تعمیر لباسشویی مرسی

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات در محل، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی مرسی می‌باشد. کافیست درخواست خود را ثبت کنید.
تماس و مشاوره
021-87700770
تعمیر لباسشویی مرسی

چرا تعمیر لباسشویی مرسی تعمیرلاین

سرعت و کیفیت در ارائه خدمات :

هدف تیم تعمیرلاین، ارتقا کیفیت و سرعت خدمات تعمیرات لوازم خانگی است. مهم نیست در کدام منطقه از تهران ساکن هستید. تعمیرلاین پس از ثبت درخواست شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تعمیرکار‌ خود را به محل شما اعزام خواهد کرد.

ارائه سرویس در محل و زمان موردنظر شما :

تعمیرکاران تعمیرلاین در نزدیکی شما هستند. با یک تماس می‌توانید از خدمات تعمیرات در محل این مجموعه حرفه‌ای استفاده کنید. زمان مراجعه تعمیرکار به محل مورد نظر شما و انجام تعمیرات توسط خود شما تعیین می‌شود.

کادری مجرب و حرفه‌ای :

تمامی خدمات تعمیرات در تعمیرلاین، توسط تعمیرکارانی مجرب و حرفه‌ای انجام می‌گیرد. ما خیال شما را از انجام هرگونه تعمیرات بی‌دردسر و حرفه‌ای آسوده نموده‌ایم.

هزینه منصفانه تعمیرات  :

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت بالای لوازم و هزینه خرید مجدد آنها، تیم تعمیرلاین تصمیم گرفته تا هزینه تعمیرات هرگونه لوازم را با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه ارائه دهد.

برآورد هزینه تعمیرات  :  

هنگام عیب‌یابی دستگاه و قبل از انجام تعمیرات، تعمیرکاران تعمیرلاین، هزینه حدودی تعمیرات را به شما اعلام می‌کنند.
برآورد هزینه تعمیرات در تعمیرلاین توسط خود شما نیز امکان‌پذیر است زیرا هزینه تعمیرات در تعمیرلاین کاملا شفاف در وبسایت تعمیرلاین اعلام شده است.

گارانتی تعمیر و سلامت قطعات تعویضی :

تیم تعمیرلاین در راستای جلب رضایت شما و برطرف نمودن نگرانی‌هایتان از خرابی‌های آینده و نیاز مجدد به تعمیرات، تمامی خدمات خود را همراه با ضمانت نامه کیفیت خدمات و سلامت قطعات تعویضی ارائه خواهد نمود.

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی مرسی در تهران

ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات انواع لباسشویی برند مرسی آماده ارائه خدمات پس از فروش این وسیله در تمامی نقاط ۲۲ گانه استان تهران هستیم.
محصولات این برند در کشورمان به صورت محدودی وارد می‌شوند، پس بهتر است، با وجود مرکز تخصصی تعمیرات این برند در تهران از سپردن پروسه تعمیر لباسشویی مرسی به تعمیرکاران غیر مجاز صرفه نظر کنید.

تعمیرکاران معمولی تجربه چندانی در برخورد با لباسشویی‌های مرسی ندارند و این عدم شناخت و تجربه ممکن است ماشین لباسشویی محبوب شما را برای همیشه خاموش کند.

ارتباط و ثبت سفارش از ما بسیار آسان است. فقط و فقط کافیست با شماره تلفن مرکزی ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید. بعد از ثبت سفارش از جانب شما، نزدیک‌ترین تعمیرکار برند لوازم خانگی مرسی به محل شما اعزام خواهد شد.
با توجه به دانش و مهارت و همچنین در اختیار داشتن ابزار پیشرفته، ماشین لباسشویی مرسی در کمترین زمان و با بهترین کیفیت تعمیر شده و آماده به کار خواهد بود.

ما تمامی خدمات مربوط به تعمیر لباسشویی مرسی را ضمانت می‌کنیم تا در صورت برگشت مشکل، بدون هیچ گونه پرداخت هزینه‌ای ماشین لباسشویی شما بررسی و تعمیر گردد.

این صفحه فقط مربوط به توضیح در مورد خدمات ما نیست. شما می‌توانید با استفاده از مطالب این صفحه اطلاعات مفیدی در مورد لباسشویی‌های مرسی به دست آورید و حتی بعضی از مشکلات ماشین لباسشویی را بدون نیاز به تعمیرکار، تعمیر کنید. پس با ما همراه بمانید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مرسی در محل-تعمیرلاین

 

چرا تعمیرلاین؟!

