخش را بررسی کنید.
 • برای نشتی از جلوی درب باید سلامت لاستیک درب لباسشویی بررسی شود و در صورت نقص این قسمت را تعویض کنید.
 • اتصالات ورودی مانند شیر و شیلنگ ورودی و دریچه ورود آب لباسشویی را بررسی و تمیز کنید و دوباره اتصالات را کاملا محکم کنید. سیستم تخلیه را نیز بر اساس دستورالعمل‌های گفته شده تمیز کنید.
 • شوینده را بررسی کنید و از شوینده مجاز به صورت مشخص شده بر اساس برنامه شستشو استفاده کنید. اگر مشکل از پودر نیست شاید جاپودری رسوب کرده است، این قسمت را تمیز کنید.
 • اگر مشکل همچنان باقیست باید عیب یابی سایر اجزا مانند شیر برقی، سوئیچ جریان و یا حتی مخزن اصلی را به تعمیرکار مجاز لباسشویی آریستون واگذار کنید. ما در تعمیرلاین آمادۀ حل سریع مشکل شما هستیم.

چرا لباس‌ها بعد از شستشو داخل لباسشویی آریستون سفیدک زده اند؟

آموزش رفع مشکل سفیدک زدن لباس‌ها در لباسشویی آریستون:
 • عموما سفیدک زدن لباس‌ها در پایان پروسه شستشو، به خاطر استفاده زیاد از شوینده است. پس در قدم اول مطمئن شوید که طبق برنامه، پودر به ماشین لباسشویی اضافه می‌کنید.
 • در مرحله بعد مطمئن شوید که از پودر مخصوص لباسشویی استفاده می‌کنید و پودر مربوطه کیفیت لازم را دارد.
 • اگر از هر دو مورد مطمئن هستید احتمالا جاپودری لباسشویی شما رسوب کرده است. برای رفع این مشکل یکبار ماشین لباسشویی آریستون را بدون لباس و در گرم‌ترین حالت تنظیم کنید و اجازه دهید دستگاه شسته شود.
اگر مشکل حل نشد، برای بررسی بیشتر با تعمیرلاین تماس بگیرید.

ارورهای ماشین لباسشویی آریستون را بهتر بشناسیم!

لیست زیر شامل متداول‌ترین ارورهای (کد‌های خطا) ماشین لباسشویی آریستون است. اگر با هر کدام از این ارورها مواجه شده‌اید قبل از تماس با ما یکبار از راه حل‌های پیشنهادی استفاده کنید. شاید مشکل ماشین لباسشویی شما با یک راهکار ساده قابل رفع باشد. اگر دسترسی به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی آریستون ندارید؛ لیست کامل ارورهای ماشین لباسشویی آریستون بر اساس سری ساخت‌های متفاوت به صورت کامل در وبلاگ تعمیرلاین موجود است.

