تعمیرلاین تعمیر ماشین ظرفشویی در محل تعمیر ماشین ظرفشویی بیم

تعمیر ماشین ظرفشویی بیم

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیرات در محل، آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ظرفشویی بیم می‌باشد. کافیست درخواست خود را ثبت کنید.
تماس و مشاوره
021-87700770
تعمیر ماشین ظرفشویی بیم

چرا تعمیر ماشین ظرفشویی بیم تعمیرلاین

سرعت و کیفیت در ارائه خدمات :

هدف تیم تعمیرلاین، ارتقا کیفیت و سرعت خدمات تعمیرات لوازم خانگی است. مهم نیست در کدام منطقه از تهران ساکن هستید. تعمیرلاین پس از ثبت درخواست شما، در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تعمیرکار‌ خود را به محل شما اعزام خواهد کرد.

ارائه سرویس در محل و زمان موردنظر شما :

تعمیرکاران تعمیرلاین در نزدیکی شما هستند. با یک تماس می‌توانید از خدمات تعمیرات در محل این مجموعه حرفه‌ای استفاده کنید. زمان مراجعه تعمیرکار به محل مورد نظر شما و انجام تعمیرات توسط خود شما تعیین می‌شود.

کادری مجرب و حرفه‌ای :

تمامی خدمات تعمیرات در تعمیرلاین، توسط تعمیرکارانی مجرب و حرفه‌ای انجام می‌گیرد. ما خیال شما را از انجام هرگونه تعمیرات بی‌دردسر و حرفه‌ای آسوده نموده‌ایم.

هزینه منصفانه تعمیرات  :

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و قیمت بالای لوازم و هزینه خرید مجدد آنها، تیم تعمیرلاین تصمیم گرفته تا هزینه تعمیرات هرگونه لوازم را با قیمتی منصفانه و مقرون به صرفه ارائه دهد.

برآورد هزینه تعمیرات  :  

هنگام عیب‌یابی دستگاه و قبل از انجام تعمیرات، تعمیرکاران تعمیرلاین، هزینه حدودی تعمیرات را به شما اعلام می‌کنند.
برآورد هزینه تعمیرات در تعمیرلاین توسط خود شما نیز امکان‌پذیر است زیرا هزینه تعمیرات در تعمیرلاین کاملا شفاف در وبسایت تعمیرلاین اعلام شده است.

گارانتی تعمیر و سلامت قطعات تعویضی :

تیم تعمیرلاین در راستای جلب رضایت شما و برطرف نمودن نگرانی‌هایتان از خرابی‌های آینده و نیاز مجدد به تعمیرات، تمامی خدمات خود را همراه با ضمانت نامه کیفیت خدمات و سلامت قطعات تعویضی ارائه خواهد نمود.

تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی بیم در تهران

مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی بیم با شماست تا شما خرابی این دستگاه را به چشم یک وقفه چند ساعته در شستشوی ظروف خود ببینید. ما به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی فعالیم و تمامی مناطق ۲۲ گانه استان تهران را به صورت کامل پوشش می‌دهیم.

در صورت نیاز به انواع خدمات نصب، سرویس، تعمیر و یا تعویض قطعات ماشین ظرفشویی بیم کافیست با شماره تلفن مرکزی ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

ما بعد از ثبت سفارش شما، به سرعت و با تجهیزات کافی به محل شما اعزام می‌شویم و تنها در چند ساعت ماشین ظرفشویی شما را آماده کار می‌کنیم.
با انتخاب ما برای دریافت خدمات پس از فروش ظرفشویی بیم، سرعت و کیفیت را در کنار هم تجربه خواهید کرد. هدف ما ارائه خدمتی صادقانه و شفاف، پرسرعت و با کیفیت و ارزان و مقرون به صرفه است.

آنچه در این صفحه مطالعه خواهید کرد فراتر از معرفی ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی بیم خواهد بود. با کمک اطلاعات این صفحه با مشکلات متداول ظرفشویی و آموزش تعمیر این وسیله آشنا می‌شوید. معنی کد‌های این وسیله را یاد خواهید گرفت و اطلاعات ارزشمندی در مورد برند بیم به دست می‌آورید.

پس با تعمیرلاین همراه باشید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بیم در محل

چرا باید تعمیر ظرفشویی بیم را به تعمیرلاین بسپاریم؟

در مواجه با خرابی هر لوازم خانگی باید برای تعمیر به مرکز تخصصی تعمیرات همان برند مراجعه کرد و ماشین‌های ظرفشویی بیم نیز از این قاعده مستثنا نیستند.