 • تعمیرکاران تعمیرلاین دانش و اطلاعت کافی برای رفع مشکلات این وسیله را در اختیار دارند.
 • اطلاعات در مورد محصولات جدید این برند دائما در این مجموعه بروز رسانی می‌شوند.
 • تمامی تعمیرکاران زیر نظر مستقیم مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی هستند و از طرف مجموعه کاملا تجهیز می‌شوند.
 • با توجه به توزیع تعمیرکاران در مناطق مختلف تهران، مراجعه و تعمیر لباسشویی شما در کمترین زمان انجام خواهد شد.
 • تعمیرلاین، به صورت مستقیم زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوارم خانگی است، بنابراین قیمت تعمیر، پایین‌تر از سایر مراکز خدماتی است.
 • در صورت نیاز به تعویض قطعات لباسشویی مرسی، با تشخیص تعمیرکاران، از قطعات اصل و اورجینال لباسشویی مرسی استفاده خواهد شد.
 • تمامی خدمات تعمیرلاین، مانند: نصب، سرویس، تعمیر و تعویض قطعات توسط مجموعه ضمانت خواهد شد.

خدمات تعمیرلاین

برای دریافت هرکدام از خدمات زیر کافیست با شماره مرکزی ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما از تعمیرلاین به محل و منزل شما اعزام شوند. با وجود ارائه خدمات به صورت حضوری و در محل شما:

 • نیاز به جابجایی لباسشویی و تلف شدن زمان تا انتقال دستگاه به مرکز مجاز تعمیرات از بین خواهد رفت.
 • هزینه‌ای بابت حمل و نقل و جابجایی لباسشویی مرسی تا تعمیرگاه پرداخت نخواهید کرد.
 • نگرانی بابت آسیب در جابجایی نخواهید داشت و پروسه تعمیر لباسشویی مرسی، سرعت می‌گیرد.
 • از نزدیک شاهد عملکرد تعمیرکار خواهید بود و می‌توانید از تعمیرکار مشاوره بگیرید.

خدمات در تعمیرلاین شامل:

نصب و راه اندازی لباسشویی مرسی

چنانچه به تازگی ماشین لباسشویی مرسی را تهیه کرده‌اید یا قصد انتقال به محل دیگری را دارید؛ می‌توانید روی تعمیرلاین برای نصب و راه اندازی اصولی این وسیله حساب کنید. تعمیرکاران ما در زمانی که شما مشخص می‌کنید به محل شما می‌آیند و لباسشویی شما را در استانداردترین حالت ممکن راه اندازی می‌کنند.

از شرایط نصب و راه اندازی اصولی لباسشویی مرسی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شناسایی محل مناسب نصب لباسشویی مرسی
 • تهیه و نصب شیلنگ‌های ورودی و خروجی استاندارد
 • خارج کردن پیچ و مهره‌های مخصوص حمل و نقل از دستگاه
 • آب بندی دقیق تمامی اتصالات به ماشین لباسشویی مرسی
 • تست کارکرد صحیح ماشین لباسشویی مرسی
  سپردن نصب ماشین لباسشویی به تعمیرکاران تعمیرلاین، جدا از از ارزان و مقرون به صرفه بودنش، به شما کمک می‌کند که یک شروع ایده‌آل و بی دردسر را با ماشین‌های لباسشویی مرسی تجربه کنید.

برای دریافت خدمات مربوط به نصب هم مانند تمامی خدماتمان کافیست با ما تماس بگیرید.

  سرویس لباسشویی مرسی در محل

سرویس به موقع ماشین لباسشویی مرسی می‌تواند به شما در حفظ طول عمر مفید این وسیله کمک بسیاری کند و همچنین نیاز به تعمیرات جدی را به صورت محسوسی کاهش دهد. مطمئنا با بررسی و عیب یابی در بازه‌های زمانی مشخص توسط تعمیرکار مجاز برند مرسی، از پرداختن هزینه‌های سرسام آور تعویض قطعات و تعمیرات جدی این وسیله در امان خواهید بود.