ارور ها

 • ارور F10 لباسشویی آریستون
  آبگیری لباسشویی آریستون با آب سرد به مشکل خورده است. لباسشویی پر نمی‌شود.
  راه حل : مطمئن شوید که شیر ورودی آب به لباسشویی باز است. موقعیت شیلنگ تخلیه را بررسی کنید و مطمئن شوید که پیچ خورده یا گرفته نباشد. یکبار لباسشویی آریستون را ریست کنید تا ارور مربوطه پاک شود.
 • ارور F11 لباسشویی آریستون
  لباسشویی آریستون با آب گرم آبگیری نمی‌کند و پر نمی‌شود.
  راه حل : اگر دمای محیط زیر نقطه انجماد باشد احتمال بروز یخ زدگی در لوله‌ها وجود دارد. دمای محیط را به بالای ۴ درجه برسانید. مطمئن شوید که شیر ورودی آب سالم و باز باشد. لوله تخلیه را بررسی کنید و مطمئن شوید که بدون پیچ خوردگی است. یکبار لباسشویی آریستون را ریست کنید.
 • ارور F12 لباسشویی آریستون
  لباسشویی آریستون از آب ولرم (مخلوط سرد و گرم) پر نمی‌شود.
  راه حل : به احتمال زیاد شیر آب را باز نکرده‌اید. یکبار لباسشویی آریستون را ریست کنید.
 • ارور F13 لباسشویی آریستون
  آب وارد ماشین لباسشویی آریستون نمی‌شود.
  راه حل : اتصالات مربوط به منبع تغذیه آب را بررسی کنید. شیر ورودی سرد و گرم را بررسی کنید. فیلتر ورودی آب و شیلنگ ورودی را تمیز کنید.
 • ارور F14 لباسشویی آریستون
  لباسشویی آریستون توانایی گرم کردن آب را ندارد.
  راه حل : در چنین مواقعی یکبار لباسشویی را ریست کنید. اگر مشکل حل نشد، احتمالا مشکل از المنت حرارتی و سنسور گرمایی دستگاه است. (حتما برای عیب یابی دقیق با تعمیرلاین تماس بگیرید.)
 • ارور F15 لباسشویی آریستون
  آب داخل ماشین لباسشویی آریستون تخلیه نمی‌شود.
  راه حل : موقعیت شینگ تخلیه را بررسی کنید. مطمئن شوید که لوله حداقل ارتفاع مناسب را داشته باشد و بدون پیچ خوردگی و گرفتگی است. فیلتر تخلیه لباسشویی آریستون را در بیاورید و کاملا تمیز کنید. (قبل از باز کردن فیلتر تخلیه، برای جلوگیری از نشتی آب، زیر سطح حوله یا سطل بگذارید.
 • ارور F16 لباسشویی آریستون
  سطح آب وارد شده به ماشین لباسشویی بالاتر از حد مجاز رفته است.
  راه حل : در چنین مواقعی ابتدا سریعا شیر ورودی را ببندید. حالا یکبار لباسشویی آریستون را ریست کنید. اگر همچنان مشکل ادامه داشت، سنسور سطح آب، سیستم تخلیه، و دریچه آب لباسشویی نیاز به بررسی و تعمیر دارد. برای حل مشکل با تعمیرلاین تماس بگیرید.
 • ارور F17 لباسشویی آریستون
  درب لباسشویی آریستون باز است.
  راه حل : یکبار محکم درب را ببندید تا صدای چفت شدن درب را بشنوید. مطمئن شوید لاستیک دور درب لباسشویی آریستون یا لباس‌های داخل دیگ مانع از بسته شدن کامل درب نمی‌شود. یکبار لباسشویی را ریست کنید و اگر همچنان ارور نمایش داده می‌شود، برای بررسی قفل درب لباسشویی و همچنین اتصالات برد لباسشویی آریستون با تعمیرلاین تماس بگیرید.
 • ارور F20/1 لباسشویی آریستون
  ترمسیتور و مدار NTC لباسشویی آریستون به مشکل خورده است.
  راه حل : بررسی کنید که دمای محیط زیر صفر نباشد. اگر دما زیر صفر است لوله ها را از یخ زدگی حفظ کنید. یکبار لباسشویی آریستون را ریست کنید تا دوباره تمام اجزا راه اندازی شوند. اگر همچنان مشکل حل نشده است باید پایه‌های مقاومت ترمیستور، مدار NTC توسط متخصص تعمیر لباسشویی آریستون بررسی شود.
 • ارور F30/31 لباسشویی آریستون
  موتور درایو لباسشویی آریستون دچار نقص شده است.
  راه حل : در چنین مواقعی یکبار دیگر برنامه شستشو را انتخاب کنید. اگر ارور برطرف نشده است از تعمیرلاین برای بررسی بیشتر کمک بگیرید.
 • ارور F40 لباسشویی آریستون
  در زمان گرمایش آب توسط لباسشویی آریستون آب زیر سطح محافظت شده است.
  راه حل : یکبار لباسشویی آریستون را ریست کنید. اگر مشکل حل نشده است با تعمیرلاین به شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.
 • ارور F41 لباسشویی آریستون
  مشکلی در سنسور تعیین سطح آب لباسشویی آریستون وجود دارد.
  راه حل : شاید یک اختلال در سیستم داده لباسشویی اتفاق افتاده است بنابراین یکبار لباسشویی خود را ریست کنید. اگر مشکل حل نشده است، احتمالا هیدوستات لباسشویی آریستون ( سنسور سطح آب) و یا برد اصلی لیاسشویی و اتصالات مربوط به آن نقص دارد. برای عیب یابی دقیق به تعمیرلاین مراجعه کنید.
 • ارور F50/51 لباسشویی آریستون
  زبان مورد نظر شما و همچنین برنامه شستشو ذخیره نشده است.
  راه حل : اگر برنامه‌ها و زبان انتخاب شده اند، یکبار لباسشویی آریستون را ریست کنید تا مشکل برطرف شود.
 • ارور H20 لباسشویی آریستون
  آب وارد لباسشویی آریستون نمی‌شود.
  راه حل : مطمئن شوید که آب ساختمان قطع نیست. سلامتی شیر ورودی را بررسی کنید و آن را باز کنید. شیلنگ ورودی، فیلتر و دریچه آب را تمیز کنید.
 • ارور LOCK لباسشویی آریستون
  ماشین لباسشویی آریستون قفل نمی‌شود.
  راه حل : یک بار درب را محکم ببندید. لباسشویی را ریست کنید. اگر مشکل حل نشده است مکانیسم قفل درب لباسشویی آریستون نیاز به تعمیر دارد.