تعمیرکاران مجاز در مرکز تخصصی تعمیرات بیم، آموزش‌های لازم را در مورد این وسیله را دیده‌اند و با دید تخصصی به تعمیر ماشین ظرفشویی خواهند پرداخت. علاوه بر این تجهیز این تعمیرکاران با ابزارهای پیشرفته دست تعمیرکار را برای تعمیر قطعات باز خواهد گذاشت.

دانش و تجربه کافی و تجهیزات پیشرفته احتمال تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی بیم را افزایش می‌دهد و یا جایگزینی تعمیر به جای تعویض قطعات هزینه کمتری متوجه شما خواهد شد.

با سپردن تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم به مرکز تخصصی تعمیرات معتبر این برند از کیفیت تعمیرات مطمئن خواهید شدو مهم‌تر از همه مرجعی برای رسیدگی به مشکلات احتمالی در تعمیر در دسترس شما خواهد بود.

تمامی خدمات تعمیر، تعویض قطعات، نصب و حتی سرویس ظرفشویی، در این مجموعه از طرف تعمیرلاین به طور کامل ضمانت می‌شود تا در صورت بازگشت مشکل هیچ هزینه اضافی شامل حال شما نشود.

با ما همراه بمانید تا اطلاعات بیشتری به دست آورید.

معرفی خدمات مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی بیم

ما خدمات خود را بر حسب نیاز مشتریان گسترش داده ایم و امید داریم که بتوانیم با ارائه خدماتی باکیفیت و سریع، به تعمیرکار قابل اعتماد شما تبدیل شویم. در صورتیکه به هر یک از این خدمات نیاز داشتید، با شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

پشتیبان های ما در تعمیرلاین در کمتر از ۳۰ دقیقه، تعمیرکاری مجرب و کارآزموده را از مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی بیم به محلتان ارسال خواهند کرد تا تجربه و مهارت یک تعمیرکار مجرب را در کنار خود داشته باشید!

نصب ماشین ظرفشویی بیم

توصیه ما سپردن پروسه نصب ماشین ظرفشویی بیم به افراد کاربلد و حرفه‌ای است. ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات مجاز بیم در صورت نیاز به نصب ماشین ظرفشویی در کنار شما هستیم.

برای دریافت این خدمت کافیست با ما تماس بگیرید و درخواست نصب ماشین ظرفشویی را اعلام کنید. در همان روز و با تجهیزات کافی تعمیرکاران ما در مدت زمان کوتاهی این وسیله را در شرایط استاندارد آماده به کار خواهند کرد

سرویس ماشین ظرفشویی بیم

سرویس ماشین ظرفشویی، احتمال خرابی‌های جدی دستگاه را تقریبا به صفر نزدیک می‌کند. اگر از مدل‌های قدیمی ماشین ظرفشویی بیم استفاده می‌کنید، نیاز به سرویس این وسیله را جدی بگیرید.

برای دریافت این خدمت با ما تماس بگیرید و زمان دقیق حضور تعمیرکاران ما را تعیین کنید. در زمان تعیین شده، تعمیرکاران ما با تجهیزات کافی به منزل شما مراجعه و به دقت اجزای داخلی و خارجی را بررسیی و در صورت نیاز تعمیر خواهند کرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی بیم

تعمیر ماشین ظرفشویی بیم تخصص می‌خواهد. بسیاری از تعمیرات این ظرفشویی توسط افراد غیر حرفه‌ای، منجر به تعمیر ناقص و برگشت مجدد مشکل خواهد شد.

حالا که متخصصان تعمیر ظرفشویی بیم در کنار شما هستند، نیازی به رجوع به این تعمیرکاران نخواهید داشت. کافیست با ما تماس بگیرید تا تعمیرکارانمان را به منزل شما اعزام کنیم و بعد از تعمیر این وسیله به شما ضمانت نامه معتبر ارائه کنیم.

تعویض قطعات ظرفشویی بیم

یکی از ویژگی‌های استفاده از مرکز تخصصی تعمیرات بیم برای تعمیر ماشین ظرفشویی، دانش کافی و مجهز بودن تعمیرکاران ماست. تعمیرکاران ما می‌توانند بسیاری از قطعات ظرفشویی به جای تعویض تعمیر کنند.

ولی گاهی اوقات چاره‌ای جز تعویض قطعات ماشین ظرفشویی بیم نیست. ما در زمان نیاز شما به قطعات ظرفشویی بیم در کنار شما هستیم و از قطعات اصل و اورجینال ظرفشویی بیم استفاده خواهیم کرد. تمامی این قطعات دارای ضمانت نامه معتبر است.