در تعمیرلاین سرویس این وسیله شامل موارد زیر است:

 • بررسی شرایط نصب دستگاه و تنظیم مجدد دستگاه در شرایط استاندارد
 • عیب یابی کلیه اجزای خارجی لباسشویی مرسی شامل: دکمه‌ها، پنل، نمایشگر و…
 • بررسی شیلنگ‌های ورودی و خروجی، اتصالات و آب بندی‌های مربوط به این اجزا
 • عیب یابی دقیق تمام اجزای داخلی شامل پمپ تخلیه، موتور، برد، دیگ و مخزن و…
 • تست تمامی برنامه‌های شستشو و رسوب زدایی کامل دستگاه با شوینده مخصوص
  شما می‌توانید خدمات مربوط به سرویس دوره‌ای لباسشویی مرسی را در تعمیرلاین رزرو کنید تا در روز‌هایی که در منزل هستید، با یک بررسی تخصصی توسط تعمیرکاران ما، مشکلات ماشین لباسشویی را قبل از تبدیل شدن به مشکلات بزرگتر رفع کنید.

برای ثبت سفارش و رزرو سرویس لباسشویی مرسی با شماره مرکزی ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

تعمیرات فنی و تخصصی لباسشویی مرسی در محل

همان طور که گفتیم، نداشتن دانش و تجربه کافی سایر تعمیرکاران در مواجه با خرابی‌های ماشین لباسشویی مرسی، می‌تواند به جای تعمیر این وسیله، چراغ ماشین لباسشویی شما را برای همیشه خاموش کند.

با سپردن پروسه عیب یابی و تعمیر لباسشویی مرسی به نمایندگان مجاز این برند می‌توانید خیال خود را بابت کیفیت تعمیرات لباسشویی خود راحت کنید. بعلاوه آشنایی کامل متخصصان ما در مواجه با اجزای داخلی لباسشویی مرسی، امکان تعمیر این قطعات را بجای تعویض آن به وجود می‌آورد. تعمیر قطعات ماشین لباسشویی مرسی به شما کمک زیادی در صرفه‌جویی هزینه‌های جاری تعمیرات این وسیله خواهد کرد.

در تعمیرلاین امکان تعمیر قطعات زیر وجود دارد:

 • تعمیر سوئیچ فلوتر (جریان) لباسشویی مرسی
 • تعمیر سنسور مخزن شستشو لباسشویی مرسی
 • تعمیر شیر برقی لباسشویی مرسی
 • تعمیر هیدروستات لباسشویی مرسی
 • تعمیر دمپر و نوار لرزش گیر لباسشویی مرسی
 • تعمیر دریچه شوینده لباسشویی مرسی
 • تعمیر تایمر ماشین لباسشویی مرسی
 • تعمیر المنت گرمایی لباسشویی مرسی
 • تعمیر تسمه درایو و قرقره لباسشویی مرسی
 • تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی مرسی
 • تعمیر سوئیچ قفل درب لباسشویی مرسی
 • تعمیر موتور و پمپ تخلیۀ لباسشویی مرسی

تعویض قطعات ماشین لباسشویی مرسی

در تعمیرلاین، تعمیرات بر تعویض قطعات ارجحیت دارد. ولی گاهی اوقات قطعات ماشین لباسشویی بر اثر کارکرد نادرست یا استفاده بیش از حد، قابلیت کارکرد خود را بطور کامل از دست می‌دهند و چاره‌ای جز تعویض برای ما باقی نمی‌گذارند.

وظیفه ما در چنین مواقعی تامین قطعات لباسشویی مرسی و در اختیار گذاشتن این قطعات به تعمیرکارانمان است. بنایراین زمانی که نیاز به تعویض قطعات لباسشویی مرسی از سمت تعمیرکارانمان تایید شود؛ شما می‌توانید از قطعات اورجینال و اصلی برند مرسی استفاده نمایید.

تمامی این قطعات دارای ضمانتنامه اصلی هستند و با توجه به مدل و نوع لباسشویی، در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

قطعات تامین شده از طرف تعمیرلاین، به صورت محدود و فقط در اختیار مصرف کنندگان لباسشویی مرسی قرار داده می‌شود.

مشاوره رایگان برای خرید بهترین مدل ماشین لباسشویی مرسی!

ما به خوبی ماشین‌های لباسشویی مرسی را می‌شناسیم و می‌توانیم به شما در قالب یک مشاوره رایگان، تمامی اطلاعات مربوط به این وسیله را در اختیار شما قرار بدهیم.