چطور ماشین لباسشویی آریستون را ریست کنیم؟

برای ریست کردن ماشین لباسشویی آریستون دو راه وجود دارد:
۱- برای ریست کردن آسان ماشین لباسشویی دستگیره چرخان را روی “o” بگذارید و بعد دکمه ON/OFF را فشار دهید، تا لباسشویی آریستون خاموش شود. در این حالت لباسشویی شما ریست خواهد شد.
۲-دستگاه را خاموش کنید و از برق بکشید. بعد از حدود ۱ الی ۲ دقیقه، مجددا دستگاه را به برق بزنید و لباسشویی را روشن کنید تا تمام اجزا مجددا راه اندازی شوند.

چطور حالت آزمایشی لباسشویی آریستون را فعال یا غیر فعال کنیم؟ (Disable Test/Demo Mode)

روش ۱: ابتدا دکمه Start/Cancel را فشار دهید تا تمامی چراغ‌های لباسشویی آریستون روشن شود. سپس دکمه Start/Cancel را به همراه دکمه On/Off نگه دارید تا علامت dOFF روی نمایشگر لباسشویی آریستون نشان داده شود.
روش ۲: دکمه Start/Cancel را به همراه دکمه On/Off نگه دارید و سپس آخرین گزینه بالا، سمت چپ را نگه دارید تا پیام dOFF روی صفحه نمایشگر لباسشویی آریستون مشخص شود.

تماس با تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی آریستون

“شما می توانید با یک تماس، مشاورۀ رایگان دریافت کنید!”

برای تماس با مجموعه تعمیرلاین می توانید از شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ استفاده کنید تا ضمن مطرح کردن مشکلتان، مشاوره ای رایگان در زمینۀ تعمیرات انواع لوازم خانگی دریافت کنید.
پشتیبان های ما در مجموعه تعمیرلاین با پاسخگویی ۲۴ ساعته در طول هفته، تکنسینی مجرب از تعمیرلاین به محلتان اعزام خواهند کرد تا نگرانی بابت کیفیت تعمیرات نداشته باشید! همین حالا با ما تماس بگیرید تا کمتر از یک ساعت تعمیرکاری مجرب در محل خود داشته باشید!