مشکلات متداول تعمیر ظرفشویی بیم

ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات محصولات بیم وظیفه داریم تا شما را برای رفع برخی از مشکلات ماشین ظرفشویی راهنمایی کنیم. نگران نباشید قرار نیست دست به آچار شوید و به سراغ اجزای داخلی بروید. ما به شما اطلاعاتی می‌دهیم که برای یک کاربر عادی قابل اجرا باشد. در صورتی که مشکل با این راهکارها حل نشد، دست از تلاش بردارید و با ما برای تعمیر ماشین ظرفشویی بیم تماس بگیرید.

نشانه‌های خرابی ماشین ظرفشویی بیم را بشناسیم!

قبل از این که به سراغ آموزش تعمیر برویم، شما باید نشانه‌های خرابی ماشین ظرفشویی بیم را بشناسید. بعضی از این مشکلات ممکن است به دست خودتان برطرف شود ولی برخی دیگر نیاز به بررسی توسط متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی بیم دارد.

به شما پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که وقت و مهارت اولیه در برخورد با لوازم خانگی را دارید، نگاهی به آموزش خانگی رفع مشکلات بیاندازید و اگر نتوانستید ماشین ظرفشویی را تعمیر کنید، با ما برای رفع مشکل تماس بگیرید. اما عمده نشانه‌های خرابی ظرفشویی بیم عبارت است از:

 • روشن نشدن ماشین ظرفشویی بیم
 • افت کیفیت شستشو توسط ظرفشویی
 • برق دار بودن بدنه ماشین ظرفشویی بیم
 • نشتی و آبریزی از ماشین ظرفشویی بیم
 • استفاده نکردن ماشین ظرفشویی از شوینده
 • پر نشدن مخزن آب ظرفشویی بیم
 • تخلیه نشدن ماشین ظرفشویی بیم
 • شنیدن صدای غیر عادی از ظرفشویی بیم
 • لرزش بیش از حد ماشین ظرفشویی بیم
 • کار نکردن دکمه‌های ماشین ظرفشویی بیم
 • اختلال در برنامه‌های شستشوی ظرفشویی بیم
 • قفل نشدن درب ماشین ظرفشویی بیم

چرا ظرفشویی بیم آبگیری نمی‌کند؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

اگر به ماشین ظرفشویی آب کافی وارد نشود، این وسیله متوقف خواهد شد. قبل از اینکه مشکل فنی دستگاه را در نظر بگیرید، باید ابتدا جریان آب منزل و احتمال گرفتگی مسیر ورودی آب را در نظر بگیرید.
ما در قسمت ارورهای ماشین‌ ظرفشویی بیم راه حل‌هایی را برای رفع این مشکل با شما درمیان گذاشته ایم. در همین صفحه ارور F5 و یا F2 را بررسی کنید.

اگر مشکل همچنان ادامه داشت، باید از متخصص کمک بگیرید. مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی بیم آماده رفع مشکل شماست. کافیست با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

چرا آب از ظرفشویی بیم تخلیه نمی شود؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

کند شدن تخلیه و یا عدم تخلیه دستگاه باید به سرعت بررسی و ترمیم گردد. چون ممکن است در صورت عدم توجه به موقع باعث نشتی و آسیب جدی به دستگاه شود.
در قدم اول یکبار دیگر برنامه شستشو را انتخاب کنید، شاید نوسانات برق باعث عدم کارکرد درست دستگاه شده است. در صورتی که مشکل ادامه داشته باشد، ارور F3 یا l50 را مشاهده خواهید کرد.

برای رفع مشکل به قسمت بعدی در همین صفحه مراجعه کنید. راهکارهایی برای رفع این کد‌های خطا وجود دارد. اگر باز هم مشکل حل نشده است به احتمال زیاد پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی بیم دچار اختلال شده و نیاز به بررسی و تعمیر دارد.
مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی بیم آماده رفع مشکل شماست. کافیست با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

چرا ظرفشویی بیم شروع به کار نمی کند؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

همیشه شروع به کار نکردن ماشین ظرفشویی بیم نشانه‌ای از نقص فنی در دستگاه نیست. قبل از تماس با ما موارد زیر را بررسی کنید، شاید مشکل شما به سادگی قابل رفع باشد.