شما می‌توانید قیمت ماشین لباسشویی مرسی، اطلاعات مربوط به ظرفیت ‌های مختلف ماشین‌های لباسشویی این برند و سایر ویژگی‌ها و مشخصات فنی را از ما بپرسید. همکاران ما با توجه به نیاز و انتظاراتتان بهترین مدل ماشین لباسشویی مرسی را به شما معرفی خواهند کرد. برای دریافت این مشاوره رایگان، کافیست با ما تماس بگیرید.

آموزش عیب یابی و تعمیر لباسشویی مرسی

وظیفه ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی مرسی، ارائه اطلاعاتی است که به شما در تعمیر این وسیله کمک کند. لیست زیر شامل مهم‌ترین مشکلات ماشین لباسشویی مرسی است. ما در این قسمت راه حل‌هایی را مطرح کرده‌ایم که شما به عنوان یک کاربر معمولی بتوانید، از پس تعمیر این وسیله بر بیایید.

گاهی برخی از مشکلات ماشین لباسشویی با راه حل‌هایی غیر فنی و تخصصی قابل رفع است. اگر راه حل‌های زیر کمکی به شما در رفع مشکلتان با ماشین لباسشویی نکرده است، از بازکردن ماشین لباسشویی خودداری کنید. برای حل مشکل، بهترین راه حل تماس با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ و کمک گرفتن از تعمیرکاران تعمیرلاین است.

  چرا ماشین لباسشویی مرسی روشن نمی‌شود؟ برای رفع این مشکل چه کنیم؟

آموزش رفع مشکل روشن نشدن ماشین لباسشویی مرسی:

 • مطمئن شوید که جریان کافی در پریز یا محافظ به ماشین لباسشویی مرسی می‌رسد.
 • فیوز ماشین لباسشویی را در صورتی که سوخته تعویض نمایید.
 • مطمئن شوید که درب ماشین لباسشویی مرسی کاملا بسته شده است.
 • اگر به طور مداوم از لباسشویی استفاده کرده‌اید؛ ۱ الی ۲ ساعت به دستگاه استراحت دهید.
 • اگر چراغ‌های لباسشویی روشن است ولی دستگاه شروع به کار نمی‌کند؛ یکبار لباسشویی مرسی را ریست کنید.

اگر مشکل شما حل نشده است با تعمیرلاین تماس بگیرید. تعمیرکاران ما باید برد لباسشویی مرسی، تمامی سیم کشی‌های مربوط به میکروسوئیچ قفل و برد لباسشویی، پنل برق دستگاه و همچنین موتور و پمپ تخلیه لباسشویی مرسی را برای رفع مشکل بررسی کنند.

چرا لباسشویی مرسی تخلیه نمی‌شود؟ برای رفع این مشکل چه کنیم؟

آموزش رفع مشکل تخلیه نشدن ماشین لباسشویی مرسی:

 • در وهله اول مطمئن شوید که تخلیه نشدن لباسشویی به خاطر نوسانات جریان برق نباشد. در صورت نوسان برق یکبار دیگر چرخه را انتخاب کنید.
 • حالا، وضعیت شیلنگ تخلیه را بررسی کنید. این شیلنگ باید در طول و ارتفاع مناسب نصب شده باشد. (برای حل مشکل به دفترچه راهنای لباسشویی مرسی مراجعه کنید.)
 • مطمئن شوید که شیلنگ تخلیه تحت فشار نیست و یا پیچ نخورده است. شلنگ تخلیه باید آزاد و انتهای آن کاملا صاف باشد.
 • شیلنگ تخلیه را باز کنید. سپس با فشار آب داخل آن را تمیز کنید تا لجن و جرم‌های داخل لوله خارج شود و مجددا در شرایط استاندارد نصب نمایید.
 • حالا نوبت به فیلتر تخلیه لباسشویی مرسی است. در هنگام باز کردن این قسمت مراقب نشتی آب از این قسمت باشید.
 • فیلتر تخلیه لباسشویی را با آب و برس کاملا تمیز کنید. گاهی اوقات ممکن است وسایل کوچک داخل دیگ شستشو در این قسمت گیر کنند.

اگر مشکل شما حل نشده است با تعمیرلاین تماس بگیرید. تعمیرکاران ما باید پمپ تخلیه لباسشویی مرسی، موتور و برد لباسشویی شما را برای رفع مشکل بررسی کنند.