سایر بخش ها

سوالات متداول

ماشین لباسشویی آریستون ( Ariston ) ساخت کجاست؟
آریستون در سال ۱۹۳۰ به عنوان یک تجارت خانوادگی در فابریانو ایتالیا تاسیس شد. آریستون در ابتدا اجاق گاز، سیستم‌های گرم کردن آب و سیلندرهای گاز مایع تولید کرد و در سال ۱۹۶۰، تولید ماشین لباسشویی، ظرفشویی و نسل جدیدی از اجاق‌های گاز، شروع کرد و در همین سال موفق به گرفتن جایزه “Gold Compass Award” شد و بالا‌ترین افتخار در طراحی و ساخت صنعتی ایتالیا را به خود اختصاص داد. آریستون تا به امروز بیش از ۴۰% از سهام فروش لوازم خانگی در ایتالیا را در اختیار دارد و ۷۰ مرکز تحقیقاتی برای پژوهش و پیشبرد فناوری در سراسر جهان تاسیس کرده است. اگر از محصولات برند‌های زیر مثل: Chaffoteaux, Elco, Racold, Régent, Atag, NTI, HTP, Cuenod, Ecoflam و Thermowatt استفاده می‌کنید، باید بدانید که تمامی این اسامی زیر نظر آریستون فعالیت می‌کنند. موفقیت در تولید و عرضه لوازم خانگی با کیفیت، شرکت ایندزیت را مجاب به همکاری با آریستون کرده است. به همین خاطر زیر مجموعه‌ای به نام Hotpoint-Ariston را به وجود آوردند و محصولات مشترک خود را در غالب این نام تولید و عرضه کردند.
هزینه تعمیر لباسشویی آریستون در تعمیرلاین چگونه محاسبه می‌شود؟
مطمئنا یکی از معیار‌های انتخاب ما پیدا کردن تعمیرگاهی است که جدای از تخصص و مهارت کافی، تعرفه مناسبی نیز برای ارائۀ خدماتش داشته باشد. در مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی آریستون تمامی قیمت‌های خدمات تعمیری و تعویضی زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی است و شما امکان دسترسی شفاف به هزینه‌ها را دارید. برای استعلام قیمت تقریبی قبل از حضور تعمیرکاران با شماره ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید. هزینه دقیق تعمیرات بسته به نوع خرابی لباسشویی آریستون و با بررسی دقیق تعمیرکاران ما به شما اعلام خواهد شد. ضمن این‌که: در تعمیرلاین، امکان استعلام قیمت در تمام پروسه تعمیر لباسشویی آریستون وجود دارد و در صورت لغو خدمات بعد از حضور تکنسین‌های ما فقط هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار به عهده شماست. تعمیرکاران ما در مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی آریستون موظفند بعد از تست کارکرد صحیح وسیله و کسب رضایت شما هزینه را دریافت نمایند. تمامی خدمات انجام گرفته و جمع تمام هزینه‌های تعمیرات به صورت فاکتور کتبی در پایان پروسه تعمیر لباسشویی آریستون به شما ارائه خواهد شد. از زمان ثبت سفارش شما، بخش پشتیبانی ما به صورت ۲۴ ساعته پیگیر تمامی خواسته‌های شماست و برای استفاده از ضمانتنامه تعمیرلاین کافیست با این بخش تماس بگیرید.
چه مناطقی تحت پوشش تعمیرلاین قرار دارد؟
چشم انداز ما ارتقای پروسۀ انواع تعمیرات و خدمات در محل است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به زودی بتوانیم در تمامی مناطق کشور خدمتگزار شما عزیزان باشیم. برای دریافت انواع خدمات لباسشویی آریستون توسط تعمیرلاین با شماره مرکزی ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید. خطوط ما بدون اشغالی آماده شنیدن مشکلات شماست. مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی آریستون در مرکز تهران میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهرآرا و… مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در شمال تهران فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و… مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در غرب تهران آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و … مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در شرق تهران تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام ، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و … مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی آریستون در جنوب تهران آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، حافظ ، امام خمینی، ولیعصر، قزوین، و…

دیدگاه کاربران 0

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مرکز تعمیر لاین

مرکز تعمیرات پاسخگو شماست

سفارش و مشاوره

021-87700770

آخرین پرسش ها
تمامی پرسش های مهم ببینید
با شما تماس میگیریم

درخواست خود را رایگان بفرستید