 • مطمئن شوید که جریان برق وجود دارد و پریز مربوطه جریان کافی را برای روشن به ماشین ظرفشویی می‌دهد.
 • ممکن است ماشین ظرفشویی را مستقیما به پریز نزده‌اید. اگر از محافظ برق استفاده می‌کنید، حتما سلامت این وسیله را بررسی کنید.
 • مطمئن شوید که درب ماشین ظرفشویی بیم را به خوبی بسته‌اید. در صورت بسته نشدن درب، ماشین ظرفشویی بیم شروع به کار نخواهد کرد.
 • عدم وجود جریان آب هم می‌تواند دلیلی بر کار نکردن دستگاه باشد. پس مطمئن شوید که شیر ورودی آب که معمولا در زیر سینک است، باز است و جریان کافی در آن برقرار است.
 • اگر همچنان مشکل ادامه داشت، باید سیستم برق دستگاه، برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی بیم، موتور و سیم کشی‌های مربوطه بررسی شوند. این بررسی را به دست افراد متخصص بسپارید. مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی بیم آماده رفع مشکل شماست. کافیست با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

چرا ظرفشویی بیم نشتی دارد؟ برای تعمیر و عیب یابی چه باید کرد؟

نشتی ماشین ظرفشویی ممکن است علاوه بر آسیب به خود دستگاه باعث ایجاد مشکل در سایر لوازم آشپزخانه شود و یا آشپزخانه را بسیار کثیف و ناامن کند. معمولا ماشین ظرفشویی بیم با ارور‌های E4 و یا D07 نشتی ماشین ظرفشویی را اعلام می‌کنند. برای رفع مشکل نگاهی به ارور E4 ماشین ظرفشویی بیم در همین صفحه بیاندازید.

اگر مشکل ادامه داشت یا نشتی از داخل ماشین ظرفشویی است. پیشنهاد می‌کنیم دستگاه را از برق بکشید و با ما تماس بگیرید. ما در مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی بیم آماده رفع مشکل شما هستیم.

چرا ظرفشویی بیم ظروف را به خوبی نمی‌شوید؟ برای حل مشکل چه کنیم؟

انتظار برای شسته شدن ظروف و در نهایت تحویل گرفتن ظروف کثیف از ماشین ظرفشویی می‌تواند ناامید کننده باشد. باید به شما بگویم این مشکل یکی از قابل حل‌ترین مشکلات ماشین ظرفشویی است و شما به احتمال زیاد نیازی به حضور تعمیرکار در منزل نخواهید داشت.

برای برطرف کردن مشکل دستور العمل زیر را انجام دهید:

 • قفسه های ماشین ظرفشویی را با آب و مایع شوینده تمیز کنید.
 • داخل ظرفشویی را بررسی کنید و تمام چربی و بقایای به جا مانده را تمیز کنید.
 • لاستیک دور درب ظرفشویی محل مناسبی برای انباشت چربی و ذرات غذاست. با کمک مایع ظرفشویی و دستمال کاملا لابلای لاستیک را تمیز کنید.
 • بازوهای آبپاش ماشین ظرفشویی بیم را بیرون بیاورید. ممکن است حفره‌ها جرم گرفته باشند. با کمک سوزن حفره‌ها را باز کنید.
 • سینی زیر بازوی پایینی را کاملا تمیز کنید و فیلتر ماشین ظرفشویی را کاملا با برس و آب بشویید.
 • احتمالا این مشکل رفع شده است ولی اگر همچنان کیفیت شستشو بسیار پایین است باید موتور ماشین ظرفشویی بیم بررسی شود. در این مواقع چاره کار، مراجعه به متخصصان است. مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی بیم آماده رفع مشکل شماست. کافیست با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

چرا ظرفشویی بیم از پودر شستشو استفاده نمی‌کند؟ برای رفع مشکل چه کنیم؟

گاهی اوقات ماشین ظرفشویی بیم از پودر، قرص یا مایع شستشو استفاده نمی‌کند و این مشکل نتیجه‌ای جز کثیف ماندن ظروف برای ما به ارمغان نمی‌آورد. برای حل این مشکل از دستور العمل زیر استفاده کنید:

 • مطمئن شوید که تاریخ انقضاء شوینده نگذشته باشد.
 • از شوینده معتبر و با کیفیت استفاده کنید.
 • جاپودری ماشین ظرفشویی بیم را کاملا بشویید.
 • با استفاده از مواد مخصوص برای جرم گیری ماشین ظرفشویی، این وسیله را جرم گیری کنید.
 • اگر مشکل همچنان ادامه دارد، احتمالا دریچه توزیع شوینده نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی بیم آماده رفع مشکل شماست. کافیست با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

نقش نظافت بر افزایش طول عمر ظرفشویی بیم

اگر ماشین ظرفشویی بیم به صورت مرتب تمیز شوند، احتمال تجمع رسوبات، چربی و بقایای غذا به صورت محسوسی کاهش پیدا می‌کند. با کاهش این کثیفی‌ها اختمال گرفتگی مسیرهای ورودی و خروجی به صفر می‌رسد و در نتیجه فشار زیادی به اجزای داخلی دستگاه وارد نمی‌شود.