چرا لباسشویی مرسی نشتی دارد؟ برای رفع این مشکل چه کنیم؟

آموزش رفع مشکل نشتی از ماشین لباسشویی مرسی:

 • ابتدا محل دقیق نشتی را شناسایی کنید.
 • اگر شیر ورودی نشتی دارد، ان را می‌توان به راحتی تعویض کرد.
 • اگر شیلنگ ورودی و خروجی آب لباسشویی مرسی دفرمه یا سوراخ شده است. این قسمت‌ها را تعویض کنید.
 • گاهی نشت ار آب بندی‌های لباسشویی رخ می‌دهد که با محکم کردن اتصالات به راحتی قابل رفع است.
 • نشتی از جاپودری لباسشویی مرسی به خاطر استفاده زیاد از شوینده یا استفاده از مواد بی کیفیت است. آب کشی اضافی را انتخاب کنید تا مشکل حل شود.
 • بعد از پایان چرخه شستشو، جاپودری را به دقت بشویید تا جرم‌های انباشته شده در آن از بین برود.
 • نشتی از فیلتر تخلیه نیز به علت گرفتگی این سیستم یا بسته نشدن کامل درپوش آن اتفاق می‌افتد. این موارد را بررسی کنید.

اگر مشکل شما حل نشده است با تعمیرلاین تماس بگیرید. تعمیرکاران ما باید شیربرقی لباسشویی مرسی، پمپ و پروانه تخلیه، لاستیک دور درب، مخزن اصلی و دیگ شستشو لباسشویی شما را برای رفع مشکل بررسی کنند.

چرا دیگ شستشو لباسشویی مرسی نمی‌چرخد؟ برای رفع این مشکل چه کنیم؟

آموزش رفع مشکل عدم چرخش مخزن شستشو ماشین لباسشویی مرسی:

 • مطمئن شوید که جریان کافی آب و برق به لباسشویی مرسی می‌رسد. شیر ورودی آب و همچنین ولتاژ برق را بررسی کنید.
 • وزن لباس‌های ریخته شده در دیگ شستشو را بررسی کنید. اگر بیش از حد یا حتی خیلی کم لباس داخل دیگ شستشو باشد، سنسور مخزن اجازه چرخش نخواهد داد.
 • گاهی اوقات لباس‌ها در یک طرف دیگ شستشو جمع می‌شوند و تعادل مخزن را بهم می‌زنند. در چنین مواقعی چرخه را متوقف و لباس‌ها را با دست در دیگ شستشو پخش کنید.
 • اگر سیستم تخلیه به مشکل بخورد، آب موجود در دیگ شستشو، باعث عدم چرخش دیگ خواهد شد.
 • زمانی که دیگ شستشو خالی ‌است، حرکت این قسمت را بررسی کنید. دیگ شستشو نباید خیلی روان و یا خیلی سفت بچرخد. در صورت احساس مشکل در این قسمت، نیاز به تعویض تسمه درایو و قرقره خواهید داشت.

اگر مشکل شما حل نشده است با تعمیرلاین تماس بگیرید. تعمیرکاران ما باید تایمر لباسشویی مرسی، پمپ تخلیه، برد، شیر برقی، سنسور سرعت سنج موتور و دمپر و نوارهای لرزش گیر لباسشویی شما را برای رفع مشکل بررسی کنند.

چرا درب لباسشویی مرسی باز نمی‌شود؟ برای رفع این مشکل چه کنیم؟

آموزش رفع مشکل باز نشدن درب ماشین لباسشویی مرسی:

 • اگر وسط چرخه شستشو اقدام به باز کردن درب کنید، موفق نخواهید شد. درب لباسشویی مرسی برای جلوگیری از نشتی باز نمی‌شود و باید تا پایان چرخه صبر کنید.
 • گاهی اوقات خطا در داده‌های ارسال شده به برد لباسشویی مرسی می‌تواند باعث این مشکل شود. برای رفع آن کافیست لباسشویی مرسی را ریست کنید.
 • در صورت تخلیه نشدن آب جمع شده در دیگ شستشو امکان باز کردن درب را ندارید. پس باید ابتدا مشکل تخلیه را از بین ببرید.
 • استفاده مداوم و پشت سر هم از لباسشویی مرسی نیز می‌تواند این مشکل را بوجود آورد. برای حل این مشکل به دستگاه استراحت دهید.

اگر مشکل شما حل نشده است با تعمیرلاین تماس بگیرید. تعمیرکاران ما باید میکروسوئیچ قفل لباسشویی مرسی، برد و اتصلات مربوط به درب دستگاه، سنسور فشار و همچنین موتور لباسشویی شما را برای رفع مشکل بررسی کنند.