اگر سلامت ماشین ظرفشویی ببیم برای شما مهم است و می‌خواهید این وسیله را سالیان زیادی در کنار خود داشته باشید، به صورت ماهیانه این دستگاه را تمیز کنید. در دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی بیم شرایط تمیز کردن اصولی این وسیله وجود دارد.

به یاد داشته باشید که نصب اصولی ماشین ظرفشویی بیم در کنار نظافت ماهیانه و سرویس به موقع می‌تواند طول عمر مفید این وسیله را از ۶ سال به ۱۲ سال افزایش دهد.

کد خطاهای ظرفشویی بیم

اگر معنی ارورهای ماشین ظرفشویی بیم را بدانید، یک مرحله از عیب یابی دستگاه جلو افتاده‌اید. ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی بیم، معنی این ارورها را به شما یاد خواهیم داد. لیست زیر شامل مهم‌ترین کدهای خطای ماشین ظرفشویی بیم است.

با کمک راهکارهایی که برای هر ارور مشخص کرده‌ایم، مشکل را رفع کنید و اگر موفق به این کار نشده‌اید، دستگاه را از برق بکشید و با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

ارور ها

 • ارور ۰۴ ظرفشویی بیم
  خطای ۰۴ ماشین ظرفشویی بیم مربوط به نقص در المنت گرمایی و فن مربوط به این قسمت است.
  راه حل : برای رفع این ارور به دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی بیم مراجعه کنید. جریان برق به ظرفشویی را قطع کنید. محل دقیق فن خشک کن ظرفشویی را شناسایی کنید. فن را با دست بچرخانید و اگر نقصی در حرکت آن مشاهده می‌کنید، یعنی فن خراب شده است و نیاز به تعویض دارد. گاهی اوقات علت این نقص ممکن است از خود المنت گرمایی یا سیم کشی المنت تا برد فرمان ظرفشویی باشد که رفع آن نیاز به تخصص دارد. تعمیرکاران ما در مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم آماده رفع مشکل شما هستند.
 • ارور I40 ظرفشویی بیم
  خطای l40 ماشین ظرفشویی بیم به خاطر مشکل در هیدروستات ماشین ظرفشویی بیم است.
  راه حل : در چنین مواقعی فقط یکبار ماشین ظرفشویی بیم را ریست کنید. شاید اختلال در داده‌ها بین برد فرمان و هیدروستات ماشین ظرفشویی بیم این خطا را به مجود آورده است. در صورتی که همچنان مشکل ادامه دارد، باید مقاومت پایه‌های هیدروستات بررسی شوند. در این مواقع برای بررسی دقیق و تعمیر ماشین ظرفشویی بیم با ما تماس بگیرید.
 • ارور E02 ظرفشویی بیم
  ارور E02 ماشین ظرفشویی بیم به خاطر نقص در رله استارت ماشین ظرفشویی است.
  راه حل : معمولا با نمایش این ارور نیاز به تعویض رله استارت یا تعویض برد الکترونیکی دارید. برای بررسی و عیب یابی دقیق با ما تماس بگیرید. تعمیرکاران ما در مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم آماده رفع مشکل شمت هستند.
 • ارور D07 ظرفشویی بیم
  ارور D07 ماشین ظرفشویی بیم زمانی نمایش داده می‌شود که دستگاه نشتی داشته باشد.
  راه حل : برای رفع مشکل ابتدا محل نشتی را شناسایی کنید. نشت از شیر ورودی با تعویض و یا آب بندی این قسمت رفع می‌شود. نشتی از درب ماشین ظرفشویی بیانگر پارگی نوار دور درب است و باید نوار را تعویض کنید. نشتی از قسمت تخلیه را با بررسی شیلنگ شروع کنید. اگر شیلنگ سوراخ شده است، نیاز به تعویض دارد و اگر محل اتصال شیلنگ به ظرفشویی نشتی مشاهده می‌شود، باید اقدام به آب بندی این قسمت کنید. سایر موارد نشتی به خصوص نشتی از داخل دستگاه را به متخصصان ما بسپارید. ماشین ظرفشویی را خاموش کنید و با مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی بیم تماس بگیرید.
 • ارور H4 ظرفشویی بیم
  ارور H4 ماشین ظرفشویی بیم به خاطر نقص در سنسور دما NTC این وسیله است.
  راه حل : اگر از ماشین ظرفشویی به صورت پشت سر و بدون استراحت استفاده کرده‌اید، با این خطا روبرو خواهید شد. دمای ماشین ظرفشویی بیم بالا رفته است و برای جلوگیری از خسارت بیشتر این ارور نمایش داده می‌شود. ماشین‌های ظرفشویی بیم بین هر برنامه شستشو نیاز به ۱ الی ۲ ساعت استراحت دارند. در صورتی که به صورت پیوسته از ماشین ظرفشویی بیم استفده نکرده‌اید؛ مشکل فنی است. باید سنسور دما، المنت گرمایی و ترمیستور ماشین ظرفشویی بیم بررسی و در صورت نیاز تعمیر شوند. در چنین مواقعی با ما برای رفع مشکل ظرفشویی بیم تماس بگیرید.
 • ارور I50 ظرفشویی بیم
  خطای l50 ماشین ظرفشویی بیم به خاطر عدم تخلیه ماشین ظرفشویی بیم است.
  راه حل : برای رفع این مشکل مانند دستور العمل داده شده ارور E3 ماشین ظرفشویی عمل کنید. در صورتی که مشکل برطرف نشده است با ما برای رفع مشکل تخلیه ظرفشویی بیم تماس بگیرید.
 • ارور E4 ظرفشویی بیم
  ارور E4 ماشین ظرفشویی بیم، نشانگر سرریز شدن آب و نشتی از دستگاه است.
  راه حل : ابتدا برای جلوگیری از نشتی و آبریزی جریان ورودی آب را ببندید. به سراغ مخزن بروید و با سطل آب جمع شده را خالی کنید. داخل مخزن را تمیز کنید و اگر گرفتگی مشاهده می‌کنید، اقدام به باز کردن مسیر گرفتکی کنید. احتمال گیر کردن شناور را در نظر بگیرید و با کمک دفترچه راهنمای ظرفشویی بیم این قسمت را شناسایی و بررسی کنید. در صورت برطرف نشدن ارور مربوطه برای بررسی تخصصی و فنی با تعمیرکاران ما در مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی بیم تماس بگیرید.
 • ارور F5 ظرفشویی بیم
  ارور F5 ماشین ظرفشویی بیم مربوط به پر نشدن مخزن آب وسیله در حد مجاز است.
  راه حل : برای برطرف کردن ارور ابتدا به سراغ شیر ورودی بروید و مطمئن شوید که باز است. در درجه دوم شیلنگ ورودی را بررسی نمایید. شاید داخل شیلنگ رسوب گرفته است و یا در موقعیت نامناسبی قرار دارد. شیلنگ ورودی باید بدون پیچ خوردگی و تاشدگی باشد. گیر کردن سوئیچ شناور ماشین ظرفشویی بیم هم عامل دیگری است. با کمک دفترچه راهنما در صورتی که مهارت لازم را دارید، موقعیت شناور را بررسی کنید و اگر گیر کرده است، این قسمت را آزاد کنید. در صورت از بین نرفتن ارور ظرفشویی بیم، با ما برای رفع مشکل تماس بگیرید.
 • ارور FE ظرفشویی بیم
  ارور FE ماشین ظرفشویی بیم به خاطر جمع شدن بیش از حد آب در مخزن ظرفشویی است.
  راه حل : ابتدا شیرهای ورودی را بررسی کنید و در صورتی که خراب شده است، تعویض نمایید. در درجه بعدی یکبار ماشین ظرفشویی بیم را ریست کنید. شاید اختلال در داده‌های برد ماشین ظرفشویی، به اشتباه این ارور را نمایش می‌دهد. معمولا پس از این ارور ماشین ظرفشویی به صورت خودکار تخلیه را انجام می‌دهد. اگر این کار انجام نمی‌شود، ممکن است پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی بیم به مشکل خورده باشد. در این مواقع موقعیت شیلنگ تخلیه را بررسی کنید و داخل آن را تمیز کنید. اگر مشکل حل نشود، دریچه ورود آب، شیر برقی ماشین ظرفشویی بیم، هیدروستات، پمپ تخلیه و حتی برد الکتریکی ظرفشویی باید بررسی شود. بررسی این موارد را به تعمیرکاران ما در مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی بیم بسپارید.
 • ارور F3 ظرفشویی بیم
  ارور F3 ماشین ظرفشویی بیم نشان دهنده مشکل در سیستم تخلیه ماشین ظرفشویی است.
  راه حل : در این مواقع ممکن است، آب زیادی در مخزن وجود داشته باشد. پس برای جلوگیری از آبریزی و نشتی، ابتدا سینی زیر بازوی آبپاش را باز کنید و آب درون ماشین ظرفشویی بیم را خالی کنید. در درجه بعدی خود منبع را بررسی کنید و این قسمت را کاملا تمیز کنید. به سراغ شیلنگ تخلیه بروید و مطمئن شوید که پیچ خورده یا تا شدگی نداشته باشد. داخل شیلنگ می‌تواند توسط بقایای غذا و چربی‌ها بگیرد. پس با کمک جریان پرفشار آب این قسمت را تمیز کنید. در صورت ادامه مشکل، شیر تخلیه ماشین ظرفشویی بیم، پمپ تخلیه،موتور و برد الکتریکی ماشین ظرفشویی نیاز به بررسی تخصصی دارند. پس ماشین ظرفشویی خود را از برق بکشید و با ما برای رفع مشکل ماشین ظرفشویی بیم تماس بگیرید.
 • ارور F2 ظرفشویی بیم
  ارور F2 ماشین ظرفشویی بیم نیز زمانی اتفاق می‌افتد که جریان آب به دستگاه ورود نکند.
  راه حل : اگر آب منزل خانه قطع شده باشد هم این ارور را مشاهده می‌کنید. در این صورت باید تا وصل شدن جریان آب منتظر بمانید. اگر آب منزل قطع نشده است، شیر ورودی را بررسی کنید. مطمئن شوید که شیر باز است و جریان آب به سمت ماشین ظرفشویی در جریان است. تا شدگی و انقباض شدید، شیلنگ‌های ورودی نیز می‌تواند باعث عدم ورود آب شوند. اگر موارد بالا کمکی به شما نکند، خطای فنی در دریچه ورودی آب، شیر برقی و هیدروستات ماشین ظرفشویی بیم باعث این اشکال است. در چنین مواردی با ما تماس بگیرید. تعمیرکاران ما در مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی بیم به سرعت مشکل شما را حل خواهند کرد.