چرا آب کافی به لباسشویی مرسی وارد نمی‌شود؟ برای رفع این مشکل چه کنیم؟

آموزش رفع مشکل عدم آبگیری ماشین لباسشویی مرسی:

 • شاید شیر ورودی آب را باز نکرده‌اید. مطمئن شوید که شیر باز است و نقص ندارد. در صورت مشاهده نقص شیر ورودی را تعویض کنید.
 • در مواقعی که فشار آب شبکه کم باشد، باید تا زمان برگشت جریان آب به حالت نرمال شستشو را متوقف کنید. اگر این مشکل دائمی است از پمپ آب برای ایجاد جریان کافی استفاده کنید.
 • امکان گرفتگی شیلنگ ورودی آب به لباسشویی را در نظر بگیرید. شیلنگ را باز کنیدو با کمک فشار آب بشویید.
 • دریچه ورود آب لباسشویی مرسی و فیلتر ورودی آب را بررسی کنید و با کمک برس و آب، جرم‌های موجود را از بین ببرید.
 • اگر شیلنگ ورودی آب پیچ خورده باشد هم فشار آب ورودی کاهش پیدا می‌کند. پس مطمئن شوید که شیلنگ ورودی تا خوردگی یا پیچ خوردگی ندارد.

اگر مشکل شما حل نشده است با تعمیرلاین تماس بگیرید. تعمیرکاران ما باید هیدروستات لباسشویی مرسی، شیربرقی، سنسور فشار و جریان لباسشویی، برد الکتریکی و حتی موتور لباسشویی شما را برای رفع مشکل بررسی کنند.

چرا لباسشویی مرسی روی لباس‌ها لک می‌اندازد؟ برای رفع این مشکل چه کنیم؟

آموزش رفع مشکل لک افتادن لباس توسط لباسشویی مرسی:

 • از کیفیت پودر شستشو و تاریخ انقضا آن مطمئن شوید. از پودر شستشوی مخصوص ماشین لباسشویی استفاده کنید و به مقدار مناسب پودر در جاپودری بریزید.
 • جرم‌های موجود در جاپودری می‌تواند باعث ایجاد لک روی لباس شود. این قسمت را کاملا با آب بشویید.
 • بصورت ماهیانه لابلای لاستیک دور درب لباسشویی را تمیز کنید. ممکن است کثیفی‌های این قسمت لباس‌های شما را لک بیاندازد.
 • اگر لباس‌ها لکه دارند، قبل از شستشو با ماشین لباسشویی ابتدا سعی کنید، مقدار کمی لکه بر روی لکه ها بریزید و سپس لباس را داخل لباسشویی بیاندازید.
 • در مواقعی که فشار آب شبکه کم باشد، باید تا زمان برگشت جریان آب به حالت نرمال شستشو را متوقف کنید. اگر این مشکل دائمی است از پمپ آب برای ایجاد جریان کافی استفاده کنید.
 • ماشین لباسشویی را یکبار بدون لباس و با استفاده از جرم‌گیر مخصوص لباسشویی و با انتخاب چرخه شستشو در گرم ترین حالت بشویید.

اگر مشکل شما حل نشده است با تعمیرلاین تماس بگیرید. تعمیرکاران ما باید موتور ماشین لباسشویی مرسی، برد الکتریکی، جاپودری، سیستم آبگیری و تخلیه لباسشویی شما را برای رفع مشکل بررسی کنند.

ارورهای ماشین لباسشویی مرسی (Merci)

ارورها یا همان کد‌های خطای ماشین لباسشویی مرسی می‌تواند به شما در شناخت دقیق مشکل کمک بسیاری کند. شما می‌توانید با مراجعه به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی مرسی به تمامی این کد‌های خطا دسترسی داشته باشید. با فهمیدن نوع خطا می‌توانید در قسمت آموزش عیب یابی ابتدا مشکل را خودتان بررسی کنید. اگر مشکل غیر فنی باشد، به احتمال زیاد رفع خواهد شد و در صورتی که ارور همچنان نمایش داده می‌شود می‌توانید با ما تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در تعمیرلاین مشکل شما را به طور کامل برطرف کنند.

تماس با تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات لباسشویی مرسی

“شما می توانید با یک تماس، مشاورۀ رایگان دریافت کنید!”