چطور ماشین ظرفشویی بیم ریست (راه اندازی مجدد) می‌شود؟

ریست کردن ماشین ظرفشویی بیم می‌تواند در هنگام مشاهده خطا در روی صفحه نمایشگر ماشین ظرفشویی، راه حلی قطعی برای رفع مشکل باشد. گاهی این خطاها فقط به دلیل اختلال در داده‌های برد صورت می‌گیرد و در این مواقع راه اندازی مجدد دستگاه راه چاره است.

برای ریست کردن ماشین ظرفشویی بیم باید به دفترچه راهنمای آن مراجعه کنید. چون روش ریست کردن ممکن است در مدل‌های مختلف متفاوت باشد. ولی یک راه حل مشترک برای ریست کردن ماشین‌های ظرفشویی وجود دارد.

برای ریست کردن، ابتدا ماشین ظرفشویی را از برق بکشید و بعد از یک الی ۲ دقیقه مجددا به برق وصل کنید و ماشین ظرفشویی را روشن کنید تا دستگاه مجددا راه اندازی شود.

تماس با تعمیرلاین؛ مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی بیم

“ با یک تماس، مشاورۀ رایگان تعمیرات دریافت کنید.!”

برای تماس با مجموعه تعمیرلاین می توانید از شماره تلفن ۰۲۱۸۷۷۰۰۷۷۰ استفاده کنید تا ضمن مطرح کردن مشکلتان، مشاوره ای رایگان در زمینۀ تعمیرات انواع لوازم خانگی دریافت کنید.

پشتیبان های ما در مجموعه تعمیرلاین با پاسخگویی ۲۴ ساعته در طول هفته، تکنسینی مجرب از مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی بیم به محلتان اعزام خواهند کرد تا نگرانی بابت کیفیت تعمیرات نداشته باشید!
همین حالا با ما تماس بگیرید تا کمتر از یک ساعت تعمیرکاری مجرب در محل خود داشته باشید!