برای تماس با مجموعه تعمیرلاین می توانید از شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ استفاده کنید تا ضمن مطرح کردن مشکلتان، مشاوره ای رایگان در زمینۀ تعمیرات انواع لوازم خانگی دریافت کنید. پشتیبان های ما در مجموعه تعمیرلاین با پاسخگویی ۲۴ ساعته در طول هفته، تکنسینی مجرب از تعمیرلاین به محلتان اعزام خواهند کرد تا نگرانی بابت کیفیت تعمیرات نداشته باشید! همین حالا با ما تماس بگیرید تا کمتر از یک ساعت تعمیرکاری مجرب در محل خود داشته باشید!

سایر بخش ها

سوالات متداول

هزینه تعمیر لباسشویی مرسی چگونه محاسبه می‌شود؟
در تعمیرلاین، مانند تمام مراحل تعمیر، برآورد و دریافت هزینۀ تعمیرات نیز کاملا شفاف و صادقانه است. از زمان ارتباط شما با مشاوران ما امکان استعلام هزینۀ تعمیر وجود دارد. مشاوران ما با توجه به مشکل شما هزینۀ تقریبی تعمیر را بر اساس مصوبۀ رسمی اتحادیۀ تعمیر اعلام می‌کنند و در صورت تمایل شما متخصصین تعمیر لباسشویی مرسی با تجهیزات کافی در زمانی که شما تعیین کرده‌اید به محل اعزام می‌شوند و دستگاه شما را بررسی می‌کنند. با بررسی دقیق توسط تکنسین مشخص می‌شود که ماشین لباسشویی شما نیازمند تعمیرات است و یا با تعویض قطعه مورد نظر مشکل حل خواهد شد. اینجاست که هزینۀ دقیق خدمت مشخص می‌شود و تنها در صورت رضایت شما تعمیر انجام می‌پذیرد. بعد از تعمیر انجام شده نیز تعمیرکاران ما موظف به تست کارکرد صحیح دستگاه هستند. بعد از اطمینان شما از موفق بودن تعمیرات تمامی خدمات انجام شده در قالب فاکتور رسمی همراه با ضمانتنامۀ خدمات به شما ارائه خواهد شد. پشتیبانی شبانه روزی و بدون تعطیلی برای پیگیری تمام درخواست‌های شما! در مدت زمان ضمانتنامه اگر دستگاه شما مجددا با همان مشکل قبلی روبرو شود، کافیست با بخش پشتیبانی ما تماس بگیرید. تعمیرکاران ما بدون دریافت هیچ گونه مبلغی دوباره اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی شما خواهند کرد. ضمن اینکه بخش پشتیبانی ما آماده شنیدن تمام درخواست‌ها، انتقادات و پیشنهادات شماست. ما به دقت صدای شما را می‌شنویم و سریعا به مشکل شما رسیدگی خواهیم کرد.
ماشین لباسشویی مرسی ساخت کدام کشور است؟
برند لوازم خانگی مرسی متعلق به کشور ایتالیاست. این شرکت در تولید ماشین‌های لباسشویی، ظرفشویی، یخچال و فریزر و سایر لوازم خانگی بزرگ و کوچک فعال است. محصولات این برند بسیار پرقدرت و بادوام‌اند و اغلب به صورت محدود به سایر کشورها صادر می‌شوند.
برای درخواست تعمیر لباسشویی مرسی چگونه اقدام کنیم؟
ما برای دستیابی شما به خدمات تعمیرلاین ساده‌ترین راه را در نظر گرفته‌ایم. در صورتی که نیاز به تعمیر لباسشویی مرسی دارید کافیست با شماره تلفن مرکزی ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید و درخواست تعمیر کنید. همکاران ما نزدیک‌ترین تعمیرکار مجاز برند مرسی را با تجهیزات کامل به محل و منزل شما اعزام می‌کنند. بعد از حضور تعمیرکار عیب یابی انجام می‌شود و هزینه دقیق تعمیرات به شما اعلام می‌گردد. با تایید شما تعمیر کامل ماشین لباسشویی انجام می‌شود و شما بعد از تست کارکرد صحیح این وسیله توسط تکنسین، هزینه توافقی تعمیر را پرداخت خواهید کرد. ضمن اینکه در پایان تعمیر فاکتور کتبی تمام خدمات انجام شده همراه با گارانتی تعمیر لباسشویی مرسی به شما ارائه می‌شود.
در صورت لغو درخواست تعمیر لباسشویی باید هزینه‌ای بپردازیم؟
اگر به هر علتی تا قبل از حضور تکنسین‌هایمان به منزل شما، درخواست را لغو کنید، هیچ هزینه‌ای شامل حال شما نخواهد شد. در صورتی که تعمیرکار در محل شما باشد و از تعمیر منصرف شده‌اید هم فقط هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار بر عهده شماست.