سایر بخش ها

سوالات متداول

ماشین ظرفشویی بیم ساخت کجاست؟
برند لوازم خانگی بیم اصالتا متعلق به کشور آلمان است. بیم محصولات مختلفی در زمینه لوازم کوچک و بزرگ منزل طراحی و تولید کرده‌ است. از جمله محصولات تولیدی این برند می‌توان به تولید، جاروبرقی، اتو، زودپز، اسپرسو ساز، چایساز، سماور، آبمیوه‌گیری، همزن، ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی اشاره کرد. ماشین‌های ظرفشویی بیم در مدل‌های مختلف و در انواع رومیزی، توکار و مبله تولید می‌شوند. محصولات بیم از سال ۱۳۶۳ در ایران توزیع شده است و با استقبال هموطنانمان مواجه شد. از این رو فرصت مناسبی برای ایجاد این محصولات در کارخانه‌های ایرانی و تحت لیسانس بیم آلمان به وجود آمده است. ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات مجاز تعمیرات لوازم خانگی بیم در تهران آماده ارائه خدمات پس از فروش محصولات این برند هستیم.
تعمیر ماشین ظرفشویی توسط مرکز تخصصی در چند مرحله انجام می‌گیرد؟
هدف ما در مرکز تخصصی تعمیر ماشین ظرفشویی بیم، تعمیر سریع و با کیفیت ماشین‌های ظرفشویی شماست. به همین خاطر ساده ترین راه ارتباطی را برای ثبت سفارش شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم. در مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی بیم خبری از کاغذ بازی یا معطلی شما نیست و تمام پروسه تعمیر در ۳ مرحله ساده صورت می‌گیرد. در مرحله اول کافیست با شماره مرکزی ۸۷۷۰۰۷۷۰-۰۲۱ تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید. بعد از ثبت سفارش نزدیک ترین متخصص تعمیر ظرفشویی بیم با تجهیزات کافی به محل شما اعزام می‌شود و اقدام به تعمیر ماشین ظرفشویی شما می‌کند. در مرحله آخر از دستگاه تست گرفته می‌شود و شما بعد از اطمینان از صحت کارکرد دستگاه مبلغ تعیین شده تعمیر را پرداخت می‌کنید و بابت تعمیر انجام شده یا قطعه تعویض شده ضمانتنامه معتبر دریافت خواهید کرد.
هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بیم چگونه محاسبه می‌شود؟
با انتخاب تعمیرلاین می‌توانید به صورت محسوسی در هزینه‌های مربوط به تعمیر ظرفشویی بیم صرفه جویی کنید. ما معتقدیم ارائه خدمات کامل و سریع همراه با هزینه‌ای معقول و منصفانه می‌تواند شما را به همراهان دائمی ما تبدیل کند. از این رو تمامی خدمات مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم در محل شما و بدون دریافت هیچ گونه هزینۀ اضافی انجام خواهد گرفت. علاوه بر این در مرکز تخصصی ظرفشویی بیم تعمیرلاین: در هر زمانی امکان استعلام قیمت تعمیرات ظرفشویی بیم وجود دارد. تمامی قیمت گذاری‌ها به صورت مستقیم زیر نظر اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی است. پس از بررسی دقیق متخصص، قیمت تمام شده تعمیر با توجه به مشکل بوجود آمده، برآورد و به شما اعلام می‌گردد. تمامی درخواست های شما در این مرکز تخصصی تعمیرات ثبت می‌شود و به راحتی قابل پیگیریست. تعمیرکاران تنها بعد از اتمام کار و در صورت کارکرد صحیح هزینه تعمیرات را دریافت می‌کنند. فاکتور کتبی و معتبر در انتهای پروسه تعمیر از طرف تعمیرکار به شما ارائه خواهد شد. تمامی خدمات تعمیری و تعویضی ظرفشویی بیم دارای ضمانت نامه رسمی است. تیم پشتیبانی تعمیرلاین نیز به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در دسترس شماست و شما را تا پایان مشکلاتتان با ماشین ظرفشویی بیم تنها نمی‌گذارد. علاوه بر این برای پیگیری خدمات پس از فروش ظرفشویی بیم می‌توانید روی این بخش حساب کنید.
چه مناطقی تحت پوشش مرکز تخصصی تعمیر ظرفشویی بیم قرار دارد؟
چشم انداز ما ارتقای پروسۀ انواع تعمیرات و خدمات در محل است و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا به زودی بتوانیم در تمامی مناطق کشور خدمتگزار شما عزیزان باشیم. مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم در مرکز تهران میدان ولیعصر، کریم خان، انقلاب، حسن آباد، فاطمی، امیرآباد، یوسف آباد، گیشا، شهرآرا و… مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم در شمال تهران فرشته، الهیه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، داراباد، آجودانیه، زعفرانیه، ولنجک، تجریش، ظفر، میرداماد، شهرک غرب، سعادت آباد و… مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم در غرب تهران آریاشهر، آیت الله کاشانی، اشرفی اصفهانی، بلوار فردوس، پونک، جنت آباد، ستاری، اکباتان، دریاچه چیتگر، شهرک آزادی و … مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم در شرق تهران تهرانپارس، نارمک، رسالت، سید خندان، فرجام ، نیرو هوایی، امامت، پیروزی، حکیمیه، لواسانات و … مرکز تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی بیم در جنوب تهران آزادی، جمهوری، نازی آباد، بهارستان، یاخچی آباد، حافظ ، امام خمینی، ولیعصر، قزوین، و…

دیدگاه کاربران 0

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با مرکز تعمیر لاین

مرکز تعمیرات پاسخگو شماست

سفارش و مشاوره

021-87700770

آخرین پرسش ها
تمامی پرسش های مهم ببینید
با شما تماس میگیریم

درخواست خود را رایگان بفرستید