در صورت عدم رضایت از تعمیرکار اعزامی چه اقداماتی انجام می‌شود؟
هدف ما در تعمیرلاین ارائه خدمات پس از فروش محصولات این برند در بهترین شرایط است. ما به دقت فعالیت تعمیرکارانمان را زیر نظر داریم. در صورتی که به هر نحوی از تعمیرکار یا پروسه تعمیر ناراضی بوده‌اید؛ کافیست با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید و به بخش پشتیبانی متصا شوید. همکاران ما در بخش پشتیبانی تعمیرلاین به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده شنیدن مشکلات و رفع سریع تمامی دغدغه‌های شما هستند.
بهترین زمان برای تعمیر لباسشویی مرسی چه موقعی است؟
توصیه ما به شما این است که مشکلات کوچک ماشین لباسشویی مرسی را جدی بگیرید. زمانی که مشکلات کوچک سریعا شناسایی و تعمیر شوند، طول عمر مفید دستگاه افزایش پیدا خواهد کرد و شما با یک تعمیر جزئی و کم هزینه می‌توانید از لباسشویی خود استفاده کنید. بهترین اقدام از نظر ما استفاده از خدمات سرویس دوره‌ای لباسشویی از ماست. به این صورت هیچ گاه از خرابی این وسیله ارزشمند غافلگیر نخواهید شد.
مهم‌ ترین مشکلات ماشین لباسشویی مرسی کدام‌ها هستند؟
در صورتی که با هر کدام از مشکلات زیر روبرو شده‌اید و راه حل‌های ما کمکی به رفع این مشکلات نکرد؛ توصیه میکنیم که برای رفع مشکل با ما تماس بگیرید. این مشکلات عبارت اند از: روشن نشدن لباسشویی مرسی/ تخلیه نشدن آب لباسشویی/ عدم آبگیری لباسشویی/ برق دار بودن بدنه لباسشویی/ عدم نمایش ارور روی نمایشگر لباسشویی مرسی/ از بین نرفتن ارور بعد از ریست ماشین لباسشویی/ نشتی کف ماشین لباسشویی/ لرزش بیش از حد دستگاه سر و صدای غیر طبیعی از لباسشویی/ بسته یا باز نشدن درب لباسشویی/ نچرخیدن دیگ شستشو ماشین لباسشویی/ افت کیفیت شستشو در لباسشویی
چطور از ضمانتنامه تعمیرات لباسشویی مرسی استفاده کنیم؟
ما برای اطمینان خاطر شما از کیفیت تعمیرات توسط همکارانمان تمامی خدمات خود را در بازه‌های ۳ تا ۸ ماهه ضمانت می‌کنیم. در صورتی که مشکل شما در این مدت مجددا باز گردد، هیچ هزینه‌ای شامل حال شما نخواهد شد. کافیست با شماره مرکزی ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید و با ارتباط با بخش پشتیبانی، درخواست استفاده از ضمانتنامه را مطرح کنید. بعد از تماس شما در سریع‌ترین زمان تعمیرکاران ما در محل شما حاضر می‌شوند و مشکل را برطرف خواهند کرد.
چه مناطقی از تهران تحت پوشش تعمیرلاین قرار دارند؟
چشم انداز ما ارتقای پروسۀ انواع تعمیرات و خدمات در محل است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به زودی بتوانیم در تمامی مناطق کشور خدمتگزار شما عزیزان باشیم. مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی مرسی در مرکز تهران میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهرآرا و… مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی مرسی در شمال تهران فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و… مرکز تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی مرسی در غرب تهران آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و … مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی مرسی در شرق تهران تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام ، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و … مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی مرسی در جنوب تهران آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، حافظ ، امام خمینی، ولیعصر، قزوین، و…

دیدگاه کاربران 0

تماس با مرکز تعمیر لاین

مرکز تعمیرات پاسخگو شماست

سفارش و مشاوره

021-87700770

آخرین پرسش ها
تمامی پرسش های مهم ببینید
با شما تماس میگیریم

درخواست خود را رایگان بفرستید